Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m_artasek
10. bře 2011

Ahoj holky, tak mrcha konečně dorazila, jsem dnes 3 DC a je mi zle až hrůza a to mám toho tolik dnes v práci na práci ☹

ee.liska
10. bře 2011

dobré ráno 🙂 dneska je venku pěkně škaredě, ani se mi tam nechce 😀

@lenik_25 potichoučku gratuluji 😵

@madormi a kam se chcete přesouvat? zase někde do Čech, nebo zůstat na Moravě?

@tercie krásný poslíček jara 😵

@petroska já dáván vodu z kohoutku od 3 m, lae máme dobrou vodu

@m_artasek mrahca jedna, tak ať je ti co nejdřívzase dobře 🙂

taky koukám, že je kůň jinej, myslela jsem si, že je to večer tím, že mám unavené oči 😀

lenik_25
10. bře 2011

@madormi Hele, ale říkám si, že přeci nemůže být jeden den určité hcg, druhý den se to ani nehne a třetí den to povyroste... Musí to stoupat denně. Doporučuje se testovat obden, ale hcg stoupá plynule, ne?

lenik_25
10. bře 2011

@ee.liska Zatím radši ne, ale děkuju

petroska
10. bře 2011

ahoj holky.u nás je nasněžíno 😠 .fuj hnus.a to sme se včera s prckem venku opalovali 🙂 .
@ee.liska Eli a převařuješ ji nebo ne?

ee.liska
10. bře 2011

@petroska jj převařím si vždy ráno konvici a pak z toho dělám čaj a kaši a vařím zeleninu

sarlotta
10. bře 2011

Holky, hezký čtvrtek 🙂)) už se nám to pomalu sobotííí 😀 😀 u nás deštivo, ale zase se líp dýchá, je to příjemné. hlavně ať zas nefouká. Malá hodná, hryže co může, tepl 37.3... tak se necháme překvapit 😉

sarlotta
10. bře 2011

@lenik_25 hcg stoupá geometrickou řadou 2-4-8-16 atd.. 😉

sarlotta
10. bře 2011

@ee.liska zrovna sem přemýšlela nad tou vodou, asi už začnu taky dávat převařenou z kohoutku,, zatím dávám balenou 😉

sarlotta
10. bře 2011

@m_artasek to mě mrzí. mooooc 😔 😔 😔 😔

lenik_25
10. bře 2011

@sarlotta No jo, ale řekněme, že mám hcg 20 a pozítří by mělo být 40. Tak zítra přeci 30 😀 To je taky víc 😀

petroska
10. bře 2011

hm tak začnem teda kohoutkovou 🙂 .Kupujete pro prcky někdo už botky ?já furt zvažuju zda mu na jaro koupit nějaké chodící.podle botek co má doma bych koupila jen větší ale nevím jestli to nebude zbytečný.ale když se bude stavět za chvíli na nožky tak by bytky šikly ne?nevíte jestli BEFADO jsou kvalitní?
@sarlotta hihi že by zoubky?chudinka s teplotkama ☹

ee.liska
10. bře 2011

@sarlotta mě to poradila dr, že když je dítě na zemi a maty je tam od 3m, že stejně všechnu žužle a slintá po všem a je už to jedno, když je teda dobrá voda z kohoutku. ne teda že bych doma měla jako na smetišti, ale prach se najde všude 😀 že by zoubečky ? 😵

@petroska boty bys měla koupit až bude pevně stát a spíš chodit, do té doby protiskluzové ponojdy, ale ne pevné botky 😉

madormi
10. bře 2011

@ee.liska no mi nevíme, buď na Slovensko dál na východ, nebo zůstat tu nebo zpět do ČR na západ, u nás je to trochu komplikovanějjší 🙂
@lenik_25 no nevím jak hodně plynule, ale když berou krev tak obden i v nemocnici, že prý druhý den to nemá cenu tak nevím jak to je, každopádně bys musela mít asi oči jak rentgen,abys poznala jestli čárka o setinku tmavne nebo ne 🙂 ono ob ten den nebo ob třetí je pak vidět jeslti je viditelný rozdíl nebo ne. každopádně abys netestila teď furt a nebyla zklamaná, já bych radši počkala,ale tak chápu nedá se to vydržet 🙂

farmarska
10. bře 2011

ahoj holky, ani nevíte jak jste mi chyběly!!! 😢 😢 😢 😢 😢
k dočítání se nedohrabu, ale nedá mi to, abych alspon v rychlosti nenapsala, jak se nám daří.
Take ty začátky nic moc.. já ve stresu kuli mlíku, co se po císaři nechtělo udělat 😝 a malý měl pořád hlad, protože některé sestry tady... 😠 🙄 😠 jako si jedou podle tabulek a nezajímalo je, že ten drobek co od nich náš macek dostal,za chvilku hned vyblil..prostě další tři hodiny neměl nárok 🙄 No co vám budu říkat, psychicky jsem byla v hajzlu, dokonce se stalo, že jsem se jim ten jeden den i rozbulela na sesterně 😅 a nejenom tam.. 😅 jak se mne někdo zeptal jestli už něco kojím, nebo jestli jsem něco odstříkala, apod.. už jsem měla slzy nakrajíčku..už jsem ty otázky nesnášela 😠
Naštěstí je to asi dva dny co se to zlepšilo. Mohla jsem dostat alspon co tři hodiny flaštičku s nutrilonem a malýho si sama nakrmit..no hned jsem se cejtila líp 🙂 dohlídla jsem si na to, aby to vypil, mezitím si odříhnul a tak..a taky , že mi malej hned najednou přestal blindit 🙂 no a od včera se mi začlo už spouštět mlíko 😵 prsa jsou už nalitý..sice to ještě nedá na celé jeho zasycení, páč náš macek toho zdlábne hodně, ale mezitím co spí, chodím odsávat, takže mu hned po kojení nabídnu ještě flašu s odsátým. A když sem tam nestačí tak mi udělají jednu tu várku umělýho. Zezečátku to byl ale zase boj, páč náš paša už si zvykl, že mlíčko hezky a rychle teče bez námahy z flaštičky, tudíš se mu tahat nějakou kozu, jenom proto, že si mamina usmyslela nechtělo 😀 to bylo vždycky řevu u toho a pískotu a vztekání, ale ted u to je zase lepší a docela nám to už začíná jít 😵
Ted nás pro změnu pořád trápěj prdíky.. takže se chce třeba i přes dvě hodiny jen nosit a pobrekává a různě se kroutí..to pak zkoušíme všechno možné, masíruju bříško, sundáváme plenku, poplácávám, nosím do klubíčka....
no uvidíme, třeba nám s tím doma půjde bojovat líp, tady jsou pořád jen takové provizorní podmínky 😝
Si taky říkám, jestli to nemůže mít z toho jak se mu střídá a sem tam promýchává ta umělá výživa s mojim mlékem. Nevím no.
Ale jinak je to můj poklad 😵 😵 😵 je zlaťounkej 😵 😵 když mu nic není, tak se rád kouká po světě a člověk by ho nejradš samou láskou sežral 😵 a v noci musím zatukat spí luxusně. večer usne, zbudí se třeba až kolem jedné-druhé na baštu. přebalíme, nakrmíme a spinká dál 😵 vstáváme většinou ažkolem půl šesté na další nášup a to si pak taky většinou ještě do té půl 8 přispí 🙂 tak snad mu to takhle vydrží i domů 😉
Domů by nás měli pustit zejtra. Ani vám asi nemusím popisovat, jak se po těch deseti dnech stravenejch tady , už mooooc těším!! děsně se mi už stejská, po rodině, Robčoj, zvířatech a svý posteli 🙂 🙂
Jak bude volněji a jak se trošku zabydlíme a uděláme trošku nějakej řád, tak se určo zase hned ozvu.
Mějte se tu pěkně koníkovky moje, mám vás mooc ráda, prožily jsme spolu hodně, tak jste skoro jako moje rodina 🙂 takže se mi pěkně opatrujte , moc na vás myslím a já se zase jak budu moct ukážu 🙂

sarlotta
10. bře 2011

@lenik_25 kdo říkal, že by mělo být pozítří 40 ? nemělo, fakt je to co den to 2x tolik... bylas na krev ?

sarlotta
10. bře 2011

@petroska botky nekupuj dopředu, až bude chodit, 😉 doma stačí ponožky s protiskluzem, pže za začátku bude střídat lození s chozením a to by mu vadily.... až bude chodit, našlapovat na celou nohu, ne na špičky tak kup klidně botky i domů 😉

sarlotta
10. bře 2011

@ee.liska no to by mělo být ke sterilizaci lahviček a dudlíků, že jak se začne dítko plazit na zemi kolem 6měs, tak se už nemusí sterilizovat, pže dá stejně všechno do pusy.. ale u vody jde o obsah dusičnanů v ní... ale malá už bude mít 8měs, vodu máme ze štěrku, tak už na to prdím, je dost kvalitní. převařovat by se měla do roku určitě...ale kohoutková stačí myslím.

sarlotta
10. bře 2011

@farmarska Ty jsi šikulka a perfektní maminka 🙂)) malý je miláček. Prdíky můžou být z toho míchání a hlavně z toho, že se u toho vzteká a spolyká tak vzduch víš, ale bojuj a hodně koj, aby si nezvykl na flašku... chlapi jsou pohodlní, však vííííš nééé 😀 😀 😀 ty jooo 10dní, chuďato. ale letí to. zítra už budete doma, bude líp🙂

madormi
10. bře 2011

@farmarska farmi ty už si mě zase rozbulela si to s tebou vyřídím 🙂

lenik_25
10. bře 2011

@madormi Tak jako když už vidím náznak druhé čárky, tak mi to fakt nedá, abych zítra netestila, když tu ještě dva proužky mám 🙂

@sarlotta Na 40 jsem nijak nepřišla, to byl jen příklad 😀 Na krev zatím nejdu, je mi tam trapné jít jako samoplátce, to si radši ještě pár dní počkám.

@petroska Ony se i víc doporučují bosé nožky nebo v chladnu ponožky s protiskluzem než bačkůrky. Děti zezačátku víc lozí po zemi a jen se snaží chodit. Bačkůrky a botičky až bude PŘEVÁŽNĚ chodit.

@farmarska Ahoj zlato, mám z tebe obrovskou radost. To jsou tak krásné radosti a starosti, že už je načase, aby je tady zažívalo víc holek, co? Jsi pro nás teď takový perfektní vzor a příklad. Určitě nám to vyjde jednoho dne (brzy) všem. Jste šikulky, když jste zvládli kójo i při UM, to třeba Daneček nedal. Jak cucal chvíli z flašky, tak prso prostě ne e. Spíš teda jako se snažil cucat z prsa, ale nějak nám to nešlo. A pak nebylo už ani mlíčko, já byla totálně na nervy, asi nějaká psychoza nebo co. Přeju vám, ať vás zítra pustí domů. Doma je doma 🙂

sarlotta
10. bře 2011

@lenik_25 hele já testila 2x denně od 25DC jsi uplně normální🙂)))) kolik jsi DC ?

lenik_25
10. bře 2011

@sarlotta 28 DC, ale teprve 11 dní od ovulace

lenik_25
10. bře 2011

@farmarska A my už jsme asi od 2 týdnů věku dávali kapičky sab simplex na doporučení dětské lékařky. Tak už je brzy budete moct dát na prdíky taky. Držím palce.

ee.liska
10. bře 2011

@madormi teda to je výběr na stěhování 🙂

@farmarska to je teda zlatoušek, že tak spinká 😵 ale jde vám to dobře spolu a jak budete doma, to bude nááádhera 🙂 🙂 jo a kapičky jsme dostali hned na první KO u doktorky, takže mu bylo 7 dní 🙂

@lenik_25 já jsem testila i několikrát denně 😅 😀 a 11 DPO je to jasné, že je to jen dušík, já měla dušíka i 14 DPO 😉

ee.liska
10. bře 2011

holky venku je krásný vzdoušek, úplně to voní jaram a na sobotu hlísí 12 nad nulou 😵

ikopretinka
10. bře 2011

Ahoj,
@ee.liska to jo, už se to lepší. Sice já jen posuzuju když jdu kolem okna a nebo větrám, ale i tak. Vypadá to už slibně
@farmarska jste šikulky

cajori17
10. bře 2011

dobre odpoledne vsem. tak hlasim,ze u nas je hnusne,prsi a je zatazeno 😠

@lenik_25 jestli jsi 11 dpo tak je jasne,ze je dusik 🙂ja mela slabou i 16 dpo 😉
@m_artasek mrcha me mrzi,preju at je brzy lip .....
@sarlotta u vas se chystaji asi zoubky,ze?
@farmarska matko nase 🙂krasne to vsechno zvladas a verim ,ze az budete s Michalkem doma tak to bude mnohem lepsi.Je to zlaticko , a ty jsi sikulka 😉
@ee.liska u vas je pekne pocasi?

ikopretinka
10. bře 2011

Holky mám dotaz. Co se dává do kočárku? Myslím jako na dno korbičky a tak. Hlavně na léto, když není fusak. Máte v něm nějaké peřinky nebo něco?

cajori17
10. bře 2011

jinak ja mam vareno ze vcerejska,tak jsem desinfikovala vsechny kliky a uchytky 🙂 a cekam na pritelaka 🙂dneska budem cucet na nejake filmy,kdyz je tak hnusne

jinak vcera rano se mi stalo neco divnyho.dostala jsem jakoby krec do bricha,prorovnala bych to jako krec lytka a bylo to na brise a trvalo to cca 15-20 sec,co to mohlo byt?lekla jsem se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru