Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
23. pro 2010

jdu se natahnout k telce,snad zitra bude lip.dobrou noc

mari111
23. pro 2010

holky nedepkujte, nakopejte chlapáky do riťule a nenechte si zkazit vánoce 😉

handm
23. pro 2010

Ahoj holky, jdu vám popřát hezký svátky, přes ně se sem asi nedostanu!! Tak si to užijte krásně, opatrujte miminka i bříška 🙂🙂🙂🙂

kerrie
23. pro 2010

Krásný večer 🙂

Tak hlásím, že u nás vše připraveno a už můžem čekat na Ježíška 😵 😵 😵
Přeju vám všem krásný a pohádkový Vánoce 😵 Hlavně pohodičku s rodinkou a pod stromečkem ať každá najdete všechno, po čem toužíte 🙂
Depky stranou.............a pokud budou chlapi zlobit, hlasuju pro návrh od mari..........nakopat a pořádně 😉 😵

cajori17
24. pro 2010

ahoj holky,jeste jednou vam chci poprat krysny Vanoce,vsechny se opatrujte 🙂 mam vas rada🙂 ja byla nedockava a musela jsem zas testit a carecka je silnejsi nez ta kontrolni,huraaaaaa 😀

kopa
autor
24. pro 2010

Dobré ránko 🙂
Tak já už makám od 7hod. abych vše stihla 😀 odpolko přijdou tchánovci,tak mám fofr.

Všem přeji krásné Vánoce,snažilkám přeji brzké // a za rok budou pod stromečkem sedět s miminky,těhulkám přeji zdárný konec a zdravíčko a maminkám přeji aby si užily ten dětský úsměv až uvidí rozzářený obličej děti pod stromečkem.

kopa
autor
24. pro 2010

@cajori17 Caj to to je super 😀 😀 😀 mám radost kočko 😵 😵

madormi
24. pro 2010

Bré ránko a ještě jednou krásné Vánoce, toto dostane manžel

cajori17
24. pro 2010

@madormi krásný dáreček,parádní čárečky 😀 gratulka 😉

kopa
autor
24. pro 2010

@madormi Madormi to je nádhera 😵 😵 😵 Mám z vás holky fakt radost 😵 😎
tak pak napiš jak se tvářil manža 😀 😵

madormi
24. pro 2010

@kopa jj určo napíšu, ale tak bude rád, ale už v tom umí chodit letos je to potřetí 😢

madormi
24. pro 2010

@cajori17 a tentokráte to spolu dotáhnem do konce, holka jasný jo, 🙂

cajori17
24. pro 2010

@madormi to si piš ,že to dotáhnem až do konce 🙂 😉

aronek
24. pro 2010

Svátky plné radosti,
rybu téměř bez kostí,
od Ježíška plný ranec,
na Silvestra hříšný tanec,
po půlnoci pevný krok
a pak šťastný celý rok.

petroska
24. pro 2010

Ahoj.Jen chci popřát také krásné vánoce,bohatého ježíška a hromadu lásky.Těhulkám šťastné // na testíku a maminkám radost z dětiček 🙂 .

ivomal
24. pro 2010

Krásného Ježíška všem🙂

Hlásím, že jsem 1DC.....Ježíšek mi nadělil další kolo IUI, začínáme🙂

farmarska
24. pro 2010

Krásný štědrovečerní den přeji 😵
Holky moje zlatý, tolik jsme toho tady společně prožily a doufám, že ještě zažijeme 😵 Věřím, že to bude jen už to dobré 😵 A proto vám chci popřát, krásný vánoce, bohatýho ježíška, a hlavně aby se vám splnily všechny vaše sny!! 😵 😵 😵 Maminkám přeju hodná dítka, těhulkám aby se jim hezky těhulilo a snažilkám aby byly co nejdříve těhulky 😵 😵 Mooooc vám to holky přeju! A až budu večer s rodinou u stromečku, tak si na vás na každou vzpomenu, ..na Katušku, Ajušku, Nikolku, Natálku, Ifču, Ivomal,Májku,Mendy, Maab, Martáska, Leníka, atd..atd.. , aby se i vám konečně splnil váš sen a měli jste mimi v bříšku 😵 I na čajdu a mad budu myslet, jakou mi udělaly ještě letos radost 🙂 Jen tak dál holky! 🙂 🙂 Mám vás všechny moc ráda 😵 😵 Hezky si ten dnešek všechny užijte 😵 😵 😵 😵 😵 😵

natalie77
24. pro 2010

Krásné Vánoce holky moje zlatý, tento rok se některým moc nedařilo, tak přeji ať ten příští rok je ten nejšťastnější ve Vašem životě.
Farmíku, u stromečku na Tebe také budu myslet.....to se neboj....a na všechny snažilky, Katy, Aju, Nikolku, Ifču, Ivomal, Máju, Mendy Maab, Marťu, Leníka....holky ať brzo najdete // a za 8 měsíců, ať máte uzlíčky u sebe v náruči.

Krásné Vánoce, já jsem nějaká dojatá, pořád mám na brek.......Mareček má ze všeho vyvalené oči...no užívám si té pohody....a manža mi pomáhá, je hodný, musím to zaťukat 🙂 .

madormi
24. pro 2010

@farmarska farmi ty si mě normálně dojala !!! 😢 😀

tercie
24. pro 2010

Zlatíčka přeju všem nádherný vánoce, užijte si to a víc takových dárečků,m jako si nadělily čajori, madormi...holčinky mám obrovskou radost za vás, a to se spolehněte, že září je vaše!!! A další věřím, že se budou přidávat a v zimě se tu příští rok bude vesele rodit 🙂
A běžím, protože jsem totál ve skluzu, nemám zabalený dárky a vypadám jak rorejs 😀
Papapaaaaaaaaa a dobrou chuť ke štědrovečerní večeři 😉

Krásné vánoce všem!!!

mari111
24. pro 2010

ahoj holčinky moje, tak se to u nás konečně vylidnilo, manža uklízi jídlo a já musela za váma bo už mi bylo smutno. Doufam že ste všechny dostali od ježíška to, po čem ste toužili.
Hlavně snažilkám přejí brzo // a
čajdo ty už tolik netesti, vše je jak má a aj bude.
Madormi, zlatíčko moje, ty si mi udělala takovou radost, takové dálnice 😵 😵 😵 😵 to je super
ja jsem se tak přežrala že asi prasknu a dala jsem si dvě sklenky vína a je mi blbě 😝 Dárečku bylo dost a Lauruška měla hóóódně 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Tak se tu zatím mějte a dobrou

madormi
25. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................44 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!!
Katyna ........................29 DC
Madormi.................. ..27 DC
Aja............................. .27 DC
M.aa.b ...................... .27 DC
Martasek ................ . 24DC
Natalie77 ..................24 DC
lenik_25................... ..18 DC
majjka24 ......................9 DC
Ivomal.........................3 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

madormi
25. pro 2010

Krásné ranko holk ymoje milované, tak co Vám donesl Ježíšek? Manžel dostal jako poslední dárek testík a byl dojatý zlatíčko moje, smál se že třikrát v roce se tomu věnujeme a třikrát pozitivní test. tak teď už jen aby to dopadlo, psala jsem mému strýcovi, co je primář gyn, a říkal, že by u mě i přes normální hladiny homocysteinu a přesto že kvůli tomu z hezmatologického hlediska není třeba ted miniheparin třeba, tak on by ho hned nasadil, že tomůže jen pomoci uškodit ne a že hematolog mě nebude kontrolovat častěji jak 1 za 14 dní ( to je pravda byla jsem tam 22 a chce mě viddět až 12) a říkal že to je dlouhá doba a že se situcace může změnit 10 a 12 už bude pozdě to řešit, tak že by to nasadil, ale že spoustu doktorů nechce, pže to je drahé, tak už si připravuji řeč na pondělí a toho mého musím donutit to napsat, pže se mi nechce jet pro předpis 440 km do Domažlic 🙂 Jinak holky je mi furt tak nějak nevolno mírně a nemůžu ani vidět sladký já sladkožrout 🙂

cajori17
25. pro 2010

@madormi ahojky 🙂my si s pritelem nakonec nedali darky,chceme po svatkach jet nakupovat do vyprodeju a kazdy si koupime co chceme 🙂jinak me je chvilkama fajn,pak je mi zas na zvraceni a normalne nevydrzim ani jeden den bez sladkosti,ale uz 5 den nemuzu sladke ani videt...jinak mam porad ten prusvitny a bezbarvy slizsky vytok, nevim jestli je to v tehu normalni....uz se tesim az pujdu k doktorovi

cajori17
25. pro 2010

@madormi ,proc se nenapises do tabulky?za takovy dalnice se nemusis stydet 😉

madormi
25. pro 2010

@cajori17 no já vždy když tu tabulku dělám, tak nad tím přemýšlím,ale minule jsem se napsala do tabulky změnila si ze snaží se na těhu a za chvíli byl konec tak mám furt strach 🙂)) jinak s těma výprodejeme je to super nápad, my to takto vyřešíme se zbytkem rodiny. Na Vánoce jsme byli samy, tak rodina dostane dárky z výprodejů 🙂))) jinak já výtok mám taky, ale nevím dojaké míry je to výtok a do jaké utrogestan 🙂 s tím sladkým to máme total stejně, 5 let snídám sladké - cukroví, puding apod a teď to nemůžu ani vidět, dnes jsem měla toust a namáčela si ho ještě v kečupu 🙂

mari111
25. pro 2010

bre ránko, mne ta naše opice vzbudila v pul šestý, do pul osmý jsem se snažila ji uspat a nic, tak jsme šli dolu na pohádky a neusne mi ona v houpačce 😅 tak jsem jí přenesla do postýlky a hajá dál no ale já už ne, no tak to nevím za co mne trestá. Holky výtok je normální, nemusíte se bát 😉

nicollka
25. pro 2010

Ahojte holky, krásné vánoční svátky přeji všeckým, vytoužené // a zdravá miminka.

Caj kolik DPO jsi našla krásné dálnice? Já jsem 9DPO a šííleně se bojím, protože mi spadla teplota a to hodně

cajori17
25. pro 2010

@nicollka ja vubec nevim kdy byla ovulka,ale carky byly vyraznejsi az koolem 38 DC

cajori17
25. pro 2010

na tom prvnim testiku vidim maleho ducha 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru