Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
24. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt
Ivomal......................... ...........65 DC
Katyna ........................ ..........35 DC
Natalie77 ..............................31 DC
maendy................ ................27DC
Martasek ................ . ...........27DC
M.aa.b ...................... ...........20DC
lenik_25................... ..........16DC
majjka24 .............................9DC
nikissek28...........................2DC

maendy
24. únor 2011

@madormi 😀 tak koukam ze mi tam navíc naskocili 2 DC navíc.... ty mi přidáváš.... 😀
Tak jsem to napravila 😉

madormi
24. únor 2011

@maendy ok 🙂
ono tam možná bude víc chyb jsem se v tom nejak ztratila 🙂

maarrtina
24. únor 2011

Krásný den,
tak jsme doma z poradny, + očkování, dneska byly 2. Tak jsem zvědava já bude reakce, po tom prvním nic. za 14 dnů bude mít Adélka už naušničky.
Mislela jsem, že mi řekně, že ji můžu od 4 měsíců přikrmovat, ale nic neříkala. Adélka začíná mít mlíčka asi málo, budila se mi jednou za noc a teď začala 2x, asi má hlad.

Ale tu Vaši diskuzi ohledně příkrmů, co jste radili Kopince musím přečíst, abych pak něco věděla a zase se neptala.
Jo a za měsíc máme další očkování, tak snad tam mě řekně, že příkrmy už můžem.

petroska
24. únor 2011

kecalo se kecalo ale jen ráno co 😀 .Tak Filípek mi i dnes zopakovala mama takže nekecám a nikdo mi doma nevěří 😀 .pro jistotu sem si ho nahrála a naštěstí to tam taky bleptl takže sem zamachrovala s videjkem 😉 .Je možné že sme kadívali-teda prcek každý den jednou a ted každý den 2x a někdy i 3x za den že mu rostou zubajdy?nikdy tolik nekakal! 😲 furt hledámv pusině a furt se tam někde asi schovává 😀 .posílám pár foteček 😵

mari111
24. únor 2011

ahojík holky, psala Leník že ji chybíme snad víc než manžel 😀 😀 😀 že se ji klepou ruce jak se dlouho nedotkli klavesnice. V neděli už by měla byt tady s náma. Koupelna už skoro je . Jinak je 15DC a snažej se o stošest 😅 Ptala se jestli ste všechny v pořádku a jestli už Farmísek rodí. Pozdravuje všechny 🙂

mari111
24. únor 2011

Farmísku a co ty kapičky co se dávaj mezi lopatky, jsou na odblešení aj na odčervení 😉 jinak zabalit do ručníku aby se nebránila čičina, to jsme dělali u dr když se Jessyk bránil injekcím. no a co jako by si dělala kdyby si musela dávat dvakrát denně jeden a pul jednoho prášku, čtvrtku druhého a ještě lžičku gelu jak my kocourkovi, taky bojujem, no teda večer s manžou to de ale ráno sama mám co dělat 😒

lucadav
24. únor 2011

@petroska moc pěknej=)))))) to je hezky ,jak to zažblebtnou,,Anetka to řekla přesně na silvestra ,byl ji pulrok=)))))

aja.83
24. únor 2011

Ahoj holčiny! Hlásím zprávy z NT screeningu - dopadl na výbornou, vše je v pořádku! 😵 Hurá, jsme s manžou hrozně moc šťastný! 😵 Jinak ale mimís moc nespolupracoval, byl tam divně natočenej, že paní doktorka málem ani nemohla změřit šíjové projasnění 😅 . Musela jsem kašlat, aby se zavrtělo a trochu pohnulo , pak už to šlo změřit. Hlavně, že jsme zdraví, to je taková krása! 😵 Moc se nám ulevilo! 😉

mari111
24. únor 2011

@aja.83 gratuluju 😵 😵 😵

cajori17
24. únor 2011

aho holky,tak ja hlasim,ze od 16h az do ted jsem spinkala 🙂
jenom jsem v rycjlasti chtela pogratulovat @aja.83 🙂
jinak me se v podbrisku udelala silena vyrazka a jde mi to pomalu az k pupikua silene to svedi,tak musim zitra na kozni ☹

mari111
24. únor 2011

@cajori17 je je no to si tam raděj zajdi, určo to nebude nic vážne ale jistota je jistota 😉

cajori17
24. únor 2011

@mari111 hned rano jdu na kozni,jsem zvedava,jestli mi da neco na to svedeni,pac to hrozne svedi 😒 hrozne se drapu.....
jinak ja vzdycky nesnasela alkohol,max jsem si dala sklenku sladkeho vina a ted me chytaji chute na pivo,tak mi pritelak koupil nealkoholicke -to byla parada 🙂

cajori17
24. únor 2011

@petroska Filipek je proste sikula 😉

cajori17
24. únor 2011

jdu cucet na telku,zatim pa 🙂

mari111
24. únor 2011

@cajori17 pa pa

madormi
24. únor 2011

@aja.83 obrovská gratulace, ten screening je fakt úžasný, že 😀

madormi
24. únor 2011

@aja.83 kdy máš termín dle screeningu? dopíšu zítra do tabulky, a další ko?

mari111
24. únor 2011

@maarrtina taky se mi budí častěj aj s příkrmama, asi to hladem nebude 😉

aja.83
25. únor 2011

Ahoj holčinky, děkuji za gratulky! 😉
@madormi Dle screeningu mám zas termín jako původně podle MS - 5.9.2011 (I když minule můj gyndr. říkal, že mimi je větší a vycházelo to na 3.9., pak dokonce na 1.9., ale ten NT bude asi přesnější). Další kontrolu mám 7.3.2011. Děkuji za doplnění do tabulky! 😉

madormi
25. únor 2011

@aja.83 je tak to máme opačně 🙂 já měla dle ms 5.9 a dle screeningu 1.9. 🙂

madormi
25. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Ivomal......................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........36 DC
Natalie77 ..............................32 DC
maendy................ ................28DC
Martasek ................ . ...........28DC
M.aa.b ...................... ...........21DC
lenik_25................... ..........17DC
majjka24 .............................10DC
nikissek28...........................3DC

farmarska
25. únor 2011

ahoj kočuldy 🙂
u nás stále nic nového, teda krom toho, že venku je zima jak na sibiři, ale krááásný sluníčko 😵
tak jsem dnes nějak nabitá energií, tak jdu dodělat to, co jsem včera nezvládla, pak dám grilovat žebra k obědu a mezitím chci udělat český tiramisu a vaječnej koňak pro manžu 🙂
dočetla jsem jen zběžně, koukala jsem, že řešíte příkrmy..no to bude u mne taky jednou něco! 😨 mám pocit, že si toho už od doby s Robčou moc nepamatuju 😅
jinak moooc gratuluju aje k screningu 😵 😵 😵 ajuš a ty pořád ještě makáš? neplánuješ bejt doma?

farmarska
25. únor 2011

tý jo a filda od petrosky je teda taky už pořádnej chlapák! 😨 strašně to letí 😝

a doufám, že martinčino mimuško mělo očkování bez nějaké velké reakce 😉

farmarska
25. únor 2011

tercí co to s tím mým synovečkem je? 😕 e se mu v noci nece hají 😢 a takhle zlobí takovou hodnou mamču 😒

tý jo mari si to ani neumím představit, todle všechno ládovat do tý kočky 😅 by mne odvezli na psychiatrii hned první den a nebo bych kocoura zabila 😅 🤐 tý jo, to zlatí psi, ti mi vymlasknou vždycky všechno 😎 a ani to snad nekoušou, rovnou všechno schlamstnou -spolknou 😀

farmarska
25. únor 2011

tak já holky zase jdu, mějte se tu jak chcete 😉 ale pokud možno dobře 🙂

farmarska
25. únor 2011

jo holky, ted mi volal manža, byl se ucházet o práci, konečně něco slušnějšího a snad i stálého 🙂 (ne jen ty brigády co ted má) 😝 nastoupil by od prvního. 🙂 ..no ale ještě mají dalších 7 zájemců, tak mu prý během dneška dají vědět, tak nám prosím držte palce! 😵
tak a já už jdu do tý kuchyně, nebo se odsud snad neodlepím 😀

farmarska
25. únor 2011

¨teda tady se dnes nekecá? 😨 já už mám tiramisu v lednici a ted si chvíli odfrkávám, páč už to není jako zamlada 😀 jsem utahaná jako kůn a záda se hlásí o pozornost 😝
jsem si říkala, jak si tu pěkně počtu, jooo a ono prdlačka 😠 😝 leda tak sama sebe 😀

lucadav
25. únor 2011

@farmarska Držím pěstičky.........

aronek
25. únor 2011

@farmarska držím palečky. Přítel si teď našel práci skoro podeseti měsících 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru