Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

samsa
20. srp 2009

Bobi, běž ještě juknout na záchod a zavolej do porodky. A jak píš Kerrie, neplač, zátka může odcházet i několik týdnů před porodem. Trocha krve určitě nevadí. Malý se hýbe?

kerrie
20. srp 2009

miraxko.......však se taky dočkááááš.......už za chvilku.
Akorát nevím s těma pohybama...........já vůbec nevím, jak to mám poznat..........miraxko, jaký je to pocit? Já už 2 dny cícím v bříšku jen takový lehoučký šimrání........ne pořád, občas........ale vůůůůbec netuším, jestli by to mohlo být ono..........to víš, poprvé těhotná, tak jsem ze všeho vykulená 😀

bobinka22
20. srp 2009

No to si piste ze se tu ted bojim.. 😀 😀
Zkusim jit na ten zachod.

mirax
20. srp 2009

bobinko..voda ti jen tak nepraskne..prostě tělo už se připravuje na porod...krev opravdu zkontroluj a příteli zavolej ať spěchá domů, neměla by jsi být sama..
Číslo do porodnice máš?

samsa
20. srp 2009

Kerrie, to je ono 😵 Za pár týdnů už bude pořádně čutat.

bobinka22
20. srp 2009

Cislo nemam,ale najdu ho.Pritele uz jsem informovala.Ale bojim se jit na ten zachod at mi ta voda nepraskne a maly nevyleze ven

bobinka22
20. srp 2009

Holky pockate tady?

samsa
20. srp 2009

Bobi, i kdyby voda praskla, tak malý jen tak nevyleze, to se neboj.

bobinka22
20. srp 2009

Maly ted nekope.Kopal pred chvili a tlacil se mi trosku silneji dolu.Ale ted se nehybe.

mirax
20. srp 2009

kerrie: já to nejlépe poznám buď vleže na zádech nebo na břiše.....asi jak se víc natáhne to břicho... připadá mi,že tyhle polohy děti moc nemají rády a nutí je to se vrtět 😉 ...pak cítím takové..fakt jako když tě něco dloubne, šťouchne, takové mini pidi kopanečky...a opakují se..někdy 3x na jednom místě...zkus si lehnout večer..soutředit se..dej si ruku na dělohu(na břicho dole 😀 ) a čekej...už brzy to přijde! uvidíš 🙂

kerrie
20. srp 2009

Bobi..........a v kolik přijde přítel? Zkus si fakticky brnknout do tý porodky...........však se jen přeptáš, co by to tak mohlo znamenat........uvidíš, že Tě neodbydou a určitě poraděj.......budeš pak klidnější, co Ty na to? 🙂

samsa
20. srp 2009

Bobi, to víš, že počkáme.

mirax
20. srp 2009

boboi..ven jen tak sám nevyleze...to bude ještě pár hodit trvat a opravdu o tom budeš vědět 😀 ..hlavně klid..žádný spěch, opravdu. Nejzásadnější jsou ty kontrakce, ty znamenají , že porod začal..slabé krvácení může znamenat porod i za několik dní..čípek je překrvený, mimčo naléhá..jak jsi byla na záchodě, stačí zatlačit, může tam prasknout nějaká cévička..víš co je to za váhu?...chudák dno pánevní a 😉 čípek

mirax
20. srp 2009

jdu se umýt, pak zase přijdu.

kerrie
20. srp 2009

Bobi........nikam se nehneme........budeme tu s Tebou klidně než dorazí přítel.........a mezitím zavoláme do tý porodky, jo? 😉

murynka
20. srp 2009

tedy bobi bude rodit ju??

holky přidala jsem další fotečky i důkaz že je to holka 😀 😀 😀

bobinka22
20. srp 2009

Tak ted uz nic.Byla jsem na zachode a cisto.
Ja se omlouvam.Ale hodne jsem se bala.
Moc vam dekuji.Dneska uz asi neusnu 😀

kerrie
20. srp 2009

Mury..........koukala jsem na fotečky........krááása 🙂

bobinka22
20. srp 2009

Krasne fotecky murynko... 😉

murynka
20. srp 2009

keri půjdete také ne?? 😕

samsa
20. srp 2009

Bobi, to asi praskla jen nějaká cévka. A nebo začíná odcházet ta zátka, ale ta prý opravdu může odcházet dlouho před porodem. Tak se drž.

kerrie
20. srp 2009

Samsi..............já si myslela, že to bude ono............je to takový zvláštní pocit 😵 Moc krásný 😵

bobinka22
20. srp 2009

holky opravdu moc vam dekuji.
Jen ono by to bylo lepsi,kdybych nebyla sama doma.Ale tim ze jsem sama doma.Tak bych to asi nezvladla.
Moc dekuji.Ale stejne to pak pujdu jeste jednou zkontrolovat.

kerrie
20. srp 2009

Bobi........tak vidíš........to víš, mrňousek už se chystá pomaličku ven a není to žádná sranda.......tělo Ti dává najevo, že už se to blíží. 😉 Ještě to ale může pár dní trvat. Držím palečky, ať to všechno zvládneš. Jsi šikulka, neboj a zmákneš to 😉

murynka
20. srp 2009

bobi chápu budu také hotová 😅 😅

ker půjdete na to 3D??

kerrie
20. srp 2009

Mury.....určitě půjdeme........příští týden si tam budu volat na objednání 😉

bobinka22
20. srp 2009

😀 😀
Ted jsem se asi nezachovala jako statecna coo??
Ale kdyz segra me tak strasila s porodem.Rodila loni a rikala ze je to katastrofa.
Rodila skoro 20hodin. 🙂

murynka
20. srp 2009

mirax gratuluji k pohybům 😵 😵 😵 je to krásný vid!!!

jiank já mám malou hlavičkou dolů myslíte že tak zlstane 😕 😕 😕

kerrie
20. srp 2009

Bobi a nic si z toho nedělej............já budu určitě taky vykulená a nebudu mít páru, co se se mnou děje. To je asi normálka u prvorodiček 😉 😀

bobinka22
20. srp 2009

murynko,uz by mela zustat dole.
u me zustal maly dole.Ale nektere deti se jeste pry pretoci zpatky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru