Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
2. lis 2010

@tercie 😅

flair
2. lis 2010

Laniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to si děláš srandu s těma dortama!!!!!!!!!!§ To je nádhera!!!!!!!!!!!!!!! Luxus!!!!!!!§ A jaké chutě jsi mi udělala, POMOOOOOOOC 😝 😀
Jinak děkuji za pochvalu foteček 😵 Dnes jsem byla s malou na 5ti měsíční kontroje a míry jsou 7500g; 67 cm; hlavička 42 cm. Vše ok 😵

murynka
2. lis 2010

tak jsem si zavzpomínala touhle dobou mi začli kontrakce 😀 jsme dojatá celý den 😵 😵 😵
@lenik_25 dorty paráda šikulaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

majjka24
2. lis 2010

http://www.prozeny.cz/poradny/deti-a-rodina/18-...
dotaz z 31.1.2010 - potrat - odpověď 1.11.2010 - můj dotaz 😉 je skoro na začátku
Dva dny jsem mi dařilo skoro na to nemyslet a už jsem zase v prd.......
Tak nevím zda si ty všechny testy nechat udělat, nebo ne......
jsem zase dostala šílený strach. když si to nenechám udělat.....a zase se to stane.....

sarlotta
2. lis 2010

@majjka24 dokud nebudeš v pohodě psychicky tak si tělíčko neporadí, doporučuju udělat maximum aby sis nic nevyčítala 😉 to se nedá lámat - je to důležité 🙂

sarlotta
2. lis 2010

@ee.liska to víš, že ne, takový šikovný kamarád 😀 😀 😀

sarlotta
2. lis 2010

@lenik_25 na ten aspikový si prosím recepísek🙂))) ten je úžasný

sarlotta
2. lis 2010

@murynka krásné dáš si na zeď ? 🙂 Hodilo by se 😎

murynka
2. lis 2010

@sarlotta díky moc 🙂

natalie77
2. lis 2010

Ahoj koníkovky,
jdu se jen ukázat a zahlásit 1dc 😔 .
@majjka24 Vůbec se mi nepřipočítávají dny cyklu..takže to vypadá, že jsem to dostala 18dc...

Jinak nestíhám, dočítat, jsem pořád v jednom kole, paní na hlídání má dovolenou....už to vzdávám...asi se klidu s Marečkem doma nedočkám ☹ .
Tak se opatrujte, když budu mít víc času, tak vás zkusím pročíst....ale vzhledem k tomu, že tu vidím samé smajlíky, tak je vše v pořádku....
@aja...no musíme věřit, že se jednou smůla unaví....a štěstí si nás najde...drž se, vím, jak smutno Ti je.....
Pěkný večer.

petroska
2. lis 2010

kuku tak mi dopadli na jedničku 😵 .vše v naprostém pořádku a jsme zdraví 😵 .Filípek měří 55cm a váží 5300gramu ve svých 3 měsících které slaví zítra 😵 .šikulík náš milovaný 😵 .nejsme prý ani tlustí ani hubení když sem se ptala že jestli neva že vše tak rychle dohnal a dostali sme pochvalu že je moc šikovný a nádherně prospívá a vše děláme na jedničku že je spokojené miminko.uff tak su ráda.děkuju za palečky 🙂 .
@murynka juuu vy už máte roook????tak vše néééééj Sofince 😉 .toto letíííí coooo?

majjka24
2. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 38tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 38tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 23tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 13tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ........................... 1DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie .................... 1 DC
Ivomal.......................16 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................17 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

sarlotta
2. lis 2010

@petroska a očkování co ?

petroska
2. lis 2010

@sarlotta ahoj až ve čtvrtek jdu k obvodní a domluvím se jestli už mužu nechat malého očkovat.chci proti rotavirum a synflorix trak snad nám to už povolí.dnes sme byli v nemocce zas u jiných mudru 🙂

tercie
2. lis 2010

@flair krásný míry, přesně tyhle my máme v půlroce😀 Meliska je fešanda 🙂

tercie
2. lis 2010

@petroska super že je Filípek v pořádku, to je dobře 😵 😵 😵

murynka
2. lis 2010

@petroska rotaviry 😲 to se myslím očkuje do 6týdne věku miminka,, 😅 jj přesně za 15 minut se narodí 😵 😵
@flair meliska je krásnááá 😵 😵 a ty míry..my máme v roce 8 kg 😀 😀

tercie
2. lis 2010

@murynka mě říkala doktorka že se dají dát rotaviry do 12týdne 🙂
Jééé tak za chvilku je Sofi na světě 🙂 Živě si pamatuju jak jsme to tu prožívaly...nečetla jsi diskusi z tý doby znova? 🙂

murynka
2. lis 2010

@tercie jak jí najdu?? 😲 😲

lenik_25
2. lis 2010

@flair Jé, ty jsi mě úplně dojala.

lenik_25
2. lis 2010

@murynka děkuju, zlatíčko

tercie
2. lis 2010

@murynka musíš jít na začátek týhle diskuse a holt hledat po stránkách.... a nebo to bylo ještě v tý předchozí? Ale to asi ne...myslím, že to bude někde tady 😉

tercie
2. lis 2010

@murynka https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zamlkly-...
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tady někde bych začala číst,to jsi měla Sofinku ještě v bříšku 😉

tercie
2. lis 2010

A tady jak jsi se s náma loučila, že manža přijel a jdete malovat, a pak jak jsi v porodnici 😉
Týýjo se tu dojímám jak blázen, taky jsem měla Lukýnka ještě v pupíku 🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zamlkly-...

tercie
2. lis 2010

@murynka jo už to máš, no vidíš 😀 tak si hezky počti 😉
Dočítala jsi to vlastně tenkrát, když tě pustili z porodnice?

murynka
2. lis 2010

@tercie jj dočítala ale je to tak dávno 😅 já tu normálně bulím 😵 😵

tercie
2. lis 2010

@murynka taky jsem si početla, je to pěkný... přemýšlím, že si to co se dělo kolem mýho porodu někam zkopíruju,na památku 🙂 co kdyby to tu nějak promazali nebo tak...

murynka
3. lis 2010

@tercie 😵 😵 jj to by byla hezká památka 🙂

petroska
3. lis 2010

@murynka no já četla že rotaviry od 6 týdne věku se očkují a mužou i později ale musí byt odstup od očkování aspon 4 týdny.bylo to ted v časopise maminka 🙂 ,tak nevím no.ve čtvrtek se zeptám obvodní 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru