Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
15. bře 2011

@lucadav 😉

kopa
autor
15. bře 2011

Holky jaké čaje dáváte mimčům? 😅 Já jsem koukala včera v drogerce na Hipp a Hami a všechny od 5.měsíce jsou s cukrem 🙄 🙄 to je normální??? 😒

kopa
autor
15. bře 2011

@lenik_25 To je dobře,že nejdeš na tu revizi 😉
@madormi aha tyhle golfky,to je škoda 😖 ty už měli loni otočnou verzi.,Já uvidím jak se bude Vítek tvářit na to,že mě nevidí.jsem rozhodnutá jinak koupit Maxi Cosi Mura,že bych to střídala 😉

lenik_25
15. bře 2011

@kopa Kup si domů normální heřmánkový čaj, fenyklový čaj a nepřislazuj. Nebo koukni na ty dětské pytlíkové čaje, co prodávají, ty cukr neobsahují.

madormi
15. bře 2011

to nejsou golfky to je stejné jak ten váš sporták ne? taky to jde s korbou a autosedačkou, jediný co že je to otočné a ty kola plastový no 🙂 koukala jsem na tom veletrhu a jinak to vypadá stejně mi přijde

kopa
autor
15. bře 2011

@madormi Mad no někde mají označení jako golfky a někde jako sporták.Stejný to rozhodně není,mají ty blbé kolečka a ty kolečka tahle jsou malé 😒 takže ten kupovat nebudu.
@lenik_25 Leníku díky za radu 😉

denousek
15. bře 2011

@lenik_25 zitra s nicim jdu jen na odber.. ☹ ale zeptam se ji co si mysli..

majjka24
16. bře 2011

Ahojki dámy, asikimto bude jarní únava nebo co, včera jsem zas tak unavená nebyla, sice jsem šla spát bylo půl deváte, ale což.. Tu únavu mám tak obden,divné 😉 Včera mě bolelo břicho, ale jen ráno.tak ms asik dorazí každou "chvíli", jsem i zašpinila , ale tak nějak divně(hnědá), tak jsem si říkala, že je to jasný a mrcha se někde zapoměla, teď mě zas bolí břicho, a málem jsem dělala bléééé, ale to mi asik nesedly čínanské nudle,(včera) Min týden jsem si u nicha dala rýži na oběd a večer letěly ven 🤐 fůůůj 😅 No nic kočendy, přeju krásný den, jdu ye sebe udělat člověka (pokud to jde 😀 ) ať se mě ty babrli nezleknou 🙂 🙂 🙂

majjka24
16. bře 2011

@lenik_25 Gratulka k "nerevizi", 🙂 🙂 🙂

petroska
16. bře 2011

ahoj holky
@kopa kopi já dám hipp jablečno meduňkový a malý mi vypije i 300ml za den.cukr sem taky řešila ale zas mi nechce moc mlíka tak su ráda když tak pije moc.má se dávat na 100ml jedna lžička a já nedávám jak se píše vrchovatá ale dávám jen pulku a uplně to stačí 😉 .koupila sem mu sáčkové,že mu budu dělat a není tam cukr ale uspěch nebyl,nechtěl to a po hippu se muže upít 🙂 .takže rači s cukrem než aby nepil vubec.
holky máte ještě zimní fusaky?tady chodí maminy s prckama jen pod dekama a v teplákovkách 😖 .tak mu ho chci už taky schovat ale zas at Filda venku nezmrzne.nějak nevím jak má byt ted oblíkaný když je venku 17 st?!
@lenik_25 supr že nebyla revize..

denousek
16. bře 2011

holky fakt super u me no,dr tam vubec nebyla tak mi sestricka jen vzala krev a zitra pokracovani 😔 uz me z toho svihne---...nevim co mam delat proc jen to tak narostlo.. ☹

lenik_25
16. bře 2011

@majjka24 Aby ty čínský nudle z tebe za devět měsíců nevypadly v podobě miminka 😀

@denousek A nebude tam dr. během dne, že bys tam cinkla a řekla, že jsi z toho nervozní?

lenik_25
16. bře 2011

My razíme na autobus a do herny, pak se tady ukážu, Pa

kopa
autor
16. bře 2011

@petroska No vidíš to je dobrý nápad dávat jen půl lžičky 😉 nechci do něj cpát ty ovocné džusy 😅 občas mu dám od hippu hrušku a zbytek dopiji 😀 Petrosko já byla včera s malým venku až pozdě odpolko bylo 15 stupnů a dala jsem body s krátkým rukávem,lehký svetřík a přesto lehkou bundu a tepláky + ponožky.
A jakmile bude horko tak dám jen body s tepláky.

lenik_25
16. bře 2011

ježiš, běhá mi tu ten můj malej trpaslík, ruku nacpanou v puse a už asi popátý mi hlásí "Mám malý žuby" 😀

petroska
16. bře 2011

@kopa a fusak si neměla ale?! no taky sem mu koupila ten jeden džusík jak se prodává v té skleničce a je to děsně sladký takže už mu to nekoupím,zbytečně do něj rvát cukr ale ten čaj se ještě dá když mu dáš fakt pulečku tak je to taky dobrý.

ikopretinka
16. bře 2011

Dobré ráno,
u nás dnes poněkud mlhavo, včera trošku i pršelo k večeru.
@denousek to je teda síla, ty s tím máš pořád trable? To mi přijde nějaké už divné, že si to skáče jednou dolů, teď zase nahoru. A kdyby to bylo mimoděložní, to jako nejde vidět na ultrazvuku? 😕 Já myslela že jo.
Jestli jsi byla u mé dr. tak ta tam dnes opravdu nebude, je v Praze.

denousek
16. bře 2011

@lenik_25 nene nebudu prave ☹ odjela do Prahy ☹ takze az zitra no...

denousek
16. bře 2011

@ikopretinka ano byla jsem u polzerove ☹ jdu tam zase zitra ...

ikopretinka
16. bře 2011

@majjka24 taky mě to napadlo, když je ti nevolno a to hnědavé zašpinění může být MS ale taky třeba uhnízdění 😉 . Kašli teď na to, nějak to dopadne 😎 😉 Každopádně doufám, že na // a držím palce 😉

ikopretinka
16. bře 2011

@denousek s nima je domluva že? Aspoň že tam byla sestra a vzala ti tu krev. No tak uvidíš co ti zítra řekne, držím palce ať se tě ta nemocnice vyhne.

denousek
16. bře 2011

@ikopretinka no..tohle uz se mi nevyhne..to uz je moc dlouho...s tim jsem vubec nepocitala .. ted uz mel byt pokoj kdyz je i po ms a ne ze to zacne rust ☹( ale nechapu ze kdyz by to vazne bylo to mimodelozni tak ze by me po takove dobe nebolelo bricho ☹

ikopretinka
16. bře 2011

@denousek no právě, břicho tě nebolí a za tu dobu by to měli i vidět si myslím. Napadlo mě jestli to třeba nemůže být jenom nějaká hormonální porucha.

denousek
16. bře 2011

@ikopretinka to fakt nevim teda ☹( testy byli pozitivni,z krve je to taky jasny ze se tam neco deje-delo... no uvidime do nemocnice uz se radsi nacpu dobrovolne at mam klid,,,uz je to moc dlouhy..

ee.liska
16. bře 2011

ahojky🙂
od rána mám strašnou radost, kamarádce se narodila v noci holčička 😵 Měla stejný termín jako Farmík, tak už byla docela hotová z toho pupíku 🙂

@kopa já vařím obyč z fenyklu, jen spařím lžičku feniklu a nebo mám sáčkový dětský od lerosu. nejvíc ale Matymu chutná ten obyč fenykl

@petroska já už nemám fusak 14 dní a včera a předevčírem jsme byli jen s dekou, a stejně jí na sobě neměl, bylo mu horko, Matyho oblékám jako sebe + jedna vrstva

@denousek teda, to je na prd 😒

mari111
16. bře 2011

ahojík holky

ee.liska
16. bře 2011

@lucadav krásné fotky, malá je kočka 🙂

@nicollka kdy to přejde? mě to nepřešlo doteď, svádím to na kojení 😀

ee.liska
16. bře 2011

@mari111 ahoj 🙂

mari111
16. bře 2011

@ee.liska ahojík
Holky u nás je tak ošklivě, mlhavo a docela chladno, bolí mne hlava, asi z toho počasí fuj tajbl ☹

ikopretinka
16. bře 2011

@mari111 jj to bude z toho počasí, mě bolela dost včera

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru