Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
10. únor 2011

Hezký den, co nového?
@mari111 co kocourek? Jak je na tom bobek malý?
@mirax teda nedělej mi chutě sakryš 😀 😉 taky bych si dala, mnam, jenže za to bolení to raději oželím 😒 😢 Já mám děsnou chut na kuře s mrkví, cibulí, paprikou a špagetama.
To je dobře , že je Bětuška na tom lépe.
Nevíte co leník?

mirax
10. únor 2011

kopreti....lenka psala, že nebude 14 dní na netu, kvůli stěhování myslím...

kuře se špagetama ? 😀 ....

lucadav
10. únor 2011

O Lence jsem vám tu napsala včera info 😉 Dělají jim koupelnu,tak jsou mimo domov

lucadav
10. únor 2011

@ikopretinka To je kombinace s tím kuřetem 🙂

lucadav
10. únor 2011

@cajori17 Já bych to nehrotila,akorat se stresuješ a vytok ,má každá druhá ,toho bych se nebala...Uživej slunička a relaxuj 😉

nicollka
10. únor 2011

dobre ranko malej mi porad jeste spi :D

Caj ja mam taky vytoky 🙂 a už jsi 12tt určitě už to dotáhnete do 9m :D neboj
Ja se taky pořád jen bojim, ale zvladli sme uz i 2x sex a dobry, tak snad uz se tam miminku libi a zůstanou až až :D

petroska
10. únor 2011

@cajori17 ahojky.já měla výtok celé těhu.Nic to není pokud nesvědí,nepálí ale doktorovi to řekni,nasadí ti nějaké léčení.mě se to furt nezlepšovalo a nakonec udělala testy a měla sem chlamidie-nevím z kama ale měla.a po práškách byl klid 😉 ale trpěla sem až do 30 týdne.takže v klidu 🙂

cajori17
10. únor 2011

ahoj holky 🙂 dneska uz jsem klidnejsi,byla jsem uz na prochazce a uzivala si krasneho pocasi 😀 dekuju vam vsem za uklidneni.jen vam to chci trochu priblizit.....me bude 23 a miminko chci snad od 18 let a pritelovi je skoro 34 a miminko si hrozne preje a jeho rodice taky a ja citim takovy tlak,nechci je sklamat-to me trapi hrozne moc ,ale pak si uvedomim,ze o ne vubec nejde,ze jde hlavne o moje pocity a o zdravi mimiska,proste o vsem moc premyslim 😖 a taky mam hroznou chut na sex a ten prave nemuzem provozovat,tak jsem i trosku nervni,proste mam těhudepky,ale dneska to docela jde 🙂

farmarska
10. únor 2011

ahoj holky 🙂 tak dnes jsem si přivstala a dotřela tu poslední stěnu, co mi ještě chyběla 😵 tak jsem tu až ted 😉
v noci jsem opět nemohla chrápat..jako sedím pak na posteli a čučím do tmy...to se mi oči začnou zavírat, ale jakmile s položím, hned mne spaní zase přejde 😅 to nechápu.
ted si pochutnávám na br.salátu a párcích. včera jsem ho udělala plnou mísu a dnes už ho je polovina 😅
jdu vás dočíst 😉

farmarska
10. únor 2011

čajdo strijí mám jako kráva! 😀 ale ty mám už od Roberta (tehdy jsem s ním přibrala mrtě kilo) takže ted se mi už ani tak nijak nedělají, ale břicho mám popraskaný teda pořádně, ale spíš jakoby zespodu a todle je focený z vrchu 😉 to víš, musíš umět fotit 😀
to samé mari a tercí, holky já mám špek snad všude kam se kouknete a ta hnusná váha mi ukazuje trojcifernou číslici už pěkně dlouho 😝 , ale prostě musíte umět fotit 😎 ale dalo mi to práci, najít ten správnej úhel, kde nebudu rozkydlá 😀 přeci si vás nevezmu na svědomí, že se nafotím hned a se všema špekounama 😀 to by jste mi osleply! 😀 😀 😀

farmarska
10. únor 2011

Jé mari, kdybych věděla, že ponocuješ a že tu jsi, tak bych se přidala 😢 jinak supr, že doktor kocourkovi pomohl! že to šlo 🙂 a co narkoza, jak jí snášel? kočky jí většinou snáší hůř 😝 já když dávala kastrovat všech našich 5koček, tak jsem se nebála ani tak toho zákroku (páč to je šup šup) ale spíš tý narkozy, tu prožívají hůř 😖 Jinak 6let to ještě není tolik 🙂 tak tfuj tfuj, at mu je brzy líp! 😵

farmarska
10. únor 2011

luci díky 🙂 a pozdravuj od nás leníka! 😉
mad, krásné zdaleka ne, jen dobře vyfocené 😉

miraxíku no jo, byl to starej dům (teda ještě je) apostupně ho dáváme dohromady. Tak jak nám vždycky umožní síli a fynance. Práce je na něm už odděláno mrtě, ale ještě hromada nás čeká 😝 ale alspon se zase nenudíme a pak se můžeme dmout pýchou, jací jsme šikulové 😀 😎 😀 A naučili jsme se spoustu věcí. Když jsme se sem stěhovali, byly tu shnilé prkenné podlahy, všude opadaná omítka, starý cimry, smrdělo to tu zatuchlinou, žádná koupelna, kotelna, atd,. jen jedny kamínka v jedné místnosti 😅 (bydlela tu dlouho sama jedna stará babka) my hledali info a naučili jsme se s manželem společně, podřezat barák, dělat podlahy, nahazovat a obkládat stěny, veškerou dlažbu jsme si pokladli sami, koupelnu a kotelnu jsme si navrhli a udělali, manžel si dělal elektriku i vodařinu, sem tam jsme něco probourali, něco zazdili... no a už se to konečně trošku rýsuje 😎
jde to pomalu, ale jde to 🙂

farmarska
10. únor 2011

Jo a v baráku je dole- ložnice, obvák, kuchynka, jídelna,špíz, chodbička, koupelna, kotelna a garáž, dřevník a nahoře minimístnůstka, dětskej pokoj a pokoj pro mamču, když k nám přijede. Jo a půda a dole sklep 🙂 takže prostor tu celkem máme, ale toho uklízení 😝 není nad to si vygruntovat třeba 2+1 😅 😀

farmarska
10. únor 2011

jinak přeju dobrou chuť s čočkou 😉 já budu nafouklá zase po tom salátu 😀 o to břicho mi ani tak nejde, ale to ovzduší pak doma, když se s manžou oba nacpeme 😀 😀 😀
jo a s tou poštou to je fakt děs 😝 některý jsou důležitý jako kráva a přitom blbky na entou! taky tady pár takovejch máme 😠
a Bětulince přeju hodně zdravíčka, at už je brzy uplně fit, at může ven, když je tam tak krásně a at hezky spinká, aby si mohla mamina taky pěkně zdáchnout 😵

farmarska
10. únor 2011

čajdo a ty nedepkuj a snaž se vypnout a nic moc neřešit 😉

a já jdu , páč si tu se mnou zase nikdo nepovídá 😝 😝 😝 😝

odpolko ale ještě nakouknu, tak se polepšete 😉 😀

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska teda ty máš energie 😉 . Teda já ted bych měla ty poslední tři dny taky to dělá to sluníčko, ale musím ležet. Vím o čem mluvíš. My stavěli barák od základů až po všechny dodělávky taky sami. Měli jsme jen zedníky na fasádu, protože bychom to nestíhali rozhlazovat, tak tehdy naběhli čtyři a za dva dny to bylo a ještě jsme měli jednoho klempýře na oplechování komínu. JInak jak píšeš, dlažby sami , prostě všechno. Ještěže děda měl znamé u stavební firmy a tak nám půjčili nějaké věci tu svářečku na umělohmotné trubky na vodu, zbíječku apod.. To byla sranda, jsme to jeli půjčit a ten vodař nám říká. To je v pohodě, prostě napočítáte pomalu do dvaceti a je to svařené, no husty 😀 A toho kopání co tu bylo, děs. Zde v dědině je totiž země skála, hlíny je tu tak cca max. 5 cm takže kopání byla dobrá posilovna,manža se zbíječkou a já potom nabírala kamení do zednického šufanu, no taky dost dobry, ruce mě bolí ještě ted , když si na to vzpomenu 😀 😀 Je ale fakt, že potom si člověk všeho váží a má super vzpomínky.

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska tak já ti píšu teď román a ty mi zase mezitím utečeš jo???? 😀 😀 😀 Vžij se do toho, víš jak se blbě píše v leža mamino? 😀 😀 Rychleji to nešlo 😀

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska mi povídej o úklidu 😝 , jen umýt občas těch 30 oken co tu je, ale ty 4 střešní už moc nežeru, páč hned jak je umyju mi je pos...ptáci 😀 takže to nechávám často na dešti 😀

farmarska
10. únor 2011

kopretinko já mám taky nějak energii, jen tyhle poslední tři dny, co vylezlo to sluníčko 😵 a s tí barákem a s těma prácema, přesně! 🙂 my se taky poptali zedníků a vyhledali na internetu jak se dělají podlahy a mak jsme spolu svářeli tu lepenku a dělali vanu a lili na to beton, no to bylo něco! 😀 ale ted se tomu už jen smějem a vzpomínáme 😵 a stejně nejhorší je, že člověk se to vlastně nejlíp naučil a nejlíp se mu to pak dělalo, až když už to měl všechno hotové a nebo až už u té poslední místnosti 😅 To samé třeba s dlažbou, pak už jsem byli ták krásně sladěný, já mazala kachlíky, on lepil 😵 no ale to ještě využijeme..chceme v létě vydlaždit ještě terasku 🙂

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska přesně tak, stavět teď , tak je to mnohem dokonalejší, prostě na to přijdeš časem co a jak

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska my no teda spíš teď manža bude přistavovat ještě garáž, chce to stihnout do porodu, tak jsem zvědavá 😀 , ale maká jak šroubek

farmarska
10. únor 2011

tý jo to jste se ale taky pěkně namakali! 😝 😝 😝 ale jak píšeš, člověk pak k tomu mám asi uplně jinej vztah. Já všude kam se kouknu vidím u dřinu 😅 a tak říkám, že bych to tu neprodala už za žádné peníze..i kdyby mi někdo nabízel bůch ví co..páč k tomu už mám takovou tu citovou vazbu (podpořenou dřinou a potem) 😀
A o oknech mi ani nemluv 😝 ty já meju vždycky na etapy, páč, jako najednou bych to asi nedala 😅
hele a jinak sem si teda taky k tomu psaní lehla, abych se do toho uměla líp vžít 😀 😀 😀

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska a čím to chcete dláždit? Jako keramickou venkovní dlažbou nebo tou zámkovou?

farmarska
10. únor 2011

hmm... tak si nelehnu, ted volala mamka, že za chvíli je u mne, veze mi vajíčka 😀

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska taky je myju na etapy, vždycky v létě jak mám prázdniny a to mám dost 😝 A jak se ti píše?? 😀 😀

farmarska
10. únor 2011

jednou bychom chtěli celej dvůr vydláždit zámkovkou-včetně příjezdové cesty, ale to až jednou, až na to bude...nálada 😀
ted jsme zatím koupili normální mrazuvzdornou keramickou a tím chceme jen takovou jako terásku, co je zastřešená, hned u baráku. Kousek jsme už začli dělat na podzim, ale pak jsme to už nestihli, tak to budeme dodělávat až se oteplí.

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska no já si říkala, že možná to prodat a postavit něco malého by neškodilo, aspoň na stáří. ale ne, líbí se mi tu a už se mi nechce nic stavět 😀 Prostě budeme obývat jen dolní patro a hotovo 😀

farmarska
10. únor 2011

ale celkem dobře, jen Míšoj se ten opřenej notebook o mé břicho asi moc nelíbí, páč se začal nějak divoce chrout..mi jako asi naznačuje, že si ho mám strčit někam 😀
hele musím jít, ale později se zase ještě ukážu 😉

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska tak to jo, to budete mít fajn. Na zámkové mě akorát s..re, že z ní roste plevel a mech. Člověk aby to ještě stříkal nějakým bordelem proti tomu.

ikopretinka
10. únor 2011

@ikopretinka mě taky utiskuje, už nevím jak mám ležet, na vše reaguje festovním kopáním 😀 Tak se měj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru