Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
30. čer 2010

Dobré ráno holky! Přeji vám krásný slunečný den! 🙂 😵

aja.83
30. čer 2010

Kopi, v šatech vypadáš krásně! 😉

sarlotta
30. čer 2010

Hezkou středu, poslední červnovou🙂)) všem 😎

u nás je pažáááááák...... malý je dneska naposledy ve školce, celý červenec má prázdniny 😲 😉 ale neva , zítra už mám domluvené kafíčko s kamoškou a koupák chvilku dopolko🙂 tak to bude prcek nadšený 😎 😉
v pátek si odpočinem doma, v sobotu jedem na jezera se vykoupat i s manžou, když počásko vydrží - ale mělo by... v neděli slavíme narozky malého... nooooo aspoň nám to bude hezky utíkat🙂

m_artasek
30. čer 2010

Ahoj holky, krásné dopoledne všem. Venku je krásně a já musím trčet v práci ☹
@ kopa šaty jsou moc krásný, budeš nádherná nevěsta

sarlotta
30. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO 28.6 v pořádku KO 7.7. ozvy...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 28.6.v pořádku KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 30tt .................. ... ..... KO 24.6 ? .....................................................čeká chlapečka
petrosk0a 30tt.................. ..........KO 25.6 ?......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 28tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 24tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
Farmarska 5tt...........................našla // 28.6. KO 7.7.
M_artasek 45DC
Cajori 40DC
M.aa.b 38DC
Nicollka 36DC
Katyna 28DC
Natalie 24DC
Aja 23DC
Madormi 17DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
30. čer 2010

ahojík Marti🙂 a kdy máš dovču ?

Holky elis psala, kontrolka u primáře v pořádku, stav se nijak nemění, takže zatím 10 dní bude ležet v nemocce a pak se uvidí.

madormi
30. čer 2010

ahojte holky, to počasí u nás leje jako z konve a já, frajerka, bílé šatičky a bílé sandálky 🙂)) to budu vypadat 😀 Jinak furt mě pobolívá podbříšek ale nárazově chvíli mě to tam jakoby tlačí pak nic pak to píchne a zase nic a furt dokola 🙂 dnes teda klid od toho tak nevím co to je asi se dělo připravuje na mrchu nebo nevím 🙂 jinak asi budu mít toho psíka, manža měkne 🙂 ale dohoda zní, že až po létě a jen pokud do té doby nebudu těhu 😀

sarlotta
30. čer 2010

mad šmarjá kde prší ???? 😀 😀 😀 u nás tropy 😉

m_artasek
30. čer 2010

@sarlotta no dovču letos asi mít nebudu. Mám jet v srpnu do lázní, ale kdo ví, co do té doby bude. Záleží, jak mi pojišťovna lázně schválí, jestli si na ně budu muset vzít dovču nebo pokud budu mít křížkové, tak budu mít neschopenku.

madormi
30. čer 2010

@sarlotta na západě leje jako z konve 🙂 je teplo to jo, ale už dvě hodky prší,ale už to ustává 🙂 k vám to teprve dojde asi 🙂 ale je to příjemné, zalejou se zahrádky a bude zase krásně 🙂

petroska
30. čer 2010

ahoj holky.teda to je pařáák 😠 .v první řadě držím palečky Elišce at to co nejdýl s klučíkem vydrží v bříšku a aspon jeste na nějakou dobu ji pustí domu at si muže těhu ještě užít i s manžou,ale věřím že prcek aspon 4 týdny zustane kde je tak jako to věřím u mě 😉 .Kopi teda nakonec jak vidím tak bude svatba s celou parádou a budou i šatečky 🙂 krásná těhu nevěsta budeš a šatečky krásný,schvaluju.já bych bez šatu svatbu ani nechtěla.šarlot já sem se teda včera na tu mateřskou dívala a tech 180dní nesplnuju takže žádat ji nebudu a nastoupím až dnem porodu na rodičovský příspěvek.muj mi pak s rodným listem oběhá socku at mam co nejdřív prašule a pojistovnu 😉 at já nemusím zařizovat nic.jinak včera sem se nasrala.šli sme objednat do hradiště x-lander a nezdražili ho oni?? 😠 😠 naštěstí měli sporták v prodejně tak zustal jeste ve slevě ale korbička je o 300 drašší i taska o 200 😠 to totiž už musí objednat .vajíčko sme koupili chicoo-nádherné,tak su spokojená.jinak asi se mi prcek v bříšku otočil do polohy jako má protože mě už kope pod žebra a to je au au ☹ jak to tlačí,sem včera nemohla ani chodit.a asi mě tlačí i dolu do podbřišku protože to sou tlaky jak blázen.já už ho chci brzo ven 😲

aronek
30. čer 2010

Taky bych snesla déšť, s malým se v tom vedru nedá chodit venku 😠

mari111
30. čer 2010

ahojík, u nás taky teplíčko , no venku 30-40 stupnú a ja chodím s plínou kolem krku, mám přikázano od dr. mokrej hadr kolem krku 😔 je mi teda zas húř, začína to v krku škrábat jak šlak a začínam víc kašlat, to ale nechci, bo mne u toho zvedá kufr a já nechci pokaždé zvracet 😠 ach jo, ja už chci bejt zdravá ☹ ☹ ☹ ☹

sarlotta
30. čer 2010

@mari111 udělej si majoránkový čaj.. krásně tlumí kašel... a lehnout a spát 😉 lžičku majoránkového koření do hrnku, zalít vařící vodou a přiklopit a 10 minut luhovat, pak přecedit a vypít s citronem 😉

mari111
30. čer 2010

du to skusit Šarlotko, dík za rady 😉

flair
30. čer 2010

Ahojky holky🙂
Farmiiiiiiiiiiiii, nádheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! GRATULUJUUUUUUUUUUUU 😵 😵 😵 Vy jste s manžou tááááák šikovní 😀
Katynko, moc mě mrzí, že se u vás dějou špatné věci. Drž se!!!!
Holky těhulky, opatrujte ty své poklady, už žádné předčasné porody!!
Wladi, Šimonek je prdelka malinká 😵
Já jsem tento týden sama s malou, MM je na cvičení na Šumavě. V pondělí malou bolelo prvně bříško a řvala celý den. Včera i dnes je zatím zlatíčko. Vstávala jsem v 10 hodin, pohodička. A malá zase chrní 😅

sarlotta
30. čer 2010

@petroska to jsou šmejdi 😠 já jsem si od nich brala korbičku taky z prodejny a tašku mi objednávali a tak že no ale taška bude v plné ceně... říkám... nooo a nešlo by to se slevou ? No asi se podívám ještě v jiném obchodě 😀 😀 a majitel hned dobře dobře, napište paní, že tašku bude mít ještě v akci. a to jsem ji kupovala někdy v dubnu myslím 😅

to je dobře že se malý otočil🙂 a tlaky taky dobrý... no rosteeee, to je přece dobře 😎

sarlotta
30. čer 2010

mad žádné pršení 😠 leda v noci može 😀 😀

sarlotta
30. čer 2010

ahojík flair🙂)

petroska
30. čer 2010

@sarlotta taška byla za 800 minule a ted za 990 pakoši.no snad roste malý ale já se včera nemohla ani narovnat.tlačilomě to pod žebry a pod podbřiškem a děsně 😠 .to fakt tak muže tlačit mimčo?ted mi poštáček dovezl konečně monitor dechu 🙂 .takže máme všechno prřipravený jen tu postýlku nevím kdy začít stavět.

petroska
30. čer 2010

@mari111 na sluníčko bych nechodila a rači to doma pořádně vyležela at máš klidek co nejdrív.nemoc je mrcha kor když sou pařáky 😠

petroska
30. čer 2010

jo holky a pokud někdo uvažuje o xlandru v té bílé barvě tak je taky krásný.měli ho ve zlíně na jedné prodejně a váhala sem který sporták nakonec vzít.jestli bílí nebo ten hnedooranž 🙂

sarlotta
30. čer 2010

Petři to víš že jooo, je to kus chlapa 😀 tu postýlku si nachystej jak chceš, když budeš mít radost z toho a budeš klidnější že máš nachystáno, tak klidně hned🙂)) já to plánuju až po 17.7. pže malý má oslavu narozenin s kamarádama a ti by měli určitě chuť ji prubnout 😀 😀 tak až pak po nich poklidím tak dochystám. Jinak mám nachystané všechno už aj župan vypraný a zabalený 😎

petroska
30. čer 2010

@sarlotta taky už mi taška leží měsíc nachystaná ale postýlku nevím no.chtěla sem ji až po ultr ale jaksi se jeste nemají aby mi řekli kdy mi velký ultr udělají.dokdy se vubec má dělat?vím že od 30 týdne..kus chlapa to nevím když mám břicho jak bombon malý 😀 .chudák malý ani nevím jak je tam naskládaný ale asi proto mě to včera tak tlačilo a jestli bude až do konce těhu tak mám co dělat teda 😖

sarlotta
30. čer 2010

petři já byla na velkém utz 30tt+4 v Uh. sem se objednávala sama do nemocky.

sarlotta
30. čer 2010

aspoň se s tím nemusíš tahat, kukni na můj balon 😅

petroska
30. čer 2010

@sarlotta no koukala sem.teda to je 😀 .no ale taky už tomáš za pár 😉 .takový bříško mít aspon tak bych se radovala.to není automatické ten ultr po 30 týdnu?já že jo?tak to ji tedamusím přístě říct at mi ho udělá laskavě.já žeho dělat musí povinně?

sarlotta
30. čer 2010

no jako můj doktor mi říkal, vy jste se objednala do nemocnice.. tak dobře, ale to sme mohli udělat i tady... ale já jsem ráda, mají tam super utz a mám i 3D fotky a zas jiný doktor to jinak posoudí 😉

sarlotta
30. čer 2010

není to povinné jen je to hrazené pojišťovnou 😉 takže to máš zadarmiko

petroska
30. čer 2010

@sarlotta aha dík.tak se teda další ko zmíním 😉 .ale když byl ve 20 týdnu vše ok ai pak kontrola jak sem byla ve špytálu tak by mělo byt i ted žejo?myslím tím roštěpy a tak..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru