Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
16. čer 2010

no kopi byla to makačka ale asi sou fakt x ladři kvalitnější jak kočárky za 8 tisíc.co sme dnes viděli tak i muj souhlasil a že ani už jiný nechce.tak pro něj zítra jedeme ale asi si nechám poslat nový než ten vystavený co je v prodejně.vy uvažujete o jaké barvičce?

kopa
autor
16. čer 2010

@petroska Petrosko já chtěla ten zelený,ale včera jsem viděla ten šedočerný 😎 tak asi ten 😀

handm
16. čer 2010

Tak já úspěšně vytuhla na gauči, jak jsem utahaná... a to máme jít na sedmou na oslavu - kamarádovi se v noci narodila holčička... tak to jsem zvědavá 🙂
@kopa škoda, žes nic nekoupila, ale aspoň pro miminko 🙂 do Hm kouknu, díky !!🙂

@petroska super, ze máte hotovo a vybráno. my už pak taky hlavně chtěli mít jasno 🙂

petroska
16. čer 2010

je to blbý nakupovat kočárek když mají v prodejně jen 2 barvy a to jeste takové že chceš zrovna jinou ale nastestí mě uchvátila co tam měli.kopi šedočerný sem taky kdesi viděla ale na chlapečka dobrý ale na holčičku mě to připadá tmavy 😒 .v hradišti měli ten šedo oranžovy a ten byl taky krásný ,taky sem se rozhodovala mezi ním ale ten do hneda zvítězil

kopa
autor
16. čer 2010

@handm Ted jsme to probírali s přítelem,tak půjde se mnou něco vybrat.Jako mě ty těhu šaty byli,akorát jsem si v tom přišla jak tank 😅 😅
@petroska No uvidím,když někde uvidím ten zelený,tak se budu asi rozhodovat 😀

kopa
autor
16. čer 2010

@m_artasek Tak držím palečky aby mrcha nedorazila 😵

sarlotta
16. čer 2010

kuk, tak se hlásím, že žiju...ale zítra musím k doc, sem jak přejetá 😝

petři krásně jste vybrali, určitě budeš spokojená🙂 a ten polštář je nááádherný 😎

petroska
16. čer 2010

děkujííí já doufám že sme dobře vybrali 😉

petroska
16. čer 2010

šarlot ta korbička x landra ti sedí na ten červený kočárek?

mari111
17. čer 2010

dobré ránko, ja zas nemohla dospat, od pěti vzhúru tak jsem to v sedm vzdala a vstala 😠 du něco dělat

tercie
17. čer 2010

Dobrý ránko berušky... jéé, tady se probírají kočárky 🙂 Já ho měla doma už od 18 týdnu 😀 teda doma ne, u našich. Přece jenom, co když na těch pověrách něco je 😉.

Když jsme u těch pověr, na něco se zeptám, zajímá mě, jaký na to máte názor jo?
Co říkáte na vodění malých dětí na hřbitov? Někdo říká, že do roka by tam chodit neměly... Já když byla předtím těhotná, tak jsem tam byla dvakrát, a mimi pak mělo tu vadu. Na pověry jsem tehdy nedala, ale teď si říkám, kdoví jestli... No a teď jedu příští týden k našim na pár dní, aby si užili vnoučátka 😀 ale v březnu nám umřel děda, na pohřbu jsme se ségrou nebyly,mamina nechtěla abysme tam my těhule šly, a že prej pak se s prckama půjdem podívat ke hrobečku... asi možná bude chtít abysme tam teď šly, ale mě se ještě nějak nechce... Ale zas nechci,aby to mamce bylo líto... tak mám takový hřbitovní dilema no...

tercie
17. čer 2010

Mari ty jsi ranní ptáče 🙂 A co už jsi všechno zvládla udělat? 😀
My vstáváme většinou kolem jedenáctý 😀 protože spát chodíme kolem půlnoci, jsme takový sůvy 😀 ale dneska mě to nevímproč vytáhlo taky dřív, ale Lukášek ještě bucá, tak jsem honem vlítla za vámi 😀
Holky já předvčírem dělala kuřecí směs a dala do ní krapet mražený zeleniny s hráškem, mrkví a kukuřicí,ale tentokrát tam toho hrachu dali kvanta, no riskla jsem to,protože dlouho prcka prdíky netrápily, no a to jsem tomu zas dala,chudinka malej, už ho to trápí celej včerejšek, a dneska taky ještě plakal, když si potřeboval ulevit ☹ Tak si nadávám co jsem to za blbečka ☹

tercie
17. čer 2010

Ty jo ten řádek s časem odeslání vespod je teda pěkně debilní, nevím, proč to měnili, taková kravina...

tercie
17. čer 2010

ale aspoň už mi fungujou taky ty odpovědi, předtím mi to nešlo...

tercie
17. čer 2010

Tak si tu krásně pokecám, a až přijdete vy, tak já půjdu kojit a budu vás celej den zas tak akorát číst 😀 To mi při koju jde, ale psát už ne 😀 kdybych totiž pustila prso tak se mi malej udusí 😀 Nevýhoda velkých vnad 😀

sarlotta
17. čer 2010

dobré ránko🙂
tak jsem byla u doc, udělala mi stěr- výsledky v pondělí... a zatím mi dala kloktadlo do krku... no je mi líp, ale v krku bolííí 😝 mám ležet, tak jen nakuknu co nového a jdu bucat 😉

sarlotta
17. čer 2010

@petroska já mám ještě modrý x-lander sporťák 2005 ... na ten KID nejde nic dát, to je kombinace hlubokého a
sporťáku.

@tercie ahojíííík, z vnad si nic nedělej- taky sem tak musela kojit🙂)) Ten hřbitov- já na tyhle pověry nevěřím... ale dala bych na to jaký z toho máš pocit a prostě tam šla až když budeš chtít dědu pozdravit 😉

kopa
autor
17. čer 2010

Dobré ránko 🙂
Koukám že s tím kojením je sranda 😀 😀
Tercíku já taky na pověry nevěřím 😅 Ale je pravda,že bych potřebovala zajít tátovi na hřbitov,ale nejdu.Já z toho nemám spíš dobrý pocit,kvůli tomu,že by mě to tam asi položilo 😅

mari111
17. čer 2010

Tercíku no tak sem začala prát a žehlit, no né že by se mi teda chtělo,jo ale co mám dělat,že 😒 Na pověri nejsem, u nás bylo zvikem, že když byl někdo blízkej v hrobe když se vdávaš nebo se narodí mímo tak se právě de na hrob jako pozdravit a ukázat a tak, no ale to je zviki. Jestli se na to necítiš a máš mít pak bvíčitky tak tam nechoď ,mamča to určo pochoppí když ji to takle vysvětlíš 😉 Šarlotko no teda choroba na tebe přišla,jo. Mně taky pobolíva v krku ale zatím jen trochu a hlavě ráno tak si občas hodím do papule propolku 😉

sarlotta
17. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 32DC
Cajori 27DC
Nicollka 26DC
M.aa.b 25DC
Farmarska 18DC
Katyna 14DC
Natalie 11DC
Aja 10DC
Madormi 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
17. čer 2010

mari no nevím co to na mě vlézlo- chlap to nebyl 😀 ale včera sem celý den jen spala 😖

handm
17. čer 2010

Dobré ranko, holky!🙂

@sarlotta brzy se dej do kupy, to je tedy věc, že tě to takhle z ničeho nic chytne...☹ 😠 😠

@kopa určitě tak nevypadáš!!! držím palce, ať vyberes neco hezkýho..🙂

@tercie já bych se do toho nenutila pověry nepověry, když se ti to nechce, nemáš dobrý pocit, tak půjdeš za dědou příště... až budeš mít pocit, že můžeš... 🙂 A krásně tedy spíte...🙂

My včera přišli z oslavy asi v 11, byla jsem uplně grogy, ale bylo to fajn 🙂 Malinkou Valentynku jsme viděli na fotečkách a je to krásný miminko 🙂

sarlotta
17. čer 2010

kde se nám toulá martasek s testíkem ? 😉

kopa
autor
17. čer 2010

@sarlotta Sarlott tak se brzy uzdrav 🙂
@handm ale vypadám 😀 😀 Hehe já jsem taky grogy 😀 Ty včerejší nákupy mi dali zabrat a v noci jsem měla šílenou křeč do lýtka a ještě mě ráno brněli obě ruce 😝

sarlotta
17. čer 2010

kopi hořčík máš ?

já mám 1x denně magnosolv a křeče nemám žádné 😉

kopa
autor
17. čer 2010

@sarlotta Sarlott mám,beru 2-3 xdenně 😅 mám to magnesium lactici.

m_artasek
17. čer 2010

@sarlotta Ahojky, zatím jsem netestila, nedostávám MS zas až tak přesně, pokud to do víkendu nedostanu, tak test zkusím.

sarlotta
17. čer 2010

martasek Ty nás napínáš 😀 😀 😀 tady se testí od 26DC🙂) že hooolky 😎

kopi aha... tak víc odpočívat ty nákupní šidlo jedno 😉 a když Tě ta křeč chytne, tak neprotahovat nohu, jen mnout rukou lýkou 😉

sarlotta
17. čer 2010

ahojík handm, ještě makáš ? kdy máš nástup na MD ? za měsíc ?

sarlotta
17. čer 2010

kopi to magnésko ještě- musíš to brát po jídle a hlavně potom napít kafe, čaj... úplně nejlepší je to na noc než jdeš spinkat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru