Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. kvě 2010

Ahoj Terci, co toje za slohovku jako🙂))

Plenky vyhoď.. žádné experimenty🙂 pampersky nebo teskácké jsou fajn.
Ten hrnek mléka může vadit.
u nás taky chčije a chčije ble.

sarlotta
6. kvě 2010

Kopi promazávej, jako nějaké se nevyhneš, ale na škodu to není. ono to pak zesvětlá neboj 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

Holky už vám ukážu náš obývák 😀 😀 Ale musíme ještě koupi nové dvěře.Té záclony si nevšímejte,ta je tam zatím jen tak.Nic jiného jsem doma nenašla 😅 😅 A ve stěně nám chybí telka 😀 ale dovezou nám jí v sobotu.

sarlotta
6. kvě 2010

Petři pěkný pupík a ta modrá souprava plyšánková z amálky.... jéééééé 😵 😵 😵 😵

petroska
6. kvě 2010

kopy mě pomáhá klasicky olejíček od HIPP .bud pletový nebo tělový.nejsou drahé a dobře promastují.taky sem měla elasiq a osypávala sem se po tom.taky mi ledasco nesedí až mi doporučili klasický dětský olejíček.a ani jedna strijka zatím.

kopa
autor
6. kvě 2010

a

petroska
6. kvě 2010

šarlot jak si mi poradila amálku tak fakt parádní zbožíčko.určo budu odnich furt objednávat 🙂

tercie
6. kvě 2010

Si říkám, že jsem se nějak rozepsala 😀 To abyste se nenudily 😀
Luky je vzhůru....mám asi po kecání..zatím teda nebrečí ale to přijde 😀

Kopi já taky mazaa, a to masážním olivovým olejíčkem, a břicho mi popraskalo jako prase 😉 a svědííííííí to,fuj 😝

kopa
autor
6. kvě 2010

Jaká Amálka? 😕

petroska
6. kvě 2010

kopy amálka internetový obchudek na hadříky 🙂

murynka
6. kvě 2010

tercí vidíš a někdo si hapy bella chválí..já tedy jedině pampars tesco pleny ani náhodou 😝 😝 pro mě tvrdé hnusné a výměna po 2 hod pak už zapáchají pampersku má celou noc a pohoda 🙂

sarlotta
6. kvě 2010

haha chtěla bys cooooo 😀 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=147524

výborný obchůdek na mimibazárku, kvalitní bavlněné věcičky 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

tak tady:

petroska
6. kvě 2010

😀 😀

sarlotta
6. kvě 2010

¨Fakt Mury ? a to se Ti nepročurá v noci ? jsem přebalovala i v noci

murynka
6. kvě 2010

sarlot fakt ne 😉 jak sleep and play prostě 12 hid je bez přebalování 😉 vydrželi i hugisky ale mě nevyhovovaly já mám ráda pampers 😀 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Tercíku ty plínky jsem dostala v prenatal balíčku 😀 😀 tak půjdou rovnou do koše 😀
No my máme taky žaluzky,ale přítel to do obýváku nechtěl,že si připadá jako ve vězění 😅
No a s těmi striemi,no moje mamka měla popraskané celé břicho po dvou dětech ☹ tak snad nedopadnu taky tak.

sarlotta
6. kvě 2010

Moooc krásní Kopi... ještě nějaké doplňky do stěny v nějaké barvičce... já už bych tam měla zelené dekorace 😀 😀

sarlotta
6. kvě 2010

No vidíš, já zas sleep and play vůbec... mě se zdály moc tenké- jsou takové poddajnější a malý měl všechno na zádech... 😲 se musí vyzkoušet at třeba je te´d dělají i trošku jinak.. je to dlouho 😉

petroska
6. kvě 2010

pěkný kopy 🙂 .taky sme scháněli nějaký skleněný stul do obyváku a sehnali smejen dřevo ☹ .

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott no to musíme ještě vyladit.Já na ty dekorace moc nejsem a tak nevím kde co kupovat 😅 V ikei měli celkem krásné,jenže ty poličky ze skla neudrží zase 10kg 😅

petroska
6. kvě 2010

jo a jako když se bavíte o plínkách tak chci už taky s vybavou plín začít.jakou velikost si pořídit na malé miminečko 🙂 .

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott díky za tu Amálku 😀 😀 Tam jsou pěkné věcičky 🙂 hnedka to zkouknu.
Jé tady se budou řešit plíny 😀 😀 jsem jedno velké ucho 😀 😀

sarlotta
6. kvě 2010

Kopi no jako skleněné misky s kamínky a nějakou svíčku nebo velké hrnečky jen pro Vás dva jako, nebo sklenky na šampáňo pro Vás nějaké zajímavé a taaaak🙂)
fotky, vázu na kytky hranatou třeba 😉

petroska
6. kvě 2010

kopy toto je vše ikea a drž poličky všechno

sarlotta
6. kvě 2010

petři no prostě new born nebo 3-5kg koupíš balík a uvidíš🙂)) Asi ty pampersky jsou nejosvědčenější 😉 a jako počítej 15 plenek na den. 😉 takže pak zaúkolovat příbuzenstvo ať nenosí hrkávky ale plenečky 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

jo a ještě poslední dotaz jak jsem včera nakupovala ty tři trička u mě v albíku jako poslední.Tak to jsou trička a nebo kabátek?se v tom nevyznám 😅 To dám na body a pak k tomu kalhoty? 😅

kopa
autor
6. kvě 2010

Petros tak to máte krásný obýváček 😵 😵

petroska
6. kvě 2010

uff co?15 denně?ted se mi teda protočila brada 😝 .já myslela že 5 na den 😀 .dík tak to du informovat rodinku že chceme teda rači plíny 😀 .a pampers určitě nejlepší

petroska
6. kvě 2010

kopy taky ho máme tak pul roku starý.chtěli sme co nejlevněj a co nejpěkněj 🙂 je to vše ikea krom sedajdy a sme spokojeni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru