Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
27. črc 2010

No to jsem zvědavá na Šarlotky 🙂

ee.liska
27. črc 2010

@mari111 tak třeba ti dr aspoiň poradí co s tím a ty budeš mít klasický porod, nebo budeš muset na sekci?

kopa
autor
27. črc 2010

@mari111a co zajít k nákému fyzioterapeutovi nebo jak se jim říká 😅 nebo nákou takovou tu perličkovou koupel,magnet 😅

m_artasek
27. črc 2010

@ee.liska jo jo, teď se to vše nějak nakupilo, nic nedělám, teď si jen ohřívám krůtí gulášek a vařím si těstoviny, ale s ničím se tahat nebudu při stěhování, jen pobalím lehký věci z linky a tak.
@kopa snažit se můžeme nejdřív za půl roku, ale asi počkáme dýl, uvidíme, strašně se ale bojím, že to zas nevyjde a to jsem do 30 chtěla mít dítě, no tak to nevím, jestli stihneme ☹

mari111
27. črc 2010

No Eli snad normal porod, no nevím ještě co na to budou říkat záda a teď ten kloub 😅 ale snad normel, no uvidíme. Ju Kopísku to bych musela až do Liberce a to já už tak dlouhou cestu v autě nezvládnu 😔 jsem kriplík,no 😠 asi tam skusím ale k tý doktorce odpoledne zajít, sem zvědavá co mi řekne, jestlimi dá jen obstřik nebo co

kopa
autor
27. črc 2010

@m_artasek to je dlouhá doba 😅 ale neboj uteče to 😉 Z vlastní zkušenosti to znám 😅 já čekala od r.2008,páč přítel po potratu už mímo nechtěl 😔
@mari111 tak raději zajdi,třeba i ten obstřik pomůže 🙂

m_artasek
27. črc 2010

@kopa víš, mám strach z toho, že to zas nevyjde, v lednu revize, teď mimoděložní těhotenství a 2 operace, jizva přes břicho ☹

kopa
autor
27. črc 2010

@m_artasek Vyjde!!!!Chápu,že máš strach 😔taky bych měla ☹

mari111
27. črc 2010

Marťásku strach už bude bohužel pořád 😔 ale jednou to víde neboj, určitě budeš jednou moc šťastná že si do toho znovu šla a povedlo se 😉

m_artasek
27. črc 2010

@mari111 @kopa doufám, že to jednou vyjde, nechtěla bych, abysme s manželem byli jen 2 a pes

ivomal
27. črc 2010

@m_artasek jednou se ta smůla prolom, neboj, to dáme......troufám si říct, že jsem snad psychicky nachystaná na revizi, když to ve čtvrtek nedopadne dobře. jsem taková smířená.....A dokonce si dělám i plány co budu pot om dělat, abych se víc zabavila a nemyslela na otěhu. Musím nutně zhubnoutmin 10 kg,takže začnu se hýbat, ponořím se do práce, protože mě docela baví (mám 4 měsíce novou) a vymaluju ložnici a chodbu, uklidím garáž, přepleju pořádně záhonky a koupím si javor a nějaké ty travinky do zahrádečky, zajdu ke kadeřnici a kosmetičce a pedikérce, začnu chodit na masáže....Víš, já už to do 30 určitě nestihnu...mě je už 35, budu ráda, když stihnu první dítě do 40 a to opravdu už není mnoho času....

m_artasek
27. črc 2010

@ivomal Tobě přeji, aby ve čtvrtek kontrola vyšla a mimčo se mělo k světu a ty nemusela na revizi

mari111
27. črc 2010

Ivomal si silná holka teda, ale to je dobře že to takle bereš, věřím že ve čtvrek to dopadne dobře. Už jen ten tvúj postoj k tomu musí pomoct aby to bylo vše v pořádku. A na věk prď, sousedka měla holčičku v 44 letech a je to v poho, síce to je rozmazlená holčička ale lepší než nic, že 😉

ivomal
27. črc 2010

Holky děkuji, zatím se snažím to zvládat, ale oni přicházejí i chvíle propadů a pak se musím jen vyřvat a uleví se mi....
@mari111 jo, jestli se mi mimčo jednou povede zdárně donosit, tak to budu ultra úzkostná matka....
Nevím zda jsem to tu psala, ale moje tchýně stále přes tu léčitelku věří, že mimi žije...

mari111
27. črc 2010

No tak to je jasné že přijdou chvíle deprese a nervú co a jak. Jo ale my ženský to zvládnem, a kéž by léčitelka měla pravdu

ivomal
27. črc 2010

@mari111 Občas mi přijde, že vydržíme strašně moc, víc než si samy dokážeme představit....

mari111
27. črc 2010

Jo jo Ivomal hold ženská musí 😉

petroska
27. črc 2010

ahoj holky.včera sem cosi vytuhla večer.asi strachy 😀 .dnes se mi mrně furt zavrtává pod žebra 😝 ,je to nepříjemný cosi 😠 .a potrebuju poradit kdo máte zkusenost.sem od nového roku na Pr.uřadě a ted po me gynda chtěla kdy nastoupím na mateřskou.tak sem si zjistovala na sociálce kdy teda mužu nastoupit.bylo mi řečeno nesplnuju 180 nastoupíte dnem porodu.a včera když sem byla zase na pracáku tak sem se jí teda na to ptala jestli teda fakt tak mužu nastoupit a ona řekla jo na mateřskou ode dne porodu.takže budu pak po porodu žádat o mateřskou nebo o rodičák na 4 roky?sem z toho ted jelen když mi řekla že mám nastoupit na mateřskou dnem porodu.ale ted byl muj na foru kde to holky řeší a jaksi prý narok na mateřskou nemám ale hned nastoupím dnem porodu na rodičovský příspěvek.tak jak to teda je?kdo ví? 😀

mari111
27. črc 2010

Ode dne porodu deš na rodičák Petroš.Po porodu si zahjedeš na socku a budeš si žádat o rodičovský příspevek

petroska
27. črc 2010

@mari111 já si to myslela že to je rodičák a ne mateřská jak mi včera tvrdila na uřadě baba.tak už v tom má jasno. co ty nase sarlotky?furt nikde nic\?

markee
27. črc 2010

ahojky,
tak já zas chodím od minulého čtvrtka do práce a nic moc nestíhám. V pátek jsem byla se podívat na miminku,chtěla jsem vám sem dát fotky,ale nejde mi to. Takže nic no. Mám je na FB.
Dnes malou hlídala Míšova babička,přežili to obě skvěle. Zítra ráno mi jí dojde pohlídat na hodinku než přijede Míša z práce. Teď malá čučí na pohádku a já zkoukávám mailíky a tak. Kolem pátý jdem na mimčo,jen čouhnout. Si zas prdelku pochovám.
Jak se tu máte?

handm
27. črc 2010

ahoooj!"!!!
tak jsem konecne tu! z kontroly snad vsechno ok! Tedy máme streptokoka (což prý asi 99 % mamin a léčí se to dávkou antibiotik až při porodu, aby cesty pro mimi byly sterilní), a taky kvasinky... by me fakt za´jimalo, kde to beru... ☹
jsme s manzelem v celibatu uz ani nevim jak dlouho...😝 a sprchuju se kazdy den dvakrat nejmin.. no nic.. takze to zalecime.. magnesko dobrat 14 dni, postupne ke konci vysazovat
na pristi KO se mam zkusit objednat nekdy kolem 10/8 uz do porodky, kdyby mě jeste nechteli, tak k mojí Dr jeste 🙂 aby me videla jeste kolem toho 36-37 TT
jinak hrdlo je porad stejny, nic se nezmenilo, takze snad vydrzime do terminu.. rikala pani Dr, ze by myslela do konce srpna, ze uz tu bude 🙂 Bobickovi krasne busilo srdicko 🙂

tak a ted vas zkusim docist
🙂






petroska
27. črc 2010

@handm taky už od ledna nemáme sexík.ve sprše su jako doma 2x denně a mám nějaké breberušky jako ty 😀 .prý to v těhu bývá mi bylo řečeno !supr k prckovi 😉

handm
27. črc 2010

@petroska jojo, já to mám skoro ob mesíc.. je to otravný... ☹ ale prckovi to prý nevadí, říkala dr, tak budu verit!🙂

ee.liska
27. črc 2010

už su tu i snovým melírkem 😀 tak viděla jsem malou šarlotku na fotečce, dala bych jí sem ale šarlota mo jí musela poslat na manžův telefon a on zase nemá kabel do počítače 😝 takže se s vámi nepodělím ☹ ale je nááááááádhernááááááááááá 😵 😵 😵

@m_artasek tak hodně odpočívej a neboj, za chvilku budeš určitě těhulka, my jsme se taky počkali skoro rok, do toho jem byla ještě na operci a už se blížíme do finále 🙂

@ivomal ty budeš ve čtvrtek taky slavit, protože mimís bude v pořádku 😉

@handm to je super, že jste s bobistou v pořádku 🙂 já mám streptotkoka taky 😝 a s stím sexem... my jsem spolu byli s manžou 3x v lednu a 1x v únoru, takže taky celibát jako blázen 😀

ee.liska
27. črc 2010

tak to je Matyáškův pelíšek 🙂 ještě nějakou výzdobu na zeď a je to

m_artasek
27. črc 2010

@ee.liska u nás celibát teď asi taky dlouho bude, než se zahojí jizva, hlavně, abych začala fungovat vevnitř, no uvidíme Jééé, jsem na Šarlotku zvědavá a pustili je teda dnes domů?
@handm gratulka ke kontrole, však za chvilku budeš mít mimčo v náručí, už to máš za pár

handm
27. črc 2010

@m_artasek
@ee.liska díky holky za gratulky! už je to fakt za pár...
Eli dr říkala, že ten streptokok je prostě normalni.. a my s manzou naposledy ty jo nekdy kolem vanoc, a pak uz prd.. strach byl strach...
Jinak pelíšek krásnej.. já ještě nepovlíkám.. nechci to zaprášit.. ještě nám přijdou dělat žaluzky!🙂

Martasku, neboj, brzy se to zahojí, i na dušičce a bude zas líp.. s domečkem nebude čas na "to" myslet a bude to jedna dvě!🙂 hlavně žádné tahání krabic...!!!!!!!!!!!

Ivo, držím palce, at je ve ct co oslavovat!!! at buší!!!!

m_artasek
27. črc 2010

@handm neboj, žádný krabice tahat nebudu, mám to zakázaný od manžela, max. budu dělat stěhovací dozor 🙂

ee.liska
27. črc 2010

já jsem povlékla, kdybych ve čt už nešla domů, ať je to nachystané 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru