Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
11. únor 2010

Já tele pořád aktualizuju předchozí stránku a divím se že nepíšete, a tady zatím taková krásná tabulka 😉
Aspoň jsem si stihla udělat misku pudinku 😀

Ten pokojíček jsem uklidila a snesla si z půdy ty věci, tak půlku jsem toho roztřídila,vyřadila jsem holčičí a to co se mi nelíbilo, a nechám to ještě do příštího týdne,to k tomu mamina přiveze to co má ona doma, roztřídíme velikosti a začnu to pomalu prát...asi...

A vyhasnul mi krb 😠

cajori17
11. únor 2010

Ahoj holky.....No Kopinko ty carecky jsou mooooooooooc krasne a drzim ti palecky at uz to tentokrat vyjde 😉

Myslim na Farminku........ ☹

cajori17
11. únor 2010

je tu nekdo? asi ne

markee
11. únor 2010

Tercinko,ty jsi ale čilá. To já seděla občas u PC, občas jsem šla něco zobnout a jinak se dusim savem 😠 Tchýně si nastříkala snad litry sava na plísně co jsou v hale(ale z ní jde schodiště k nám),takže při každém otevření jsem se dusila. Jenže přes halu musím na kotel. No fakt tele 😠

cajori17
11. únor 2010

ahoj Markee

kopa
autor
11. únor 2010

Tercinko můžeš smazat testíky,už jsem si je dala k sobě.Díky 😉

tercie
11. únor 2010

Jé fuj, já nesnáším jak smrdí savo... ještě žeho doma používat nesmím 😀
Zatím jsem sežrala ten pudink a budu muset vybrat popel z krbu protože už je to tak plný že to netáhne vzduch a nehoří to. Potvora jedna.

Cajori já tu jsem 🙂 Co ty, jak je?

mari111
11. únor 2010

ahojik kocky,Farminko porad na tebe myslim ☹ , KOPIKU 😵 😵 😵 😵 radej nic nerikam at to nepototo,ju 😉 eli jsem rada ze jsi v poradku 🙂 jinak mne je dnes ceeeeelej den zle a poboliva mne v podbrisku, z prace mne vezl milacek bo bych se jinak zas poblila na ulici,sefovou mam v nemocnici, chudinka, musej ji vyriznout z prsu boulicku, a pak na rozbor, snad to bude mit dobry, jinak uz silne uvazuju ze asi prestanu chodit do prace,asi ji reknu at si honem nekoho najde ,ze kdyz tak pockam a pak koncim, uz to nejde takle blinkat na ulici, ja u toho rvu jak tur 😀 a uz jsem jednou aj v praci ale zrovna tam teda nikdo nebyl, ale nechci cekat az nekoho nahodim 😅 jen mi je lito tech penizku,no ale nejak to snad zvladneme, zitra by mi mel prijit ten emesin,tak uvidime jesti to pomuze a kdyz ne tak proste skoncim 😒

cajori17
11. únor 2010

Ahoj Kopinko, ja se mam celkem fajn...a mam z tebe velkou radost(carecky jsou moc pekne)

mari,to je mi lito,ze je ti tak zle....

tercie
11. únor 2010

Kopi smazáno 😉

Mari ahojky 🙂 to je jasný že jestli ti je špatně, tak že to v práci nejde,ale když nechceš přijít o peníze, co ít na PN jen třeba na 14 dní, třeba to do t doby přejde, přece jen už jsi 12tt... No uvidíš sama, a taky co na to šéfová, viď...

Farminka pořád nenapsala, tak evím, jestli jí mám prudit...

cajori17
11. únor 2010

Holky,ja 8.zacala spinit,ale trvalo to jen tri dny....tak nevim co si o tom mam myslet...jestli zas neprijde zas ms a ani nebudu tehu a budu muset opet na vyvolavacku,tak se asi zblaznim......bojim se ,ze neco neni v poradku ☹

kopa
autor
11. únor 2010

tercie díky 😉

Cajori díky za pochvalu testíků,ale zůstávám nohami na zemi.Táák bych se chtěla radovat,ale nemohu.Mám strach,že zase čárky zmizí.No musím na víkend nakoupit testy 😀 😀 😀 páč v sobotu je oslava a bude tam i alkohol,tak nevím co řeknu 😅 😅 😅 když jsem tam naposled vypila skoro celou jahodovou vodku 😀 😀 😅

kopa
autor
11. únor 2010

Cajori ty to máš taky náky divný?A doktorka ti nechce dát něco na úpravu cyklu? 😅

markee
11. únor 2010

Cajori ahoj. Já šla spacifikovat prcka. No teď bulí v posteli. Jsem jí řekla po sedmý hodině,že jí přečtu pohádku. Ona nechtěla a to víte,že teď by najednou jo. Ale prostě už jí číst nebudu. Jsem asi tyran,ale prostě chci,aby v půl osmý bylo zhasnuto a ona šla spát. Takže čtení musí být logicky předtím. Říkám jí nechtělas,tak máš smůlu.

kopa
autor
11. únor 2010

Mirax díky za gratulaci 😉
jak se máte s Alžbětkou? 😕

cajori17
11. únor 2010

Kopi,to chapu....... a predtim,jak jsi mela ty dve carky,ty falesne nebo jak je mam nazvat,tak ty predtim zmizely?

samsa
11. únor 2010

Ahoj holky,
ani se mi sem nechce chodit, pořád myslím na Farminku 😔 Je mi z toho zle, takové neštěstí....
Kopi 😵 , ještě nebudu gratulovat, ale vypadá to nadějně. Tak aspoň jedna dobrá zprávička. 🙂

kopa
autor
11. únor 2010

Květi díky z nereakci 😀 😀 😉 😉

Martinkal,drž,drž krom toho spodku teda 😀 😀 😀 😀

Flair taky děkuji.

kopa
autor
11. únor 2010

Cajori tamty čárky,byli slabé ty takhle nebyli vidět 😅

kopa
autor
11. únor 2010

Samsi díky 😵 a jak se máš s malou?

cajori17
11. únor 2010

Markee,nejsi tyran.......je to spravne......udelala bych to same....

Jinak Kopinko,dr.mi predtim napsal ten utros,ale neberu ho....nekdo mi rika,ze po nem byva unaveny,tak nevim....bojim se,ze neovuluji......

samsa
11. únor 2010

Kopi, zatím to jde, malá je hodná. Akorát je to takový prcek, když na ni koukám, tak se mi nechce věřit, že Nelinka byla někdy taky taková.

cajori17
11. únor 2010

Kopi,tak to vypada opravdu nadejne.... 🙂

tercie
11. únor 2010

Píše Farmi !!!!

Měla problémy s tlakem a zvracením, asi z narkozy, tak byla na spešl hlídaném pokoji a nemohla tam mít mobil. Manža si vzal volno a je tam skoro pořád s ní, a doma je s Robčou babička a starají se o zvířátka. Už je jí dnes líp, jen se jí pořád motá hlava. Brali jí krev, tak počká na výsledky a možná ji zítra už pustí domů. Moc se těší, ale zároveň se toho návratu k postýlce a výbavičce bojí... Je na tom psychicky blbě, ale čas hojí, to jak píše, už má natrénovaný, tak bude určo brzo líp. Jen asi nějakej čas nebude chodit na koníka, prosí abychom ji pochopily, potřebuje od toho všeho na chvilku vypnout a snažit se myslet víc na něco jinýho než je těhulování, mateřství a snažení.

Tak to Farmi samozřejmě chápem, a ty víš, že když nás budeš potřebovat, že sem můžeš přijít kdykoliv, a probereme žrádýlko, zvířátka, a cokoliv co budeš chtít 😉

markee
11. únor 2010

Tak se mi ozvali z té firmy,kam jsem poslala,životopis. Že mě zařadili do databáze uchazečů a během 14dnů mě kontaktují. No jsem na to zvědavá. Hlavně mě to nějak nebere,zda mě vezmou nebo ne,pže mám svých starostí hodně hodně.

cajori17
11. únor 2010

Terci,dekujem za zpravicku.......Farmince drzim pesti,at je brzy lip

mari111
11. únor 2010

tak to by tercinko neslo 😅 no uvidim, ted ji jeste v tom nenecham, kdyz je v nemocnici a pak se uvidi 😒 cajory to telicko si s tebou teda hraje,sakris marke nejsi tyran,neboj,priste bude princezna vedet ze ma hned rict ze chce cist a ne vymejslet, oni to deti stejne chtej jen pretahovat aby nemuseli jit brzo spat, to kamosky deti taky skousej, to je furt ja chci pit a pak curat a pak cist a pak k tatovi a pak k mame a furt neco jen aby nemuseli hajat 😀

markee
11. únor 2010

Ach jo. Je mi Farmy tááák líto. Ale chce to čas,hodně času,aby to bylo aspoň trošičku lepší ☹

mari111
11. únor 2010

to chapu, musi si Farminka odpocinout od vseho,hlavne at ji je co nejdriv lip, jo navrat domu bude tezkej, to by se asi clovek radej zakopal, ach jo,zlaticko nase 😔

martinkal
11. únor 2010

Farmí posílám sílu a plně chápu, že sem zatím nechce. Já se odhodlala za Vámi až asi 3 týdny po revizi, a to jsem vás neznala..... ☹

Tercíííí jak to myslíš PLUS MÍNUS 300-500g????? 🙂 Snad jen MÍNUS ne? 😀 😀 😀

Kopí a kdy půjdeš k dr.?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru