Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. črc 2010

Petros, copak jste před nedávnem neměli na moravě ost vody 😀 😅 🤐 co to přivoláváš 😀 😀 😀 😀

farmarska
13. črc 2010

holky jdu ven vyhlížet déšt 😉 asi se sekačkou v ruce 😉 páč to je zaručený 😉 když já se rozhodnu sekat, nebo něco dělat venku, tak začne pršet..aby mi to narušilo mé plány 😀 tak doufám, ž e to zabere i dnes a neudřu se tam dřív k smrti 😀 😀 😀

petroska
13. črc 2010

@farmarska farmi já bych jen lehký deštíček víš?tak hodku v kuse pršet a pak zase sluníčko 🙂 .nám se voda vyhla takže sme ji moc tady neměli 🙂 .a myslím že tady by ten deštík chtěla ted už každá 😉 ,už to peče až až

nikissek28
13. črc 2010

No u nás to teda na dešt moc nevypadá......aby k nám tak nakonec nedorazila spíš bouřka.....

petroska
13. črc 2010

@nikissek28 počkej si na mršku,pak šup na kontrolu na gyndu a určitě bude vše ok a mužeš se snažit.ale musíš byt ty se vším vyrovnaná a hlavně v klídku a určitě se brzo zadaří 😉

petroska
13. črc 2010

@farmarska tož utíkej sekat at teda prší a pošly to i k nám 😀

petroska
13. črc 2010

@nikissek28 hodně holek si také stěžuje že se jim první těhu nevydařilo skrz toho že brali před tuhu antokoncepci.tak jako to tvrdím já.brala sem ji 7 roku skoro tak beru příčinu ji ale jak sem ti ted koukla do prázdnýho albíčka tak si mladá takže u tebe si myslím žádný problém nebude a ted to byla spíš jen náhoda 😉

nikissek28
13. črc 2010

petroska no jsem objednana na kontrolu 20.7 tak uvidíme co dr. řekne a kdyžtak se začnem snažit....

nikissek28
13. črc 2010

a HA jsem nebrala 🙂

kopa
autor
13. črc 2010

@sarlotta Sarlottko prosím dopiš mi do tabulky 20.7. cukrovka,22.7. kardiologie.Děkuji ti 😵

nikissek28
13. črc 2010

no já vás na chvílimopustím, přijela mi švagrová s neteřinkou (3měsíce), tak si půjdu užít aspon její když na svoje máme ještě počkat

tercie
13. črc 2010

Dobrý ránko 🙂

@m.aa.b a @murynka holky vše neeeeeeeeej k dnešnímu svátečku, a i všem Markétkám, který svou identitu zatím neodhalily třeba 😀

@m.aab. straaaaaašně držím palce, k svátku dostaneš ten nejkrásnější dárek, tak ať se miminkům u tebe líbí!!! 🙂

@mirax moc děkuju za odkaz, proštuduju 😉 Popravdě, jak jsem byla ze šátku nadšená, než jsem ho začala používat, tak teď jsem taky spíš lenora na to vázání. Kdybych to bývala věděla, tak koupím taky rovnou nějaký to nosítko...no co už... šátek asi sotva prodám, je jich všude spousta.

@farmarska copak ségra, taky trpíš samomluvou? 😀 Manžu koukej srovnat do latě, neřáda 😀 Coap má co hledat někde v televízi nějakou fuchtli,no nééééé? 😀
A jak je, brouku?
Holky mě bylo taky spíš špatně když jsem měla hlad. Prostě pořád mít něco málo v žaludku, a je pohoda. Farmi ty umělý sladidla nejsou úplně zrovna košér, to radši pij věci slazený normoš cukrem, minerálky třeba, v těch čajích asi zrovna nioc moc dobrýho není 😀 Kofola nevadí, já pila i colu celý těhu, prostě mi chutnala... a nebo si dej nealko pivko 😉

U nás v noci taky sprchlo,ale jen tak aby se neřeklo...ta vyprahlá země to ani chudák nepostřehla... ale vzdoušek byl v noci fajn 😉

@nikissek28 Ahoj,vítám tě 😉 a neboj, bude zas dobře. Jak píše Šarlotka, sama poznáš, kdy bude ten pravý čas se znovu snažit, uvidíš, co ti řekne dr na kontrole, pokud budeš zdravotně v pořádku, nech proběhnout porevizní,a pak ještě tak jednu, dvě ms a rovnýma nohama zas do toho 🙂

handm
13. črc 2010

Ahoj holky, tak tady jsme měli ke čtvrté ráno krásnoiu buřinu, provětralo se tu krásně, ráno byl super vzdoušek...🙂 dopoledne taky ještě krásně zataženo, sem tam deštík, a ted už se klube, puchejř jeden sluncovatej.. snad zas nebude 35 ☹ jinak jsem využila to počasí chladný a větřík a vyžehlila jednak naše prádlo a pak bobistovo.. a málem mě kleplo.. má hader, i když nejspíš málo 😀😀😀 podle Mari a Petrosky .-D ale i tak, na žehlení až až.. a to ještě suším a peru ještě plínky látkovky atd.... no hrůůůza

šarlotko, já jsem psala, že jsem napsala špatný datum.. na ten UTZ jdu ve čtvrtek v osm ráno.... takže pardooon!
maab moc držím palce!'🙂
Niki vítám tě, doufám, že se brzy zadaří...🙂

nikissek28
13. črc 2010

@tercie děkuju 🙂
no a jinak jak jsem si myslela, bouřka jak blázen, sotva jsme vylezli před barák, takže jsme se jen otočili na patě a domů 🙂 a vzduch je přímo boží 😉

mirax
13. črc 2010

@tercie...šátek prodáš, neboj..já ho taky prodala, trvalo to, ale prodala. No a je fakt, že mimčo v šátku je krásné, taky je pravda, že ty první 3 měsíce se v ničem jiném nosit moc nedá..pokud si nechceš ničit záda nějakým vakem na rameno...pak už většinou šátkujou jen nadšenkyně...jo, jo a nosítko je jistota, bez něj si to neumím přdstavit 😵

Hlásím, že v HK taky zataženo, foukáááá a asi z toho něco bude 😒 ..já teda déšť nechci 😕

tercie
13. črc 2010

@mirax jáho úplně zatracovat nechci, vyzkouším ty jednoduchý kolíbky, třeba to půjde, akorát mám 5ti metrovej, aby mi šly vázat ty složitější kříže pak, a to je fůra přebytečný látky k těm jednoduchým úvazům 😀 😀 😀

farmarska
13. črc 2010

tak se hlásím po sekání a řeknu vám, že teda moje metoda dnes zklamala na plný čáře 😝 sice když jsem byla asi v polovině, tak slunko zalezlo a začlo i trošku foukat, spadly na mne dvě kapky, já se začla radovat, chcípla sekačku a čekala co se bude dít.. 😕 no a nic se nedělo 🙄 vítr se uklidnil, vylezlo sluníčko a po dešti ani památka 🙄
jéé a u někerejch pršelo v noci 🙂 to vám závidím, to se muselo hezky spinkat 🙂 u nás už nepršelo ani nepamatuju 😝 a zahrada už by vodu tak potřebovala 😝 já sice lítám každou chvíli s hadicí, ale než to tady všechno pozalejvám, tak bych mohla začít odznovu 😝 a takovej deštík celou noc, ten by to zpravil 🙂 a přes den zase sluníčko 🙂 ...no tak že bych šla zkusít sekat v noci 😕 😀 😀

maarrtina
13. črc 2010

krásné odpolko jsem doma z nákupu, leje ze mě jak z vola - hrůza 😝
Jinak u nás zataženo, ale děsný dusno. V noci vůbec nespím tím vedrem.

farmarska
13. črc 2010

terculdo, zase se míjíme, sakramente 😠 No hele u mne vše při starém, v práci hodin požehnaně 😝 a když dorazím domů, tak jsem utahaná jako kůň a co můžu tak spím 😅 Tak stříhám metr a těším se, až si budu válet prdel doma 😉 😎 teda jestli půjde vše jak má 😉 moc se těším na další ultrazvuk, ale zároveň se už ted bojím..no chápeš ne 😉
a co ty a malej? čtu jaký máš patálie s šátkem.Hele tak jestli je ho moc, tak vem nůžky a prostě ho fikni a bude po přebytečný látce 😀 😀

farmarska
13. črc 2010

a co jsi si koupila pěkného? 😉

kopa
autor
13. črc 2010

Maab taky moc držím palečky 😵
@handm teda ty jsi pracovitá 😀 😀 já ráno vstávala v 8,30 a to ještě mám po ránu blbé nálady 😅 to by se mi žehlit nechtělo 😝
@maarrtina ze mě takhle lilo včera 😀 Doma chodím jen v triku.Maarti a co bříško roste? 🙂

kopa
autor
13. črc 2010

@farmarska Farmi tak to tě obdivuji v tomto počasí sekat 😅

nikissek28
13. črc 2010

@kerrie děkuju :D

farmarska
13. črc 2010

kopi když prší tak to nejde 😀 a jinak jsem v práci, takže jsem využila volnou chvilku 🙂 a taky jsem doufála, že přivolám změnu počasí 😀 no nějak mi to nevyšlo 😅

tercie
13. črc 2010

@farmarska já jsemn tuuuuu, žeru melouna a houpu prcka a už mi nezbejvá volná končetina na psaní 😀

handm
13. črc 2010

@kopa ono mi nic jinyho nezbyva, kopisku, jinak to nase dite opravdu bude chodit nahe 😀 a kdyz uz bylo zatazeno, musela jsems e do toho dat, jelikoz jsem videla predpoved na dalsi dny a furt tricitky 😝 takze v tom fakt nezehlim...

@farmarska no, rada bych vam tam poslala trosku vic kapek, ale uz tu zase pari slunce.. asi zavru za chvili okna, aby sem ten hic nemohl... 😝 a drzim moc palce na dalsi kontrolku!!! Tentokrat uz urcite musi vsechno v yjit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tercie
13. črc 2010

@farmarska ségra, kams zašila fotku? Takovou pěknou jsi měla... 😉
@handm taky se chystám žehlit, prádlo schne venku, je ale pod mrakem, snad to do večera uschne a hned to vyžehlím, než bude zas vedro 😉 jinak taky malej nebude mít co na sebe zejtra k doktoru 😀

tercie
13. črc 2010

Tak dítě jsem uspala a melouna odložila, a tady nikdo...no vy mě štvete 😀

tercie
13. črc 2010
handm
13. črc 2010

@tercie nejhorsi je, ze my tady napul na stavbe ani nemuzem dat pradlo ven.. furt se tu desne prasi, jeste nam dodelavaj neco na strese, takze ven je to nemyslitelny...
takze mi to POMALU schne vevnitr.. ale stejne uz nemam silu na zehlicku...😝
hele, ptala jsem se tu vcera, ale nikdo nevedel, nebo si nevsim - bolely te taky chodidla takhle ke konci?!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru