Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 31tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 27tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO ?
Wlladka 22tt....................................... KO 12.4...... čeká chlapečka 😉
Mari 20tt..........................trippl test negativní KO 15.4.
Handm 19tt........................................ trippl test negativní 😉 , KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4.
kytiii 17tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 9tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 8tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 30DC
Ikopretinka 28DC
Nicollka 24DC
M.aa.b 22DC
Paajaa 15DC
Farmarska 14DC
Cajori 11DC
Madormi 9DC
Katyna 2DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
6. dub 2010

Markee stojí to za prd, buď máš práci od nevidím do nevidím nebo na Tebe hledí skrz prsty kvůli dětem 😠 nechápu kdo Ty manažery firem porodil, kojil a přebaloval... chovají se jako kdyby nevěděli že matky taky potřebují živit rodiny.

tercie
6. dub 2010

Kuk kočky, já byla na sboru, a odpo jsem si trochu hrála s foťákem, tak pak něco šoupnu do alba 😉
Dneska teda tomu kecání moc nedáváte, no je vidět, jak ten prodlouženej víkend zmáhá, co? 😀

Paji gratuluju k tlusticím,a moc přeju aby za 14 dní byly i na tom druhým testíku 😵 😵 😵

Nioll krásná fotka s tím tygrem, ty jo jak ses takhle blízko k němu dostala??? 😨 😨 😨

Petrosko to sis užila, hlavně, že jste to zvůládli a je všechno v pořádku!!!

Natali gratulujuuuuu ke zkouškám, vidíš to, že se ta námaha vyplatila, máš to za sebou a teď už si můžeš užívat 😉

Tak snad jsem na nikoho nezapomněla.... Dneska tu asi nic víc nebude co? Teď ulice, pak Ordinace... 😀

tercie
6. dub 2010

Ještě Handm... paráda, gratuluju k tripplům 😵 😵 😵

markee
6. dub 2010

No já se přijuju ke gratulucím HANDM. Jsou to krásné zprávičky,že je vše OK.
Petrosko, je mi to líto,že jsi měla špatný den,ale hlavně,že se to uklidnilo a je také vše v pořádku.
Natali,gratuluju ke zkoušká a tvé lenošení teď-jen a jen schvaluju
Tercinko,téda ty si cvičíš plíce na dýchání u porodu,co? 😉 Ba né,jen zpívej dokud to jde a dokud je časík.
Sarlott,já to také nechápu,proč se k maminkám tak chovaj. Ty zaměstnavatelé jsou jak trotlové 😠

petroska
6. dub 2010

holky,byl to děs.nevěděla sem co se děje a už sem myslela že o miminko přicházíme.ale jak to před nemocnici přešlo bylo mi i trapný tam jít ale chtěla sem vědět rači hned že je neco špatně než aby mi to pak řekla má doktorka.byli se na mě podívat hlavní 2 doktoři a ani jeden nechápal co to bylo.hodinu fakt na ultr zkoumali jestli nemám někde tekutinu nebo něco s dělohou a zároven kontrolovali mimiškovi části těla a nikde nic ani na pohnamtu.tak me vzali krev,moč ,stěry a podle vysledku řekli že když to bude bez chyb mužu domu a naštestí to bylo vše v normě.ale příčinu nezjistili jen řekli že to muže byt slepé střevo nebo kýla která se v těhu projevuje víc jako normálně,tak nevím.bříško už nebolí,cítím pomalinku asi mrnouse.ale sem ráda že nas vyšetřili,pač du ted v pátek k mé gyndr a ta mi ultr dělat zase nebude tak sem aspon klidnější že přímo v nemocnici všechno skontrolovali a řekli že ted by mělo byt nejhorší za námi,kor když vysledky a vše jsou negativní.ale byla to sobota nervu sama domna a čekat až muj přijde a rovnou vyjed po pravdu jak to snáma je.a naštestí pořád stojí štěstíčko při nás.ale asi si to šarlotko říkala ty něco ohledně té kýli jak sem říkala že cítím hrbolky.a ono to bylo asi ta příčina bolesti.protože miminko mám ted uplně na levo v podbřišku podle doktoru a já myslela že napravo jak mě to bolelo

markee
6. dub 2010

Tak teď jsem napsala kamarádce sms,zda nechce jít na spinning. Musím jít do sebe a dát si zápřah-sice nevím,kde na to budu brát,ale prostě musím se začít hýbat a hlavně vypotit vše co v sobě mám 😀

markee
6. dub 2010

Petrosko,naprosto chápu tvé obavy. Je to hrozný strach co se děje. No,ještěže to dopadlo dobře.

tercie
6. dub 2010

Markee jojo, trénuju 😀 Sice funím a to dejchání mi moc nejde, ale i tak, dostanu se aspoň mezi lidi, jinak tu jenom sedím u netu, manža je buď v práci a nebo dělá venku, tak si ho moc neužiju.
Koukám, že máš taky elánu,do toho hubnutí, tak držím pace ať ti to vydrží, to odhodlání 😉 Já se vždycky nadchnu a po třech dnech na o prdím, protože měto nebaví, nemám vůli 🤐 Můj vrchol bylo přestat kouřit, to ostatní...snad někdy přijde 😀

ee.liska
6. dub 2010

ahoj 🙂 konečně se tu hlásím, o víkendu mi pořád padal net 😝 dneska jsem byla od rána ve městě, jdu dočíst co zvládnu 😀

ee.liska
6. dub 2010

gratuluji včšem k úspěšným kontrolám 🙂
jejda petros 😲 ale hlavně že jste ok 😉
markee, s tou prací mě to mrzí 😔
natali gratulka ke zkouškám 😀 😀
terci ty jsi ještě celá 🙂
paaji, držím palečky na snaženíčko 😎

markee
6. dub 2010

Tercinko,no já jsem nejradši,když se mnou někdo chodí,nějaký spolutrpitel. Jenže většina holek mi to sabotuje,můžou jinak než já a prostě mě to samotnou moc nebaví. Ale budu muse chodit i bez nich nebo se nikam nikdy nedostanu.

tercie
6. dub 2010

Markee přesně, já taky nerada chodím někam sama, ale jak už v tom je víc lidí, tak se většinou nedomluvíme. Já jsem v tomhle děsně nesamostatnej tvor. Sama jsem schopná si zajít tak max na solárko 😀

Eli ještě joooo 😀 Co ty, jak sis užila víkend? 😉

Jo,kdo hcete, přidala jsem aktuální fotky do alba. Do pasu taky, ale useklo mi to hlavu, tak to asi vyměním, asi by mi ji stejně smazali...

mari111
6. dub 2010

no Kopiku leti to , leti ale šak aj tobě 😉
Šarlotko ty si naše šikovnice 🙂
Petroško tak to si měla teda šoky co, chudáčku, no ale hlavně že ste s miminkem v pořádku
Natali gratuluju ke dalším dvoum zdolaným skouškam 🙂
Teda Tercinko, takovou eroťárnu tady dělaš ,jo 😀 ale hezké, hezké 😉

ee.liska
6. dub 2010

terci jasné🙂 věnovala jsem se manžovi a byli jsme na fotbale 😀

mari111
6. dub 2010

no jo , jen sem to dopsala a už to máš fuč, mne taky dneska mazali, sem si do albíčka přidávala nejaké foto a oni mi to postupně mazali, no udělam jine a dam do alba, mi tam zatím dvě nechali 🙄

markee
6. dub 2010

Tercinko,to je krásné bříško. Fakt mám pocit,že budu bulet. Už jsi ve finále,to je nádhera a prostě neskutečný sen,který se splnil. Moc ti to přeju,ani nevíš jak.

Všechny ostatní víte,že vám to taky moc přeju. Jen jak jsem vlezla do alba k Tercince a člověka tam ťukne do očí i to druhé album,tak prostě je to zázrak. Fakt 🙂

tercie
6. dub 2010

Mari nenééééé už jsem jí vyměnila 😀

mari111
6. dub 2010

Tercinko hezké fotky, síce bez hlavy ale hlavně že bříško je tam 🙂

tercie
6. dub 2010

Mari a co jsi tam měla, že se jim to nelíbilo???

Markýsku nebeč, ono vám to taky vyjde, uvidíš !!!!!!!!!
Když zmiňuješ druhý album, tak u nás to 13. dubna bude smutnej rok... Krásný by bylo, kdyby se Lukášek narodil na tohle datum... ale vlastně to je úplně jedno,hlavně když bude všechno v pořádku. Pořád se bojím...

markee
6. dub 2010

Terci,já vím, snad se to někdy povede-doufejme.
No jasný strach máš a budeš mít pořád. Neboj,bude to vše OK. Naprosto vše 😉

kvetinka7
6. dub 2010

Tercie, drzim palecky,at vse pak probehne,co nejrychleji a nejlepe..
koukla jsem se do albika ..po dvakrate to v dubnu nevyslo, ted potreti uz v dubnu porodis! .. to musi byt osud

mne to poprve nevyslo v lednu a podruhe jsem v lednu rodila 🙂

Markee, na tebe to stestickouz taky musi konecne nekde cekat.. 😔 🙂

mari111
6. dub 2010

Tercinko neboj, vše už bude dobré a Marke se taky dočká. Jak jsem tam měla fotky co chceme, tak tam bylo jemně napsaná adresa internetova, no tak mi to hned zmázli

kopa
autor
6. dub 2010

Tercíku hezké fotečky 😵 moc ti to sluší 🙂

No a zítra je 7.4. a to bylo TP mého mimíka,už by mu byl rok 🤐 🤐 ani na to nemyslím,protože by mi bylo moc smutno.Za dva dny má zas výročí otec smrti a za další dny zas babička ☹

tercie
6. dub 2010

Jéé mArkee taky má novou fotku, sluší vám to tam,holky 😉 Tu ti nesmažou, koukala jsem do pravidel,co smí být a co ne 😉

Holky moc díky za podporu, já se snažím na to nemyslet a neventilovat to tu moc, nějaký stresy, ale dokud ho nebudu mít v náručí tak si asi neoddechnu... no pak budou strachy taky, ale už veselejší 🙂
Holky ale stejně je to paradox,že je nás tu tolik, co potratily a pak následně rodily v tom stejným měsíci, žejo?
Moc přeju vám všem,ať už je pořád všechno dobrý!!! 🙂

mari111
6. dub 2010

tak se Kopi snaž moc nesmutnit, pokuď to de aa mysli na mímo které teď nosíš pod srdíčkem

tercie
6. dub 2010

Květinko děkuku, a co Adámek, jak zvládáš? 🙂

mari111
6. dub 2010

ja sem taky potratila v červnu a v srpnu doufam teda že porodím, nebo třeba dřív 😉 hlavně aby sme se všechny dočkali miminek a boli šťastné

mari111
6. dub 2010

teda červenci, co to píšu 😠

mari111
6. dub 2010

Marke hezka fotka aj s princeznou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru