Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. črc 2010

Ahoj holky, jste se mi nějak rozkecaly 😅 od rána dočítám a dočítám 🙂
Ty vedra jsou teda něco, taky doufám, že už brzy sprchne a pročistí se vzdoušek. Z tohodle dusna se mi děsně motá hlava. Krom hlavy jinak dobrý, nevolnosti zatím jdou ustát, přicházejí jen občasně a většinou stačí se něčeho najíst a je dobře 😵 No to zase bude na tý váze letopočet místo čísla 😀

farmarska
13. črc 2010

Tercííí ty jsi na to kápla! 😕 Mě už kozel starej obskočil a ted si hledá novou čerstvou ženušku jo 😠 😠 😠 😀 😀 😀

farmarska
13. črc 2010

sarlotko to lněný semínko je supr, ho už několik let používám u koz, před porodama a fakt si holky nestěžujou 😉 🙂

farmarska
13. črc 2010

kopi já taky doma chodím v tom teple s kozama navolno 😉 A představa upnutých na sebe nalepených šatů..v tom vedru..brrrr 😝 😝 ale pro krásu se musí trpět a ty budeš krááásná nevěstinka 😵

farmarska
13. črc 2010

mari tý jo zakazuju klimošku, zakazuju chrchlání a vůbec další nemoce! 😠 nemoce tfuj tfuj, pryč od marinky!!! 😝 😉 😎

farmarska
13. črc 2010

katuško moc ti přeju to miminko, je to pro vás a váš vztah vlká a už příliš dlouhá zatěžkávací zkouška 😖 tak snad se už hergot šopa zadaří a vy se budet už jen radovat!!! 😵

farmarska
13. črc 2010

čajdo, tý jo ty si jako marůůdkuješ, ty se máš 😵 😵 hned bych šla na PN taky (kor v těch vedrech, by mi to líp svědšilo u bazénu, nebo pod stromem v chládku, než vykládat zbóžo) jenže to by se mi zase prodloužila zkušební doba 😝 takže to musím ještě 5týdnů vydržet 😝 ale pak dám nohy nahoru a už se ani nehnu 😀 😎

farmarska
13. črc 2010

Natálko, jak píšou holky pracák raději před otěhotněním nééé 😅 😝 🤐 Má to víc nevýhod než výhod 😉 Vem tu horší práci a drž se jí jako klíště 😉 a ono se ti prostě už mušííí co nevidět zadařit 😉 a pak si hezky odejdeš na PN a potom mateřská, .. 😵 😵 Moc ti to přeju a držím palečky!!! 😵
A c u vás doma, co ten tvůj manža, zatím vše ok.? 😕

farmarska
13. črc 2010

Jinak vítám nově příchozí 🙂 no co dodat, holky už vše napsaly... snad jen přeju at je zase brzy nové mimi v bříšku a tentokráde až dokonce!! 😵 😵 😵

farmarska
13. črc 2010

jo natál a ty příště až budeš depkovat tak né se nám vyhejbat, ale naopak šup sem! Od toho jsme tu, abychom si pomáhaly a podporovaly se i v smutnejch těžkejch nebo depkujících chvílích 😉

madormi
13. črc 2010

ahojte holky, nemám vůbec čas ani sílu dočítat, tak snad je tu vše v poho. já jsem nějaká vyřízená po té dovči, usínám i v sedě 🙂 a včera jsem to zabalila v 18 hodin na dvě hodky a v 11 už jsem zase byla tuhá 🙂 jinak asi si pojedu pro psíka za 14 dní 🙂

farmarska
13. črc 2010

mirax matko v plném nasazení, jak je? 😉 Co střevní chřipka, už je zažehnána? A jak to zvládáš, dvě malé dítka, žádné hlídání..dá se to vůbec 😅 😕
Už se těším až budu za nějaký čas doma na PN. Budu mít pak volno a nebudou už takový vedra a ty prostě musíš zbalit malou Bětku a Tobíka a přifrčet na návštěvu! 😉 🙂 Budeme spolu hledat ty houby ju? 😀 😀 jestli už se třeba náhodou neklubou 😀 😀

farmarska
13. črc 2010

maaab mooooc držím palce na malé bojovníky do bříška!!!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
13. črc 2010

mad bude pejsek huráááááá!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 supr!!!! 😵 😵 ted pejsek a za měsíc miminko 😵 pěkně jsi si to naplánovala a na manžu navlíkla 😉 🙂 🙂
a pro co si jedeš?

farmarska
13. črc 2010

holky jak je to s náhradníma sladidlama v těhu? 😕 😕 Já už totiž nevím co v tom vedru pít 😝 Snažím se to střídat, ale ne všechno mi chutná..třeba obyč voda vůbec ne 😀 😀 ted mám nakoupenej takovej ten ledovej čaj od Rauchu , to mi chutná 😵 ale dočetla jsem se, že je s náhradním sladidlem..nevadí to něak těhulím? 😕 není škodlivé? 😅
Jako jinak piju mezitím i řezený džusy a jiný ochucený vody. ..to aby nedošlo k nedorozumění, že lemsám jen ten čaj. Doknce si sem tam neodpustím i kofolu 😅 ale snad to nevadí, ta trocha kofejnu,..když ted nepiju vůbec kafe-mi už nechutná 😝

farmarska
13. črc 2010

no teda holkýýý kde jste?? 😕 tu na chvíli zavítám a jsem tu sama 😢

farmarska
13. črc 2010

no dobře, tak já zase půjdu 😝 ale bude se vám po mě ještě stejska 😝 😀 😀 😀

kopa
autor
13. črc 2010

ahoj holky 🙂
tak já v noci nemohu vůbec spát 😠 včera jsem furt myslela na ty šaty 😒 tak snad to bude o.k.Když si lehnu na pravý bok začne mě okopávat mimík,když lehnu na levý tak zase 😅 tak nevím kope proto že se mu to nelíbí? 😕 U nás v noci byla buřina a krásný větřík.

farmarska
13. črc 2010

kopi kope, páč co má jinýho dělat, že 😀 se nudí 😀 😀 určo se mu u tebe na bocícvh líbí 😉 😀

kopa
autor
13. črc 2010

@farmarska Farmí no na těch mých rosolovitých bocích určitě 😀 😀

kopa
autor
13. črc 2010

@nikissek28 Vítám tě mezi námi.Holky ti už vše napsali 😉 Uvidíš jak se budeš cítit na další snažení...

farmarska
13. črc 2010

kopi no právě! mimís se netlačí o kosti, má tam měkoučko 😉 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
13. črc 2010

Holky nevíte někdo jak je to s těmi košili s nežehlící úpravou??? 😕 😕 Přítel si jí včera koupil a jak byla složená,tak je trošku zmuchlaná.A já nevím vyprat a ona se sama narovná?A nebo jen přežehlit??? 😅

petroska
13. črc 2010

ahoj holky.prý v praze prší tak su zvědavá kdy to konenčně dojde k nám na moravu.už by mohlo bo je to děěěs 😝 nikissek28 vítám tě tu také.já otěhotněla po revizi hned po 2 menzes a povedlo se.tak snad je září moje a bude vysněné miminko.

kopa
autor
13. črc 2010

Petros u nás zatím neprší 😅

nikissek28
13. črc 2010

Děkuji. Takže počkat a pak zkoušet znovu 🙂 doufám že se brzy zadaří

kerrie
13. črc 2010

Nikisku..........určitě se zadaří!!! Jukni do tabulky................co je tam maminek a těhulek...... 😵

farmarska
13. črc 2010

niki zadaří, povedlo se jednou, povede i podruhé 😉

farmarska
13. črc 2010

kerie sluníčko, jak se máte s tvojí beruškou v těc h vedrech? 😕

farmarska
13. črc 2010

at prší kde prší, jestli někde prší 😅 já chi aby to přišlo i k nám ! 😠 a basta fidli! 😠 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru