Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
31. kvě 2010

tak jsem si dala tři kousky (nebo spíš kusy) bublaninky a jsem k prasknutí, ta byla ale fakt dobrá.

farmarska
31. kvě 2010

jéé ted čtu o Šimonkoj, ☹ holky to jsou nervy 😖 normálně se mi chce bulet 😔 chudák malilinkatej a chudáček Wladěnka 😢 Je mi jich ták líto, takovýhle trable a nervy 😔 ale já doufám, že to dobře dopadne a budu na ně moooc myslet a posílám jim na dálku pozitivní energii a vůbec všechno a t to zvládnou!!!!! 😔 😔 😔
mari díky 😉 tak já jí taky prubnu..v neděli 🙂

petroska
31. kvě 2010

achjo.co to zase čtu ☹ to je hroný jak ted šimonek musí bojovat .takové miminečka jsou tak bezbrané.a jak musí být wladce.hlavně musí věřit tak jak tady věříme všichni že to zvládne.

farmarska
31. kvě 2010

tak už mám jasno..bublaninu zkusím asi tu z maminčinejch receptů a zkusím jí s borůvkama, jelikož jich mám ještě plnej mrazák a za chvíli budou třešně a to pak zkusím tu druhou s třešínkama..a pak budou maliny..a ryvíz.. 😵 jé už se těším až mi to poroste na tý zahradě 😵

mari111
31. kvě 2010

jen jestli to farmi poroste tady v tom počasí 😒

farmarska
31. kvě 2010

mari to je fakt 😕 😝 ale snad už musí bejt jednou hezky ne 😅

jinak málem bych zapoměla ..všechno nejlepší šarlotce ke svátku!!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
31. kvě 2010

holky jdu chrupat, at ráno nespím vestoje 😉 😀 mějte se tu klásně, dobrou noc a zítra zse ahooooj!!!! 🙂

mari111
31. kvě 2010

dobrou, du taky zalehnout, sem žehlila a nějak mne to zmohlo ☹

katyna6
31. kvě 2010

Pěkný večer přeji.Až teď jsem se dostala k počítači,taky pořád myslím na Wladěnku a maličkýho a hrozně moc držím palečky,ať to všechno dobře zvládnou!!!!
pajinko gratulka k ok kontrole! 🙂
kopi-tobě držím na zítra a určitě se přijdu podívat,kdo se ti schovavá v bříšku. 😉 😉
a jinak máte holky vymyšlený moc pěkný jména!Ale jak se říká,každý jméno je pěkný,když se hezky řekne.Spolupracovnici se dnes narodila vnučka,dali jí Apolenka 😅 ,ale Eliška,Julinka,Stella atd.jsou nádherný jména.Stella se moc líbí i mně 😵
A taky jsem okoukla všechny kočárky,co tu o nich debatíte a rozhodně bych si vybrala taky.Jména máme,kočárek skoro taky vybraný,no,teď už jen pořídit toho mimíse 😅 😀 😀
Tak jsem se vykecala,snad tam nebude moc chyb,tlápe mi pořád po klávesnici fretka,a jdu do hajan.Dobrou a zítra zse mrknu,papa

kopa
autor
1. čer 2010

Ahoj holky,
tak za chvíli vyrážím do gennetu,jako vždy mám nervíky 😒 trávím dost času na wc 😝 😝 tak snad tam dojedu.ještě jsem si naleštila brýle,abych mimíka pořádně viděla.
tak pa a myslete na mně.

paajaa
1. čer 2010

Krásné ráno,
tak už jsem se objednala na screening a jdeme až 22.6. ( na můj svátek). To budu tak 13+4. Není to už pozdě???

Kopi: držím ti palce, aby vám řekli pohlaví a mimi se hezky ukázalo. 😉

paajaa
1. čer 2010

Tak na foťák jsem si nevzpoměla, ale postačit skener.

Takže taky je náš poklad

sarlotta
1. čer 2010

Dobré ránečko🙂

@paajaa krásná fotečka.. to je pokládek 😎

@kopa, že naleštila brýle 😀 😀 😀 😀 tak se těším na zprávičky 😉

@farmarska Ty sis na mě vzpoměla.. ooo děkujíííí 😉

@katyna6 bude neboooooj, tabulka čeká na další // tak holky hlásit šup šup 😉

sarlotta
1. čer 2010

@mirax malá je moc krásná papulka🙂) ale rostou šíleně rychle coooo 😅 miminečka naše 😉

sarlotta
1. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 39tt....................................KO 4.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... 27.5 KO v pořádku ., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6. KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 12tt..................................KO 11.6. NT v pořádku
Paajaa 11tt.................................KO 31.5.v pořádku, KO 1.7. NT 22.6.
Katyna 30DC
Aja 25DC
Natalie 23DC
Madormi 13DC
Cajori 12DC
Nicollka 11DC
M.aa.b 10DC
Farmarska 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

petroska
1. čer 2010

dobré ránečko.KOPI držím palečky 😉 .PAAJI krásné miminečko 🙂 .fotečky budou jen přibývat 😉

katyna6
1. čer 2010

Hezké ránko 🙂
paji-fotečka moc krásná 😵 😵
sarlotko od wladěnky zatím žádné další zprávy?Pořád na toho drobka myslím.

handm
1. čer 2010

dobré ranko!🙂
Paaji, malinký je krásný, hezky si tam hoví🙂🙂🙂
Kopi, žádný stres!!!! Zas ti vyletí tlak!!! Určitě je všechno ok!! A přijdeš nadšená a snad se vám i mimi ukáže 🙂🙂🙂 Držíme s bobistou palce!🙂
jéé, šarlotko, já nevěděla, žes Kamilka!🙂 tak pozdě, ale přece... všechno nej a ať jsi ve správnou chvíli super mamina 🙂

Holky, asi toho mýho zabiju 😀😀😀😀 včera se mi hodně začalo líbit jméno Daniel... už jsem si říkala, že to bude ono... a on se na to večer doma šklebil, jak kdybych chtěla dítěti dát jméno Adolf....nebo Barnabáš...
chudinka náš bobíček, ten bude fkat bezejména... 😠

handm
1. čer 2010

NO a vlastně, na Wladěnku jsme zapomněla!!! Moc na ní myslím a na Šimonka, ať to dobře zvládnou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katyna6
1. čer 2010

handm-máš to s tím chlapem trápení.Daniel je taky moc hezký jméno,tak co se mu pořád nezdá,copak vymyslel něco lepšího?Ale pár dní na to ještě máte,na něčem se snad nakonec domluvíte.A při nejhorším to bude Bobišek 😀 😀

katyna6
1. čer 2010

sarlotko taky opožděná,ale o to upřímnější gratulka k svátku!!!!!! 😉 🙂 !

handm
1. čer 2010

Katynko, no my se tak trochu špičkujeme, ale stejně... Přijde mi, že se fakt nedohodneme 😀😀😀😀😀 jako kromě Václava a Rufolfa se mu líbí i hezká jména - Jakub, Tomáš - jenže Tomáš je můj děda, strejda, bratranec a počítám, že budou chtít zachovat rodinnou tradici, tak jim to nechci brát a jakub je taky bratranek, navíc je jich teď jak máku....
no ještě je čas, ale bude to zabavny ještě... 🙂

paajaa
1. čer 2010

Handm: to jsem zvědavá jak se nakonec bude bobista jmenovat. 😀 U nás by byl kluk asi jasný, ale horší to bude s holčičkou.

Katy: a jak se máš ty? Doma vše v pořádku?

katyna6
1. čer 2010

handm-jojo,jsou to starosti,že?Ale krásnýýýý 😵 😵 😵 .Jakubů a Tomášů je hodně,to máš pravdu.my už jména víceméně máme dohodnutý,ale jestli se někdy konečně dožiju otěhu,tak máme v plánu to vydržet a nenechat si říct pohlaví.Ale plány jsou jedna věc...že jo 😀 😀
Ale vzpomněla jsem si,někde tady jsem určitě viděla diskuzi o jménech,tak tam zkus mrknout,třeba tě něco inspiruje.A po manžovi jméno nechcete?

katyna6
1. čer 2010

paji-jojo,doma všechno dobrý,mám miláčka teď 2nebo 3 dny pracovně pryč,včera odjel a už je mi smutno,nejsem zvyklá 😅
u nás by problém se jmény nastal snad jenom když by to byly dvojčata stejného pohlaví 😀 😀 .To by pak byl srandy kopec,kde vzít to druhý jméno 😀

handm
1. čer 2010

Paaji, tak to my to máme přesně opačně právě...🙂🙂🙂 Co máte vy pro klučíka?!🙂
Katynko, já si taky vždycky myslela, že jména mám jasný, ale s manželem se to trochu nabouralo.. 😀 Mě se vždycky pro kluka líbilo Matěj, jenže porodila jedna příbuzná a hle, dítě je Matěj, navíc je jich taky teď moooře...
A do diskuse koukám pravidelně, jenže tam mám problém (tedy manžel), že jemu se nelíbí jména končící na /IYÁŠ... takže všichni Matyášové, Eliášové, Tobiášovéí atd... jsou u něj ztracený...
Ale je super, že máte vybráno!🙂

katyna6
1. čer 2010

handm-tak vyber Tobiase a bude to mít,to na áš nekončí 😀 😀 😀 Něco vymyslte,neboj.Když bude nejhůř,bude prcek pár dní bez jména,celebrity to tak taky dělají 😀 😀

handm
1. čer 2010

Katy, kdyby tě slyšel, řekl by, že není žádnej Němec aby se dítě jmenovalo cizím jménem 😀 Prostě komplikace 😀😀😀😀😀😀😀 s ním..

katyna6
1. čer 2010

handm-tak to s ním fakt nemáš jednouduchý 😀 😀

katyna6
1. čer 2010

holky nevíte,kdy se má vrátit kopinka?jsem děsně zvědavá,jak dopadla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru