Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
29. pro 2009

To nevím, jestli je to na netu, tohle je "dědičný recept" - my dáváme od oka - kolik zelí, tolik škvarků (mletých) a mouky (hladký) tak nějak, aby se to zahustilo, ale zas ne moc, aby to nebylo uplně moc moučný.. jak v tý pohádce, no, přiměřeně.. a patláma, patláma 🙂

markee
29. pro 2009

jasný 😀

handm
29. pro 2009

já mám takovýhle recepty stejně nejradši 🙂
nesnáším, když musím něco vážit a měřit 😀😀😀

cajori17
29. pro 2009

ahoj holky,tak zadne dobre zpravy nemam...mrcha nikde,a na testu porad jen jedna carka..... ☹
a gynekolog ma dovolenou.......tak nevim
dekuji ýza drzeni palecku

peta79
29. pro 2009

Ahojky. Hlásím nový přírůstek. Šimonkovi se už nechtělo čekat, tak se mi narodil o měsíc dřív 🙂 Má 3,350kg a 50cm. V neděli nás pustili domů. Časem dodám fotky ( nevím, jek je zmenšit, aby šly dát do alba).

kerrie
29. pro 2009

Cajori................nevěš hlavu..........dokud nedorazila mrška, je pořád naděje 😉 Třeba byla ovu trošku později.... 😉

markee
29. pro 2009

Peta79,téda tak to moc a moc gratuluju. Ale na to,že je o měsíc dřív,tak je to fakt kus chlapa. Kdyby byl v termínu,tak měl o kilo víc(každý týden 250g). Už se těším na fotky.
Cajori,to je mi líto,ale mrcha ještě není,tak nevěš hlavu. Jak píše Kerrie,pořád je ještě naděje.
Já pracuju už na těch bramborákách,takže se tu jen míhám 😅

kerrie
29. pro 2009

Peta79................moc gratuluju 😵 😵 😵

cajori17
29. pro 2009

peta 79 moc gratuluji ,je to tedy poradny kus chlapa

cajori17
29. pro 2009

markee a kerrie-ja uz tomu neverim,uz jsem se smirila s tim,ze mimi asi ted nebude.......asi mam nejake poblaznene hormony...jinak si to vysvetlit neumim.....

kerrie
29. pro 2009

Cajori.................i kdyby mimi neklaplo v tomhle cyklu, tak brzo si Tě určitě najde, neboj. Ale já si stejně myslím, že je třeba na testíkování ještě brzo..............uvidíš, no............ 😉

handm
29. pro 2009

Peta79, moc gratuluju!!! šimonek je krásné jméno!!! 🙂 A bude mít svátek, narozeniny a vánoce hezky u sebe! Všechny dárečky najednou, dáreček jeden 🙂 🙂 Tak ať hezky roste a jste zdraví jako řípy!! 🙂

Cajori, ještě nevěš hlavu, dokud není mrcha, tak... je naděje!!! 🙂
Markee, bramborák bych si taky dala 🙂
Kerrie, tak ještě dva týdny?! 🙂 Nechce se Emičce ven?! Snad ještě vydrží, viď?! 🙂

aronek
29. pro 2009

pata, moooccc gratuluji. 😀 Zvládl to skvěle, když vás už pustili. Byl v inkubátoru?

kerrie
29. pro 2009

Handm..........ahojík 🙂 No uteklo to rychlostí blesku..............týdny už teď máme v pohodě, tak jsem v klídku i já. A ani bych se nezlobila, kdyby se Emička rozhodla na nás juknout o pár dní dřív 😉 Já už se tak těšíííím, až si lehnu na bříško, zavážu boty a další úplně obyč věci, který s tím pupíkem prostě teď nepořídím 😀 😀 Ale zatím to nevypadá, že by se nějak drala ven...........poslíčci sice docela častý, ale včera jsem byla v poradně a k porodu to zatím prý nevypadá 😉

handm
29. pro 2009

Ker, ahoj, to uplně chápu.. já nevím, jak jednou budu těhu spát, protože teď (od mala vlastně) spím skoro výhradně na břiše 😀😀😀
Mohla by být Emička vlastně první dítko nového roku, to byste třeba mohli něco ještě dostat za odměnu 😉 Anebo 10/1 2010 to je hezký datum 🙂 No, hlavně aby už byla s vámi a všechno proběhlo v pohodě🙂 Jééé, to bude další miminko..

kerrie
29. pro 2009

Handm.................no já právě taky usínala zásadně na bříšku 😀 Ale když to pak nejde, tak jsem automaticky přesedlala na bok 😀 Jediný řešení by bylo vydlabat do matrace díru a pupíka vyvěsit do prostoru 😀 😀 😀

Jinak jsme si taky říkali, že bysme klíďo rodili na Silvestra 😀 Ukecávám manžu, abysme se šli podívat na ohňostroj........spoléhám na to, že Emi by se mohla chtít jít podívat na ten randál zvenku a že ji tím trochu popoženu 😀 😀

markee
29. pro 2009

Tak se kamarádce včera narodili dvojčata. TP měla koncem ledna začátkem února. Prý holčička šla přirozeně ven,jen kluk byl nějak zapříčený či co a tak šel císařem. Holka měla 2100g a kluk 2300g. Prý jí rupla voda a vezla jí záchranka,pže její manža byl v práci. Maj už dvouletého kluka a pak chtěli druhé a šup rovnou dvojčata. Jen teda ty jména nevychytali,pže maj svátky,narozky a Vánoce v jeden měsíc. Holka Lucka a kluk David. Jména hezká,ale prostě to maj moc blízko.

sirella
29. pro 2009

ahojky holky 🙂

teda...jen sem nakouknu a už bych jedla...ty zelňáky zněly úchvatně 😀 ale brala bych klíďo i bramborák...my dneska budem mít pangasia ...na odlehčení

kerrie:to s tím ohňostrojem je fakt super nápad 😀 ...třeba si fakt dá Emička říct...já bych se ani nedivila...v tom kraválu...ale hlavně ať je všechno ok a v pohodě 😉

handm
29. pro 2009

Kerrie, nebo to budete muset popohnat nějakým tulením, ne?! To se taky říká 🙂 🙂 🙂 Ale ohňostroj by mohl zabrat... jen aby to chudáka Emičku příliš nevyděsilo a naopak se tam nešprajcla a neřekla si, že do takovýho divokýho a hlasitýho světa tedy nejde 😀😀🙂

Markee, to je taky dobrý! 🙂 A já bych snad i dvojčátka brala 🙂
Sir ahoj 🙂

markee
29. pro 2009

Handm, 10.1. je narozen můj manža. Původně jsme měli v plánu,že by jsme miminko vyhnali ven na jeho narozky,pže jsem měla TP 12.1.

handm
29. pro 2009

Markee, hezky plan! A neboj, třeba to tak bude, jen opačně - 1.10. 😵 😵 😵

markee
29. pro 2009

To jo. Fajn by bylo mít obě děti v říjnu 😉 Johanka je 27.10. 😀

handm
29. pro 2009

🙂
Já jsem taky v říjnu a můj tata taky a děda taky!🙂

sirella
29. pro 2009

handm ahojky...jak je???

já bych dvojčata taky brala 🙂 když by byly zdravé a všechno bylo ok tak fakt klidně...jen by to byla asi nepředstavitelná hoňka...ale s manžou by sme to klíďo dali 🙂

markee
29. pro 2009

Sir,no taky jsem si říkala,že to musí být záhul,ale zas všichni říkaj,že je to časem v pohodě,když se najede na určitý režim. Je mi jasné,že občas režim s dvojčaty nejde,ale časem snad jo. Já bych se bála,že bych se sesypala,pže v 6ti nedělí s Johankou jsem byla šíleně ubulená a to byla jen sama a né dvě 😔

sirella
29. pro 2009

jasnajda markee...já to měla podobné...taky jsem bulela a věčně spala...mě musel manža na kojení budit...já byla po císaři(co byl skoro na poslední chvíli) a tak jsem se dospávala...ale manža byl fakt zlato...vzal si dovču a fungoval na 1000000% 😵
Jen jsem si říkala že bych měla stejně plánovaný císař i teď a tak bych ho chtěla v místní anestezii a trošku si porod i užila...tehdy nebylo o co stát...jak jsem se probudila tak u mě byl manža a říkal mi jak je syn krásný 😀 ...to bylo jediné co si pamatuju...a zas jsem byla v limbu 🙂
Prostě bude zas císař a to ty dvě dětičky by byly při jednom...a dvojnásobná radost 😵
ale práce kolem šííííleně moc...ale stálo by to za to

handm
29. pro 2009

Ahoj, Sir, ja si skočila na oběd... s kolegou🙂 když už tu trčíme v práci..
jinak sir, je zvláštně 🙂 jsem 32DC a mrcha nikde. PO revizi jsem mívala přesnou na 26DC, ale na to chemické těhu jsem to vlastně dostala 37DC.. takže valstně nevím, co se mnou 😀😀😀

handm
29. pro 2009

Ad dvojčata, já vím, že každý říká, jaký je to záhul a že všechno je 2x tak drahý atd.. ale klidně bych je brala 🙂

sirella
29. pro 2009

😀 😀 😀 jéééjej...další těhulka na obzoru 😀 ...třeba to dopadne good 😉 A nějaké těhupříznaky třeba nemáš????32 DC zní slibně...a mrcha furt nic... držím palůšky

handm
29. pro 2009

Sir, nemám..ani jeden jedinej příznak.. Ale já už teď ničemu nevěřím.. posledně jsem měla příznaků milion, na jaký si jen vzpomeneš, na testech // a těhu jsem nebyla.. "jen" chemicky..
takže já ani netestuju...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru