Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
15. bře 2010

ahoj MARKEE.je mi to také líto co se stalo.byla jsi s tvojim po druhém potratu na vyšetření?kámoška taky 2krát potratila a nechala si udělat s přítelem kompletní vyšetření a zjistili ji nějakou mutaci,že miminko vydrží jen do 9 týdne a pak odejde.měla to 2x ve stejným týdnu.prostě otěhotní ale v 9 týdnu bude vždy konec.když mas jednu zdravou holčičku tak je to prostě není náhoda že se ti to tak stane 3x do 13 měsícu.byt tebou ženu tvojeho kam se dá a nevzdávat to.

madormi
15. bře 2010

markee je mi to strašně líto za tebe ☹ já vím že to moc nejde, ale zkuste si dát malinko oraz věnovat a užívat si malou a pak zvážit to umělé oplodnění co? drž se holka!

markee
15. bře 2010

Madormi, je to fakt hrozné. Kdybych měla práci nebo reálnou šanci jí získat,tak se do toho vrhnu po hlavě a prostě zapomenu na trápení. Ale takhle doma,když se užírám,je to děs. Manželo za chvilku polezu na nervy,pže už nedostanu ani korunu od pracáku a vím,že to u nás bude horší a horší. A nemám mu to za zlý,prostě to na něj časem dolehne. Malou si budu užívat a užívám si jí. Ale chtěla jsem pro ní sourozence,aby nebyla tak sama,když tolik miluje děti. Já bych to umělé podstoupila,ale uvidíme. Musíme to chtít oba, ne jen já.

ee.liska
15. bře 2010

markee, určitě bych podstoupila nějaké vyšetření a chvilinku bych počkala 😔 a názor na další mimi se vám bude pomalu utvářet. Hlavně abys byla v rámci možností v pohodě. moc na tebe myslím!

ee.liska
15. bře 2010

petros, mě prostě toto těhu ten pupík nějak rychle roste 😅 fotky mám některé přes den, něco večer

madormi
15. bře 2010

markee, u vás je to špatné s prací na Příbramsku? zkus sehnat cokoliv ať přijdeš na jiné myšlenky, já vím lehko se to radí ☹

katyna6
15. bře 2010

no,seriál začíná zajímavě.Tak já se jdu koukat a pak asi tulit,ať radši nějaký to CRM taky nepotřebujeme. 😉 Tak zatím pa holky,možná ještě nakouknu dnes,jinak zítra ráno.dobrou....

mari111
15. bře 2010

jo Marke teď to bude asi napor na nervi, je fakt,že by to chtělo prácičku, něco třeba skusit dělat aspoň doma, nebyla by tam u vás nějaká domácka 😕 , nebo si udělej kurz na nechty, nebo na masáže,nebo nechtíky bez kurzu 😉 ,to by si určo zvládla 😉 a aspoň takto trošku něco dělat aby si přišla na jiné myšlenky,jestli to pude,že 😔 ale aspoň takto něco,kdyby si vydělala třeba jen pár korunek, ale hlavně budeš v kontaktě s lidma a po čase jít na to umělé,aj když se manželovi do toho nechce, musí pochopit, že další nezdar by tě zničil a asi aj vaše manželstvo, bo toto už jen tak vydržet nejde 😔 držím moc palečky aby si vše statečně vydrželaa jednou byla štastná s dvěma dětičkama

cajori17
15. bře 2010

markee,jeste jednou ti chci rict,ze mi to je moc lito...... ☹
myslim si,ze ted je predcasne delat nejake zavery, a manzelovi,je to urcite taky lito,tak proto rika,ze uz by toho znovu nesel......myslim,ze je lepsi dat tomu trochu cas a pak zvazit dalsi moznosti....hlavne se ted musis dat do kupy, a potom se uvidi co a jak.....mas toho hodne za sebou.......................drzim ti pesti

venuska
15. bře 2010

markee: mám úplně slzy v očích 😢 drž se 😢 je mi to moc líto co se ti přihodilo...ach jo, proč je život tak nespravedlivý 😕 🙄 myslím na Tebe.

venuska
15. bře 2010

Markee..a co zkusit nějakou domácí práci?
Ach jo...ale asi bych nechala chvilku tělo odpočinout a nemyslet na to..já vím, že je to dost těžký, ale pak se určitě zadaří a vyjde to až do konce. Johanka určitě zaslouží sourozence a byla by moc ráda, když píšeš, že má ráda děti 🙂
Opatruj se a rozhodni se podle vlastního srdce, určitě to bude to nejsprávnější.

tercie
15. bře 2010

Véča hotová, manža nikde...

Taky koukám na ty Zázraky. Zatím ale teda žádnej zázrak 😀 Zázrak bude, až ty naše těhule všechny porodí 😀

Markee achjo 😢 😢 😢 já ani nevím,co napsat... Ale holky mají pravdu, chce to čas, nech to uležet, on si to manža taky rozmyslí...

mari111
15. bře 2010

taky koukam na zazraky 😉 ale chce se mi už haji,copak asi aronek a martinka 😕 ??? tak zítra pa holky

mosquito
15. bře 2010

Markee: mně se chce brečet. Je mi to tak líto. Je to fakt strašně nespravedlivý. Asi nic, co bych ti tu řekla ti nepomůže, ale vidíš, jakou tu máš v holkách podporu a vždycky se na nás můžeš obrátit a spolehnout - s čímkoliv.
Asi to tak prostě má být. Vyšetření určitě stojí za to pokud se rozhodnete do toho jít znovu. Práci jen schvaluju, chce to zaměstnat myšlenky něčím jiným. Škoda, že nebydlíš blíž. Chtěla bych se do něčeho pustit a další ruce by se hodily...

Markét, prostě moc moc moc na tebe myslím a kdyby to jen šlo, tak posílám spoustu pozitivní energie!

madormi
15. bře 2010

tak zázraky života mě docela zklamaly teda, myslím, že to bude víc o nevěrách než o miminkách 😒

cajori17
15. bře 2010

taky me to,docela sklamalo.ale budu koukat asi i priste..........

ee.liska
15. bře 2010

madormi já jsem stihla jen konec a ukázky na příště ale taky jsem čekala víc
opět jsem se přejedla, zítra musím na ten odběr na lačno tak ať mám nějaké zásoby 😀 beztak mi bude zase jen těžko v noci a ráno budu hladná jako vlk 😝

tercie
15. bře 2010

Zázraky jsou něco jako parodie na Ordinaci 😀 Taky jsem čekala víc, ale ono se na žádný téma nedá něco vymyslet na moc dlouho, a nevěry a intriky apod. toho je všude spousta, tak proč ne i v seriálech... přijde mi že nic jinýho už nevysílaj, jen doktroský seriály nebo kriminálky, jakoby jiný témata neexistovaly...

natalie77
15. bře 2010

Markee, je mi to moc líto, strašně mě to mrzí 😔 😔 ☹ 😢 .
Posílám Ti hodně síly, objetí...jak už bylo psáno výše, nechápu to, je to velmi nespravedlivé.
Vím, že nic Tě teď neutěší, žádná slova tu bolest nezmenší....je hrozné, že se to děje a je to opakované, ale když máte Johanku, tak tady naděje pořád je...jednou se to prolomí ...jen se to teď zdá nemyslitelné.
drž se.

natalie77
15. bře 2010

Markee, vůbec nevím, kdy se to dělo předtím, zda máš nějaké vyšetření, ale pokud bys chtěla, mohla bych Ti domluvit konzultaci v Gennetu.
Je mi to moc líto a pořád na Tebe myslím 😔 ☹ .
Všechno se mi teď vrátilo.....
Markee, Farmi, obdivuju, kde pak vezmete tu sílu jít dál...Holky posílám Vám hodně síly a všho možnýho, co byste potřebovaly, a kdybych mohla nějak pomoct, stačí napsat, ráda to udělám....

natalie77
15. bře 2010

Už asi spíte....

natalie77
15. bře 2010

Tak jdu do sprchy, tady trpím samomluvou...
dnes jsem měla den blbec..tak jsem v takovém blbém rozpoložení....malý nějak zlobil, ale asi to je mnou, možná vycítil mou nervozitu....pak přišel nečekaně večer děda (potřeboval s něčím pomoct) ...malej byl v pyžámku...no a bylo po spaní...a já ještě více nervní, že nestíhám......

paajaa
16. bře 2010

Ahoj holky,
nestíhám dočíst jen se zahlídla zprávu od markee. Markee drž se. Posílám hodně sil.

U mě jediná novinka a to, že je manža objednán na spermio na 1.4., tak snad konečně se začne něco dít. Držte mi palce, aby to zase neodsunul. Zatím se mějte. páááá

markee
16. bře 2010

Holky moc děkuju. No myslím,že nám všechny vyšetření udělali už v srpnu,pže ukončením těhu a pak zbytek po odběru další krve po 6ti nedělí. U nás je to jasné a i jsem s tohle variantou počítala,že se může stát ☹
Jen jsem chtěla poprosit. Nebudu si hlídat cyklus v tabulce mě prosím nechce úplně dole. Já prostě těhu teď řešit nebudu. Doufám,že mi to vydrží dlouuuuuho a třeba si pak zvyknu na myšlenku jednoho dítěte a nebudem se snažit už nikdy. Nevím,třeba to chce jen si to namluvit a bude dobře. Ale moc tomu nevěřím.
Mějte se hezky. Já si jdu na hoďku lehnout,pže jsem vezla manžu do práce-potřebovala jsem auto. Pak pojedu k anesteziologovi do Benešova. Jedu s malou. Přijedu po poledni a pak malou budu balit k nám. Pa.

markee
16. bře 2010

Natalie,děkuju za nabídku. Třeba jí využiju,ale zatím to nechám být. Napíšu si to za uši,že bys mi s tímto pomohla. Díky moc.

kerrie
16. bře 2010

Dobré ráno,
Markee.................strašně mě to mrzí 😔 Drž se a bojuj, určitě se myšlenky na mimíska nevzdávej.

sarlotta
16. bře 2010

Dobré ránečko🙂
Markee cokoliv si budeš přát sluníčko, kdyby šlo udělat víc, ráda bych 😢 Vím, že nejelpší by byla nějaká dobrá práce abys to mohla hodit za hlavu a dát tomu ještě šanci... vykašli se na nějaké plánování, prostě to budete zkoušet dokud na to budeš mít věk a hotovka. Nevzdávej to, já jsem tomu tolik věřila, ach jo... asi nebyl správný čas 😒

katyna6
16. bře 2010

Dobré ránko holky,jdu dočíst 🙂

sarlotta
16. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 41tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka každým dnem
Mabe 40tt...............................................čeká holčičku...........Aničku každým dnem
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 28tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 20tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 20tt........................................25.3. velký utz
Mari 17tt........................KO 1.4.
Handm 16tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 15tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT dopadlo výborně, screening negativní 😉
miru.j 13tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme
M.aa.b 38DC ???
Paajaa 27DC
Cajori 17DC
Mandormi 16DC
Aja 9DC
Katyna 9DC
Ikopretinka 7DC
Nicollka 3DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
16. bře 2010

Holky pozooooooooooooooooooooooooooooooooooor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Stroužek je maminka 😎 😎 😎 😎

Začalo to u pusinky, skončilo až u peřinky. Krásné očka, jemné vlásky. Tímto chceme oznámit celému světu tutu nejkrásnější větu, už nejsme dva, ale tři! Dnes 16.3.2010 ve 2hod a 39minut se narodila naše princezna NELINKA (50cm, 3,76 kg)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru