Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
23. bře 2011

@mari111 teda to je síla chudák malinká ☹ bych tu doktorku zabila. jinak holky my dnes frčíme na západ na 14 dní až 3 týdny, nakukouvat co tu nového určo budu, ale nevím kolik bude času, tak se tu zatím mějte krásně. jInak k těm pohybům, nevím jeslti to je ono nebo ne, ale když večer ležím na zádech a čtu si tak cítím takové jakoby vlnobití malinké nebo takové jako mravenečky sem tam sem tam, tak nevím jeslti si to vsugerovávám nebo je mimís 🙂 ale fakt jen takové jemné a jen když mám natažené nohy a ležím v klidu

aja.83
23. bře 2011

@mari111 Teda Mari, to jsou věci, brrr! 😠 To je bordel a ta vaše doktorka je asi opravdu "odborník", když nepozná vykloubenou nožičku, chudák ta tvoje kamarádka ☹ ! Držím jim moc pěsti, ať to aspoň dají do pořádku a malá nemá nějaké následky! Ach jo, ti doktoři 😠
A s Lauruškou můžete do bazénku chodit později 😉

aja.83
23. bře 2011

@madormi Ahoj mad, tak si to užijte na západě 😉 a hlavně se opatruj! 😉 Jinak já mravenečky taky cítím, takové jemné šimráníčko 😵

madormi
23. bře 2011

@aja.83 no tak toa si bude ono, ale je to fakt strašně jemňoulinké brněníčko tak nevím no 🙂

mari111
23. bře 2011

no je to smutné že to dr nepozná a ještě k tomu měli prej ty řemínky špatně nandaný 😖 no nezávidím kámošce, chudák jak mi včéra brečela do telefónu, bylo mi to taaaak líto, ale určo ji to spravěj a bude to v poho

maarrtina
23. bře 2011

@mari111 to je hrůza co tady píšeš o té kamošce. Dr, by měly vzít licenci, co je za doktorku, když to nepozná. a chudák teď holčička takový trápení jí přidělala.

farmarska
23. bře 2011

ahoj holky, nestíhám sem ted moc chodit, ani dočítat, ale myslím na vás! 😵
ted malej spí, tak jdu zkusi trošku dočíst 😉
jinak u nás nového to, že jsem se pomalu vyléčila se zánětu prsu a díky masážím, nahřívání a chlazení, odstříkávání a tvarohu jsem nemusela brát ani antibiotika 🙂 ted už zase pěkně kojíme 🙂 jen prso ještě pořád trochu bolí 😝
malýho ale poslední dny trápěj prdíky, tak chováme, masírujeme, nahříváme, cvičíme, všechny možné kapky už jsme prubli, probiotika jím už od porodu a malej už pomalu deset dní a stejně chudáček můj trpí ☹ pryč jsou časy, kdy si krásně večer usnul ve své postýlce a my si mohli dát v klidu s manžou kafčo 😅 ted chudáček nemůže zabrat, i když je u děsně unavenej a ospalej 😔 a když náhodou zabere, tak se za chvilku budí a pláče a kroutí se.. no fůůj je mi ho tak líto, když už pak nevím jak pomoct,, už aby tohle hnusné období bylo za náma 🤐
jo holky, matky, myslíte, že už ted se malej může malej zkazit? jako někde jsem četla, že do tří měsíců, si mimčo žádné špatné návyky nevytvoří..ale nevím nevím 😅 jde mi o to, že naš prdeček malinkej prostě nemá rád svojí postýlku 😅 nejraději usíná mně na rukou a nebo maximálně vedle mne na polštáři 😅 tak to zatím moc neřeším (hlavně v noci jsem ráda, že vůbec spí) tak jsme taťku vyšoupli do obýváku na gauč a malej spí vedle mě v posteli, alspon od poloviny noci 😅 Nerada bych takhle ale spala až do jeho předškolního věku, takže by mne právě zajímalo, jestli když ted v šestinedělí podlehnu, jestli si ho nějak blbě nenaučím 😕
..ale šarlotčina šarlotka se myslím taky ráda první šestindělí nosila a tak (co psala šarlot)a ted je snad v poho 😕 😕 co šarlot? 😕 😕

aja.83
23. bře 2011

@farmarska Ahoj Farmi 😵 ! To je dobře, že už jsi se vyléčila ze zánětu prsu! 😉 S prdíkama to je teda trápení ☹ , tak ať to je brzy lepší 😉

farmarska
23. bře 2011

téda ted jsem si přečetla to o té kamarádce, no to je teda strašný!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ chudák ona i to maličké 😔 😔 😔 😔

a taky koukám, že se tu pěkně marodí a lítá ve vzduchu nějakej obsraánkovskej a poblijonskej virus 😕 tak holky i všechny dětičky, at jste brzy zdraví!!!! 😉 🙂

a taky musím pogratulovat všem těhulinkám k prvním pohybům 😵 (mravenečkům v bříšku) a k uspěšným kontrolám a k dobrým výsledkům v triplech ! 😵 😵 😵
a kopretinnko ty ještě hezky dadej a odpočívej, máš to už za pár 😉 🙂

sarlotta
23. bře 2011

@farmarska jj, nosila se chovala, teď usíná sama, já bych choval, kor když má prďoše... naučit na postýlku se dá vždycky ale nechat plakat mimuško je blbost 😉 😉

sarlotta
23. bře 2011

@mari111 ach joooooo 😔 😔 😔 😔 tak ať je berušce líp, chudák maličká... co is ještě zažije teď s doktorama... 😔 😔

sarlotta
23. bře 2011

@maarrtina můžeš zamíchat klidně 😉 když bude reakce tak to bude na brambor, ale to nebývá 😉

sarlotta
23. bře 2011

@madormi 😵 😵 😵 😵 mimuško kopká jooo 😉

sarlotta
23. bře 2011

@handm tak my teplotu naštětí neměli žádnou, tak venku je super 🙂 malá spí jak děcko 😀 😀

sarlotta
23. bře 2011

😉 😉 malá už dobré holky, ufff… spinká..v noci pila odvar z rýže jak drak ani si nevšimla že to není mléko :palec: super že se to dá udělat z hami kaše rýžové nemléčné.. tak sem nemusela nic složitě vařit, jen sem to mixla ponorným mixérem trochu, aby to bylo úplně hladké.
Malý už ve školce dneska tak mám trochu času 😎

mari111
23. bře 2011

@sarlotta tak to je super že už je dobře

@farmarska no mrňousek si chce hajat s maminkou,jo, to neva, pak se naučí spinkat v postýlce, nebo ho po usnutí múžeš do postýlky přenést, jestli se teda při tom nebude budit 😅 a nám na prdíky pomohlo bio gaia, nic jiného, a to sme skoušeli kapičky aj mastičky n bříško, masáže, cvičení no a teď dávame tyto kapky a dobrý 😉 akorát jsou drahší, no ale nam je kupuje v polsku kámoška 😉 tam jsou levnější o polovinu

aja.83
23. bře 2011

@sarlotta super, že už je to s malou dobrý! 😉

ikopretinka
23. bře 2011

Ahoj,

@farmarska co kdyby jsi zkusila ty popíjet přes den fenyklový a heřmánkový čaj??? Nepomohlo by to malému?
@mari111 to je hrůza , taková doktorka
@sarlotta to je fajn, že jste už o.k
@aja.83
@madormi pohyby? Super, tak si užívejte jemné brnění 😉

lenik_25
23. bře 2011

Ahoj holky 🙂

@lucadav Jsem ti úplně zapomněla napsat, že jsem včera byla s Dádou dopoledne venku na motorce a potkali jsme Medvídky, jak si to štrádujou na procházce. Anetka byla moc hodná a šla s p. uč. Boženkou za ruku 😀

petroska
23. bře 2011

ahoj holky
@mari111 teda brrr.co to má za doktorku pipka jedna.ted bude beruška trpět!!! 😲 😲
@sarlotta dala sem na tvé rady a asi prcek nemá rád kousky v jídle.ted mi bagruje všechno suprově když to ma moc rozmixované.ale ovoce s kouskama mu neva 😒 .tak sme začli zas pomalinku od jednoduchých jídel a docela mu to jde tak nevím proč ty skleničky od 7 měsíce nechce,jestli fakt zkrz ty kousky.začala sem mu vařit i domácí jídelko tak uvidíme.jen nemám moc inspiraci co mu vařit.má furt jen kuřecí masinko nebo hovězí ze skleniček 😢
@farmarska my měli prdíky až do 3 měsíce ale suprově nám pomohli bio gaia a hned byl klidek

handm
23. bře 2011

Ahoj holky!
tak my už jsme bez teplot, jupíííííííííí, už krásně baští i pije, směje se, lumpačí.. akorát se v noci dusí... to je fakt děs... a to odsáváme skoro co hodinu, furt hnusy jako blázen, kapeme, zvlhčujeme...volala jsem k dr, tak mi doporučila nějaký kapky a když se to dneska nebud ev noci zdat lepší, máme přijít ráno, jinak v pátek na poslech, protože začal kašlat drobet malej...
každopádně se mnou v noci spal v posteli, protože se furt točil na bříško a byla to jediná pozice, kde mu pěkně ta rýma vytéká a nedusí...
Už necháváte holky spinkat prďošky na bříšku?????? já se drobet bojím...

@mari111 To je fakt děs!!!!!!!!!!!☹((( at se malá i kamarádka drží, snad jí to spraví v nemocnici... ale fakt otřesný..
@farmarska já bych ho nechala a chovala, ono je brzičko, aby se něco učil, měl řád.. na to má dost času, jen at si to užije a ty taky 🙂🙂
@madormi, užij si západ...🙂
těhulky, gratuluju k pohybum!!!!🙂🙂
paradada!!!!

handm
23. bře 2011

@sarlotta, super, že už je malinké lépe!!!!!§

mari111
23. bře 2011

@handm tááák to je supéééér že už bez teplotek, jen ještě ten nosánek aby nezlobikoval, no snad to taky brzo přejde.

handm
23. bře 2011

@mari111 no🙂 je to fakt uleva!!!!
necháváš laurinku spinat na bříšku, Mari?!

mari111
23. bře 2011

@handm no ona se síce občas otočí na bříško ale po chvilce se jí to nelíbi a chce na záda, ještě sama na záda neumí takže dělám obracečku. No takže nespinká na bříšku 😅 ale ségra malou nechávala myslím už takle brzo a v pohodě tak nevvím, no 😒

farmarska
23. bře 2011

tak už zase spinká bobík malej 😵 tak jsem stihla dočíst, ale ted musím jít dělat s tím větším bobem ukoly, na zejtra do školy, maj toho fakt dnes požehnaně 😝 😠
kopretinko čajíky piju heřmánkový i feniklový a prokládám to aj dětskýma na lepší zažívání 😀 lemsám to už od návratu z porodky a to fakt pomalu už v litrech 😅
no já taky koupila ty bio gaia, pijeme už je desátej den a zatím teda nif 😢 a i já baštím probiotika 😒

handm
23. bře 2011

@mari111 no, tak to jsem si taky užila docela, nežs e malej naučil nazpátky 🙂 Ted už nějakou chvíli válí sudy...😀 jako ďábel 🙂
tak já uvidím, jak to bude v noci vypadat, dneska se mu tak spalo dobře, akorat kdyz se probral na bříšku, byl z toho vykulenej...

lucadav
23. bře 2011

@lenik_25 Jéééééééééééééé=))))))
@mari111 Holčičky je mi moc líto.......to je nějaká doktorka z Děčína????
13května nastupujeme do nemocnice na mandle=((((

mari111
23. bře 2011

@lucadav no je to Děčínska doktorka co k nám chodí každej pátek kontrolovat dětem kyčle 😒

sarlotta
23. bře 2011

@petroska kuřecí křídla,krůtí krk, králičí hřbet, telecí, vepřové od kosti/ nebo žebra/, brambory, cuketu, pastiňák, mrkev, rýžu, brokolici, květák, kousek pórku, pár hrášků., lilek a klidně furt dokola 😉

já teď dělala malé mrkev,pastiňák, brambor, ovesné vločky a pak sem to mixla a přecedila přes jemné sítko.

nezapomeň na oliv olej a 1x týdně vařený žloutek místo masa a 2x týdně bez masa jen zeleninku 😉

@handm malá spí na bříšku od 6měsíce, doc říkal, že to neva, když už se sama umí otočit..ale já ji jak vytuhne stejně točím na bok 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru