Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. bře 2011

kopretinko no ji to víš, jsou ted přednější věci na práci 😀 ale jako alspon na vás furt myslím 😉
tý jo a tobě se to už taky pěkně blíží!!! 😵 tak si pak povíme 😉 😀
hele na kebulce ho taky šimrám 😀 a taky pod krčkem, za krčem, atd... ale prostě nif 😝 ale jak vyndám kozu(kterou stejně už jen žmoulal) z papulky, to se probere a už se čertí-no chlap no 😀 😀

handm
17. bře 2011

@farmarska s kaděním je to uplně normální, hořčice je správná 🙂 taková míchaná vajíčka 😀😀😀😀 a v podstatě každý kojení...bud ráda že kadí🙂

lenik_25
17. bře 2011

@sarlotta Tak já si preventivně dávám 2x denně endiaron už od večera, kdy mu to začalo. Dneska manža přinese kapky Hylak Forte. Malej už neblindí, ale má teda srajdu. Chudák plakal nad nočníkem, protože to tekutý nikdy neviděl ☹ A teď lehnul a okamžitě usnul.

@nicollka Jo, blindil v noci a od 3 od rána zatím nic, jen průjem. A ty už máš stetoskop? Máš odkaz, jaký jsi kupovala? Pak dej vědět, jestli je srdíčko hezky slyšet 🙂

@ikopretinka Jejda, tak to doufám, že nás neskolí ještě horečka. Já si pískám, že už má "jen" průjem a neblindí. Tak snad se to už nezhorší...

@farmarska Ahoj mamčo, už se těším na nějakou další fotečku Mišánka. Hele, já kojila sice jen 12 dní, ale měla jsem teda mega spáče. Ten se totiž ani na jídlo nebudil. Takže tohle zas neznám. Ale když mi usnul uprostřed kojení, tak taky sestry v porodnici radily lehce tahat za ušní lalůček, šimrat na spáncích, na tvářičce a tak. Jinak nevím ☹ A kojila bych podle jeho potřeby.

lenik_25
17. bře 2011

@farmarska Jo tak on se čertí, když přestaneš kojit? Tak to je fakt, že mi taky radily, ať malýho bradavkou pošimrám mezi rtíky... že si uvědomí, že by mu ta koza taky mohla utýct 😀 😀 😀

nicollka
17. bře 2011

něco ze včerejšího večera 🙂 .....+1kg

mari111
17. bře 2011

@farmarska ahojík, tak to jsem ráda že se máte dobře s Mišánkem, takle mi blble u kojení aj Lauruška, chvíli cucla pak nic, pak se vztekala a pak zas měla za pár minut hlad, no a s tím kroutěním sme to měli taky , pomohlo že jsem jí dávala krknout aj během jídla několik krát, no je to fuška ze začátku ale za chvíli se sehrajete a bude to jen lepší a lepší 😉

No holky s tím spinkánim cez den ona jak kdy, někdy pospí někdy jen málinko, právě asi proto je pak večer KO jen jsem nevěděla jestli nedělám špatně když deme někdy už v šest koupat a tak v pul sedmé už někdy hajá když je teda unavená

lucierob
17. bře 2011

@nicollka tý jo, krásné bříško na 16tt

a mám malý dotaz. Nevíte jak je to s antikoncepčními tabletamy co se užívají jen po styku? Kolik asi tak stojí atd? Se mi nechce brát normální HA a s manžou už jsme jak staří manželé. Styk jednou na měsíc. Tak jestli by se mi to nevyplatilo víc jak normál HA

sarlotta
17. bře 2011

@lucierob a není to moc drsné ? až po styku ? tam bude chemie.... co kondom ? 😀

sarlotta
17. bře 2011

@farmarska to mi malý dělal taky, hlavně že byl přicuclý🙂)) a chrápal 😀 já jsem ho i vlhkou plenkou budila 😅 😉

sarlotta
17. bře 2011

@nicollka klááášnéééé bříšenko 😎

sarlotta
17. bře 2011

@farmarska určitě do 6týdnů koj kdykoliv si řekne, pomáhá to i na pohyb střev... stolice po každém kojení je naprosto normální, tekutější jasně žlutá 😉 😉

sarlotta
17. bře 2011

Tak my dem ven, sice je tam deštivo, ale musíme se vyvětrat 😎 😉

cajori17
17. bře 2011

ahoj holky,jsem zpet z poradny a trippl testy dopadly na 1 🙂jsem stastna a dr mi delal i utz ,a videla jsem i mimiska 🙂 🙂 na velky ultrazvuk jdeme 14.4. jinak ma docela nizky tlak a za cele tehu jsem pribrala 1 kg

kasiopea
17. bře 2011

Ahoj, chtěla bych se podělait o mou zkušenost kterou zrovna prožívám. Poslední menstruaci jsem měla 9.2.2011 brala jsem od 5DC až do 10DC Clostilbegyt, ovulace proběhla 14DC, byla dost silná,píchalo mě v bocích a bylo mi až špatně.
Mám pravidelné měsíčky,ale 31dní. Menstruaci jsem nedostala. Už 10.3 jsem si zkusila udělat těhotenský test a byly tam dvě čárky i když jedna slabá, testovala jsem se každý den ráno a čárky začaly sílit, 16.3 už mám dvě jasné čárky. Bolí mě prsa a bazální teplotu mám každé ráno na 37C.
Včera jsem šla ke svému gynekologovi, protože už předtím jsem v začátku těhotenství potratila,tak jsem chtěla jít dříve at nic nezameškám.
Doktor mě prohlédl,na ultrazvuku nic nebylo vidět,což se dá ještě pochopit. Poslal mě at si odeberu do zkumavky moč,že udělají tady těhotenský test a podle toho se rozhodnou vzít krev na HCG. Sestřička udělala klasický test,takový ten papírový,měla ho asi za necelou minutu hotový s tím,že je tam jedna čárka. Nechtěla jsem tomu věřit,doktor mi tedy pích injekci na vyvolání mestruace a říkal že kdybych byla těhotná,tak by mi menstruace nepřišla a prý se miminku nic nestane.
Hned jak jsem přišla domů, tak jsem si okamžitě udělala test a měla jsem tam dvě silné čáry, volala jsem zpět k dokrotovi,ale ten mi nic kloudného neřekl, že prý testy se mohou mílit a že počkáme ještě týden. Dneska ráno opět dvě silné čáry,dokonce více než včera. Nevím co si o tom mám myslet,setkaly jste se už stím? Nemůže vyvolávací injekce na menstruaci miminku případně ublížit?

lucierob
17. bře 2011

@sarlotta já právě nevím, jak to u těch tablet chodí. Kondom néé, ten manža nesnáší. No, se asi poptám doktorky. Ale mě se tam tááák nechceeee. Mě hned vezme na vyšetření, Jsem tam měla jít už v únoru

lucierob
17. bře 2011

@cajori17 gratulka k tripplům 🙂

mari111
17. bře 2011

@kasiopea a jé jé, co to maj u dr. za test, no musíš vydržet a věřím že to dopadne dobře 😉 a bude mimísek, třeba maj nějaké jiné testy, že musí bejt těhu delší aby jim to ukázalo 😒 držím palečky. A jak to je s tou vyvolávačkou to bohužel nevím

mari111
17. bře 2011

@cajori17 grtulkááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super

mari111
17. bře 2011

@sarlotta u nás taky fuj tajbl počasí 😠

cajori17
17. bře 2011

@lucierob diky 🙂 akorat dneska nejake detailni utz neprobihalao,delal mi jen takovy utz kde bylo videt srdicko a horni polovina telicka 😒 ale vse bylo o.k. ,tak jsem rada 🙂tesim se na ten screening a jsem stastna,ze ty testy dopadly dobre 🙂

farmarska
17. bře 2011

hadm zkušená kojná, díky za rady 😉 takže hodku..to je dobré vědět 😉 a s tím krkáním u nás teda taky žádná sláva..odkrkávat zkouším dávat čato, fakt po každým jídle, po každým pocucání si, ale jako milospánovi se nece. většinou mi hozenej přes rameno ještě víc vytuhne a já ho pak zbytečně půl hodiny nosím 😅 a zkouším hladit zádíčka, poklepávat ale prostě nif 😝 jak odkrkáváte vy? 😕

cajori17
17. bře 2011

me nejak zas boli v krku ☹ to je asi tim pocasim...........jinak mam zase nejakou mykozu uz po 3 tohle tehu,tak mam zas cipky,snad to miminku nemuze nejak uskodit .................
@mari111 dekuju 🙂 ja si jdu udelat cajik s medem a citronem a pustim si filmecek,pocasi je hnus...........jinak doma neporadek ale pritelak ma odpoledni,tak si poklidim zitra,dneska si odpocinu u televize 🙂

farmarska
17. bře 2011

sem tu měla rozepsanej příspěvek, ale naše malé pískle se vzbudilo, tak jsem to nestihla už odeslat 😉
ted zase chrní, ale nějak se tam kroutí, tak nevím jestli stihnu dočíst a zareagovat
kdyby ne, tak zkusím nakouknout ještě večer 😉

lucierob
17. bře 2011

@kasiopea ahoj , Já s tou vyvolávací injekci osobní zkušenost nemám. Ale znám pár holek, které ji dostaly na začátku těhu a bez problému. Prý to nevadí. Těhu to neublíží. A jako že by sestra měla špatný test ho nenapadlo? Mě se dr. ptala, jesli jsem si dělala test. Ona už žádný těhu test nedělala, pokud nebylo na UTZ nic vidět, vzala krev na HCG.

nicollka
17. bře 2011

teda to je příběh a neboj vyvolvačk vůbec miminku nevadí

madormi
17. bře 2011

@kasiopea nechápu teda proč doktor nevzal krev, to by ho snad nezabilo :-/ ten jeho přístup se mi moc nelíbí, zvlášt když máš za sebou potrat 🙄

mari111
17. bře 2011

@farmarska a skoušela si písklatku masírovat bříško, taky jsem to často dělala , no snad ho nebudou prdíky moc trápit.

ikopretinka
17. bře 2011

@cajori17 gratulka, nízký tlak neva, kolik máš? Já od začátku do ted 110/60 nebo 115/70 a prý dobré. Vysoký by vadil.A váhu neřeš, pokud nehubneš. To ještě přijde nebo přibereš málo. 😉

petroska
17. bře 2011

ahoj holky
@cajori17 gratulka,suprrr 😉
@farmarska nám na prdíky nejvíc pomohlo když sme dali prcka do klubíčka chodili sním po bytě.hned se to z něj ozývalo 😀
@nicollka krásný bříšenko 😵 .já se takovýho dočkala až před porodem.tak krásně sem se chlubit nemohla

@sarlotta Je špatně když mi prcek už druhý týden odmítá zeleninu a docpávám ho pak mlíkem?sní k obídku max 7 lžiček a prostě řve a brání se že nechce.a to zkouším ruzné kombinace,prostě to přestal baštitt.tak si po pul hodce zas vyřve 150ml mlíka když nic nesnědl.Já myslela že oběd už bude mít nahrazený zeleninou místo mlíkem a on mi to bojkotuje.je to špatně?mám to nějak řešit.ale sváču jako přesnídávky co mu vařím to baští s chutí.i mrkvičku.

ikopretinka
17. bře 2011

@nicollka hezké břišenko
@kasiopea já když přišla k dr. zeptala se kdy byla MS, vyšetřila, udělala ultrazvuk a když neviděla mimi, brala rovnou krev. Ten přístup je divný. S vyvolávačkou v těhu zkušenost nemám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru