Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
28. dub 2010

ahojík, opet du jen v rýchlosti pozdravit a du zas pracovat, mám poslední domácku taj ji chci mít co nejdřív z krku ☹ a jinak je my zle a asi z nervú,, zítra jedeme na ten genet tak se trochen bojáčkuju 😔

mari111
28. dub 2010

petroš držím palečky na ultrazvuk dneska 😉 bude to ok neboj

mari111
28. dub 2010

copak ta Sirelka a Zlababka, moc sem nechodej,co? 😕

annddyxxl
28. dub 2010

ahojte..moc sme sa tesili na babatko a nakoniec som v 10 tyzdni potratila..bolo mi strasne,cely vikend som si poplakala..na normalnu kontrolu som sla v piatok,tam mi povedal,ze nevidi mu byt srdiecko a ze mam prist pondelok a ze ma potom posle do nemocnice,segra mi vravela ze mam ist k inemu,dohodila mi znameho v ten den som aj isla a samozrejme mi to potvrdil ale on ma hned poslal do nemocnice,neviem na co tamten doktor cakal.aj som veru u tohto doktora ostala,hned prvy dojem na nom bol fajn,doktor mi povedal ze mozem pockat kym mi pride do mesiaca menzes aby som sa vycistila a mozme potom skusat,predpisal mi kyselinu listovu...na internete je ale vela nazorov na to,kolko ma clovek cakat aby mohol pocat dieta..samozrejme ako kazda ktora toto co ja prezila sa bojim..aj by som to hned chcela ale zaroven bych aspon 2 mesiace pockala..a mozno to pride samo..moj manzel ma velmi podrzal a bol mi vtedy velkou oporou aj ked viem,ze vtedy mu tiez nebolo vsetko jedno,tiez mu to bolo luto lebo sa na to ako kazdy chlap velmi tesil.zaroven to bral aj z tej stranky,ze radsej teraz ako vo vacsom stadiu a viac by to bolelo,mal pravdu,a este mi povedal ze asi to tak malo byt mozno by to male malo probemy a nebolo by to dobre ani pre nas ani pre neho,a hlavne ze som aj ja v poriadku..dufam,ze pri dalsom to bude lepsie..ale viem,ze sa obaja budeme velmi bat cele tehotenstvo,vzdy mi milos napisal,no co uz si vonku ako si dopadla..zaujimal sa vzdy o kazdu kontrolu u gynekologa..ani neviem preco to tu vlastne pisem...dnsnej dobe je to skoro na dennom poriadku,ze kazda druha potrati..ale sestre sa akurat narodila mala sonička tak dufam,ze obe budu v poriadku..

petroska
28. dub 2010

podobný jako muj příběh...držím palečky,bude líp,věř..

aronek
28. dub 2010

annddy, píšeš to , protože se někde vypovídat musíš tady jsme tím prošly všechny. Ven to z člověka musí. Jinak my se začali snažit hned a přišli jen dvě MS a teď mi už malý chrupká na balkóně. Takže se drž a věř, že bude líp 😉

sarlotta
28. dub 2010

aanndyxxl je mi to moc líto sluníčko, kdy se to stalo ? a Jak jsi na tom teď ?

annddyxxl
28. dub 2010

dakujem vam baby...musim mysliet pozitivne a hadam to bude v poriadku vsetko...ale ten strach tam bude urcite,pri kazdej navsteve lekara..este neviem,ci vobec nieco zistia na histologickych vysledkoch mam si volat koncom maja,budu to dva tyzdne co som potratila..a mozno nic nezistia..uvidim.

sarlotta
28. dub 2010

aandy počti si u mě v albíčku snad Ti to pomůže 😉
Většinou nezjistí nic, prostě se špatně spojili chromozomy.. to je příroda. Dej na svého gynekologa co Ti poradí, jinak počkej 2MS a uvidíš jestli se Ti bude chtít do dalšího snaženíčka. Miminko bude, otěhotnět můžeš, tak je to jen otázka času, neboj 😉

petroska
28. dub 2010

annddy pokud je to poprví co se ti to stalo,tak možná ani doktoři pátrat nebou proč se to stalo.většinou se pátrá až po dvou nebo třech potratech ale treba máš dobrého doktora a zjistí ti čím to bylo.druhé miminko už se určitě povede.já sem otěhotněla po revizi hned po dvou menstruacích a krásně se povedlo.hlavně ber kys.listovou,papej vitamínky a ono se brzo zadaří 🙂 .věřit tomu mužeš tady na téhle perfektní diskuzi.už je tady hodně holek co se takhle sklamalo a ted mají krásné miminka.držím palečky

annddyxxl
28. dub 2010

16 aprila teraz piatok bude 2 tyzdne co som sla na normalnu kontrolu k doktorovi..nechapem preco ma hned neposlal do nemocnice..ale neviem preco,ja som na nom od zaciatku videla,ze sa mu nieco nezda na mojom tehotenstve,zevraj bolo o 2 tyzdne mensie..nic mi absolutne nebolo,ziadne krvacanie ziadne bolesti..uz tyzden mu nebilo srdiecko..hmm ked si to tak vezmem tak uz asik tyzden ma veru neboleli prsia..som myslela ze zacnu ale odstupom casu asik to bolo vtedy ked uz prestavalo dychat a aj tie zmeny v tele slabli si myslim...uz je mi lepsie..na to ako mi bolo,najlepsie je sa stym co najskor vyrovnat..

annddyxxl
28. dub 2010

dieta chcem aj manzel..doktor povedal ze mam pockat kym mi pride do mesiac manzes a mozme sa snazit...je vela nazorov,ze kolko pockat..ci dat na radu doktora..v podstate to samo zomrelo,ci v takychto pripadoch aj skor mozes mat dieta a necakat par mesiacov..

annddyxxl
28. dub 2010

veru vitaminy jjem a kyselinu listovu mi predpisal...aj moja mam mala dva potraty jeden hned prvy a potom dalsi po 3dietati..je nas doma 5 deti-ale je veselo..este mi aj slepak v 23 vyberali ako mame,aj krcove zily mam po nej..ci to neni aj rodove....moze aj nemusi si myslim..

farmarska
28. dub 2010

uf uf, tak skoro tři hodiny sekání, až mi z toho už drncaj zuby a i když jsem vypla sekačku, ten hluk motoru slyším pořád 😀 😀 No ale mám půl zahrady hurá huráá!!! 😵 😵 Ještě tak tři hodinky odpolko a máme posekáno, komplet! 😵 😎

ted vás rychle okouknu, dočtu, at toho potom nemám tolik a mažu dělat oběd.. dnes to bude rychlovka budou špagety s boloňskou omáčkou 😉

petroska
28. dub 2010

většinu holek potratí do 12 týdne.bud se mimčo špatně uchytí tak jako mě nebo se prostě špatně vyvíjí.uvidíš,příště to vyjde pokud doktor nevidí vnitřně žádnou příčinu že by se nedalo jen tak otěhotnět..

mari111
28. dub 2010

andy neboj ,nabudúce to vyde 😉 šetri sa, odpočívaj nech si skoro fit a možete sa už čoskoro začať snažiť, nám sa tiež podarilo po druhej MS 😉 budem moc držať palce

farmarska
28. dub 2010

Tak jsem dočetla a nedá mi to abych ještě v rychlosti nezareagovala a nepřivítalo novou smutnou dušičku 😔
holčičko vím moc dobře jak to bolí, jak je na duši a v srdci prázdno 😔 😔 😔 ale nedá se prostě nic dělat, život je strašně nespravedlivej ☹ a ty pokud budeš chtít svoje mimi prostě musíš zkusit pozapomenou a jít dál.. 😖 Zapomenout nejde, ten strach už zůstane na vždycky 😔 (nebudu ti nalhávat , že ne) ale bude zase líp uvidíš. Na histolce většinou na nic nepřijdou, jak už psaly holky, těch moždnejch příčin je hodně... Ale neboj, většinou se to neopakuje a když se podíváš na naší tabuličku, tak těhulky a už současné maminky jsou v převaze 😉 a my ti tu budeme všechny držet moc palce, aby jsi brzy byla mezi nima 🙂 🙂

farmarska
28. dub 2010

tak a ještě pozdravím mari, páč jsem jí tu zas chvilku neviděla a už mažu 😉

farmarska
28. dub 2010

jo a petrosce držím palce na dnešek, určo bude vše ok. a ty budeš šŤastná přešŤastná, páč uvidíš svoje mimineško v celé parádě 😵 😵
a tobě mari na zítřek zakazuju taky jakýkoliv nervy!!! 😠
holky všechno bude dobrýýý uvidíte!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

katyna6
28. dub 2010

farminko to máš z toho,že bydlíš tak daleko,by kdybys bydlela blíž,přítel by ti zahradu posekal.Pracuje u kámoše,dělají zahrady,výsadby,udržování zelených ploch,trávníky a vlastně všechno,co se týká zeleně.Oni jezdí po celé republice,ale podle toho,jakou popisuješ zahradu,by tě to přišlo asi draho. 😀Takže holky,až budete chtít krááásnej trávníček u domu,víte,komu se ozvat,ju?Přítele ale půjčím jenom na tu práci,žádná zábava-farmi 😀 😀 😀

katyna6
28. dub 2010

valím do obchodu,chci péct koláček,zas načuhnu,pa

farmarska
28. dub 2010

Tak na sporáku už to glkotá... 😉

Jééé Katuš, tak přítele hřebce by jsi mi půjčila ju 😉 😎 😀 😀 😀 Tož to mě nějakej ten příplatek navíc ani vadit nebude a vzdálenost nerozhoduje 😀 😀 😀 navíc ted je prověřenej i na tom spermiogramu.. to budou i bonus odměny 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

tak už se nemůžu dočkat, až mi obstará zahrádku 😀 😀 😀 😀 😀 🤐

aja.83
28. dub 2010

annddy-je mi líto co se stalo ☹ ...Holky už tak všechno napsaly, tak to nebudu opakovat... Bude líp, uvidíš! 😉 Máš hodného přítele, který ti je velkou oporou a to, co ti řekl, je pravda 😉 Miminko přijde, až bude tělíčko zase připravené a až bude maminka s tatínkem zase v pohodě-fyzicky i psychicky! 😵 Někomu to trvá chvíli, někomu déle... Ale určitě se to brzy podaří znovu! 😉 Držím ti pěsti a posílám ti spoustu síly a pozitivní nálady! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
28. dub 2010

teda Katy bacha na to , aby si tu nepřišla o přítele 😀 hřebce 😅 Ja už mám babovičku hotovou, si přítelak objednal a du pokračovat v práci ,
farmíku dík za držení palečku 😉

aja.83
28. dub 2010

Katy, my bychom teda taky potřebovali pomoct s trávníkem. Loni jsme ho v srpnu zakládali a čoveče přes zimu se nějak pokazil...Manža ho před prvním sněhem zapomněl posekat a navíc jak bylo hodně sněhu, tak to nějak hnilo a plíseň a fuj...Teď už to teda vypadá líp, ale schválně: jak udělat ještě hezčí trávníček??? 😀

farmarska
28. dub 2010

ajuš nejsem hřebeček od katuš, ale schrabat, provzdušnit, pohnojit případně znovu prázdná místa obsejt kvalitním travním semenem 😉 pak kropitt a sekat a kropit a sekat, případně nějakej herbicid na plevel jo a sem tam pohnojit. 😉
jooo neníí nad kvalitné sémě 😀 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

mari o přítele nepřijde, ti mý dva chlapi mi bohatě stačí 😅 😝 😀 já bych si ho jen na chvilinku půjčila 😀 😀 😀

natalie77
28. dub 2010

hoooooooooooj holky 😵

natalie77
28. dub 2010

Farmi, ráno jsem hledala kontakt na manžovu mudru....
No a hned jsem koukla co a jak...Holka moje zlatá, ty jsi táááák chytrá, s tím mým manžou je to pravda....musím ho vychválit a pak chtít darovat 😀 😀 . Ho tady zdrbnu a pak si myslím, že se nabídky pohrnou, a to jsem si i nabila telefon, že to bude jeden hovor za druhým....

Takže se s Vámi loučím, přecházím na jiné fórum, kde budu chválit a pak šup rup....to bude nabídek 😵 .
Bylo mi tu s Vámi pěkně, miluju Vás a díky za všechny rady i za tu poslední radu nad zlato od Farmi.
Zavřete oči 😔 ......odcházím 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru