Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
25. srp 2010

@ee.liska ale už bys mohla jako.. čeká se na Tebe 😉 abysme mohli zajít na kafčo pak 😀

petroska
25. srp 2010

@sarlotta přesně.plíny letí jak blázen.Filda mi přestal kakat ale prý podle doktora ok,že nemusí furt ale když se pokadí jednou za 2 dny tak to je mazec že je zatápaný až pomali za ušima kolik toho vyee 😀 ale jinak každé 2 hodiny plínka pročuraná.už ani nepočítám kolikátý balík sme měli.ty máš odhad kolik toho malá s prsa vypije?my si ted pujčili váhu at vím kolik my vypije abych věděla kolik dokrmit ale stejně je jakási čudná a ukazuje někdy mín a nekdy víc svinucha jedna 😠

sarlotta
25. srp 2010

@petroska no z porodky sme šli tak že vypila 60ml a někdy i 85ml z obou... teď kojím z jednoho na jedno kojčo, večer z obou před usnutím - to jí trvá dýl než se zklidní 😉 ale přibíráme furt, tak to moc neřeším... hlídám spíš celkovou váhu.. si ju chodím převažovat 😎

ee.liska
25. srp 2010

@sarlotta odešla v pondělí ráno a pořád nic 😀 a ko mám až v úterý, ale prý na ní už nepůjdu podle dr 😎 no na kafčo už se těším, budem jak ty maminy na Slunci co tam tráví s kočárama veškerý čas 😀 😀

@petroska to máš andílka teda 😵 😵
no já už bych fakt jela rodit, ale když se Matymu pořád jaksi nechce, ale doufám, že dneska na toho taťku počkáme a pofičíme

petroska
25. srp 2010

@sarlotta jj musíme mít aspon 2 a pul kilečka .jak nas propustili tak sme měli 2040 g a ve čtvrtek u doktorky jen 2kg tak sem hleděla že by shodil.ale má starou váhu ,na které vážila jste nas tak nevím no.zítra jdeme znova na převážení tak su zvědavá když včera doma po kupku sme navážili 2120g.spal mi totiž i přes 4 hodiny v noci a doktorka mě sprdla že každé 2 hodiny ho mám budit na jídlo,ale na to ji prdím,to bych se už vubec nevyspala tak ho budím co 3 hodky.a hlásí se i tak sám

petroska
25. srp 2010

@ee.liska tož mu domluv trochu 😀 .nevím jestli sem si to jen namluvila ale jak mi začli kontakce tenkrát v noci a jela na tu pohotovost tak sem si ten den koupila ten maliník čaj a zničeho nic mě to začlo po vypití bolet tak si furt říkám že mi to ten porod urychlilo.bylo mi po něm divně a za 2 hodiny kontrakce po 3 minutách že sem nevěděla jestli poslíci nebo fakt vyjed.vydržela sem to do 23hod a valili sme

sarlotta
25. srp 2010

@petroska nám taky doc navážil 3520g a z porodky sme šli týden před tím s 3540g každá váha váží jinak... ukáže se příště na vážení jestli přibírá 😉

po 2 hodinách je fakt brzo... to je koza... chtěla bych ju vidět 😎 😀 děláš to dobře 😉

na kontrolku běž po jídle, aby byl těžší🙂)

ee.liska
25. srp 2010

@petroska asi ho zkusím, kupujiho pusou už 3 týdny 😀

petroska
25. srp 2010

@sarlotta taky si myslím že každá váží jinak.je to koza no.zítra ho pěkně nakrmím at de vidět že už je kus chlapa.tak jak v porodce.před vážením aby sme mohli domu sem do něj ládovala mlíčko co skoro hodinu a šup jak na váze měl krásné čísla 😀 .dyt ted je to záhul co 3 hodiny vstávačka a nakrmit ho...spím ani ne 2 hodiny v kuse ,je to děěěs.Holky,ještě si užijte spaní dokud ti drobci nejsou na světě...

aronek
25. srp 2010

Ahoj, včera jsme byli na píchanci, malý má bez pár dek 7 kg 😀

mari111
25. srp 2010

Tááák mám pračku doma, no teda v garáži, no a nepřijede si on zrovna když jsem ve sprše 😅 no ale pohoda, musel chvílinku počklat, už mi volal jestli jsem doma, sem mu řekla už du, múžete jí zatím vyložit, tak už jen počkat na teťku až mu švára pomúže ji dát nahoru a budu prát až se z ní bude kouřit 😀 😀 😀 takže krásně stíham aj tu gyndu dneska 🙂
Ajak vás tady teda čtu tak koukam že budu muset taky ještě dokoupit nějaké ty dupajdy na spaní, věčší mám ale ty malinké čísla né. No a byla sem v krámku a kámoška mi říka, "ty si tak hezká, máš hladkou pleť, hele nebude to kluk? " no by mne asi švihlo 😅 no byla bych taky ráda že, ale musela bych poprodávat ty krásne ružové vecičky a ty šatičky na které nse už tak teším jak jí oblíknu 😨

mari111
25. srp 2010

@ee.liska no ja jak piju ten čaj tak mám taky poslíky z něho, vím to jistě, bo jsem ho na chvíli vysadila a skoro nic mi nebylo a teď jak ho zas poctivě piju tak poslíkuju jak das, i když mi to je hovínko platné když se princezně ještě nechce 😅

mari111
25. srp 2010

@aronek téda ten ti roste, to bude pořádnej chlapák. A byl statečnej u dr , když dostal včeličku ?

ee.liska
25. srp 2010

@aronek to je macík, nádherná váha 🙂
no já jsem dojela do místního obchodu, nic jsem nekoupila a 300,- pryč a ještě tu není žádný výběr 😒 potřebovala bych to kauflandu, ale tam se dneska už sama bojím řídit 😅 kdyby náhodou něco, musím počkat na mnažu. byl to asi můj největší dnešní výkon, jsem úplně hotová tak si jdu trochu schrupnout 😀

mari111
25. srp 2010

jen schrupni Eli, ať nabereš sílu na ten dnešní porod 😉

mari111
25. srp 2010

@aronek hoď nám sem foto toho tvého klučíka 🙂

aja.83
25. srp 2010

Čau holčiny, tak ještě nakukuju! 😉 Jsem vás chtěla poprosit, abyste na mě zítra mysleli - mám dovču a chci si konečně skoro po roce skočit k mému gynekologovi! Naposled jsem tam byla někdy v říjnu a to mi řekl: Uvidíme se, až budete těhotná! 😒 Haha, vtipné, musím tedy aspoň na prohlídku 😅 , jestli jsem OK a taky se chci s ním poradit o té laparoskopii a co se mnou dál! 😖 Tak mi prosím držte pěsti, poslední dobou mi z pomyšlení na gyndu vstávají vlasy na hlavě, ani nevím proč, asi jak jsem loni furt měla nějaké problémy. Tak díky! 😵 😵 😵

handm
25. srp 2010

tak jsem zpatky a prd...🙂 a jak vas tak ctu, tak malinik piju a taky prd 😝
nejsem já to smolař 😀😀😀😀

handm
25. srp 2010

@aja.83 moooc na tebe budu myslet!!!! at tam treba vidi neco "zajimavyho"!!!🙂🙂🙂🙂

aja.83
25. srp 2010

@handm Díky! 😉 Joo, to by bylo hezký, kdyby tam zrovna viděl to ono, na co tady celou dobu čekám, že? 🙂 Tak uvidíme, určitě vás pak budu informovat.

mari111
25. srp 2010

@aja.83 držíme palečky všechny co máme 🙂

aja.83
25. srp 2010

@mari111 Děkuju, a že jich teď máte těch palečků s Laurinkou, co? 😉 To bude zaručený štěstí! 🙂

ee.liska
25. srp 2010

@aja.83 budu moc moc držet palce 🙂 🙂

mari111
25. srp 2010

@aja.83 no to jo, to jich máme 🙂 Eli jakto že už neopočívaš 🙄

aja.83
25. srp 2010

@ee.liska Děkuju Eli, a mazej odpočívat! 😉

mari111
25. srp 2010

holky ta moje malinká se začala nějak moc kroutit, asi je nervózní z cesty busem, asi to už cejti, no doufam že nezačnu v buse rodit.

ee.liska
25. srp 2010

@mari111 ještě koukám na maily 🙂

mari111
25. srp 2010

A to mohla manža na služebku dneska a měl by krásně vyděláno ale bojíme se že při našem štestí by to na mne určitě zrovna přišlo, jinak když bude doma tak se určo nic nebude dít 😅

handm
25. srp 2010

@mari111 no, aspon nekde ...🙂 treba ji to popostrci 🙂🙂🙂

@ee.liska taky si uzij odpocinek, at vecer muzete s tatkou v klidu vyrazit do porodky...

aja.83
25. srp 2010

@mari111 Jejda, Mari, v buse snad neee! Ale zas už by se konečně Laurinka rozhodla vykulit na svět! 🙂 Tak budu držet pěsti, kdyžtak nás informuj! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru