Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
16. bře 2010

já chci taky sluníčko ☹ slyšela jsem předpověď na víkend a prý 15 stupňů, to jsem zvědavá

mari111
16. bře 2010

terci dikza info, my jedeme popřát k svátku tak budu taky až večer ,tak zatím pa

petroska
16. bře 2010

holky vyměním,příští týden jdu domluvit druhýho doktora tak snad tam brzo přejdu,je to fakt hruza u ní.a pak se nemám bat když ona na mě valí blafy.ale taky věřím že už to musí byt jen dobré když sem v 15 týdnu.Ali já myslela že tam těhu obchody jsou?paráda,kde já budu nakupovat?přes net netroufám nějak.ale ty trička s nařasením taky mám a bude to na bříško super.a věřím jak se všechny nebojíte 😀 😀

tercie
16. bře 2010

Mari pa, užijte si oslavu 😉

No je fakt, že mě bolej všechny kosti, a ruka co jsem měla zlomenou, to je vždycky předzvěst změny počasí, tak snad to bude ono. Jen doufám,že nebude zas mrznout😀
I když zahrada by to snesla, jak slezl sníh,tak je rozbahněno a budu to mít všechno v baráku,to bude uklízeníčko, fůůůůůůůj...

flair
16. bře 2010

Tak mamka už šla, drbalo se dobře 😀
Mabe, já jsem přesvědčená, že císař je mnohem lepší řešení. Ptala jsem se na názor i mamky - zkušená zdravotní sestřička a říkala, že určitě by v tvém případě volila císaře. Já jsem taky obdivovala tvé původní rozhodnutí rodit normálně, jsem sice dost tvrdá, ale do tohoto bych nešla.. 😝 😉 V pátek budeš mít malou na světě 😵
Wladi, fajn kontrola 😉
Aji, já úplně zbožnuju tvou dobrou náladu a optimismus, rozsvítíš to taky ted vždycky 😵 😵 😵

ee.liska
16. bře 2010

petros, byl tam jeden obchod před 2 roky, jak je prodejna fatry, ale zrušili ho, dneska jsem to tam obíhala a nikdo nic nevěděl ☹ prý ve zlíně jsou. sem tam v obchodech mají pár kousků, ale já potřebuju hlavně gatě, trika se dají koupit jen tak
terci no to bude bláta 😝

murynka
16. bře 2010

jéééé máme tu dvě maminky 😵 😵 😵 moc moc gratulujeme přejeme samou štěstí a radost 🙂

obě mají krásné míry a jsou to jistě princezny těším se na fotečky ještě jednou moc gratuluji 😵 😵 😵

tercie
16. bře 2010

Holky to je jak u nás, v celých Varech není ani jeden obchod s těhu věcma!!!!! Jako síla...

Já jedu zpívati,tak se mějte, pa večer kočeny 😉

handm
16. bře 2010

A já se taky loučím. Večer vám přijdu říct, co na kontrole..!🙂
Snad bude všechno ok! tak zatím se mějte, papapa!!!

cajori17
16. bře 2010

cauky,ja byla na prochazce s pejskem a nakoupit si neco na jidlo.......a ted vas jdu trosku docist

ee.liska
16. bře 2010

handm držím palečky 🙂

cajori17
16. bře 2010

hadm,taky drzim palecky................ 😉

madormi
16. bře 2010

tercie těhu věcí mají v tom baby shopu nevím co to je za ulici asi Kpt. Jaroše, když jedeš od Kaufu na Dvory a na světlech se dáš doleva ke sparu

markee
16. bře 2010

ahojky.Vůbec jsem tu od rána nebyla a teď chci pogratulovat novopečeným maminkám a jejich miminkům hodně štěstíčka a zdravíčka. Jsou to šikulky.
Já jedu vrátit auto Míšovi a pak se tu možná ukážu,ale nevím nevím. ☹

handm
16. bře 2010

Ahoj holky! Jsem z kontroly!🙂

Tak, UTZ nebyl a fotečku nemám. to jsou ty špatné zprávy... A dobré?! Snad z vyšetření je všechno v pořádku, paní Dr vypadala spokojeně, že mě nic netrápí. a poslouchaly jsme srdíčko, buší jak hodinky!!🙂 To byl zvuk.. skoro jsem uronila slzicku...🙂
A výsledky budou ve čtvrtek, ty z toho NT - jestě to prostě nemají zkombinované. posílají to na Homolku geneticce a asi toho prostě měla moc.. říkala paní Dr..
obejdnala mě na velký UTZ a na krev k triplum... tak jsem říkala, že snad pan Dr, co to dělá, bude víc komunikativní než minule, tak prý snad jo.. že teď už to bude déle trvat a všechno se bude kontrolovat.. tak snad bude bobista v pořádku..
takže na krev 24/3, na kontrolu ke své dr 12/4 a na velký UTZ 15/4... všechno, kdy můžu bobistu slyšet nebo vidět až za měsíc☹ kdo to má vydržet?!
ale jinak z toho mam dobrý pocit, docela 🙂

madormi
16. bře 2010

handm to je dobře že z toho máš dobrý pocit to je hlavní 🙂 tka držím dál palce

kolem mě dnes už druhá těhula ach jo 🙂 a zítra jdu na kafe s kámošku ze ZŠ tak čekám další zprávu radostnou 🙂 já jim to teda přeju ale já chci taky sakraaa 🙂 asi si vezmu š....í dovču nbo co :D

petroska
16. bře 2010

ahoju handm..gratulajda 🙂 snad zítra taky po prví uslyším srdíčko.jakto že nebyl ultr?já ymslela že když des na NT že bude i ultr.ale i tak paráda že se paní doktorce všechno líbilo..

mabe
16. bře 2010

flair, dekuju za zjisteni nazoru. tak to jsem rada, ze se me to potvrzuje. 😉

sarlotta
16. bře 2010

Handm srdíčko tluče jako zvon a to je hlavní🙂))) jste šikulky 🙂

sarlotta
16. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka každým dnem
Mabe 40tt...............................................čeká holčičku...........Aničku každým dnem
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 28tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 20tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 20tt........................................25.3. velký utz
Mari 17tt........................KO 1.4.
Handm 16tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 15tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT dopadlo výborně, screening negativní
miru.j 13tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme
Paajaa 27DC
Cajori 17DC
Mandormi 16DC
Aja 9DC
Katyna 9DC
Ikopretinka 7DC
Nicollka 3DC
M.aa.b 1DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aja.83
16. bře 2010

Ahoj holky!
Tak jsme přežili návštěvu, mimi od kamarádky je zlatíčko , Nikolka, ročn... 😵 í! Bylo to krásný! 😵 😀

Handm, moc a moc gratuluju, nevadí, že nemáš fotečku...To přeci není podstatný...Hlavní je, že je mimísek v pořádku! A čoveče, už si sem dej do profilu ty týdny, já v tom mám furt zmatek, v kolikátým že jsi to týdnu?! 😲 ...Jinak...Já ti dám, že z toho máš dobrý pocit, docela... 😲 Co to je todleto? 😲 Snad výborný pocit a ne docela ale pořádně!!! 😀 😵 Moc, moc, moc!!!! 😵 Držím pěstičky na další kontrolu a krev! 😉 Všechno bude oukej, to mi věř!!! 😉

aja.83
16. bře 2010

Flair, no jo, já mám dneska fakt bezva náladu 🙂 ...A poslední dobou vlastně skoro pořád 😉 ...To je dobře, to jsem konečně zase já... 😉 No a že to tady rozsvítím? 😵 Vždyť svítím 😀 , jsem světluška 😀 😀 😀 ....

mari111
16. bře 2010

tak sme doma, Handm hlavně že srdíčko tluče jak zvon, vše je určo v pořádku. 🙂

kopa
autor
16. bře 2010

Ahoj holky,
my byli na výletě-spíše tůře 😅 tapkala jsem 4,5 hodiny,ale bylo to príma se provětrat 😀 a krmily jsme hafo kačen,tak jsme si to užily 🙂 🙂

Jen jsem ve spěchu prolítla a moc nedočítala 😅 😅

Takže moc gratuluji Martinkal a Stroužkovi 😵 😵 přeji jim hodně štestíčka a zdravíčka 😵

Handm tobě gratuluji ke kontrole 😵

Markee a na tebe moc myslím 😔Zítra to zvládni a přijd zas mezi nás.Máme tě moc rádi!!

Jestli jsem na někoho zapomněla omlouvám se,ale jsem k.o.

Jinak dneska mě sem tam píchlo,ale to je asi normální že?? 😅 😅

ještě jsem se chtěla zeptat,kdy jste si holky koupily těhu džíny?? 😕 😕 mě dneska celou dobu dřeli normální džíny(po stranách a musela jsem si povolit knoflík 😕)tak se asi zítra mrknu na náke kalhoty a takové to černé jakoby ta látka kolem břicha,to se přizpůsobí bříšku??? 😕 😕

m.aa.b
16. bře 2010

brý večer večer všem 😀
veliká gratulace k úspěšným kontrolám 😉

Markee moc moc moc na Tě myslím a držím Ti palce!!!! A určitě se tu brzy ukaž, vždyť by jsi nám chyběla 😅 😵 😵 😵 a mi Tobě určitě také 😉

farmarska
16. bře 2010

ahoj holky, ted jsem měla dvoudení absenci a teda vás dočíst je pěkná fuška!!! 😝 😝 😝
mám před sebou ještě pět stránek 😝 ale už deset přečtenejch 🙂 no bylo to hezký čtení, až na tu pslední stránku 😔
markee kočko, ani nevíš jak šíleně moc mě to mrzí 😔 😔 😔 😔 jako normálně mě to bolí u srdce, jak kdyby se to stalo mě ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Jak je todle možný, proč to kurevský štěstí nepřichází??? 😔 😔 😔 ach jo, mě se tedka vůbec nece těhulit, když todle zase vidím, že to ani tobě zas nevyšlo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je to tak nespravedlivé 😔

farmarska
16. bře 2010

jinak samozřejmě mc gratuluju všem co měly kontroly a vyšly jim dobře 🙂 🙂 🙂
holky prominte už si nepamatuju, kdo to všechno byl 😅
flair a natalí teda máte můj obdiv! Jak vy jste to všechno zvládly a Natalí ještě zvládá 🙂 😎

a jinak musím říct, že jste mne moc pobavily s tím sázkařením 😀 😀 ted jdu rychle dočíst, kdo už porodil první a druhej..
Jinak aronkoj jsem psala ráno, co novýho a neodpověděla...tak jsem jí psala znovu asi před hodinkou a pořád nic...tak jsem naplá jak kšíry, co nám tam s ní dělají 😕 😕 😕
od všech jsem jí teda alspon moc pozdravovala 🙂

farmarska
16. bře 2010

tak já jdu dál dočítat...

mari111
16. bře 2010

ajoj Farminko, no to je dost že si se ukázala, kde si se nám toulala 😨

farmarska
16. bře 2010

tak moc gratuluju stroužince a Martince 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
holky šikovný , máte to už za sebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
malým princeznám přeju hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵
taky už se tolik těším na fotky a popisy porodů 🙂 😉 🙂

terci tobě gratuluju k devátýmu , máš to už za pár vid 😉 😀 😀

jo pájo tobě gratuluju, že máte konečně termín spermiogramu, snad tentokrád manžel s něčím zas nepřijde 😉 budu držet palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru