Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. dub 2010

markee to je dobře že to máš natřískaný, aspoň žiješ 😉 a nenudíš se. my máme taky objednanou ložnici, jen musíme honem udělat strop, bo tam máme dřevo a nám se to nelíby, takže sadroš, vymalovat a podlahu a nastěhovat, jen sem zvedava jak se nám povede tu ložnici složit, bude uplně rozložena na desky 😅

markee
13. dub 2010

Mari,jo to my to taky dostanem v demontu.
Jinak zítra jdu na brigádu na odpolední-od dvou do desíti. NO jsem na to zvědavá.
Takže sekajdu si musíme vyzvednou asi až v pátek,pže Míša jde ve čtvrtek do práce a to si nemůžou vyřizovat osobní věci. I ten nábytek teda musí počkat. No neva,ten neuteče.

mari111
13. dub 2010

a na jakou brigadu?

markee
13. dub 2010

No hele sama nevim co tam vše dělaj. Vím,že lepí bloky, seřazujou kalendáře, a prostě práce s papírem.

markee
13. dub 2010

Tak já se jdu dobalit na mučení na kole. Papa.

cajori17
13. dub 2010

markee tak si to uzij....
Kopi,me se ta cervena libi.....

JA byla ted mimo provoz ,mamka prisla na kontrolu 😀

farmarska
13. dub 2010

sem koukala, že jste měnily fotky, tak já abych nebyla pozadu, tak jsem se hned během dočítání taky blejskla 😉 😀 Hlásím, že fotka je stará několik minut a je teda v hrozný kvalitě, páč je to focený vebkou na noťákoj, ale na tu mojí držku je to až až dobrý 😀 😀
a posílám vám tam pusinku, jestli jste si všimly 😉 😎 😉

mari111
13. dub 2010

Farminko ty se válíš v posteli 😨

farmarska
13. dub 2010

ale jestli mě budete štvát a nebudete si tu se mnou povídat, tak pusinku můžu taky změnit, na nějakej hnusnej škleb 😝 tak bacha na to jo! 😀
tak a já jdu dál dočíst a pak si jdu dát vanu a pak civět na Ulici 😉

farmarska
13. dub 2010

no bodejt bych se neválela, dyt jsem marůdek ty trdlo 😀 😀 😀

cajori17
13. dub 2010

farmi,parádní fotečka 😀

mari111
13. dub 2010

a cože ti to je? de to uříznout ? 😀 😀 😀

farmarska
13. dub 2010

jen čajík mi ještě chybí, neceš mi ho přijet udělat, nece se mi vztávat 😀 😝

mari111
13. dub 2010

bydlet blíž, tak klidně, pro tebe vše

ikopretinka
13. dub 2010

Ahoj ,
tak já mám jasno a pauzu snažení i kdybych si to rozmyslela 😀 . Přišly mi dnes druhé výsledky z imunologie a náš problém je moje alergie na sperma. Takže 3 měsíce styk pouze s kondomem. 😎 Snažilky zkuste si nechat udělat tohle vyšetření, nikdy nevíte, zvlášť pokud nějakou alergií trpíte. Kdybyste chtěla některá číslo a kontakt na podrobnou imunologii do brna, napište mi do IP a já vám pošlu kontakt nebo si najděte na netu VIAMEDA Brno. Jsou jen 3 pracoviště v ČR kde to dělají, v Praze, Plzni a Brně. Do Brna vám stačí doporučení prakt.lékaře nebo gynekologie a vezmou na něj i partnera.
Jedu do cvičení ahojky

sarlotta
13. dub 2010

Ahojík tak jsme zpět z utz. Čekáme děvčátko 😎 Všechno v pořádku velikostně odpovídá tt i podle hlavičky i podle stehenní kosti, žaludek byl už vidět pěkně. Vážíme 600g 😉
Děkuju všem za palečky🙂)))))
A něco jsem pokoupila 😉

mari111
13. dub 2010

no teda ikopreti, no aspoň že to víte, to je ale blbé,co. de tonějak vyléčit? Šarlotko tak gratulka, jé, holčičku,paráda, a jaké pěkné rúžove věcičky si ji nakoupila 🙂

petroska
13. dub 2010

3arlotko gratuluji ke zdravé holčičce.to je paráda a krásný oblečky.taky se už těšíme až mužeme koupit modré nebo ružové 🙂 .prosím ten velký ultr,tam se zjištuje jen jestli je miminko zdravé a vše odpovídá nebo se tam dělají i krevní testy?

murynka
13. dub 2010

sarlot ještě jednou gratuluji i tady 😵 😵 super 😵 mám radost

leni gratulace ke štítce 😉 a červená je super však my jí máme v obýváku také 😀 😵 doporučuji máme křiklavější 😀

petrosko na velkém UZ dělají jen UZ a kontrolují vše pomocí UZ 😉

sarlotta
13. dub 2010

děkuju holky🙂)))
petroska ve 20tt se kontrolují orgány detailně- srdce, plíce, bránice, žaludek, ledviny..atd.... měří se hlavička, šíjové projasnění, nosík atd... krev už se nebere.... minule nám nebyl vidět žaludek, tak sme jeli ještě jednou teď ve 24tt... a mme to v ceně.
jenom mě mrzí, že nešla udělat 3D fotka, ale chvilku sme kukali i na 3D🙂) ale obličejík byl za placentou a mimi leželo bokem 😉

cajori17
13. dub 2010

Sarlott.obrovská gratulace 🙂

petroska
13. dub 2010

díky holky.tak to zase bude depka před ultrazvukem aby mimiško všechno mělo ☹

miru.j
13. dub 2010

Ahojte babulky,dlho som sa tu neukazala.Sarlotko gratulujem 🙂 .Ja som dnes bola v poradni a mala som aj vysledok z triple ☹ ,som nestastna,posielaju ma na amnio,velmi som sa chcela tomuto vysetreniu vyhnut 😔 .Vysiel mi pozitiv.skrining na DS 1v40.Dali mi tyzden na rozmyslenie,v utorok mam prist na Kramare povedat ako som sa rozhodla ci podstupim amnio alebo odmietnem.Nikto mi nic neporadil.Som vystresovana a neviem co robit,viac mam strach z potratenia babatka ako stoho ze by mohlo byt chore...to si nechcem pripustit.Manzel mi vravi aby som amnio odmietla,ze nas pokladik lubi uz teraz a nechce aby som rizkovala jeho stratu.Inak merania v 12+5boli:NT1,7 NB3,4 BPD22 , T21 1:265.Teraz 1:40 ☹ . UTZ mi budu robit az v 20tt,tak neviem ako to vydrzim.Dnes mi len taky rychli robili asi 2min pocula som ako krasne bije srdiecko a velkost babatka vraj zodpoveda dlzke tehotenstva. Tak neviem co bude dalej ci ist na amnio,abo radsej verit ze je pokladik v poriadku...asi si vyberiem tu druhu moznost.
Vam vsetkym drzim palce v snazeni,bezproblemove tehulkvanie a stastlive porody 😉
Terci,Ty si este stale cela?Nech Ti to dobre dopadne 😵

sarlotta
13. dub 2010

Kopreti tak to je mazec- alergie na sperma... ale stává se to... tak to polečte pořádně🙂 vidíš, asi 6smysl cooo s tím odložením snaženíčka... ale nakukuj na nás a informuj 😀

sarlotta
13. dub 2010

miru to je mi moc líto, takové stresy... kakra.. nebude to vyšší riziko spíš věkem ? kolik Ti je- máš už 2 velké děti.
Já bych asi riskla to amnio - já bych nevydržela ten stres čekání co bude. to šíjové projasnění ale máte krásné 1,7... takže bych se tolik nebála. Věřím, že Tvoje miminko je zdravé 😉

miru.j
13. dub 2010

Sarlotko,velmi dakujem za povzbudive slova.Ja mam 36r,takze je tam aj indikacia k veku matky.Mam strach ze by som tym vysetrenim prisla o babatko.Aj ja si nepripustam ze by mohlo byt chore.

hanana
13. dub 2010

sarlottko moooc gratuluji k holcicce 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Miru drz se ale taky se mi hodnota 1.7 zda normalni (mozna ti to vetsi riziko hazi vek??)

Jinak ja byla taky na ultra protoze minule mimcu nebylo vydet srdicko, takze u nas zatim taky vse ok, mimco odpovida ma co by melo mit ale vypada to ze bude mit nas Matysek bratricka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cajori17
13. dub 2010

Miru, to mi je lito,drzim ti pesti ......snad to nebude tak zle,verim ,ze miminko bude v poradku.........

mari111
13. dub 2010

je Miru, to bude určitě dobrý,miminko bude v pořádku a jestli jít na amnio ja ti neporadím, tomu nějak nerozumím takže raděj neradím. držím palčeky a verím že to bude dobré
Šarlotko a na tom ultrazvuku to dělaj jen cez pupek, miže tam se mnou přítel?ja na to du do toho Liberce

sarlotta
13. dub 2010

Hanana tak super taky blahopřeju🙂 jaké ale🙂))) brácha je taky super... takže jste viděli pindíka ? Já z toho mám divný pocit... doktorka vždycky řekne nooo vypadá to na holčičku 😅 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru