Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
15. pro 2009

ahojky, 🙂 dneska je krásně 😎 až na ten mráz
mury tak snad ta oprava nebude drahá
kopinko, třeba to ještě budou // 😉
hanik, gratuluju k mimísovi, snad bude všechno ok 🙂
markee, to jsou vyčuránci, zaměstnat tě zadarmo..... 😠

holky já dneska jedu na travesti show, máme to místo firemního večírku 😀

aja.83
15. pro 2009

Ahoj Ee.li, tak to si užij travesti, může to být prča! 😉

sirella
15. pro 2009

ahoj eli...ty se máš 🙂 Kde to máte???U 6?

ee.liska
15. pro 2009

docela se těším, jedeme do kroměříže, ve zlíně hodoníně i uh bylo vyprodáno 🙂

kagatkaga
15. pro 2009

ahooojky,moc všechny s Vaneskou zdravíme.....máme se fajn a mooooc si užíváme 😉 teda když nás netrápí prdíky ☹ 😕 malé už je dneska 5 týdnů.....fakt to letíííí a roste jako z vody 😵 dneska ještě půjdem ven a pak budem zalezlý jak medvědi když mají být takové mrazy 🙄

aja.83
15. pro 2009

Ahoj kagatkaga, to je super, že se máte fajn. Letí to strašně, tak ať se vám i nadále daří a užijte si krásné Vánoce.

sarlotta
15. pro 2009

ahojík holčinky, tak jsem zpět z kontroly. Máme 0,5cm a srdíčko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prcek velikostně odpovídá jak má
Na další KO jdu 22.12. a příště bude i fotečka ... jdu do druhé ordinace, kde má doc. lepší utz. 😎

hanana
15. pro 2009

sarlottko moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
doufam ze u nas se taky dobre roste, ale to nebudu vedet jeste chvilku 😖

aronek
15. pro 2009

sarlot, mooooooccccc gratuluji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
15. pro 2009

hanana, ty se chystáš jít kdy??

sarlotta
15. pro 2009

holky díky🙂
hanana to víš, že i u Vás je to ok🙂 já tomu věřím🙂 Venku konečně zamrzlo, bacily zdechly🙂 A co u Vás jaké máte počásko ?

mirax
15. pro 2009

sarlott...mooooc veliká gratulace k mírám i srdíčku! 🙂 🙂 🙂 jen tak dále..a doufám, že nevolnosti se za pár týdnů vytratí navždy!

aronek
15. pro 2009

sarlott, tady taky mrzne celý den 😉 No, co bychom taky chtěli v prosinci 😀

kopa
autor
15. pro 2009

holky tak hlásím 1DC 😒 navíc jsem šíleně nastydla 😠 😒

pe.martina
15. pro 2009

Ahojda holky, přišla jsem se na vás juknou, trápí mě hrozná lenora 😀 potřebuju vyžehlit kůůůůůpu prádla, ale vůbec se mi nechce 😒

farmarska
15. pro 2009

tfuj to je ale zima 😝 🙂

ahoj všem 🙂
neměla jsem náladu psát, tak jsem ted pár dní jen dočítala 🙂 ted ale už musím 😉 musím pogratulovat sarlotce 😵
sarlot moc moc gratuluju 😵 😵 😵 😵
taky gratuluju novým těhulkám 😉
a potom držím kopince palce, aby se mrcha nerozjela, ale aby spíš naběhly ty dvě // 😉

pe.martina
15. pro 2009

kopa, to je škoda, tak držím palečky aby to vyšlo už 100% příště

farmarska
15. pro 2009

áha tak já o vluku a kopi tady 😕
kopi tak to mne moc mrzí 😢 😢 i to nastydnutí 😖 tak šup šup do pelíšku a přítelák ať vaří čajíčky 😉 🙂

pe.martina
15. pro 2009

kopa na nastydnutí má moje mamina super recept a fakt to pomáhá

do tlustostěnný skleničky dáš velkýho panáka slivovice 2 lžičky medu a trochu citronu a dáš to na 30 sec. do mikrovlny ohřát, ale nesmí se to vařit, jen ohřát ............ nečuchat a vypít ........... pěkně se po tom zpotíš, ale
zabírá to na tyhle první příznaky chřipky 😉

pe.martina
15. pro 2009

Tak já jdu žehlit, budu nakukovat .......... asi často, nesnáším žehlení ☹

farmarska
15. pro 2009

pemartinko tak to si musím zapsat a až nebudu těhu, vyzkoušet 😉 zní to tak hnusně, že to určitě musí zabírat 😀 😀 😀

pe.martina
15. pro 2009

farmarska no není to opravdu nic dobrého, ale zabírá to 😉 ............ lepší než do sebe rvát chemii 😅

farmarska
15. pro 2009

no jasný 😉 já doted jen znala jen horký mléko s rumem a medem. To nebylo zas až tak špatný 😀 😀
a ted v těhu praktikuju med s cibulí 😝 to je teda ale taky pěknej blaf 😝 naštěstí ted musím zaklepat, už jsem asi druhej měsíc zdravá 😅

pe.martina
15. pro 2009

farmi lepší nemarodit, mě se to zatím taky jakž takž vyhýbá ťuk,ťuk, ťuk ale bojim bojim, že jak strčím nos do práce tak budu marod ☹

sarlotta
15. pro 2009

díky holčičky🙂

u nás bude dneska žehlit manža🙂 😉

Kopísku... mě je to tak líto, sluníčko... moc Ti přeju //.... určitě k Vám přijde Ježíšek a letos se ještě podaří uvidíš 😉

katyna6
15. pro 2009

Ahoj holky,přeji pěkný večer 🙂
sarlottko-moooooc moc gratuluji 🙂 :náladu nemám nic moc,ale už jsi mi ji spravila dobrou zprávou! 😉

katyna6
15. pro 2009

kopinko-tak tě holka vítám k nám do mrchoklubu 😠 .Ale to všechno doženem,neboj 😉 😉

farmi-to je dobře,že jsi konečnš zdravá a užíváš si těhulení.Ty sis ten začátek pěkně protrpěla,tak už si klid zasloužíš 😉

murynka
15. pro 2009

sarlot moc gratuluji 😵 😵 😵 krásná zpráva 😵 😵

nicollka
15. pro 2009

Ahoj holky

tak to mám za sebou v 10hod šel zub pryč, je v koši a mě bolí držka jak hrom, 2x algifen a vůbec to nepomohlo tak trpím, mám tu ibalgin nebo saridon aspon na noc abych se konečně trochu vyspala. Injekci mi musel dát dvojitou dávku, páč po jedné mě ten zub pořád bolel, říkal že se to bude sekat do kosti, že ještě nevylezl pořádně celej, no ale hlavně že je venku a snad do dvou dnů to nejhorší bude za mnou. Ale udělalo se mi hrozně zle od žaludku, vrací se mi žal. štávy nevím jestli z těch injekcí nebo z antibiotik který mě nechal sníst ještě před zákrokem.

Kopi je mi to moc moc lito, ja se tak těšila za tebe.

Šarlot moc moc gratuluji k srdíčku a Hani ty určitě taky ten svůj uzlíček do vánoc uvidíš ne?

flair
15. pro 2009

Ahoj holky🙂
Jarusenko, to je jak z pohádky, gratuluju 😵
Šarlotko, náááádhera, že už máte srdíčko 😵
Hanik, teď už bude vše dobré 😉
Kopi, ta mrcha je ale mrcha!!!!
Nicollko, ale fajn, že už je ten hnusnej zub venku, za pár dní bude dobře,, bobku 😔
Murynko, snad to dobře dopadne s tou troubou. Přece se na tebe manža nemůže zlobit, schválně jsi to neudělala 😕
Jinak já mám teď zkrášlovací aktivity. Včera nehty, dnes kadeřnice, zajtra kosmetika🙂 A dnes jsem zajela do obchoďáku nakoupila si hadříky za 2 tisíce! A jak mi to udělalo dobře 😀 Jinak nic nového, cítím se dobře🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru