Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi jak oběmi směry?zase jako že bude koukat na mně?Jsem tatar 😅

kopa
autor
13. kvě 2010

Mě by to přehazování ani nák nevadilo 😉 😉 Švagrovka ho taky neměla u Qiunny a synoveček byl v pohodě.
No ono ani u toho X landera to nejde 😒

petroska
13. kvě 2010

wladi krásné.taky sem ted najela na modré s proužkem 🙂 .jo a prosím jak se jmenuje tem kočárek co tam máš.je krásný aj krásná modrá barva.všude mají jen bledě modré a u tebe vypadá ta modrá tmavší

murynka
13. kvě 2010

leni jo jo 😉 😉 já mám sportáček jde oběma směry 😉 ale nemám přehazovací rukojet to je snažší než přehazovat sporták je těžký plus miminko....ale ono to není tak důležité mít to přehazovací 😉 😉 jak rukojet tak sportáček zvykneš si a když svítí sluníčko existují clony deštníčky atd

wlladka
13. kvě 2010

Mury, já jsem nějaké ty úplně maličké věcičky měla (většinou bodyčka) U dupaček vel.50 jsem ohrnula rukávky a na nořičky jsem dávala ponožtičky. Byli jak balíček. Měla jsem miminečka dlouho. Jiní měli za 3 měsíce už pomalu batole a já jsem měla teprv toho "tabulkového" novorozence. 😀 😀 😀 😀
Jinak jsem s oběma chodila do kritické poradny, kde je rok sledoval pediatr pro rizikově narozené a postižené děti. Po roce hlídání řekl, že je vývoj v pořádku a víc jsme tam nebyli. 😵 😵 😵

kopa
autor
13. kvě 2010

Markét díky 🙂 🙂
No mám vlastně tyhle jako favority + x lander + quinny.Cenově bych se chtěla vejít do 20tis.

wlladka
13. kvě 2010

Sporťák si prostě nasadíš tak, jak to dítěti vyhovuje. Na miminko v hlubokým koukat budeš, to si otáčet určitě nebudeě a existují clony a slunečníky, jak říká Mury. U toho sporťáku ho nasadím tak, jak si vysleduju to děcko. Pokud se mu líp sleduje okolí a rád kouká dopředu, nasadím ho tak. Někteří závisláčci chtějí zase vidět mamču, tak je lepší opačný směr. Musíš vybírat dle svých priorit.

wlladka
13. kvě 2010

Petros - kočárek je Collete Austin 3

petroska
13. kvě 2010

děkuji kuknu na to někde. 🙂

murynka
13. kvě 2010

leni pro mě to priorita nebyla přehazovat to 😉 já bych šla do peg pegera kvalitní veliký kočárek má ho kámoška 🙂 ale na mě byl moc veliký 😀 😀

wladi však já vím my máme v půli roce sotva 6kg 😅 😅 máme 5700 je to můj drobeček 🙂 to v roce 10kg mít fakt nebudeme 😀 😀

wlladka
13. kvě 2010

Jestli chceš, pošlu ti odkaz na stránku, kde jsem si ho objednala.

murynka
13. kvě 2010

přidala jsme fotečky do alba 🙂

kopa
autor
13. kvě 2010

Markét krásné fotečky 🙂 🙂
No u nás s ím kočárem bude zase problém 😅 přítel že španělský,italský kočár určitě né,že to budou šmejdi.... 🤐 🤐 bych ho nakopala 😝

wlladka
13. kvě 2010

Holky, já vám napíšu co do sebe každý den cpu.... 😕 😕

Ráno:
Dopegyt )vysoký krevní tlak)....2tbl
Essentiale (na játra)...1tbl
Sorbiter (na anémii)...1tbl
B-komplex...1tbl

Odpoledne:
Dopegyt... 2tbl
Essentiale...1tbl
Anopirin...1/2tbl
Jód...1tbl

Večer:
Dopegyt...1tbl
Essentiale...1tbl
Sorbifer...1tbl
Prenatal DHA....1tbl

No a k tomu ještě jednou denně injekci Fraxiparinu..
😲 😲 😲 😲 😲 😲
No, nejsem já feťák??

wlladka
13. kvě 2010

Mury, sofinka je kočka okatá 🙂 🙂
Kopi, vykašli se na chlapa a kup si jaký chceš. On s ním pak stejně jezdit bude 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi to je prášků 😅 😝 😝 😝 to se divím,že ještě žiješ 😀 😀 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi však mě taky sere 😠 😠 tak vyberu kočárky kde jsou velké rozměry a on to hnedka zatrhne 🤐

wlladka
13. kvě 2010

Tak bych mu ukázala kočár a řekla: "Tak mám vybráno a tenhle objednám!" Kdyby řekl, že ne, tak bych mu řekla: "Víš co? Tak si ho vyber sám, já už na to kašlu. Budeš nosit mímo v nůši na zádech!!" A šla bych.... Co schválně udělá 😀 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi já doufám,že až se půjdeme podívat do prodejny,že změní názor 🤐 🤐 a já si ten kočár vydupu!!! 😀 😀

wlladka
13. kvě 2010

To ten můj mi zase všechno schválí. 🙂 My se občas přeme kvůli materiálu na koupelnu a kuchyň. Ale jen kvůli maličkostem jako je baterie, sprcha a tak. Když pak řeknu: "Víš co? Mě už je to jedno, kup co chceš." Tak většinou koupí to, co jsem chtěla já 😀 😀

wlladka
13. kvě 2010

Jasně Kopi!! Tak to má být! Jen do něj! 😀 😀 😀 😀 Chlapi jsou na to, aby tasili portmonku a cálovali. Nás mají od toho, aby jsme vybraly za co ty prachy utratí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi,tak to máš príma 😀 😀 Takhle to u nás nefunguje 😅 já jsem schopná se dohadovat a vydupat si 😝

wlladka
13. kvě 2010

Ono má všechno něco. Já z něj taky kolikrát musím tahat jeho názor. Když se mi něco líbí, ráda bych aby řekl jestli jemu jo, nebo ne, nebo něco. Často mě štve to jeho: "Jak chceš. Když se ti to líbí. Ano sluníčko." A tak. Oponovat moc neumí. Ale už jsem ho to celkem naučila - že mi na jeho názoru záleží 😀 😀 Je to někdy sranda. Ale aby mi všechno zamítal??? Dupala bych taky 😀 😀 😀 Takže: KOPI DO TOHO!!

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi ted jsem dupala 😀 😀 Tak prý uvidíme 😝 😝
Tedko šel konečně s fretkou na veterinu,má tu zvětšenou vulvu a to je 5 let po kastraci 😔 tak snad jí jenom píchnou náké hormony.
Freták byl naštvanej,proč ona je v přepravce a on tam nesmí 😅 no schválně se mi vychcal u přepravky a ještě mi označkoval nohu 😠 🤐

wlladka
13. kvě 2010

Chudinka, má o tu druhou strach. Jsou pořád spolu a teď mu jí vezmou ☹ Určitě se bojí, aby se mu vrátila.

wlladka
13. kvě 2010

Přemýšlím co mám udělat k večeři a nic mne nenapadá. Chjo, to jsou starosti.

flair
13. kvě 2010

Tak se hlásím z kontrolního KTG, bo v úterý nebylo dobrý. No a dnes taky nic moc Zase vyoké hodnoty. V sedě úplně na prd, na zádech taky divoké, až když jsem ležela na boku, tak ok. Sice trošku k horní hranici zeleného políčka, ale křivka byla v zeleném, tak prý dobrý No ale moc mě to teda neuklidnilo. Malá je nějaká divoká a srdíčko jí tak bije ryhleji. Snad to nic neznamená.

paajaa
13. kvě 2010

Wladi: tééda ty si vezmeš jen své léky a jsi najedená na celý den. No hlavně, že pomáhají. Ty maličké dupačky nemají chybu. 😉

Kopi: prosaď si hezky svou. Vždyť tomu přítelák ani nemůže rozumět a oduzovat jen na základě země výroby je trochu zcestné.
Jinak taky doufám, že utroš jen pomáhá. Bez něj by možná bylo to špinění horší.

Flair: malá je malý ďáblík, tak asi z toho budou ty hraniční hodnoty. Hlavně žádné stresování.

wlladka
13. kvě 2010

Jé Paaji, tak to už tu večeři ani nemusím vymýšlet,že? Podělím se s rodinou o tabletky 😀 😀 😀 😀 Budeme jak v Návštěvnících (amarouny) 😀 😀 😀
Flair, mudrové to ošéfujou. Kdyby bylo zle, půjde malá ven a je to. Týdny máš krásný.. 🙂 Jen klídek 😉

kopa
autor
13. kvě 2010

Flair určitě je vše v pořádku 😵 Vždyt už jsi taky u konce 🙂

Tak přítel už jde domu s fretkou.To jsem si oddychla 😔 Má zvětšené hodnoty v krvi,ale to může být těmi hormony.Tak dostala injekci na ukončení říje a za týden by jí to mělo splasknout,ještě jí máme pořádně vykrmit 😅 to bude problém od té doby co porodila mladé,si drží linii 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru