Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. črc 2010

super Farmííí jen tak dál, bude me všechny držet palečky

mari111
7. črc 2010

petroško segra měla malou taky línou, ke konci se ji skoro vúbec nemrvila v bříšku 😉 tak buď v klidu

handm
7. črc 2010

@farmarska supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ted vydržet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
@petroska no mě se vrtí občas i přes den, dělá tam vlny, občas mě nakopne, nebo vytrčí nožku nebo ručku nebo co to je, občas jdou nahmatat zádíčka si myslím, že to jsou.. prostě cvičenec 😀 a neboj, říká se, že kluci jsou lenivější i v bříšku, určitě je všechno OK.. kdy jdeš na KO?!
@hanana ahooj, ty ses dlouho neukázala... 🙂 ale uklidnila si mě, že nemáš zatím vypráno... :-´) a to jsi v 36TT!🙂 moc držím palce, at je všechno v pořádku!! určitě je!!!!!!!!!!!!!!

petroska
7. črc 2010

@handm jako já mám pohyby pravidelně každou hodinu.cítím ho furt ale jen tak lehce.vrtět se dokáže někdy pořádně ale znepokojujeme to že nekope.sem čekala jak mě bude pořádně nakopávat a ono nic a když mě kopne tak je to jako by mě tukl.navíc když tu ted sedím tak cítím jak mě tlačí na levé straně že se trochu vrtí ale jinak žádná sláva tož nevím.podle doktoru je vše ok když sem si před 4 týdnama stěžovala a dělali i ultr a vše vypadá normál tak nevím no.asi mám fakt zlatíčko hodné.

kopa
autor
7. črc 2010

@handm Já na ty pověry teda taky nevěřím 😀 😀 nechám se překvapit 😲
K těm pohybům já je mám jak kdy 😅 Někdy už i přes den když jsem u pc cítím,někdy když si omylem lehnu na břicho cítím boucháníčko a večer před spaním.Někdy je to silnější a někdy slabší 😕 ale to je asi normální né? 🙂
@hanana Ahojky,dlouho jsi se neukázala 🙂 neboj určitě bude zítra na ko vše v pořádku 😉 držím palečky!!!
@farmarska Farmíííííííííííííííííííííííí to je super 😵 😵 Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

petroska
7. črc 2010

@mari111 v klidu to moc nejde.je to všechno jaksi horší pro mě.sem netušila že to budu takto stresově vše zvládat.snad je to teda ok.

handm
7. črc 2010

@petroska no vidis, to bych se vůbec nestresovala-!!!🙂 hlavně když se ozývá, asi je to šmudlík malinký a má jeste dost místa, že tě nekope 🙂 užívej si, dokud je to takový zlatíčko, aby ti to pak nevracel az bude z bříška venku.. 😀

@kopa už jste se rozhodli, že se necháte překvapit?! anebo když vám v Gennetu řeknou, budete to chtít vědět?!🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@handm Když to v Gennetu doktorka uvidí,říct si to určo nechám 😉 ale raději počítám s tím,že se zase neukáže 😀 😀

handm
7. črc 2010

@kopa stydlínek?!😀😀😀😀

mari111
7. črc 2010

Petroš mne někdy tak řádí v tom pupku až to příšerně bolí, tak buď ráda že máš hodné dítko 😉

kopa
autor
7. črc 2010

@handm 😀 😀 😀

ee.liska
7. črc 2010

@kopa krásný pupík 🙂
@farmarska super kontrola, gratulujuuuuu 😵

kopa
autor
7. črc 2010

holky mě se nechce nic dělat 😅 😝

kopa
autor
7. črc 2010

@ee.liska Elisko díky 😉

petroska
7. črc 2010

@mari111 hm ráda su ale víš jak.čači at to od něj bolí a vím že je vše jak ma byt.dnes si dává taky asi celý den pauzu a spí .dal si se mnou jen oběd a odsouhlasil vrtěním že je dobrý a ted zas spí.hruza to naše mimčo 🙂

ee.liska
7. črc 2010

@petroska třeba bude takto hodný i pak po porodu 🙂

petroska
7. črc 2010

holky jak je to u porodu.někde sem četla že by sme měli byt nahé 😒 .já su docela stydlín tož nevím jak bych těch pár hodit vydržela byt bez trika 😒

petroska
7. črc 2010

@ee.liska no to si taky s mojim říkáme ale myslím že si to prcek pak vynahradí když je ted tak hodný 🙂

tercie
7. črc 2010

Už jusem tu, měla jsem tu manžu, přijel na oběd

@farmarska sééééééééééééégra supéééééééééééééééééér!!!! Obrovská gratulka, mám z vás radost 😉

Tak ještě martasek, jsem zvědavá 😉

@kopa pěkně roste, pupík 😉

@petroska buď v klidu, nemusí kopat jako zběsilej, pohyby cítíš a to je důležitý, tak to neřeš 🙂 už má i málo místa, a ty bys po něm chtěla spartakiádu, matko 😀
@mari111 co ty, bobku, už ses vymarodila? Tuhle jsem někde viděla noční košile s žirafama, tak jsem si na tebe vzpomněla 😉ale asi už nějakou dávno máš viď?

petroska
7. črc 2010

@tercie nechci spartakiádu 🙂 ale tož toto sem nečekala že bude tak hodný že ho za den skoro necítím.no už sem se trošku pročetla zase článkama a proste někdo má stestí v líné mimčo.

kopa
autor
7. črc 2010

Holky a jak poznám vrtění? 😅 mě se ted dost stává,že cítím jakoby takové nevím jak to nazvat 😅 😅 asi se budete smát,ale je to takové že to rychle najede nahoru a pak zas rychle dolu 😅 😅 chápete že jo? 😀 😀 😅

kopa
autor
7. črc 2010

@tercie tercíku díky 🙂 už bych i řekla,že mi pomalu mizí nadpičník 😀 😀 😎

mari111
7. črc 2010

Terculík už mi je líp, konečně, ješte kašel a takové hnusné jako sucho v krku ale už to de. A pyžamko se žirafkama už mám 😀 😀 😀 ale si hodná že sis na mne spomenula 😀 dneska si du ještě koupit košilku do porodky (jestli budou mít tak s žirafkou) 😀 😀 😀 😵 a pantofle a župan, bo mám jen takovej moc teplej 😅

paajaa
7. črc 2010

@handm termín ve smlouvě je a už je dávno promeškaný, takže bych tou žalobou klidně hrozila. Manža je na řemeslníky taky docela trvdej, takže bude muset přitvrdit , když to po dobrém nejde.

Holky foto bříška bude snad zítra ráno, když manža večer přiveze tašku z práce, kde jsou kabílky. Schválně jsem teď vyfotila i napapané bříško.

paajaa
7. črc 2010

@farmarska úplně jsme přehlédla to tvoje skvělé info. MOOOOC gratuluji a o té neschopence popřemýšlej. 😉

mari111
7. črc 2010

Paji aj napapané bříško si nám vyfotila,jo 😵 tak to jsem zvědavá 🙂

mari111
7. črc 2010

ja mažu do toho města, tak zatím pa

handm
7. črc 2010

@paajaa to už bych nejen hrozila, ale už si vzala právníka!!!!!!!!!!! to je tedy děsný!!!!!!!!!!!!!!!!☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

petroska
7. črc 2010

tak sem objevila kočárek jak ho nafotila holčina jakej budeme mít my a zítra juchuuu pro něj.už volali že jim přišel.jen sem sní ted prohodila par slov a nějak už by xlander nechtěla tak snad budeme spokojení 😉

handm
7. črc 2010

@petroska krásný fáro bude váš prdolka mít!!!!!!!!🙂🙂🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru