Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
14. srp 2009

mám dotaz, jak často se chodí k toktorovi? Tuším, že tak po měsíci a pak se to po určité době zkracuje a pak už nějak do porodnice.

kopa
autor
14. srp 2009

Paaji dneská má přijít.

paajaa
14. srp 2009

Aronek: řekla bych že ten měsíc, ale Dr. si to může určit sám a objednat tě třeba dřív. 😉

Kopa: já jsem napnutá jak kšandy. A zítra budeš testit????? Já bych z toho měla takovou radost ( pomalu jako kdybych je našla sama)

kopa
autor
14. srp 2009

Paaji já testovat nebudu prdím na to 😔 po tom co mi dnes řekl přítel,tak je to už uplně jedno 😔 😢

aronek
14. srp 2009

kopi, co ti zase provedl?

zlababa07
14. srp 2009

Kopinko, co ti ten mamlas řekl?

kopa
autor
14. srp 2009

holky mějte se pro dnešek se loučím,nechci tu řešit své problémy. 😔
Objevím se až mi bude lépe.

sarlotta
14. srp 2009

Ahojík🙂
Kopi ti mě mrzí ať už to bylo cokoliv☹ tak se opatruj.

mabe... co vyvádíš šiško.... ozvi se, budu nakukovat🙂

aronek standartně se chodí po měsíci a mimo to na různé krevní testy... většinou Ti je naplánuje aby to na tu poradnu tak nějak vyšlo.. poslední měsíc se chodí 1x týdně.. a nebo když se něco děje, tak i dřív 1x týdně...

aronek
14. srp 2009

sarlot dík 😀

sarlotta
14. srp 2009

martinkal blahopřeju k srdíčku🙂))))))))))))) já mám taky takový tlak když nervní... nic si z toho nedělej..zhluboka se vydýchej a mysli na toho prďolku... určitě se už budete jen krásně kulatit🙂)))))))))))))))

paajaa
14. srp 2009

Kopi: to je mi moc líto, že je ti bídně. ☹ Tak snad to bude brzo lepší a ty tu budeš s námi

maarrtina
14. srp 2009

Krásný den všem, jen nakukuji, mám tady šéfa.
Kopi: drž se, bude líp
Jinak všem kdo testíte tak přeji // a nám ostatním víkendový sexík a pak taky ty //.
😀

martinkal
14. srp 2009

Sarlotko děkuju,
a co ty? Jak se tzi hojí bříško? A kdy se budete snažílkovat??? 🙂

maarrtina
14. srp 2009

martinkal: gratulace k srdíčku a držím pěsti. 😉

martinkal
14. srp 2009

maarrti děkuju, a přeju brzy // 🙂

markee
14. srp 2009

Martinkal,gratuluju k srdíčku 😉
My už jsme po obědě. Míša dělal kuře v pytlíku s česnekem a ještě něčím. Koupil to u sebe a zkusil to. Dali jsme si k tomu rýži,pže jsme brambory snědli. A dobrý,pošmákla jsem si.

maarrtina
14. srp 2009

markee: taky to kuře dělávám aje to mňamka

markee
14. srp 2009

Maarrtina,no to mi povídej,ještě bych si přidala,ale musím se hlídat nebo se pořádně vyžeru 😀

martinkal
14. srp 2009

Holky a jak se dělá kuře v pytlíku???

markee
14. srp 2009

Martinkal,koupíš si klasický pytlík (jako polivka v pytlíku to vypadá)a tam je napsáno teda co tam je a s jakým kořením. Roztrhneš to a vyndáš sáček a pat gumičku nebo takovou svorku a v pytlíčku koření. Kuře si naporcuješ,nandáš do toho sáčku,zasypeš kořením,zatřeseš s tím-po uzavření a dáš péct. Teda aspoň tak to dělal Míša.

mari111
14. srp 2009

Ahoj holky,gratulace vsem co maj v poradku kontrolu. Pevne nervi tem co cekaj na ovu nebo na // . Ja uz se nemuzu dockat ms aby sme se mohli zacit snazit. Kopo, kopni toho sveho pod koleno a nerozciluj se kuli nemu a nikdy nerikej ze by si si prala aby ta mrcha prisla,mohlo by te to pak zamrzet az vy dva uz budete zase v "libankach" a v pohode a pride mrcha. Holky neserte se s tema chlapama,musime bejt prece v klidu aby se brzo zadarilo a komu uz se zadarilo at to dobre dopadne!!! Jinak sem zas mela co delat vas docist. 😝

mari111
14. srp 2009

jinak jak sem vcera vyhrozovala,ze budu malovat tak dneska urcite ne,dem k tchyni na grilovacku,uz jim prisli fotky s svatby tak aspon kouknu jak blbe sem tam zas vypadala 😠

martinkal
14. srp 2009

markee, a ten pytlík se kupuje tam kde jsou polívky?

mabe
14. srp 2009

hoky, tak jsem zpet. vsechno je ok. mimisek ma 14mm a jsme 7+4tt. ja mela ovulku pozdeji. ono se stejne TP ukaze pozdejac. to krvaceni bylo diky me, takze ode dneska polykam utros. jinak mam uz tehu prukajdu a na kontrolu 10.9. - je to za moc dlouho, ale snad to bude ok. hodim foto do alba

samsa
14. srp 2009

Mabe, mocinky gratuluju 😵 A už si tam sahat ani jedna nebudeme, viď? 😀

farmarska
14. srp 2009

ahoj holky, tož to já to kuře musím taky voskoušet 😀

mari i mne dnes ještě čeká návštěva u tchýňule a tak se mi nece 😝 😢 😝

kopinko to mi mrzí že tě přítelák zase zlobí 😢 😢 kdyby to nebylo tak daleko, tak si ho najdu a podám 😠 nabančila bych mu, co se do něj vejde 😠 bobku ale netruchli a pojď mezi nás, sdílená bolest, poloviční bolest 😅 zase bude dobře uvidíš 😉 oni jsou ti chlapi někdy horší než malí děti, zloběj a zloběj 😝 i když to tak třeba nemyslej 😅 😀

mabe
14. srp 2009

samsi, diky nebudu. budu utros polykat, at klidne jsem jako sipkova ruzenka. 🙂

farmarska
14. srp 2009

mabuško supr zprávááá!!! 😵 😵 😵
gratuluju!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
určo budeš za měsíc v pořádku ty i mimísek 🙂 a co srdíčko, už jste viděli 😕

kopa
autor
14. srp 2009

holky,Farmi já příjdu až budu doma,potřebuji se pořádně vybrečet a ted jsem v práci tak nemůžu 😅 chce se mi furt brečet 😅 😨

mabe
14. srp 2009

srdicko, uz tlouklo minule 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru