Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
26. črc 2010

@maarrtina jo, co se týká oblečků ani moc nevím, jestli mám dost.. uvidím prostě podle situace, navíc jsem zrovna dotelefonovala s bratrankovou zenou, co mi posila veci zitra po jejich malem...
uvidime, no.. 🙂

maarrtina
26. črc 2010

@handm já zase příště omrknu nějaký sekáč, a spíš musím jít do lékárny a drogerie a takový věci.
Mějte se hezky jdu k telce na chalupáře a pak na romantiku. Ještě zítra a ve středu nám příjede moje drahá polovička. Jezdí teď na montíže na 10 dnů. Tak jsem pořád sama doma. ☹

aronek
26. črc 2010

@handm u nás nedávali nic, ale když jsem nemohla tak dávali. I malému plínky, které normálně musíme mít taky svoje 😉

handm
26. črc 2010

@aronek ja doufam, anebo aspon pisou na strankach, ze dost i nektery veci davaji, ale uvidim, co nam povi na instruktazi k porodu, kam jdem 10/8 😀

kopa
autor
26. črc 2010

@handm a ty jsi byla v Motol na nákým tom kurzu co pořádají?? 😕 😕

tercie
26. črc 2010

Ahoj holky, tak co, chytnu tu dneska někoho? 😀

tercie
26. črc 2010

Eli četla jsem o vaničce,my máme baby rotho nebo jak se to jmenuje, a tam se mi ty podložky taky nevejdou, hele ale ve vaničce budeš Matyáška držet stejně na ruce...jak se drží v podpaží a leží ti vlastně na předloktí, to je nejlepší,a volnou rukou ho krásně umeješ, a ty lehátka si nech pak do velký vany. Mě už se Lukýno do vaničky skoro nevejde, jak se našponuje tak musím dát pozor aby se mi nebouchnul do hlavičky 😀 Takže já bych větší vaničku nekupovala, a ty tvarovaný lehátka jsou taky nic moc, koupila jsem to molitanový,má touši jako myšák, ale je blbý, plave a než na něj malýho položím tak vyplave a ten povrch je studenej, úplně nejlíp se mi osvědčilo to klasický lehátko s bavlněným potahem,který má i dobrej sklon, že má nožičky ve vodě a hlavičku i ouška nad. Na tom molitanovým kdybych mu napustila vodu tak aby měl aspoň prdku potopenou,takmá pod vodou i hlavu... prostě je pitomý.
Sakra to je elaborát 😀 Tak snad jsem vám poradila 🙂

handm
26. črc 2010

@kopa zatím ne, jdeme desátého na instruktáž k porodu a vůbec na ukázku atd.. a možná tam právě omrknu ty kurzy, jestli to ještě vůbec stihnu - co prý tam pořádá nějaký POMAD (organizace), tak uvidíme...😝

handm
26. črc 2010

@tercie já mám vaničku obyč z ikea 😀 a švagrová má nějakou Jané, nafukovací... to je docela praktické, že to nikde nepřekáží, se to vyfukne a je to, na převážení dobré, hlavně 🙂 dostali ji tehdy ke kočíku myslím...

tercie
26. črc 2010

A vložky jsme v porodce dostaly,klasika,takový ty fošny, ale jsou nejlepší. Petros alwaysky mají igelitovej, neprodyšnej povrch, a nebylo by ti v nich dobře,a na šití taky nejsou nic moc. Na doma jsem si pak koupila taky úplně obyč z Lidlu asi za 15kč balík, ale byly super,stejně je měníš skoro co hodinu, tak aspoň není líto peněz. A já jsem si je ani nelepila,na tu chvíli to nemělo cenu😀 Posloužily ale fajn. Měla jsem i ty poporodní z tesca a ty byly moc dlouhý, ale na noc se šikly. Těch jsem spotřebovala jeden balík po 20ks a tamtěch druhých asi 5 balíků 😉 za šestinedělí.
A jednorázový kalhotky určitě dobrá věc,já měla z dm drogerky, a těch 5 bylo akorát. Pak je vyhodíš a je to. Svoje bys musela přepírat a nebo nechat nosit domů 😉

tercie
26. črc 2010

@handm jé nafukovací, to je dobrý 😀 to pak může mít i místo bazénku ven, co? 🙂

tercie
26. črc 2010

@handm a jak vy pokračujete se stěhováním, už to máte všechno? Četla jsem, že už byla i kolaudačka jo? Tak jste si užívali v novým domečku?

handm
26. črc 2010

@tercie ona ta nafukovací není zas tak veliká.. 😀 takže bazenek to bude tak do pul roku pocitam 🙂jinak diky za optani, stehovani je hotove, sice nejake krabice mam nevybalene, ale zatim nejsou kam dat, penizky dochazi, neni na nabytek 😝 prekvapive.. ted uz chcem jen zidle - furt nam je vyprodavaji a postel. ta se zacne ted vyrabet 🙂 radi bychom plot, abych mohla dat kocar bez obav vetsich na zahradu, ale to je asi hudba budoucnosti, s tim ansim stavitelem.. uvdiiem, co zitra zas vymysli, hlavne cenove..
ty si sama doma?! ja jsem ted v byte starym, taky sama, tak cumim do netu... manzel je v domecku,l ja tu jdu zitra na KO, tak jsem tu uz zustala, mela jsem nejaky vyrizovani a jdu se taky zitra rozloucit do prace...

ee.liska
26. črc 2010

@handm a co vůbec na KO? dobré??

@tercie dík za radu, asi to udělám jak píšeš 😉
já jsem akorát dochystala Matýskovi pelíšek 🙂 všechno jsem měla oprané, ožehlené, tak kdyby si mě ve čt zase nechali v nemocce ať to mám hotové 😎 zítra hodím foto, tchýňka koupila kolotoč a dneska mi donesla bodýčka, svetýrek a čepičku, už dokonce oprané a ožehlené 😵

handm
26. črc 2010

@ee.liska zitra v 12,30🙂 dám vedet....🙂
a asi uz me preda do porodky ze ? musim taky tento tyden zajistit pediatra...🙂 a ty eli nestras, pocxtive lehzis, tak te nechaj doma!!🙂

tercie
26. črc 2010

@handm my taky nemáme plot, taky malýho venku samotnýho nenechávám, i když bych mohla, na terase, kterou ještě nemáme 😀 u otevřených balkonových dveří,je to schovaný za barákem, ale mám blbej pocit že ho neuslyším nebo tak. Ale my už plot začneme budovat, aby byl dokonce roku. Hele nábytek stačí ten nejdůležitější, kuchyně, ložnice,nějaká skříň, sedačka a zbytek se dokoupí časem,my taky to máme pořád ještě provizorně,celej obývák je splácanej, fuj,ale když na nový není,nedá se svítit.

Já sama nejsem, ale chlapi už spí, manža jde třetí den zítra do práce na celej den tak šel brzo, a mě se ještě nechce, užívám si ty chvíle kdy malej spí a taky koukám do netu, přes den na to nemám klid 😉

tercie
26. črc 2010

@ee.liska jééé už se těším na fotky 🙂 A nemáš nějaký info od šarlotek? Co fotku malinký, ještě neposlala?Já jsem tááááááááááááák zvědavá 😵

petroska
26. črc 2010

teda tady se kecá 🙂 .cosi se mi nechce spát tak datliju s notáskem v posteli.celý den me cosi pobolívá břicho,jak při menzes slabě.snad to nic není a jen se mi to vše připravuje 😒 .tak ty vložky teda asi obstarám z lékarny když všichni radíte že klasické nejsou dobré.já sem sama doma,tak su pokakaná docela 😕 .muj na noční,naši na dovči tak poslouchám kde se co šustne 🙂

aronek
26. črc 2010

@petroska já se dřív sama nebála, ale od té doby co máme malého, tak se taky bojím, už i opatrněji řídím 😉

tercie
26. črc 2010

@petroska to znám, když jsem ještě netovalas Lukýnem v pupíku celý noce co byl manža na noční,tak jsem mělacelej barák zalígrovanej, zabedněný okna, stařený žaluzky,aby ke mě nedolehl žádnej zvuk...bydlíme úplně na konci vsi,vedle nás jeden barák a pak už hřiště a les, z druhý strany sad, bez plotu...občas jsem měla docela bobky. Pomohlo zalehnout, přikrejt až po uši a ten nepříjemnej pocit zaspat 😀
Ty vložky ani nemusej bejt z lékárny, stačí z marketu, nějaký levný a máš vystaráno. Lydie,nebo ria nebo tak něco 😉

tercie
26. črc 2010

@aronek taky jezdím teď o hodně pomaleji 😀

tercie
26. črc 2010

holkýýýýýýý to je krásný 😀
http://www.loupak.cz/video/srandicky/2551-jak-s...

tercie
26. črc 2010

Jéé a už jsem tu zas sama? ☹

aronek
26. črc 2010

@tercie co všechno bychom pro ty naše zlatíčka neudělaly 😉 i rychlé jízdy jsme se vzdaly 😀 Přece z nich neuděláme siroty, každopádně po té reklamě Nemyslíš zaplatíš ho poutám do sedačky i když jen přeparkovávám 😎

tercie
26. črc 2010

No to jo, to si piš aronku, 90 a 50 jsou pro mě teď svatý čísla a s tou autosedačkou jsme na tom stejně 😉 Ta reklama je fakt působivá.
A už jste seznámili Honzíka s pejskama?

aronek
26. črc 2010

@tercie s čubou ano, hlavně se bála, abychom jí nevzali cihlu 😀 a u psa se bojím. Je nevyzpytatelný od té dpby co ho pohryzal pes 😖 je mu deset a má už i stařecké vrtochy

tercie
26. črc 2010

@aronek my s čubou taky, ta ho už i oblízla,potvora 😀 Ale u roťáků se taky bojím, starší byl v klidu dokud malej spal, tak ho ani kočár nezajímal, ale jak začal rozhazovat rukama a kňourat, tak se tam hrnul, ale radši jsme ho odvolali, on nemá děti rád. A maldej ten je zvědavej, ten by zas nejradši do toho kočárku skočil, no taky se u nich bojím.Hlavně jsou toho plný noviny a zprávy, tak to nechci pokoušet. Takže se s pejskama nekamarádíme, jen s čubou.

aronek
26. črc 2010

@tercie pes si ho taky nevšímá dokud nepláče, pak je jak utržený 😖 jenže on moc neposlouchá, takže odvolání nehrozí 😠

tercie
26. črc 2010

Holky jsem se zasmála 😀 asi mám taky místo mozku už chrastítko 😀
http://ona.idnes.cz/mimisek-tehulka-manza-aneb-...

tercie
26. črc 2010

@aronek no to jo, to je pak o hubu. Jsem říkala,že mladýho ke psům pustím tak nejdřív v 18ti 😀 nejlépe 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru