Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
7. bře 2011

@sarlotta Jéje to jsou šmudlíci 🙂 Malá má taky pěkný čertíky v očičkách😀

sarlotta
7. bře 2011

@ee.liska prostě sem ji nechávala hodně na bříšku a ona se začala plazit, aby si podala hračky .-) a pak pérovala na kolenkách, hlavně u písniček, u pianka 🙂 a pak ji to napadlo střídat nožky a vyrazila🙂))
Hlavně sem ji neposazovala, aby to neměla jednoduché a zadarmo 😉 😎

ikopretinka
7. bře 2011

@sarlotta taky super fotečky a nádherné dětičky. Malá je sluníčko, pořád vysmáté

ee.liska
7. bře 2011

@sarlotta krásné fotečky 😵

@tercie teda to jsou sestry na dvě věci, 😠 chudák farmík

sarlotta
7. bře 2011

@tercie co neumíš na svíčkové ? jako, já ji nedělám, že bych nakládala svíčkovou do láku a pak to dělala z toho, to neee. Prostě jen kořenovou zeleninu, cibulu, jíšku, mléko, sl.smetanu smetanu, bobkový list, nové koření, celý pepř, a maso klidně krůtí 🙂 nakonec pomixovat a propasírovat přes jemné sítko.

Omáčky pro prcky děláš z UM a jinak stejně jako ty normální 🙂 zakysaná smetana se může a v 10měs bych klidně dala i tu sladkou. nesolíš, kořeníš bylinkama.

tercie
7. bře 2011

Taky mám pár nových fotek...
Na první jsme zblitý sunarem, náš mladej pán neví, kdy má dost, a jak jsem ho nesla do postýlky,tak jsem mu asi zmáčkla bříško a šup, měla jsem sunar mezi kozama i v pantoflích😀
A na druhý, v nestřeženým okamžiku, kdy jsem krafala na koníku😀 mi vlez do šuplete s fuseklema😀
A na třetí objevil bar a zjevně přemejšlel, co ochutná jako první😀

tercie
7. bře 2011

Šarlot já vlastně nevím, jestli jí umím, nebo ne, protože jsem jí ještě nedělala😀

ikopretinka
7. bře 2011

@tercie to už máš doma kus chlapa. A čertíci s ním šijí 😀 Koukají mu z očí 😀 😉 😵

tercie
7. bře 2011

@sarlotta tak krůtí tu mám, bych to mohla zkusit...a zeleninu mám v mrazáku... tož to by šlo jestli se to nemusí nakládat...
A mlíko vadí a smetana ne? A bylinky se smí všechny, nebo taky některou radši nedávat?

sarlotta
7. bře 2011

@tercie co neumíš na svíčkové ? jako, já ji nedělám, že bych nakládala svíčkovou do láku a pak to dělala z toho, to neee. Prostě jen kořenovou zeleninu, cibulu, jíšku, mléko, sl.smetanu smetanu, bobkový list, nové koření, celý pepř, a maso klidně krůtí 🙂 nakonec pomixovat a propasírovat přes jemné sítko.

Omáčky pro prcky děláš z UM a jinak stejně jako ty normální 🙂 zakysaná smetana se může a v 10měs bych klidně dala i tu sladkou. nesolíš, kořeníš bylinkama. a zahustíš kukuřičnou moukou, nebo rýžovou instantní, nebo bramboru rozvaříš. nedávala sem pšeničnou mouku - je hůř stravitelná a musí se taky déle vařit.

a máš to tady pěkně rozdělené hele : http://www.varime-detem.cz/recepty?ctg=27&evt=c...

tercie
7. bře 2011

@ikopretinka jo je to fakt rarach, teď se naučil brm brm na pusu, a dělá to i mě, a tak teď doma furt brmláme všichni😀 a vyplazuje jazyk s hlasitým doprovodem, fiškus jeden😀 dělá samý kraviny a hrozně se opičí, a samozřejmě ho manža učí samý voloviny...

sarlotta
7. bře 2011

jé tak se mi to poslalo 2x , spadla mi stránka .

sarlotta
7. bře 2011

@tercie tak mléka dáváš hodně, smetany jen na ochucení- zjemnění. kysané věci nevadí žádné,

ee.liska
7. bře 2011

@sarlotta no když Maty se hned otočí na záda 😒 vydrží na břiše tak 5 vteřin, no posazovat ho nechci, sedá si sám v autosedačce a posazuje se v postýlce za šprušle

@tercie teda to sjou krásný fotky 😀 je vidět, že je to raubíř

sarlotta
7. bře 2011

@tercie pro malého kdybys dělala tu svíčkovou, tak jen cibulu podusit, na ni maso, uvařit, pak přidat zeleninu uvařit, pak přidat UM a výsledek rozmixovat ani to nemusíš zahušťovat ničím 🙂

tercie
7. bře 2011

@sarlotta dík moc, proštuduju to 🙂 Pomalu začínám mít strach abysme neskleničkovali až než půjde do školy😀 Já nějak neumím vařit zdravě 😅
A prosímtě jak je to s kaší večer, když ji udělám do UM, můžu dělat z dětský krupičky nebo ne? Instantní totiž kupuju taky sunarku krupicovou s medem... rýžovou nemůžu, ta ho hrozně staví.

sarlotta
7. bře 2011

@tercie to je zlatečko, se s ním nebudeš nudit 🙂))

tercie
7. bře 2011

@sarlotta no vypadá to jednoduše😀 Já si někdy připadám jak totální kuchařskej analfabet, přitom vařím dost,a leccos, ale tímhle si jistá prostě nejsem no😀 Díky moc za rady😉

sarlotta
7. bře 2011

@tercie no když nemůže rýžovou, tak zkus z té dětské instantní krupičky, ta by neměla tak vadit, ale obyč krupice to je beton 😝

co sinlac kaše z karobu ? to si nezkoušela ?

a mohla bys mu přidat kuskus do jídelníčku a červenou loupanou čočku 😉

sarlotta
7. bře 2011

@ee.liska jasné, malá se taky přitahuje kde može, ale tak mu zkus vymyslet hračky při kterých bude muset být na bříšku 🙂 balon větší, pianko, hrací hračky s čudlíky 😉

sarlotta
7. bře 2011

@ikopretinka děkuju 🙂 je ona je fakt zlatečko 🙂

tercie
7. bře 2011

@sarlotta to ne, nudit se fakt nestíhám, furt něco vymejšlí...

Holky a začal mi kašlat, ta rýma mu sedla dolů...od včera dávám jitrocelovej sirup, ale můžem na chvíli s kašlem ven, když je odpo teplo, nebo radši ne? S rýmou vím, že jo, ale s kašlem si teď nejsem jistá...

@ee.liska některý dětičky to lezení i vypustí, třeba se bude plazit a pak bude hned chtít ťapkat, neteř to měla taky tak 🙂

sarlotta
7. bře 2011

@tercie já bych šla, pokud u Vás moc nefouká a ne mezi děti, aby k tomu nechytil ještě něco 😉 nebo mu dej pláštěnku přes kočár, aby mu tam nefoukalo 😎 já dávala prospan - ten nám dělal dobře 🙂

petroska
7. bře 2011

ahoj holky.jé tady se vaří 🙂 .hele silnac doporučuju.vařím s tím už týden a dá se to použít do všeho a výborný s tím!
@sarlotta juu máš krásný dětičky.malá je čertík co 🙂 ?a už si sedá jo?to teda máme podle vás pěkný skluz a to sme jen o týden!ale furt počítám těch 6 týdnu mín takže snad do měsíce poleze jinak mě už neba jak se furt steká že se dokoulí ke skříni a dál nemuže a ječí 🙂
@tercie hihi blééé 😀 ta první fotka
venku je nádherně ale jen co sem vylezla tak asi procházku bojkotuju.je tam kosa 😠

ee.liska
7. bře 2011

@sarlotta traky jsem zkoušela, prostě se k nim otočí na bok, přetočí se aby je měl před očima a je konec, už jsem zkoušela si k němu lehnout, taťka to zoušel, dokonce i telefon jsem před něj dala, snad všechno co máme doma jsem vyzkoušela... Ale ví jak si to usnadnit a je konec. dr mě straší, že když nechce být na bříšku, ža tam prostě nebude jo a měla jsem půjčené i ty interaktivní housenky, kachny a takové a nic, no jeśem smířená s tím, že bude pak zrovna chodit asi

sarlotta
7. bře 2011

@ee.liska já myslela, že už nebude lozit 🙂)) a přišla na to - snad po měsíci plazení 😝 kamošky malá se posunuje po zadku, ale ona ji posazuje a dává do chodítka.. a to já nechci.

tercie
7. bře 2011

@sarlotta dětskou instantní krupičku budou mít ale kde? Já vždycky vidím v krámu jen rýžovou a nebo sušenky... A tu sinlac taky neznám... 😕 ani kuskus jsem nikdy nedělala, co to vlastně je, luštěnina, nebo tak něco? To jsem blbka co? 😀

ee.liska
7. bře 2011

@tercie on se ani neplazí 😠

petroska
7. bře 2011

@mari111 hihi Lauruška je už taky pěkně velká kočka.my si taky sundáváme co se dá a pak si to rve celý do pusy 😀 .sežere všechno co najde.
juu fotečka Mišánka.ten je slaďoušek 😵 krásný

tercie
7. bře 2011

@ee.liska Maty je chytrolínek😀 Proč by se namáhal, když si to může udělat pohodlný, žejo😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru