Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
10. čer 2010

@sarlotta no já doufám 🙂

flair
10. čer 2010

Ahojky holky, jen se hlásím, že nás dnes v poledne pustili z porodnice 😵 Tak už máme tu naši prdelku doma. Teď spinká po kojení, tak já se najím, aklimaizuju a postupně vás dočtu. Mám totiž děsnej absťáááááák 😀

petroska
10. čer 2010

právě že o tom kočárku co jsme chtěli nikde víc na diskuzích nepíší jen na té co mi poslala ona ten okaz.ale já na to prdím.ted si koupím kočárek který využiju max do jara a jak bude prdošek větší a bude chtět hačat a kukat kolem dokola co se děje tak se mu koupí sportáček x-lander 🙂 .

petroska
10. čer 2010

flair ahoj 🙂 supr že jste doma.nějak brzo z porodky ne?nebo se mi to zdá? 🙂 🙂 pak hod fotečky prdoška 🙂

mari111
10. čer 2010

ajoj Flair, už se těším na fotečky,
no ja už mažu na tu gyndu, tak zetim pa

ee.liska
10. čer 2010

@sarlotta teda to jsou šmejdi, já nic 😝 a to jsem zitra chtěla prckovi něco pokoupit 😀
@zlababa07 gratulka ke kontrole 🙂
@petroska dík 🙂 na zítra budu držet palečky 😉

ee.liska
10. čer 2010

@flair super že už jste doma 😵
@mari111 těšíme se na dobré zprávy 🙂

petroska
10. čer 2010

tak ted koukám že s elis začínáme 7 měsíc 😕 ,já ani nevěděla 🙂 .toto letí

ee.liska
10. čer 2010

@petroska viď 😵

petroska
10. čer 2010

jj to už je za pár.jen ty vedra teda nic pro nás těhule ☹ .ani nevím jestli mužu do chlorované vody...my totiž doma chlorujeme 😕

kopa
autor
10. čer 2010

@zlababa07 Zlabi gratuluji ke kontrole a k případnému chlapečkovi 😵 😵
@petroska hezká nová fotečka 🙂

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska mě se ten kočárek líbí,akorát mě zarazila ta cena,že je tak levný.Ale uvidíš 😉

kopa
autor
10. čer 2010

@farmarska Farmí uží si to v práci a klidně si dělej poznámky jak psala Sarlott 🙂 já to taky tak dělala 😀

kopa
autor
10. čer 2010

@flair Vítám Flair opět mezi námi 😵

petroska
10. čer 2010

kopi dá se koupit za 7 tisíc ve zlíně.vypadá pevný a je krásný ale taky ted váháme že asi pujdem do x.landera.tobě se taky líbí xl že?

kopa
autor
10. čer 2010

Holky a může se v těhu čistit zubní kámen?? 😕 😕
Dneska jsem volala na tu gyndu zda musím brát ty vitamíny a doktorka říkala,že není potřeba je brát.Že mám hodně jíst ovoce a zeleninu a na ty brnící ruce si mám koupit magnesium lacticum a mám ho brát 3x denně.Tak jsem zvědavá zda mi pomůže.

petroska
10. čer 2010

líbí se mi víc modeli 09 než 2010 ale vyjde nas to v 3kombinaci na 13 tis minimálně a to zas ja chci ušetřit at mužu prdoškovi koupit i něco jinýho.nějak to s mojim taháme všechno ze svých penízku tak nevím jestli rači koupit značkový nebo maxim za 7 tis.sme na všechno sami .máme skrblíky naše rodiče😀

petroska
10. čer 2010

kopi já beru mamavit ale jím ho tak jeden prášek za 3 dny.prý jsou větší děti po nich ale někdo zase říká že je to blbost.ale když sem si četla jídelníček ovoce a zeleniny na denní dávku tak sem převracela oči že to denně nikdy nesním tak se rači jistím i prášky.

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska Petrosko my určitě koupíme ten x lander 🙂 Už neváhám a máme to vybraný.
Víš ono ani o tu cenu nemusí jít a někdo známý ho nemá??že by ti podal reference?

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska Petrosko já nemohu ty vitamíny kvůli těm práškům na tlak víš 😉
No a ten x lander není 13tisíc tolik 🙂 vždyt ti dlouho vydrží 😉 😉
My si taky všechno kupujeme sami,sice tchýně slíbila,že kočár zaplatí,ale už vím kolik toho napovídala 🤐 🤐 Včera jsme jim psali,že budeme mít tu svatbu a jen napsali,že mají radost.Já čekala,že třeba zavolají a budou to chtít s námi probírat a nic 🙄 🤐 Přitom švagrovka furt měla tcýni za prdelí a byli splu vše vybírat.Takhle já budu vše zase nakupovat sama 😅

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska mě by pak při těch vitamínech hrozila eklampsie.

petroska
10. čer 2010

13 tis není moc ale furt váhám zda nestačí levnější 😠 .navíc nikde nemají všechny barvi a já si chci vybrat.do jaké barvičky jdete?mamka taky povídala že mi koupí kočár a nakonec sme dneska dostali třetinu co stojí kočár tak mě naserinkala 😠

petroska
10. čer 2010

aha tak to máš blbý.ale baštit zeleninku i tak pomuže když ji máš ráda 😉

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska Petrosko já bych chtěla ten zelený Jungle a nebo z té kolekce 2009 se mi líbí ten šedý a černý.

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska Včera jsem si večer dala k telce velký talíř okurky,rajčat a papriky a zobala jsem 😀

petroska
10. čer 2010

mě se právě z 09 líbí ten oranžový se vším všudy a taky ten černý ale chce to vidět a nikdo to tu nemá a v prodejně je jen ten oranžovo vínový.nj je to těžké vybírat.mě už z toho hrabká

petroska
10. čer 2010

taky si tak baštíme zeleninu,to já mužu jak je to čerstvě nakrájené 🙂 .ale prý se nemá přehánět ovoce,skrz cukru,bylo mi řečeno od mudr

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska já ho chci taky okouknout.Našla jsem prodejnu kousek od nás,tak se tam půjdeme na něj podívat,ale vidímto až po té svatbě.Pak si ho objednám přes net.

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska ovoce papám nejvíc banány 😅 dám 4 za den 😀 Já vím oni se nemají přehánět mandarinky...kvůli té těhu cukrovce.

petroska
10. čer 2010

ty jo až tolik banánu 😀 .to bych nedala 😀 ale když ti to jde tak se ma jest na co je v těhu chut 😀 .já zase ujíždím na paprikách.ty se kupují denně po velkým.taky budu přes net objednávat-je to o dost levnější

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru