Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
7. pro 2009

Tak vypadl Bendig, to je myslím, spravedlivý. toho jsem nečekala, protože vždycky ty pubošky u něj vřeštěly snad nejvíc. Bude to ještě zajímavý.

markee
7. pro 2009

Tak jen na skok jsem tu. Objednala jsem se dnes k psycholožce(na středu),pže prostě to zas potřebuju. Já si občas říkám,že bych si snad nechala napsat prášky,ale tím zas určo nic nevyřeším. Takže to nechám tak. Jinak zítra jedeme do Prahy do Ikei a pak na Staromák na stromeček. Jsem zvědavá na malou co bude stromku říkat.
Ještě ve středu dojdu na Spořku dát životopis,prý jim odchází pokladní,tak to tam prostě zkusím. Kdyžtak mě opět nevezmou jako všichni předtím. ☹ Dobrou noc.

zanet2009
7. pro 2009

ahoj holky!
už jsem k vám jednou nedávno nakoukla.minulý týden jsem v 11+5 tt samovolně potratila a podrobila jsem se revizi dělohy. Prosím, mohly byste mi říct, co mě teď čeká? Máme s manželem dodržet 6-nedělí a pak se můžeme snažit znovu otěhotnět.
Chtěla jsem se jenom zeptat, během těch 6 týdnů se mi normálně dostaví zpět MS?

pe.martina
7. pro 2009

Ahojda všem, tak jsem byla dneska u doktorky a naštěstí všechno je OK. Mám ještě nějaké zbytky tkáně a tak asi budu trochu víc krvácet. Bála jsem se abych nemusela zase do nemocnice, ale naštěstí nemusím 😅

Snažila jsem se dočítat, ale je toho nějak moc 😀

zanet2009 já jsem byla na revizi minulý týden, ale další otěhotnění bylo doporučeno nejdřív za 4 měsíce, samozřejmě je asi možný otěhotnět dřív, ale pak jsou větší rizika ...........14 dní až 3 týdny nám bylo doporučeno nesexovat kvůli možné infekci a celkově se šetřit celý 6-tinedělí..........taky jsem to tady s holkama konzultovala

markee
7. pro 2009

Zanet ahojky,je mi to moc líto co se ti stalo.
Určo bych to 6-tinedělí dodržela,tím nic nepokazíš a MS by se dostavit měla. Já po zamlklém potratu(v 9tt) měla MS po 32 dnech. A po potratu ve 22tt se dostavila po 40dnech. Pij kontryhelový čaj a začni brát listovku,jestli jí teda už nebereš. Určo to bude lepší jí brát.
A už jdu opravdu do postele.

zanet2009
7. pro 2009

pe.martina , až za 4 měsíce? to snad ne? 😢 😢 😢 😢 jsem se těšila, že se po 6 tt začneme snažit znova.
já jdu příští týden ke svému gyn.dr. na kontrolu tak se ho taky poptám, jak to vidí on a uvidíme.
já jsem byla na revizi v pátek.
a můžu se zeptat, ve kterém tt jsi byla ty?

pe.martina
7. pro 2009

zanet2009 já jsem byla v 8tt a bohužel se zárodek přestal vyvíjet a při přijímacím vyšetření říkal doktor, že je i deformovaný, tak asi lepší že to tak dopadlo i když jsem to obrečela asi jako všechny 😨

Mě v nemocnici říkali, že během 14ti dnů by mělo špinění a krvácení po zákroku ustat a pak by se měla během 4až 6 týdnů objevit MS ............ k tomu otěhotnění mi pan doktor doporučil počkat aspoň 4 měsíce /aby se ustálily hormony a naběhl normální MS cyklus/ asi je možné otěhotnět i dřív, ale já osobně si radši počkám, nerada bych si to zažila znova 😢 ty 4 měsíce počkat mi doporučila dneska i moje gynekoložka když jsem byla na kontrole, ale asi je to individuální, určitě se na to doktora zeptej a uvidíš co ti řekne

pe.martina
7. pro 2009

Ráno se na Vás přijdu zase podívat, doktorka mě kvůli tomu krvácení nechala ještě týden doma, na kontrolu jdu zase až v pondělí, tak nakouknu co je nového 😉

Zatím ahojda holky a brou noc 🙂

aronek
8. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😉
Já se tedy musím přiznat, že jsem nečekala na nic a začali jsme se snažit po první MS. No, přišla ještě druhá a třetí už ne 😀 A zatím v poho 😉

aja.83
8. pro 2009

Dobré ranko!
My jsme taky začli snažílkovat hned po první MS. No a už byly 4 mrchy a nic! ☹

murynka
8. pro 2009

ahojky přeji dobré ráno 🙂

aronek
8. pro 2009

aji, a předtím to vyšlo po jaké době?
ahoj mury, co malá? 😀

murynka
8. pro 2009

chovám chovám 😀 😀 ale dobrý nov v pohodě 😵 😵

co malej honzík v bříšku 😵

aronek
8. pro 2009

honzík se asi učí akrobatické kousky, takže jsem nevyspalá ☹ Ale od 17.12. mám dovču, tak doufám, že si orazím a něco naspím 😉 Ve čtvrtek jdu do poradny, tak se budu muset zeptat na křeče, začínají mně chytat v noci. Ale jinak dobré. Pořád chodím do práce, pak jsem doma unavená, takže letošní vánoce budou bez úklidu. No co, příští budou stejně veselejší 😀

kerrie
8. pro 2009

Krásné ránko všem 😵

to je ale spací počasí...........prší prší, jen se leje 😀 ...................já půjdu asi ještě hupsnout do pelíšku 😉

aja.83
8. pro 2009

Aronku, předtím to vyšlo po půl roce, po 5. mrše...

kerrie
8. pro 2009

Aronku..........taky máte akrobata? Naše mladá mi večer důůůkladně ukazovala, kde má nohy.......po byly pecky. Jestli bude takhle pokračovat, tak si za chvilku vypustí bazének 😀

aja.83
8. pro 2009

Aronku a kdy Vám to vylšo při tom těhu, který skončil potratem? Někdo to má asi hned, někomu to trvá, když by to mělo zákonitost, mohla bych teda otěhotnět tento měsíc 😅

katyna6
8. pro 2009

Ahoj holky,hezké ráno 🙂

aja.83
8. pro 2009

Ahoj katynko, jak se vede?

katyna6
8. pro 2009

ahoj aji-No,jak sama víš,mohlo bz to být určitě lepš 😉 😉 í,ale docela to jde.Mám kupce na stav.pozemek,tak jestli to dobře půjde,možná bude hezký Ježíšek 😀

jinak tady samozdřejmě moc vítám noě přichozí a přeji vám holky hodně sil a trpělivosti do dalšího boje o miminko!!
ale my,staré harcovnice to taky nevzdáme,že jo aji! 😉 😀

zanet2009
8. pro 2009

Děkuji za informace.
Taky si myslím, že začneme po první MS, ono to totiž nemusí hned vyjít, že, tak na co zbytečně čekat 😀
snad už to teď bude v pořádku.
Všem snažilkám přeji hodně štěstí.

aja.83
8. pro 2009

Jasně katy, už jsme ostřílené vyhaněčky depek a mrchy 😀

samsa
8. pro 2009

Ahoj holky, jdu na vás kuknout. Za pár dní budu mít smutné roční výročí potratu, tak na mě padají depky a brečím. Mám pocit, že se s tím nikdy nesmířím, jsem šťastná, že čekáme miminko, ale i tak je mi smutno. A navíc ty šílené nervy, aby to dopadlo.
Zanet, je mi moc líto, co se stalo. Mně řekla mudr., že snažit se máme po druhé mrše. první dolezla po cca 37 dnech. Holky, držte se a všem miminka v bříšku, nejlépe pod stromeček 😵

aronek
8. pro 2009

aji. my se moc v době prvního početí nepotkávali, ani se moc nesnažili. Přítel byl bez práce a měl jen brigádu a domu jezdil jen na víkend, ale i tak to druhý měsíc vyšlo 😉

aja.83
8. pro 2009

Ahoj samso, neboj, vše bude v pořádku. Každá z nás si asi vzpomeneme na výročí potratu a taky na neuskutečněný den porodu. Ale máš dítko a druhé v bříšku, tak se raduj, vše bude OK!

pe.martina
8. pro 2009

Dobré ránko 🙂

aja.83
8. pro 2009

No vidíš, aronku, takže tobě to jde prostě hned druhý měsíc. Já si počkám teda ještě měsíc a pak už to prostě vyjde a basta! 😉

aronek
8. pro 2009

aji snažení u stromečku je taky pěkné 😉 . To já se teď jen snažím si lehnout tak, aby mně nebolely záda 😀

pe.martina
8. pro 2009

Tak holky nevím, všechny tady píšete jak jste se začali snažit po první MS, tak nevím ............ taky bych to chtěla zkusit co nejdřív, ale zas na druhou stranu doktoři asi vědí proč tu pauzu doporučují ne?? Chápu,že se to hned nemusí podařit, ale zkusit to hned po první MS mě přijde brzo 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru