Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
10. lis 2010

@farmarska no my už tomu asi necháme volný průběh tento měsíc, nebudem se nijak chránit ale ani nebudu v plodné dny muže znásilňovat, pže mám prostě strach že to zase nedopadne no :-/ no teď jsem 6 dc tak do pátku piju kontryhela pak děj se vůle boží 😀

farmarska
10. lis 2010

mad tak to teda držím palečky , at se ta boží vůle stane 😉 😵
petros, dobře jsi se rozhodla, oskoušej a uvidíš 😉

handm
10. lis 2010

Ahoj holky!!
Tak prďolka spinká venku a já konečně stihla zas něco udělat a mam i chvilku na net. Manžel mi v pátek ráno odlétá na služebku a vrací se až v neděli večer, takže jedeme s Marečkem k našim na víkend, abychom nebyli doma sami 🙂

děkuju všem za rady ohledně rýmy a kašlíku.. ten už je dobrý, včera nezakašlal, jen jednou, dala jsem mu pod postylku hrnec s vodou a namočila tu plínku, abychom tam zvlhčovali a vypadá to dobře. Rýma ho ještě drobet drží, vysavame, odsáváme, jsou to nudle jak opratě, ale netečou, jsou tam někde vzadu schovaný 😠 v úterý jdeme k DR tak se zeptam co dal, když ho to do té doby nepustí...
JInak jsme taky museli vrátit váhu, volala mi sestřička od DR, že mají miminko co nepřibírá, tak jestli už jí můžeme postrádat. Což můžeme 🙂 malý už má faldíčky a je spokojený, nepláče. hlady, takže paráda.. 🙂 jsem jí říkala, že spíš se bojím, aby ji už "nestrhnul" 😀😀😀😀
Taky máme teď s MArečkem výborný návyk 😀 když manžel odjede v šest do práce, zalezeme spolu do velké postele a chrníme do devítí 😀 nádhera 🙂🙂🙂🙂

A už jsem jak farmík, samomluva 🙂

lenik_25
10. lis 2010

@petroska Jo, určitě jděte do Hami. Není to vůbec špatný mlíko a Danečkovi chutnalo víc.

@farmarska Já ti nevím, jestli do toho půjdeme už teď. Podle doktorů po revizi můžu po první MS. Paní na čínské medicíně ale říká, že máme počkat do ledna.

tercie
10. lis 2010

Ahoj holky, nestíhačka, přišla jsem jen juknout a oznámit, že jedeme do bazénu s Lukáškem, tak vám pak poreferuju, jestli se neutopíme😀
Večer, až Luky usne tu budu, jestli se někdo přidáte 😉
Zatím, páááá 🙂

kopa
autor
10. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Tak už vím z čeho měl Víta ten průjem 😅 Měl to z toho,že jsem si mlíčko odstříkala dala do lednice a pak ohřála.Včera jsem to dělala dvakrát a pokaždé průjem jak hrom 😒 tak nechávám mlíčko venku a je to o.k.
Chtěla jsem se zeptat používáte někdo čaje od Hippu?
Mají tam čajíky od 1 týdne věku,tak nevím zda ho nemám koupit.
A holky berete náky kojo vitamíny???Já uvažuji nad tímhle tím:http://www.femibionenergeticmum.cz/
Jinak už se mi sedí lépe,stehy u hráze vypadaly,ale ještě mi zůstali dva...

@handm Hani já dneska taky s malým spala v posteli 😀 Byl od rána 5 hod.do 10hod vzhůru a nene usnout 😅 😀 Tak jsme pak dospávali oba odpoledne.Hlavně že už vám trošku mizí rýmička.

kopa
autor
10. lis 2010

A zítra jdu na kardio,tak jsem zvědavá.Nechci už zbytečně brát ty prášky.

majjka24
10. lis 2010

@madormi super, držím palečky ať jsou brzo // určitě to bude v pohodě, už víš že máš tu mutaci a dostaneš ty léky a budeš jak rybička a tvoje miminko taky 🙂

petroska
10. lis 2010

@kopa já mám čajík od hipp a malému šmakuje.hltá to jak mlíko 🙂 a i mě docela chutná 😉

sarlotta
10. lis 2010

@lucierob gratulka k roční prohlídce, malý měl stejnou váhu a 74cm 😉

@maarrtina přeju Ti samovolný porod dlouhý tak akorát 😉 malá byla o 16dní dřív a bylo to na ní poznat, byla křečovitá, očička pevně zavřené, dlouho sem ju musela balit do zavinky... uvolněně na zádech začla spát až kolem 2měsíce 😅
ale zase sem měla vyvolávaný porod hodně rychlý...ale jako druhorodička 😉

@zlababa07 tak taky už 40tt.. toto uteklo coooo 😉 a budeš maminka 😎

sarlotta
10. lis 2010

@kopa taky sem koupila od Hippi od 1.týdne...ale zatím to spíš dopíjím sama po malé.. my než si potáhem z flašky to bude eště trvat asííík 😅 😉

jo a hlásím asi žubýýýýý.... srandíme a plačeme a hryžeme pěstičky a kňouráme u toho... doktor říkal v pondělí, že se jí rozšiřují dásenka, že to vypadá na zuby 😲 😲 😅 😉

sarlotta
10. lis 2010

@madormi tak ať je snaženíčko plodné 😎

@tercie jéé bazén... co to jeeeee 😀 😀 užij si toooo, taky se těším na plavčo s malou 😉

@handm super že je rýmečka lepší🙂 tak dál zvlhčovat 😉

sarlotta
10. lis 2010

@petroska tak není už úplné prtě, tak co bys nezkusila 😉 uvidíš.

@lenik_25 gratulkaaaa 😎 😎

madormi
10. lis 2010

@majjka24 no dnes jsem půl dne pročítala na porodnici.cz dotazy a odpovědi mudry Koutského a ten jednoznačně doporučuje injekce miniheparinu a femibion, tak femibion beru a na miniheparinu asi budu trvat až se zadaří, když mi ho nebudou chtít dál jedu do Prahy třeba pro něj :D :D

murynka
10. lis 2010

ahojky 🙂 tady se moc nekecá 😀 😀
@petroska určo to zkus já také přešla z beby na sunar cca ve 4 měs.. 😉
@kopa jejda hlavně že jsi zjistila z čeho to má a už je mu líp.. 😒 už čajík?? 😕 😕 mě čají nepije ani ted pije obyč vodu 😀 😝
@tercie jééé koupačka super 😀 😀
@lenik_25 jdtěte do toho hned 🙂 😉
@sarlotta už žubyyyyyyy 😀 😀 brzo ale at jsou brzo venku 😉

posílám pozdrav od Sofinky 😵 😵

farmarska
10. lis 2010

ahoj holky, potřebuju se zeptat, jen v rychlosti, ..nemáte některá manžílka, nebo kamaráda, dobrého známého, apod.. kterej se vyzná v autech? jako autoopravař a tak..? Potřebpovala bych se totiž na něco zeptat (ohledně alternátoru v autě)..něco si ověřit 😅

petroska
10. lis 2010

@murynka taky sme uvažovali o sunaru ale když sem viděla že má sunar stejnou cenu jako hami tak sem podle reklami v tv rači vzala hami.zatím mu chutná tak uvidíme.sofinka je kočka 😵 nádherné fotečky máte.až bude velká slečna tak bude koukat jak sis dala záležet 😉
@sarlotta já už taky tukám lžičkou v pusince.děsně malý slintá a ruky neustále v pusině.navíc nikdy nekadil každý den a kadil ob den a ted je to denně a fuuj.vajíčková plpa jak hrom 😝 a to sme vždycky museli cvičit aby to z něj vyšlo ven.a jupíí prdíky jsou pryč a už nedáváme týden kapečky protože bio gaia došli a zatím klep klep pohodka a netrápí nás už nic 😉

petroska
10. lis 2010

@farmarska bych poradila ale muj je zrovna v čoudu . 😕

farmarska
10. lis 2010

petros on je autoopravář? a kdy nebude v čudu? 😕 mě by to stačilo i zítra 😉
jde o to, že jsme měli v opravě auto a už podruhé jsme zaplatili dost vysokou částku, ale mě se zdá, že nám ten pan opravář ( teda on to není opravář, ale hrabe se ve volném čase v autech) věší bulíky na nos 😅 auto pořád rozbité a ted se v něm chce hrabat potřetí 😠 😠

farmarska
10. lis 2010

petros to je fajn že mu šmakuje 😉 ted hlavně aby ho po něm nebolelo bříško a máte vyhráno 🙂
a kde máš vůbec manžu? v tuto dobu? jak to že nedělá mamince po náročném dnu masáž 😉 😎 😀

petroska
10. lis 2010

@farmarska hrabká se v pokojíčku a kutí mi tam plovoučku ještě s jedným šikovným tatínkem,takže se tam řeže brousí o sto péro a my s prckem hledíme na telku,takže proto žádná masáž 🙂 .rači oželím dnešní sedánek s mojim a chci už pokojík pro Fildu hotový 😵 .napiš co chceš konkretně vědět a kdyžtak se pak optát a popř když bude vědět dám vědět ju?

madormi
10. lis 2010

@farmarska můj táta je automechanik 😉

maarrtina
10. lis 2010

@sarlotta ahoj, no snad porodíme sami. Taky bych si to přála radši. Nejlépe přes víkend. uvidíme co nám řeknou v pátek na KO. Tlak si měřím o doma a zatím ho mám dobrý. Tak snad to bude i nadále tak a hlavně v pátek. Do nemocnice nechci. ☹

farmarska
10. lis 2010

nepoovídej mad 😉 a kdy se uvidíš s tatínkem? 😅
petros no ty jsi hodňoučká 🙂 tak kdyby jsi si vzpoměla, můžeš se ho prosím zeptat jestli je možný, aby poruchou alternátoru, se zohýbaly ventily u motoru?
My totiž jeden takovej chytrák opravoval motor u auta (fiata bravo). My navrhovali, že bychom kopili celej motor, ale on , že ne, že tam není jistota, že nám dá dokupy tenhle, že ho opraví. Opravoval tak, že po tom co nám auto vrátil, tak jezdilo 14dní a to ještě jen tady po městě a zase se zaseklo a šmitec. Odtáhli jsme ho k tomu pánovi opraváři a on že je zase rozbitej ten motor, ale že za to nemůže, že ho rozbil právě ten alternátor, kterej se tam (nějakou neuvěřitelnou schodou náhod) asi zrovna rozbil. Takže před tím, jsme dali 13a půl tis. za opravu motoru a ted chce 8a půl tisíce. Bychom mu to i dali, páč se v tom vůbec nevyznáme, ale auto se začlo chovat (ještě ten den) nějak divně, tak jsme zajeli do nějakého servisu a tam nám řekli, že je motor špatně opravenej (nějaký těsnění u hlavy, že tam teče olej) a pak že žádnej novej alternátor tam není a že by to ten alternátor způsobit nemohl (že by se kuli němu rozbil zase ten motor). Tak jsme jeli za původním panem opravářem a on tvrdí, že ano, že ten motor předtím opravil dobře, že svojí práci dělá perfektně.
Tak by mne teda zajímal ještě nějakej jinej nezávislej názor nějakýho člověka, co tomu rozumí 😅

farmarska
10. lis 2010

Jo a tady v tom servisu nám řekli,že kdyby to měli opravit po tomdle člověku, tak by to přišlo taky na nějakejch min.6tis. tak jsem z toho už docela hotová. Při těhle cenách, už bychom měli snad celý jiný auto 🙄
No moc tomu nerozumím, ale mě prostě přijde, že ten člověk co nám hned napoprvé opravoval ten motor, to nějak odfláknul, nebo se mu to prostě nepovedlo a tak se to hned zkazilo zase podruhé, ale on prostě nechtěl podruhé to dávat ze svejch peněz, aby to uznal jako reklamaci (svojí chybu) tak si vymyslel, že za to může něco jiného, že se to zase rozbilo, tudíš, si to musíme hradit opět sami. ..A pak auto doveze a ono opět na zlobí 😝

farmarska
10. lis 2010

patros téda to je ale pilnej tatínek 😵 to bych taky dala přednost tomu pokojíku, než masáži 😵 ten můj leží v posteli a čučí do notbuku 🙄

farmarska
10. lis 2010

tercule a ty jsi jako kde? 😕 😝 😀 nejdřív přijdu večer a ted nikde! 😠 Jako možná jsi neměla namysli večer, ale zase v nějakou tu tvojí nekřesťanskou hodinu, kdy už normální lidi, včetně mne, už zase budou spát, ne? 😉 😀 😀 😝

madormi
10. lis 2010

@farmarska napíšu mu navíc bracha ma bravo a tata mu delal ze dvou jedno tak se optaám

madormi
10. lis 2010

@farmarska tak farmí píšu co mi na tvůj dotaz odpovědět můj tatík: Ne! Leda že by se zadřel spadl by řemen a dostal by se k rozvodovému řemenu, ten by se pak taky přetrhl. ale to je málo pravděpodobné

lenik_25
10. lis 2010

@murynka No jo, šla bych do toho hned, ale ta paní na čínské medicíně mi řekla, že nebude asi problém otěhotnět, ale ať nejdřív posílím tělo, aby se to udrželo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru