Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
9. lis 2010

@tercie Já jsem z toho tužšího taky začínala s kukuřičnýma křupkama ze zdravé výživy. Není to přisolované, nic krom kukuřice v tom nejni. Takže super. Ono se to hezky rozpouští v pusince.

@wlladka Ooo děkuji, nikdy by mě nenapadlo, že budu mít z mrchy radost 😀

madormi
9. lis 2010

@lenik_25 jee ty už máš mrchu? tak to je paráda hurá :D

lenik_25
9. lis 2010

@madormi Hip hip, včera přišla, víc než 5 týdnů po revizi 🙂

madormi
9. lis 2010

@lenik_25 no tak slavit honem :D a budeš čekat na další nebo na to " skočíte" hned?

lenik_25
9. lis 2010

@madormi Já ti nevím. V nemocnici po revizi mi řekli, že můžu hned po první MS. Jak jsem ale šla k té paní na čínskou medicínu, tak ta říkala, že mám počkat tak dvě MS. Nevím tedy.

farmarska
9. lis 2010

ahoj holky, jen se hlásím, že žiju, ale pořád mi není nic moc, tak ani neinternetím.
U doktora jsem se přeobjednala na příští týden a tu cukrovku přeobjednám zítra. Tak se tu mějte zatím pěkně, a nezlobte tu 😉

majjka24
9. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 39tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 40tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 35tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 33tt................................KO 8.11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 24tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 14tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................6 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................8DC
M.aa.b .....................21 DC
Natalie .................... 8 DC
Ivomal.......................23 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................24 DC
lenik_25....................2 DC

majjka24
9. lis 2010

Já v tom začínám mít nějaké zmatky 😅 Omlouvám se , nějak nestíhám. ☹
@madormi , @lenik_25 Ahojki, bavila jse se z hodně holčinama z jiných diskuzí a prý stačí aby MS přišla 2 x 😀.
Já teda to tak udělám 😉spíš uděláme 😀. jen uvidím co mi řekne mudra, jsem byla dneska u něho - neplánovaně, protože jsem měla na WC paíru krev (jednou) a nic. Původně jsem si myslela, že už přišla mrcha, ale ne. Takže jsem jinak ok, prý to bylo stresem, ale pro můj klid, jsem si nechala udělat testy na záněta dovím se výsledky v pátek.
Pak jsme se ptala ne dovyšetření na te hemce a tak mi řekl, že je to zbytečné, protže mám 90 % výsledků OK (z hemky) a byl to 1 potrat, že ani pojišťovna by mi to neplatila. Tak jsem mu řekla, že že přece není normální abych měla v 17tt infarkty placenty takmi řekl, že s největší pravděpodobně prodělala nějaké virové onemocnění a nevím o tom. takže to byla "náhoda" a tečka, 🙂 A příště to bude v pohodě a hotovo 😵

aronek
9. lis 2010

@tercie v práci bývám tři dny v týdnu. Mezi tím si dodělávám Mgr. Jsem Ing. a Bc. tak jsem myslela, že to stačí a ono ne, hnali mně tam z práce, takže ještě bojuji se školou 😝 Jinak terciňáček je šikovný, u nás to pořád na lezení nevypadá, ale zase už papáme jídlo jen rozmačkané a nemixujem 😉

aronek
9. lis 2010

mám dotaz. Netuším jestli uspěju, ale naděje umírá poslední. V rámci studia nám nandali plno prací, většinu zvlánu, ale mám problém s etikou a filozofií. Takže, nemáte z těchto předmětů nějakou práci včetně odkazů na literaturu? To co nám zadali vyučující se nedá sehnat a mám tvořit alespoˇz pěti zdrojů 😖

majjka24
9. lis 2010

@aronek můžu se zeptat mamky na je učitelka na střední a vyučuje tu etiku a to druhé 🙂 Dokdy to potřebuješ?

aronek
9. lis 2010

@majjka24 to by bylo supr, fakt nějak nezvládám shánět literaturu. Nehoří to, ale znáš to čím dřív, tím líp 😉

majjka24
9. lis 2010

@aronek jasně, písnu jí zítra a až bych něco měla, tak bych ti poslala do IP, ju?

aronek
9. lis 2010

@majjka24 jasně, nebo ti dám email: L.Futerova@seznam.cz , kdyby něco měla,tak by to bylo supr. Mám psát sedm prací a tyhle dvě jsou nějak mimo 😉

majjka24
9. lis 2010

@aronek jak něco budu mít, posílám 😉 A poslala jsem ti můj aby se mi ten tvůj uložil 😵

petroska
9. lis 2010

ahoj holky.nemáte někdo zkušenost s HAMI příkrmy?tak nějak sme byli v marketu a dostalo se mi pod ruku když sem jela na nutrilon a četli sme si přísady a hami je uplně ve všech složkách stejné jako nutrilon.stojí jen 199kč 550g kdežto nutrilon 800g 340kč tak sme na zkoušku vzali hami a od zítra mu to zkusím dávat tak jestli někdo nemá zkušenosti jaké je?

aronek
9. lis 2010

@petroska já vařím a kojím, takže nepomůžu 😖

lenik_25
9. lis 2010

@majjka24 Ty jo, s tím mě taky to zdravotnictví s prominutím sere, že ty potratíš svoje milovaný dítě a oni to berou, jako "no jo, stalo se, bude další" a odmítaj zjišťovat hned po prvním potratu příčiny. Jako třeba bych to nezjišťovala, pokud by se to stalo v prvním trimestru, ale v 17tt a výš mi to teda připadá dost blbý nezjišťovat to. Je mi to líto. Já měla v 5tt zánět nosohltanu, trochu zvýšenou teplotu a šíleně mě pálilo v krku, rýma, hroznej kašel, tak to taky může být příčina. Ale nemá smysl se v tom patlat. Zítra jdu podruhé na čínskou medicínu, tak uvidím, co mi řekne. Jinak kamarádka k ní chodí taky, nešlo jí otěhotnět a s rumělkou otěhotněla hned první měsíc!.... Jooo a díky za 2DC v tabulce, to se tááák hezky čte, že už se "něco děje" 🙂

@farmarska Opatruj se 🙂

@petroska Myslíš Hami mlíčko? Umělou výživu? Já ho dávala od 1 roka. Do roka jsem dávala Nutrilon. Ale znám spoustu mamin, co hned od začátku najely na Hami nebo Bebu.

lenik_25
9. lis 2010

@petroska Asi takhle, kamarádka má doktorku, která je tady ve městě vyhlášená (už nebrala, když jsme k ní chtěli) a je zároveň alergolog. Prý jí sepsala seznam, jaké mlíčko pořídit a pořadí je takovéto: 1) Nutrilon, 2) Hami, 3) Beba a pak teprve ostatní.

farmarska
10. lis 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
tak dnes jsem se konečně vzbudila a je mi trochu líp. Sice mám pořád ještě rýmu jako kráva a kašel jako hrom, ale hlava už tolik netřeští, tak je to uleva 🙂 No pokračuju dál v kůře, čaj-postel-vitamíny 😉 ...a doufám, že snad se díky tomu neděje nic s mým malým Míšánkem 😔
Tý jo, už jsem chtěla prodávat svůj boží domácí ultrazvuk, páč poslední dobou jsem ho už vůbec neužila, jelikož dřív než jsem si vždycky stihla zaposlouchat, tak malej boxoval, jako blázen..nejvíc ráno, když se vzbudím a pak večer před spaním.., tak jsem si říkala, že mi začíná bejt doma celkem už zbytečnej, ale ted co jsem nemocná, tak znáte to, obavy a šedý myšlenky zase začly proudit mojí hlavou, tak jsem se vrátila k poslouchání-5x denně 😀 a jak jsem byla ráda, že jsem ho ještě neprodala a mám doma tudle svojí "jistotu" 😎
No nif, jdu vás dočíst 😉

farmarska
10. lis 2010

Jo a cukrajdu jsem si přeobjednala, až na příští čtvrtek. Sestra do telefonu sice říkala, že to nijak nevadí, když jsem nastydlá, ale jinak všichni tvrdily, že ano, takže to nebudu pokoušet. Navíc tam mají děsnou zimu a sedět v mém stvu v tomdle dvě hodiny..brr! 😝

farmarska
10. lis 2010

Petruš, to já taky s těma mlíčkama neporadím, jelikož zatím nejsem v obraze 😅
Aron tý jo to je šílený co vyvádíš! 😨 škola, práce, dítko..to se přeci nedá vydržet dlouho!! 😅 😖 😝
Májuš naprosto souhlasím s Leníkem..jako že se stávají potraty v prvním trim. je to smutné, ale pochopila bych to, že po tom nikdo nebude nijak moc pídit, páč se to prostě (boužel) stává 😔 Ale v tomdle týdnu, jak jsi byla ty! To by teda za důkladnější probádání už stálo, páč todle mi běžné rozhodně nepřijde! Mohla to bejt náhoda, ale co když ne 😖 To naše zdravotnictví, to je teda opravdu cházka zasr.ná 😠 😠 Jinak díky za tabulku, náhodou jí vedeš moc pěkně 😉

farmarska
10. lis 2010

Holky, mad, leni a májí... takže jdete už tento cyklus všechny do toho? 😎 😉 🙂 Jestli joo, tak vám držím moc palečkýý a jsem zvědavá, které se dřív zadaří 😵
Já už se tolik těším, až tu budou nové dvě čárečky 😵 😵
Holky katuš, ajuš, Natál a spol..slyšíte?? 😅 Odežeňte nějak už od sebe ty hnusné červené a udělejte mi radost a nadělte si pod stromeček dvě // 😉 😵 😵

farmarska
10. lis 2010

Holky a nevíte některá, jak je na tom Nikolka? Ohromě dlouho už jsem jí tu neviděla..tak by mne zajímalo, jak se jí daří, jak se jim bydlí, atak.. 😕

farmarska
10. lis 2010

žlabi a martince držím moc palce, at mají holky porody rychle za sebou 😵

wladěnce musím pochválit její výtvor-deku a vážně bych se jí ráda zeptala, jak to všechno zvládá 😨 doma tři chlapi, miminko, pořád musím jezdit po doktorech a ona si u toho ještě peče a šije 😨 Teda klobouk dolů 😎

farmarska
10. lis 2010

šarlotce gratuluju, jak hezky zvládla očkování 😵
Terculi gratulka k malýmu neposedoj, je to šikulka pohyblivej, za chvíli bude jak z hadích ocásků 😀
a Luci dodatečně gratuluju, teda píš její Aničce, k prvním narozeninám 😵 😵

farmarska
10. lis 2010

Tak, jsem vám zase předvedla, jak vypadá samomluva a ted si jdu ohřát párky 😎 😀
mějte se tu zatím hezky 😉

farmarska
10. lis 2010

jako kde je kdo? 😕 já už jsem zase zpátky a tady prázdno 😨

farmarska
10. lis 2010

no toto ! 😨
že bý nastal konec světa a jen nám se to vyhlo? 😅 😅

petroska
10. lis 2010

@lenik_25 děkuju za odpověd.já si myslím že nutrilon a hami je jedno a to samí.četli sme si složení a fakt vše sedí na stejno akorád nutroš má jednu složku navíc jinak to samí.a hami mi více voní tak uvidíme.dnes mu dám poprví nový mlíčko tak uvidíme ,třeba mu zachutná.je to stejný vyrobce jen je podle mě nutrilon drašší skrz reklamy a pěkné krabičky.snad mu z toho nic nebude 😖 když byl celou dobu zvyklý na nutrilonek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru