Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
13. zář 2010

@petroska no joooo, kdyby Ti brečel až by se zalykal, tak ho taky chováš🙂)) počkej až něco nabere, bude ho slyšet až ven 😀 😀 chlapáka 😉 ale užívej si ho jako miminečka, pak už Ti ho nikdo nebude chtít hlídat 🙂 až bude lozit a běhat 😀

sarlotta
13. zář 2010

@petroska no měli je v Uh.H. na těch slavnostech na náměstí 130,-kč... aj modré 😉 možná tam budou na Vánoční trhy..ale to už asi nebude aktuálka... je super, ťuknu do něho a on se točí sám...jak je lehounký 😉

sarlotta
13. zář 2010

já mám moc ráda dřevěné hračky, co můžu kupuju ve dřevě...vydrží to roky🙂)) a mají krásné barvy..... jako taky koupím malému plastové auto, nebo dostane...ale to je hned rozbité 😒

petroska
13. zář 2010

@sarlotta neboj ono ho de taky slyšet až k našim když spustí 😉 ,jen ho toasi nebaví plakat dlouho tož je hendklid.a už nejsme jako malý jo 🙂 ,máme 3100 gramu už!! 😀 tož už se taky pronese a musím sem pak hodit aktuální foto jaké má už škraně a podbradek jak ty vaše miminak po narození.už to není miminečko jak bývalo 😲 ☹ ,už v něm vydím velké mimčo 😠

petroska
13. zář 2010

@sarlotta na ty vánoce si počkám a snad to budou mít.fakt nádhera 🙂 .na trhy tam jezdíme každý rok tož a utracených peněz hafl.taky mužu dřevěné,hlavně kravinky na výzdobu 🙂

sarlotta
13. zář 2010

no joooo, my máme 4700g 🙂 fotečky dej🙂 ať se pokochám miláčkem 😎 😀

farmarska
13. zář 2010

ahoj holky 🙂 trpí některá z vás na migrény? Jak se vám to projevuje?
Já totiž ted den a půl trpěla jako kráva 😝 Ukrutně mě bolela hlava, ale takovou bolest jsem jseště nezažila. Začlo to v noci ze soboty na neděli. Vzbudila mne postupně ukrutná bolest hlavy a nemohla jsem ani spát 😝 Měla jsem pocit, že mi praskne lebka, nebo vyskočí mozek z lebky nebo jak to popsat 😔 Nikdy před tím jsem to neměla a takovouhle bolest hlavy jsem ještě nezažila 😝 Nemohla jsem se ani pohnout. Celej den jsem jen ležela, do toho mi bylo na blití, a když jsem náhodou pohla hlavou, myslela jsem, že se mi rozkočí na tisíc kousků. Ani na pc k vám jsem nemohla 😢 ani telku mít zaplou..nic...celej den jsem pospávala a ležela jak debil a přemejšlela, co si nechám zahrát na funusu 😅 Večer se to začlo trošku zklidňovat a dnes ráno už je to jakš takš, jen když vstávám nebo se nějak hejbám, tak sem tam mne ještě bolí (trne) čelo a na spánkách.
Tak mi řekněte, co to mohlo bejt? 😅 😅 😅 Migrénu jsem do tý doby nikdy neměla, ale zasee to je jediný co mne napadá, podle toho jak ti co jí maj popisují, jak ukrutně bolí hlava.
No snad mi to do večera přejde uplně, a snad se mi to už nikdy nevrátí 😅 😅
jo ještě mě napadlo, jestli to třeba nemůže bejt po těch antb, co beru,..tak v nežádoucích učincích píšou ..bolest hlavy.., ale zase že by takhle z ničeho nic a hodně? 😨 Navíc tydle antb. znám a nikdy mi po nich nic nebylo.
Zítra mám jít na kontrolu na gyndu, tak se zkusím zeptat gyndaře...snad nebudu za nějakýho hypochondra 😅 🤐 😅

wlladka
13. zář 2010

@sarlotta to jen ten začátek. Pak to bude lepší. Ale odstříkat mlíčko můžeš, aby ji nakrmil někdo jiný. Šímovi přidávám do mlíčka Nutrilon BMF a dodávám alternativně. Taťka to zvládne také 🙂
V noci kojím taky v posteli. Navíc máš mlíčko u sebe a nemusíš nic připravovat a ohřívat. A závisláčka mám také, to si nemysli 😀 😀 😀 😀
Ale Šimonek si nějaké rozmazlování zaslouží. 😉 navíc, já mám ty starší kluky už celkem samostatné a malýho taky pohlídají, pochovají a pomazlí, když je potřeba.

Pěkný kolotočík a Petros, v modré jsem ho někde viděla taky.

wlladka
13. zář 2010

@farmarska já na migrény trpím. Mám určitá období kdy přichází často, jindy zas dlouho nic. Ta bolest, kterou popisuješ by seděla, ještě při tom mívám průjem a zvracím. Vadí mi zvuky i světlo. Když cítím že to na mě jde, tak je nejlepší si včas lehnout do ticha a tmy. Po probuzení je líp, ale není to pravidlem. Někdy se s bolestí hlavy probudím hned ráno.

lucierob
13. zář 2010

sarlott, pěkný kolotoč. U nás takové věci moc úspěch nemají. Any měla podobrný taky, ale jednou za něj ve vzteku zatáhla a bylo po kolotoči 😠
Jinak u nás nic moc. Malá dostala pasový opar. Takže je nehorázně protivná.

petroska
13. zář 2010

šarlot mi dala slinu a ten kolotoč chci.malý nic takového nemá .má teda spoustu kravinek ale nad postýlkou mu nic nevysí ☹ .já projedu myslím netík a třeba najdu 😉 .jako ted si nemyelete že ho nerozmazlujeme,to jo.to on si taky zaslouží jak si trpěl bez maminky tak dlouho.taky ho nuhnám ale zas ne moc at pak nejsu otrok a nemusím ho mít jen přisáteho na rukách.tetičky chovají často i babče a zato ted nechce spinkávat v kolíbce a hajá se mnou na gauči v obýváku,takže musím taky u něj furt být at se mi neskulí 😕

wlladka
13. zář 2010

Určitě to mudrovi řekni. Je možné, že na ty ATB můžeš být alergická, nebo ti prostě nějak vadí.

wlladka
13. zář 2010

Koukejte, jak jsme nakoupili.....

petroska
13. zář 2010

jo holky nemáte někdo zkušenost s červeným znamýnkem?říká se tomu hemangion nebo tak nějak.malému se to vytvořilo po příjezdu z porodky .mel tam malý červený flíček a ted už to má větší a rudě červené.naštestí jen na hlavičce takže to nepujde moc vidět.zakrije to čepička nebo vlásky ale serká me to.prý se to do roka ztratí mi bylo řečeno.zdědil to po bráchovy,ten to měl jak desetikačku na břiše do 3 let.nastestí to nemá na obličeji jinak bych byla smutná.ted už me to deptá že to tam má bobášek a snad se to fakt ztratí kuřátkovi ☹

petroska
13. zář 2010

@wlladka jé wladi to je božííí 🙂 jakej malej medvídek krásný.kde si to splašila?to je luxusní.kolik už vážíte?

lucierob
13. zář 2010

wlladka to je krása. Mi se tyhle chlupaté oblečky strašně líbí. Any má taky jednu bundičku.

lucierob
13. zář 2010

@petroska malá měla červený flek vzadu na zátylku už od narození. Teď už jí to krásně bledne.

wlladka
13. zář 2010

@petroska tady je nějaká diskuse lidí se stejným problémem. Třeba se tam něco dozvíš
http://www.ordinace.cz/diskuse/2715/

Děkuji za pochválení Šimonka. Oblečky jsou od Amálky z mimibazaru Už vážíme 3500g Tak se čtyčmy měsíci dosáhneme čtyř kil 😵 😵

petroska
13. zář 2010

@lucierob uff tak snad i nám to zmizí 😒

wlladka
13. zář 2010

@lucierob a nebyla to taková ta otlačeninka z porodu? Mají to dětičky na zátylku a na čele. Do roka pak zmizí.

petroska
13. zář 2010

@wlladka děkuji 🙂 .teda taky pěkně rostete.my už se taky kulatíme konečně 🙂

lucierob
13. zář 2010

nám tenkrát doktorka říkala, že je to oheň nebo co. Ale že to má na dobrém místě, tak to schová vlasama. No leda, že by je nosila pořád rozpuštěné. Takže jsme s manžou uvažovali, že jestli jí to nezmizí, necháme to odstranit leaserem.

petroska
13. zář 2010

@wlladka jo wladi,jaká to je velikost prosím.máme je skoro stejně váhově tak by nám to taky mělo sedět..

wlladka
13. zář 2010

@petroska jo, už je to mimčo v ruce cítit. Ve vašem věku měl Šimonek kilo a půl 😵 Teď je to kluk jako buk s krásnou porodní váhou 😀

katyna6
13. zář 2010

@wlladka -jéžiš,ten je nádhernej!!!Mít ho tady,tak ho asi umazlím!!!!jak budu mít někdy špatnou náladu,přijdu se sem mrknout na Šimonka a hned bude zase líp!Je moc moc moc krásnej Vladi! 😵 😵 😵

wlladka
13. zář 2010

@petroska kupovala jsem tu bílou bundičku nejmenší velikost 56 a tu modrou kombinézku 62 - to aby mu byla po celou zimu 🙂 Pak jsem kupovala ty chlupaté kalhoty v obou velikostech (56 i 62)

petroska
13. zář 2010

@wlladka dyt je to šikulýk malý a statečný,bodejd by nerostl tak hezky 🙂 .my měli porodní váhu 3kg min týden konečně 😉

petroska
13. zář 2010

@wlladka děkuju asi také zkusíme objednat 🙂

katyna6
13. zář 2010

@farmarska -ahoj farminko-jojo,tohle je migréna 😒 A pokud jsi ji doteď neměla,dost často ji spouští i hormonální změny-Tak to je mi líto,že jsi ji vůbec musela poznat 😒

wlladka
13. zář 2010

@katyna6 děkujiiiiiiiii No, snažili jsme se 😀 Pořád s otevřenou pusinkou, nebo vyplazeným jazykem 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru