Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
14. lis 2009

ahojky 😀 včera mi v práci vypadl net a pak jsme jeli k našim dělat klobásky, dneska už jsou v udírně 😎
kelly, malá je nádherná 😵 je to super, další miminko, člověku to hned dodá optimismu 🙂 🙂 🙂

aja.83
14. lis 2009

Ahojky holky, zdravím Vás, jdu dočítat. Co nového? Nějaká těhulka nová? 😉

ee.liska
14. lis 2009

jo kamčo, jak jsi tady někde psala, že nakupuješ dárky přes net, tak jsem to předevčíram taky tak udělaal a je to tááááák staršně pohodlné 😀 žádné létání po obchodech, pěkně v teplíčku jsem povybírala 🙂

holky taky je u vás tak nádherně?? tady je vymetená obloha a teplíčko

aja.83
14. lis 2009

Ahoj ee.lisko, jo jo, u nás je taky nádherně. Odpoledne vyrazím na procházku s pejsanem. A co ty? Jak to u tebe vypadá se snaženíčkem? Zadaří se už?

ee.liska
14. lis 2009

ahoj aji, no nevím asi nic, není ms, není ovu, mám do března injekce agulotinu tak pak se uvidí, ale to pak teda bude snažení 😀
a co ty? už se snažíte?

murynka
14. lis 2009

kely ten den co jsme psala že mi odešla zátka jsem porodila 😀 😀

vše je v pořádku akorát je to drobeček a i 50 jsou nám veliký ☹

aja.83
14. lis 2009

Ahoj Eli, no jo, to pak na to vlítnete a bude hned zaděláno! Jo jo, my už se snažíme, ale zatím nic. Teď to bude 4.cyklus od revizi, kéž by se to povedlo. K Vánocům, to by byl hezkej dáreček.

ee.liska
14. lis 2009

to by byl ten nej dáreček 😀
teď jsem mluvila se sestřenkou, už jsem tu o ní kdysi psala, (dva roky se snažili o mimíse, šli i k dr, že bude umělé op, a jak jim udělali vstupní vyšetření tak otěhu sama) je v 30tt a začíná se otvírat 😔 už dostali i injekce na plíce. Chudina, snad to ještě malej chvíli u mamky vydrží

markee
14. lis 2009

ahojky,takže jsme mluvili s tchýní. Jsem se jí zeptala,jak dopadli včera. Tak se otočila a měla slzy v očích a říkala,že špatně. Tak jsem chtěla vědět,jak to myslí špatně? Ale samozřejmě,normálním tónem,pže fakt vím,jaký to je,když vám řeknou špatnou zprávu.
Takže balancovanou translokaci co má manža,tak maj dědičnou od matky ☹ Ona to prostě má a má i tu leidenskou mutaci. Manži brácha,tedy můj švára,má po matce tu leidenskou mutaci a Míša má po ní balancovanou translokaci. Takže by měla dát vědět svým sourozencům,na co jí přišli a v jejich vlastním zájmu by si měli na genetiku dojít taky. Hlavně kvůli tomu,že Míši sestřenice je těhotná(čeká druhé dítě),tak aby věděli,zda tam není problém. U prvního prostě měla vše OK,tak jako my. Míša volal tedy sestře své mámy a říkal jí o co jde,tak říkala,že její dcera byla na 4D utz plus k tomu brali krev a výsledky,že zatím nejsou. Jenže já nevím zda šlo o prostě genetické rozbory či ne. Ona rodí 5.4.,takže cca a 5 měsíců. Určo už by jí tripli měli dělat. NO kéž by dopadli dobře. Pak má tchýně ještě dva bráchy a tomu jednomu to nechce říct,pže se s ním nebaví. No je prdlá,tady jde o tak závažné věci a ona prostě nechce. Neva,řekneme mu to samy,pže on má dvě děti-kluka a holku,tak ať vědí,že maj v rodině takový a takový problém.
Holky jsem z toho docela v šoku,ale co se dá dělat. Prý to genetičce bylo hrozně líto a prostě to co máme my,tak byla blbá souhra náhod. Většinou se takové miminka nevyvinou a potratí se v prvním trimestru. Chjo. Prý prostě to příště určo dopadne. Tak uvidíme no.
Švára si teď musí nechat zkontrolovat děti,zda tu leidenskou mutaci nemaj taky. ☹

ee.liska
14. lis 2009

mrkee to je mi líto 😔 tak snad to sestřence dopadne dobře a dobře dopadnou testy i u ostatních.

aja.83
14. lis 2009

Markee, to je mi líto, ale aspoň už víte, o co se jedná. Neboj, příště to dopadne!!! 😉

aja.83
14. lis 2009

Holky, já potřebuju nutně otěhotnět, v práci se to vyostřilo, vedoucí mě buzeruje jak malýho psa, od včera jsem doma na neschopence, nesnesu se s ní. Hledám si novou práci, ale nějak nic není. Sakriš, Farmi, jak jsi to udělala Ty, takys nechtěla do práce a ono to vyšlo! 😨

ee.liska
14. lis 2009

aji tak třeba to vyjde tento cyklus. to je na prd když je vedoucí na h...o

markee
14. lis 2009

Holky,je to hrozný a je mi tchýně fakt líto,pže vidím,jak jí to trápí. Přijdu dolu a ona má pořád slzy v očích ☹ No musí to být šílený. Ach jo. Musím jít dělat brambory,aby byl obídek.

aja.83
14. lis 2009

Jo Eli, je to naprd. Snad to vyjde. Manža mi to slíbil, já byla smutná a on, že teď už to vyjde, že to cítí 😀

sarlotta
14. lis 2009

Ahojík, u nás je fakt krásně... mám oprané povlečení-už se sluní🙂)) a byli sme venku na procházce... na oběd budpu špagety... no dneska je fajn den🙂

Kelly princezna je nádherná a porod 7hodin-paráda.. jste šikulky šikovné🙂 😎

sarlotta
14. lis 2009

aja, nic si z toho nedělej, nikde to není růžové-já to mám taky v práci pořád jak na houpačce- nejlíp když tam šéf není 😀 😎

ee.liska
14. lis 2009

kamčo ty jsi nějak pracovitá 😀
aji tak jak to manža slíbil tak to musí vyjít 😉

sarlotta
14. lis 2009

nooooo🙂 musím, přes týden nestíhám- dneska mám volno a je krásně 😉

lucierob
14. lis 2009

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Nějak mi v posledním měsíci nějak nevychází čas. Takže jsem trochu stratila přehled. Jak se vám tady vede?

sarlotta
14. lis 2009

Markee- sluníčko, to mě moc mrzí jaké máte trápeníčko... ale pořád je to tak, že máš doma zdravé dítko.... a určitě se podaří i to druhé- věř tomu.

sarlotta
14. lis 2009

Lucinko🙂 co my jak se máme... ale jak se máte Vy?? 😀 😎 Co Aňulka ?

lucierob
14. lis 2009

my se máme dobře. Aninka pořád jenom spí. Nají se a pak o ní 3-4hodiny skoro nevím. I v noci. Takže zatím to jde. Takže dost dobře nechápu, z čeho jsem pořád tak šíleně unavená 😀

peta79
14. lis 2009

Markee, je mi to moc líto 😔

murynka
14. lis 2009

markee to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹

markee
14. lis 2009

Holky díky. Teď se s těmi info naučít žít a netrápit se ☹

kelly1983
14. lis 2009

luci a budíš malou i v noci? Nebo se ti budí pravidelně sama? Mě totiž někdy spí šíleně dlouho a já nevím jestli budit nebo ne 😨

lucierob
14. lis 2009

kelly, koukám že máme stejně narozené dítka.Tak ti k tomu tvému prvnímu moc gratuluju. A jak se cítíš jako maminka?
Malou nebudím. Ona se vzbudí sama tak 2x za noc a pak ráno kolem půl sedmé

kelly1983
14. lis 2009

luci........jj taky jsem koukala...no teď už je to lepší, s porodnice jsem došla s chřipkou, takže oslabená, teploty, k tomu nemůžu moc sedět jak mě sešili....malá nespala moc, ted je to už znatelně lepší a doufám, že bude líp a líp.

lucierob
14. lis 2009

teda dívala jsem se na Kristýnčiné fotečky. Je moc krásná a teda pořádně vlasatá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru