Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
2. čer 2010

mari 🙂) jsem viděla dokument... bylo to moc krásné...tak dávám dál🙂

flair
2. čer 2010

@sarlotta před týdnem dle odhadu měla malá cca 3500 g. Ale vím, že mám ještě 10 dní do termínu a nemám být nedočkavá 😅 ale malá je hodně dole a hlavička hodně naléhá a to je docela nepříjemný 😕
@m.aa.b jééé, super, to už máš za pár do KET 😉

aronek
2. čer 2010

Ahoj, tak u nás taky od rána chč... Byla jsem objednaná ke kadeřnici, tak byl malý prvně hlídán od skorotchýně. Od deseti, to jsem nakrmila a vrátila jsem se po druhé a ještě spinkal, prostě zlatíčko. Akorát ta hlava mi pěkně zmokla.

tercie
2. čer 2010

flair počítej jestli budeš mít nástřih ještě tak 4-5 týdnů jako důchodce, ale pak už to bude jenom lepší 😉

maab jéé to je paráda, taky budu moc držet pěsti ať se miminka chytnou 😵

šarlotko no však, zase kdo by si nedal záležet, když se pak na ně máme do konce života dívat, žejo 😅 😀 😀 😀

m.aa.b
2. čer 2010

@sarlotta jj za chvilku už aby to bylo - opět se těším až dorazí mrcha 😀

@mari111 děkuju 😵

m.aa.b
2. čer 2010

@flair no tak uplně za pár ne ještě ca měsíc nebo spíš už jen ? 😀

m.aa.b
2. čer 2010

@tercie děkuju určo dám vědět kdy teď nejdřív musím počkat na tu mrchu mrchovatou 😉
Tercinko Lukášek je kouzelný, teda ono vlastně asi každé miminko, ale moc Ti sluší a moc Ti to přeji, vám všem 😵

tercie
2. čer 2010

tyjo já než to napíšu tou jednou rukou, tak vy jste bůhvíkde 😀 😀

maab určitě už jen 😉

tercie
2. čer 2010

maab děkujem, však my ti to taky přejem, z celýho srdíčka 😵 😵 😵

m.aa.b
2. čer 2010

@tercie děkuju 😵 😵 😵 😵 😵

však já vím vždyť jsme tu vzájemně prožily ty nejhorší dny v našich životech, podporovaly se a taky tu vzájemně prožíváme to nejhezčí - narození těch našich - vašich dětiček 😵 😵 😵

holky mám vás tu moc moc moc ráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
2. čer 2010

tercinko Lukášek zase hají na rukách? 🙂

tercie
2. čer 2010

Mari teď už zas ne, ale spal 🙂 Je dneska nějakej mrutej, už druhej den nejdeme ven, leje tam jak z konve tak se mi trajdat nechce...

tercie
2. čer 2010

ne mrutej ale mrzutej 😀

tercie
2. čer 2010

Holky to je nuda... asi bych měla něco dělat ale jsem taky tak zpruzelá,že se mě nic nechce...

m.aa.b
2. čer 2010

tercie taky bych měla něco dělat a taky se mi táák nechce 😒 😅

tercie
2. čer 2010

maab přesně, potřebovala bych vytřít, vyžehlit, uklidit z myčky nádobí, uvařit něco... ale ne a ne se odsud hnout 😀 A Lukášek spinká jak jeule, tak holt užiju klidu než se zas vzbudí na krmení 🙂

tercie
2. čer 2010

JEZULE... ani to psaní mě už nejde 😀

tercie
2. čer 2010

Přece jen půjdu něco dělat...Luky se posrajdil 😀

m.aa.b
2. čer 2010

😀 tak vidíš to vyřešil za Tebe 😀 je se pořád ještě nutím, ale asi taky půjdu, tak zatím pá 🙂

kopa
autor
2. čer 2010

@flair Falir tak to by jsi měla zítra krásný dárek k výročí 😀 😀 třeba to výjde 😉
@sarlotta Šarlotka je krasavice 🙂 Má moc hezký rtíky 😀 Hlavně,že se ti opět potvrdila že tam je,že tam není pindík 😅 Tak mě to třeba taky řeknou až v tom 30tt 😅 bude to ještě vidět? 😅
@m.aa.b To je dobře,že máš dobré zprávičky a jsi krásně naladěná 🙂 Moc držím palečky 😉 😉

kopa
autor
2. čer 2010

@aronek Aronku měla sis vzít děštník 😀 😝 Ještě jsem se tě chtěla zeptat,jak jste to udělali s jménem pro dítě??Dala jsi příjmení svoje a nebo po otci?? 😕 😕 Já bych chtěla dát asi po přítelovi,ale pak se bojím abych s tím někde neměla problémy proč on se jmenuje tak a já tak 😅 aby si pak nemysleli všude kolem,že to není moje dítě 😅

kopa
autor
2. čer 2010

Jinak holky díky za rady s těmi prášky 😉
Ještě mám takový problém 😅 😅 Od neděle,mě brní malíček na ruce-skoro furt,je to dost nepříjemný.Říkala jsem to na gyndě a sestřička mi řekla,že je to normální 😅 ale že kdyby to nepřešlo mám brknout.

Jinak je dobře,že Wlladenku pustí domu a příjde na chvilku mezi nás 😵

aronek
2. čer 2010

kopi, má jméno po příteli 😉 Zatím žádný problém není, všude hlásím jméno malého a na moje se nikdo neptá, nebo mi říkají jeho příjmením, ale já slyším na všechno 😀

mari111
2. čer 2010

ajoj Kopísku, no my to vyřešíme vdavkem, to s tím příjmením, nechci si volat do třeba školky"dobrý den tady Nováková, mužu omluvit synka "a oni mi řeknou ",tady žádneho Nováka nemáme" ☹ no ale de to aj když ste každej jinej, no ale mně to prostě přijde blbé, stejně sme se chtěli vzít tak proč né teď,že 🙂 😉

mari111
2. čer 2010

no a nebo se pak budeš představovat příjmením malího a nikdo se tě nebude ptát jestli si opravdu vdaná,že 😉

mari111
2. čer 2010

kámoška to takto praktikovala asi 5 let než se nakonec vzali 😀 a nikdy s tím neměla problém, no kromě úřadú,že, tam by to nešlo 🙂

tercie
2. čer 2010

Já bych taky dala svoje příjmení 😉 A jestli by chtěl partner svoje,tak by si mě musel vzít 😀

petroska
2. čer 2010

jé šarlotka je krásná.je fajn že máte všechno v pořádku.taky se už těším na velký ultr jak se zase na Filípka kukneme 🙂 .kopi já byla na matrice min týden.budeme se příští rok brát tak at pak mame mín starostí s přepisováním příjmení na malého tak sem chtěla dat už ted rovnou jak se narodí příjmení po mojem.a ani bych nechtěla přímení po mě 😝 .lepší ted jak pak běhat a vyřizovat to.pak je s tím větší práce s tím přepisem když už ma přímení po tobě.ted ti to do 10 min vyřídí a žádné lítání

tercie
2. čer 2010

A pokud bychom byli domluvení že se vezmem až po narození prcka, tak bych dala jeho, aby to pak bylo jednodušší na úřadech 😉

mari111
2. čer 2010

jo to je fakt, pak to je dlouhe vyřizovaní když se vemete a dítě má tvoje jméno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru