Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. zář 2010

@handm Jojo z platu,ale když jsem byla na nemocenské tak jsem přišla zhruba o 6tisíc čistého 🙄 tak proto jsem zvědavá.Jsou to koumáci.

petroska
7. zář 2010

@kopa ahoj kopi.já už zkoušela procvičovat a krčit mu nožky pře i po jídle i během dne ale je to furt nastejno a furt nic nezabírá tak musím do kapiček nebo chudák už nemuže.vydává u toho zvuky jak kdby tlačil někdo na vecku nahlas 🙂 .ale přitom prdí furt tak nevím proč ho to tak trápí bobka ☹

petroska
7. zář 2010

jéé mě už došlo porodné 😵 .to je teda fofr.sem čekala že to poslou tak do 3 měsícu a oni po měsíci.takže Filíkovi nechámu udělat nábyteček do pokojíku.pak vám fotnu jak máme nádherně vymalovany pokojík a jaké sme zvolili bordurky 😵

aja.83
7. zář 2010

Ahoj holky! Jdu vás jen rychle pozdravit a kouknout, že handm tu pořád straší 2v1! 🙂

handm
7. zář 2010

Ahoj, ajucho 🙂 no jo, když prostě naše mimo je mamanek od malinka🙂🙂🙂🙂

@kopa no jasny, ale tak furt snad to bude aspon TROCHA penez...

@petroska prijemne vedet, ze by to prislo takhle brzy.. pak taky neco koupime.. fusacek atd..🙂

handm
7. zář 2010

jdu do spršky konečně holky, dkyž už nám jde elektro a tudíž i čerpadlo na vodu a dělníci šli na oběd 😀😀 a k ničemu mě nepotřebujííí🙂

farmarska
7. zář 2010

kopi to s nemocenskou to známe já a terci moc dobře 😝 dokonce o tom bylo i téma na "paragrafech". Mě tehdy poslali nemocenskou asi s dvouměsíčním spožděním a to jsem to měla takhle "rychle" jen díky tomu, že jsem si s nima třikrát v tejdnu telefonovala, psala a nakonec jim i vyhrožovala televizí, poslancema a já nevím, čím vším ještě 🙄 Do té doby to taky byla jen samá výmluva, jak se něco ztratilo, jak musí čekat na jeden podpis, druhý podpis, atd.. 🙄 A tercí na tom byla ještě hůř! ta čekala mnohem dýl 😠 jako akorád si tím člověk nadělá nepříjemnosti a problémy, protože hypošku a ostatní pohledávky normální člověk musí platit, tam je nezajímá, že ti něco neposlali 🙄 no a my co nemáme rezervy... 😝 😝
Tak jsem zvědavá, pod jakej okrsek spadám ted, když jsem v penáči a doufám, jen, že ne pod ten samej co předtím 😅 a že to tentokráde bude lepší 😅

farmarska
7. zář 2010

petros přišly ti penízky, supr! 🙂 Filda to bude mít jistě čiňané 🙂 🙂

handm
7. zář 2010

holky, chtěla jsem vám sem nahrát fotečku, ze už máme připravenou i postýlku 😀 a nešlo mi to...☹

handm
7. zář 2010
aja.83
7. zář 2010

@handm Jůůů, to je krásná postýlka! Se teda divím bobistovi, že do ní nepospíchá! 😅 Já bych tam hupsla hned! 😀 Tak třeba už si to teď rozmyslí, když má rozestláno! 😀

farmarska
7. zář 2010

tý jo a já jak bysem se tam ráda zavrtala 😵 vypadá ták hezky útulně 😵 Kde jsi sehnala ten mantinel, je božíí 🙂

handm
7. zář 2010

@aja.83 @farmarska jee, díky holky!! no já se mu taky divim.. 🙂 sem ho tím i chtěla přesvědčit, doted jsem to nemela, aby se neprášilo na to zbytečně...no ale uvidíme, jak dlouho se mu tam bude ještě prášit
🙂

farmi, to mi dělala teta manžela, mam i stejnou rychlozavinku..takže bohužel nevím, kde tuhle látku sehnala...☹

farmarska
7. zář 2010

jéé to máte ale moc pěkně šikovnou tetu 🙂 závidím 😎 my takovou s žádným nadšením nemáme, takže si holt budu muset vybrat v nějakým obchodě.

handm
7. zář 2010

@farmarska 🙂🙂 nooo, ona pracuje ve firmě, kde tohle a podobný věci dělají na export.. takže mám od ní matraci, zavinku, kojící polštář, ten mantinel a přebalovák...
super je to 🙂🙂🙂 a stálo mě to lahev ferneta a nějaký dobroty 🙂
já bych si asi jinak vybrala v Ikea 🙂

handm
7. zář 2010
farmarska
7. zář 2010

hmm no bodejď jen do mne, at závidím ještě víc vid 😀 😀 😀

handm
7. zář 2010

@farmarska ale prd !!🙂🙂🙂🙂

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska Farmí jenže já to mám na ČSSZ dle zaměstnavatele a tam nemají žádné fofry,tady to vyplácí řádně.Né jako Na P8.Tak proto mě to štve 🙄

madormi
7. zář 2010

holky tak já sednes poctivě kurýruji z rýmy, už je to mnohem lepší. a zítra mě čeká ten doktor mám z toho strach alemusím věřit, jen ty příznaky bych nějaké uvítala ať jsem kloidnější:D

kopa
autor
7. zář 2010

@handm a ty masíruješ tu hráz? 😅 Já se toho celkem bojím,abych si ještě nezanesla infekci.Jsem právě tady četla na konovi.

handm
7. zář 2010

@kopa ne-e, nemasíruju... nějak mi to přišlo divny 😀😀😀😀

farmarska
7. zář 2010

mad příznaky bejt nemusej 😉 už jen příznak je to nachlazení..člověk kterej otěhu, zpravidla i hned omarodí 😉 😎 😀
hlavně klídek a řiďme se pravidlem dvojtého N (NENERVOVAT) 😎
kopa aha, tak to jo, tak snad penízky brzy dorazej 😉
kopi a ty masíruješ? 😕

handm
7. zář 2010

holky, tak jsem se konečně naobědvala a jdu na tu zbylou praci 🙂
zatíím paaaa

farmarska
7. zář 2010

tak já budu mít za chvilku manžu z práce doma, ještě se mi staví nakoupit, nějaký věci co jsem chtěla a pak se půjdeme válet k nějakýmu filmku 🙂
Tak nakouknu zase ještě později, večer, abych věděla, jak dopadla na kontrole sarlotka, jak dopadla natálka a taky doufám, že se ozve i aronek, jak to zvládá 🙂

farmarska
7. zář 2010

hadm tfůůůj 😝 ale šetři se! 😠

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska , @handm já to zkoušela o víkendu,ale přijde mi to takové divné 😅 😅 Takže já masírovat rozhodně nebudu,já si vytrpím ten nástřih 😀

farmarska
7. zář 2010

kopi nástřih bude tak či tak 😀 Jako já bych třeba i jednou masírovala, ale když já už ted mám problém přes tu svojí pneumošku..tak nevím , před porodem si tam určo už nedosáhnu 😀 🤐 😀 a jako abych říkala manžoj, aby mi jí masíroval..no to asi ne 😀 už jen pro to, že ted mu nedovolím na ní pomalu ani kouknout, sex u nás není a pak jako že bych jí na něj špulila jo.. 😕 😨 😀 to asi ne 😀 to by se pak mohlo zvrtnout v jinou masáž 😀 a ještě by z toho byl předčasnej porod 😀 😀

handm
7. zář 2010

já si taky myslím, že se nástřihu nevyhnu...😝 takže masírovat nemasírovat, snad nějak vyleze...🙂
a jak říká farmi, já si tam sice dosáhnu, ale je to jen tak tak... stačí, když se potřebuju odchlupit 😝 zrcatko a ruce jak Saxana...😝😝😝 holky já se těším až se vyspím na břichu 🙂
dneska mě nějak bolí podbřišek a občas píchne dole... tak ještě musím něco podniknout - zatím mám jen vyluxováno, vypráno a vyžehleno, ještě kus potřebuju vytřít a utřít prach... , aby to pomohlo 🙂🙂🙂
a večer asi znásilním manžela 🙂

farmarska
7. zář 2010

hadm už se na to vyprdni, páč jako tě opravdu přivezou na porodní sál a ty budeš vyflusaná 😖 😝 Já navrhuju nechat jen to znásilnění a to bych ještě řekla manžoj, at se snaží on 😎 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru