Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
5. bře 2011

@natalie77
@katyna6 berušky moje, to mě tak mrzí, že se vám nevede, to si pak člověk říká, čím si to zasloužil, co? Taky jsem si to říkala, ale nebojte, povede se, pauze se nedivím, občas si člověk od toho musí odpočinout...načerpáte nový síly a v létě se na to vrhnete a budou krásný jarňátka, uvidíte 🙂 Moc na vás myslím, držte se a aspoň občas nám napište jak se daří....

flair
5. bře 2011

Jééééééééééééééééé, Farminka už má Michálka!!!!!!! 😵 😵 😵 Nádhera, kočko naše, jsem tak strašně ráda, že ses dočkala zdravého prcka!!! A takové slůňátko to je 😀 Tak pozor, ať za chvíli nespapá Tebe, manžu i Robču 😀 Opatruj se a přeju rychlou rekonvalescenci 😉 😵
Koukám, že budou 2 svatbičky, moooc gratulujuuuuu!!!
Nicolko, máš můj obdiv, jak zvládáš takovou situaci 😔 Drž se!
Jinak my si užíváme tatínka už měsíc. V létě nám zase odjede do Afghánu, tak si užíváme každé chvilky. Melisce zařizujeme pokojíček a už se to pomalinku rýsuje 😉 Je to hrozná opice, pořád vyžaduje pozornost, tak je to docela náročný. Ale je to miláček 😉

tercie
5. bře 2011

Holky jak se bavíte o vlasech, mě se v těhu akorát častěji mastily, jinak jsem měla háro krásný, zato teď začaly mi padat 4měs. po porodu, a ještě nepřestaly, občas mám strach, že budu plešatá, bojím se učesat. po každým umytí to tahám z hlavy jak kouzelník králíky z klobouku, fuj, nehledě na to že se moje vlasy všude válí, ať uklízím, jak chci. Beru biosil, ale zapomínám na něj 😀 Tak snad až přestanu kojit, tak se to spraví...

tercie
5. bře 2011

@flair Ahoj kočko, to je dobře že se máte fajn, Meliska je krásná holka 🙂 A bude mít novej pokojík, ta se má 🙂 A taťka vám zas odjede? Zase na půl roku, nebo na jak dlouho? Už aby ty mise zrušili co...Je to tam o hubu, já když slyšela šváru o tom vyprávět...ani nemluvím.

tercie
5. bře 2011

@cajori17 jéé prstýnky...pochlubíš se pak? Ty jo to už je let, kdy jsme kupovali my prstýnky😀 A manža ho druhej den dal do krabičky a od tý doby ho neměl😀 On nemůže nosit šperky kvůli pejskům, kdyby se chytil zubem za prstýnek, tak může bejt manža bez prstu nebo pes bez zubu, a s řetízkama to samý...

A bříška máte krásný všechny 🙂 Závidím...doufám, že to ještě zažiju...🙂

tercie
5. bře 2011

No a já nevím, co jsem ještě chtěla...musím se podívat po Lukym, někde tu čábří😀 Vystačí si sám, hrozně se zabaví, ale uklízet to pak, to je něco😀. MY jsme doma dneska sami, taťka má 24ku. Večer se stavím, jestli tu někdo budete. Třeba už budu mít od Farmi tu fotku malýho 😉

sarlotta
5. bře 2011

@tercie díky terci, já se těšila na fotečku, no asi mají hodně porodů 😉 mooooc ji pozdravuj.

sarlotta
5. bře 2011

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 lozíme 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
jupík, už sem myslela, že na to slečna nepřijde🙂))) ale dneska začla střídat kolena, konečně ji to napadlo 😀 😀 😀 😀

lucierob
5. bře 2011

@sarlotta gratuluju k lezci 🙂 🙂 🙂 Teď už se před ní nikam neschováš

sarlotta
5. bře 2011

@lucierob děkuju🙂 no už řeším všechny otvory v kuchyni- větrání pod linkou a tak 😝 😅 kam by mohla strčit prstíky 😉

sarlotta
5. bře 2011

@flair ahojík, Meliska je nádherné sluníčko🙂)) 😎

petroska
5. bře 2011

ahoj holky.Fotečka ještě žádná??
@sarlotta gratuluju k lození 🙂 ,prcek je šikulka.y prý ještě nelozíme a jen se šoupáme.hele je podmínkou lození?musí dítě lést??aby sme skrz to nechodili na rehabky že nelezeme.jako dostane sse všude to jo ale spíš se doplazí po břiše nebo se odkoulí

petroska
5. bře 2011

@flair Meliska je kočka 😵

sarlotta
5. bře 2011

@petroska není to podmínka, jen ho neposazuj zbytečně, jen na jídlo a v kočárku jen do polosedu 🙂 on na to přijde , malá se taky měsíc plazila 😉 Hodně pomůže koberec a holé nožky, na dřevěné podlaze v punčochách to klouže... a ty máme všude skoro 😝 😉

petroska
5. bře 2011

@sarlotta no my právě máme všude lina a plovoučky a koberec nikde.tak je jen na dece a tu zas ruluje jak se plazí.on už měl k plazení kousek ale z ničeho nic dělá mrtvého brouka a ani se nesnaží jak zjistil že se dokulí všude .Tak tedy zkusíme bez ponožek at si hrabká.jen se mu cosi nechce spíš 😠 .spíš se zvedá a jak ho mám na rukách tak jde do sedu a stoupá si.myslím že rovnou chce asi chodit jak lizit,zdechlinka jedna 😠

lucierob
5. bře 2011

@petroska neboj, Filípek zachvíli zjistí, že po 4 to je rychlejší. A hlavně že si neošoupe bříško.

cajori17
5. bře 2011

ahoj kocky,tak hlasim ze prstynky jsme nesehnaly,tak jedeme pristi tyden doBrna,ale pres internet jsem se asi uz rozhodla 🙂 chceme stribro.zlato nenosime,tak to budou tyhle

petroska
5. bře 2011

@lucierob no doufám že na to přijde.jelikož chodíme furt skrz toho dřívějšího narození na neurologii tak ta baba jedna jak něco neumí hned by nás posílala cvičit někam 😠 .tak snad do 3 měsícu poleze nebo bude chodit j 😀 než tam zase pujdem.

cajori17
5. bře 2011

leniku,jinak svatbu budem, mit 7.5. je to jen takova rychlovka na urade,nebudu mit ani saty,jenom bilou tuniku a cerne kalhoty ,buou tam jen nasi rodice+sourozenci,a pak posedime jen u nas na byte udelame rizky atd

flair
5. bře 2011

@tercie manža pojede zase na 4 měsíce. Lítající tam nemůžou být dýl, je to příliš náročné. Ale i tak je to strašně dlouho!!! ☹

@sarlotta gratulka k lozícímu mazlíkovi 😉 Meliska je tak rychlá, že ji kolikrát naháním po celým bytě a to my máme 120 m2 😀

@petroska kují 😵

Jdu si dáchnout, dnes jsme pokládali koberec a trochu přestěhovali ten pokojík a jsem grogy 😝
Drže ,holky moje 😵

cajori17
5. bře 2011

a ja si jdu udelat neco k snedku,snad vas jeste doctu 🙂

lenik_25
5. bře 2011

Dneska se u nás odmítalo vylézt z vany i na večeři. Tak když nešel Daneček k večeři, musela večeře za Danečkem 😀

mari111
5. bře 2011

@flair Meliska je krásňoučkáááá
@sarlotta gratulka k lezení, taky už se na to těším 😅
@cajori17 nádherné prstýnky

mari111
5. bře 2011

@lenik_25 no ja mám dost, u vás se ve vaně už aj večeří 😀

lenik_25
5. bře 2011

@mari111 Jojo, až tam to mladej dotáhnul 😀 😀 😀 A já tam minule jedla perník 😀 😀 😀

lucierob
5. bře 2011

@cajori17 a tak co si tyhle nechat udělat z bílého zlata? Jsou krásné. Já mám ráda tyhle jednoduché

@lenik_25 to je teda komfort. Nechceš mi taky dělat maminku? 😀

lenik_25
5. bře 2011

@cajori17 No to je náhodou parádní nápad s tou svatbou. My to tak chtěli taky. Teda šaty jsem chtěla, ale svatbička měla být malá. No a nakonec jsme to jako většina párů nedodrželi a na zámku nás bylo 30 a na zahradě potom asi 24. Ale byl to fakt nádherný den!

lenik_25
5. bře 2011

@lucierob Ale já jsem i maminka, co občas dává na prdel! 😀

lenik_25
5. bře 2011

@cajori17 A prstýnky máme hezké stříbrné. Jednoduché, já mám navíc kamínek. Jeden stál asi 540 Kč 🙂 A stačí to 🙂

lucierob
5. bře 2011

@lenik_25 to bych přežila. Já jsem hodné dítě. Ale pokud by za to byla ta večeře do vany 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru