Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
21. zář 2009

diky holky, jeste ta krev. 😖

sarlotta
21. zář 2009

No u nás na Jižní Moravě sucho není 😉 a v Tatrách holky tam se to dalo séct kosou... 😎

aja.83
21. zář 2009

Ty jo, já chci taky houby. U nás je děsný sucho, zakládali jsme v srpnu trávník a té vody, co už jsme prozalejvali. To bude majlant za vodu. Vždyť snad od začátku srpna pořádně nezapršelo.

aja.83
21. zář 2009

Holky, velice "povzbudivá" zpráva - schválili Janotův balíček úspor - porodné bude už jen 10.000kč a rodičovská o 10% nižší. To jsou hnusáci!

kopa
autor
21. zář 2009

aji já myslím,že to stejně neprojde 😅 mají ot om pak hlasovat a socani to podle mě budou bojkotovat 😀

samsa
21. zář 2009

Ahoj holky,
je tady zase tolik moc smutných dušiček. Je mi vás moc a moc líto a doufám, že za pár měsíců se to bude hemžit // a bříšky.
Já taky nemám žádné optimistické info, už 14 dní jsem brutálně nachcípaná, nepamatuju si, kdy mi bylo takhle naposled, dneska po 2 týdnech samoléčby jsem zašla k dr. a vyfásla antibiotika, hrozně se bojím o miminko, potřetí bych to už opravdu nezvládla. Doufám, že mu léky neublíží. Minulý týden jsem byla na kontrole, miminko pěkně roste a příští týden mě čeká velký uiltrazvuk na genetice, tak se strašně bojím, aby vše bylo v pořádku.
Holky, držte, je to těžké, ale všechny se dočkáme. Jen je smutné, že je tu zase tolik nových dušiček, je mi z toho do breku.

venuska
21. zář 2009

Ahoj holčiny, tak jsem konečně doma. Dneska ráno nás pustili domů. Všechny všetření jsou v pořádku. Uffff 🙂 Malá se má k světu. Dostala jsem asi 3 kapačky-magnesia a teď beru rozpusný magnosolv z nemocnice, tak to tvrdnutí bříška snad bude lepší. Už je to lepší, musím být v klidu. Takže do práce už nepůjdu. Zůstávám doma. Jsem na neschopence, a mam neomezené vycházky, tak jsem ráda.

Něco jsem tady dočetla, ale hodně málo, jdu se natáhnout, jsem nějaká KO.

Vítá nové dušičky....holčiny., nebojte všechno bude zase dobré. Držím vám palečky.

Jinak malá váží 850g, je to frajerka. Dokonce mam i fotečku od doktora, že je to skutečně princezna, tak jí pak nascenuji a dám do alba.
Tak se zatím mějte hezky a opatrujte se..já se zase brzy ukážu.

P.S. Markétko, to zařizování je moc fajn, jen si to hezky užívej. 🙂 díky za vše.papa

murynka
21. zář 2009

ahojky Vendulko vítej doma 🙂 tedy zde mezi námi 😀 😀

hele já ten magnosolv neberu mě po něm to bříško tvrdlo více ☹ a měla jsme po něm strašnýý ale hrozný průjem 😅 tak jsme to vysadila a je mi lépe 😉

já prospala celé dopoledne opět jsme se necítila vůbec dobře ☹ ted manžel přišel z baráčku na oběd a já v posteli 😀 😀 spala jsme od 10 do ted 😲 😲

farmarska
21. zář 2009

ahoj frajerky, tak jak se tu máte? 😉
my právě dorazili z tý genetiky.výsledky ale hned nejsou, prý to posílají poštou a chvíli to trvá, tak se prý nemáme leknout, že by na nás zapoměli. Jinak to bylo v poho, jen to čekání tam bylo strašně dlouhý 😝 těch lidí tam mrtě 😝
sperma bylo taky v poho manžel to zvládnul těsně před Hradcem, v autě 😀 🤐
tak ted už jen čekat a čekat a čekat.........
tak a já jdu dočíst a pak odpočívat, jsem nějaká zdrchnutá a i ospalá, je to nezvyk takhle brzy ráno vstávat po takový době 😅 😅

jo kopinko napiš mi pak prosím do tabulky 1DC 😢 😢 😔

maendy
21. zář 2009

Jituu já se moc nešetřila a myslím že jsem měla,první 3 dny po jsem chodila do přírody s chlupatkou,byla jsem venku non stop až do večera a potom mě chytli šílené bolesti zad a břicha a začala jsem dost krvácet, myslela jsem že pujdu do nemocnice,jestli je vše ok.
Nakonec jsem si naordinovala klid a kontryhel čajík a wobenzym a prostě polehávala a odpočívala.
A pomohlo to,teď jsem 10 den po revizi a už skoro nekrvácím a bolesti jsou pryč.
Tak se raději šetři,jak mi holky tady řekli,všechno počká i to vysávání.
Já měla doma bordel 😕 No hrůza,ted v sobotu,teda potýdnu jsem vysávala a konečně jsem se postarala i osebe.

Dejte tomu čas holky,nic se nemá uspěchat.

maendy
21. zář 2009

Jo holky víte že gynekologové počítají i dem mrchy jako 0 DC?
Mě to vyrazilo dech,kamarádce to taky řekl její gynekolog.Proto mě i opravil pan doktor v CAr,když jsem to počítala na 6+4 a on zadal do PC den mé posl MS a opravil mě že 6+3!!! 😒

Farmi ráda tě vidím,nebud smutná,uvidíš že tě smutek přejde jak příjde snaženíčko.
Jenom na to pomysli.
Kde jste byli na genetice,i sperma?Nám budou asi brat jen krev,my jedeme 9.10.
A kdy to asi pošlou?A na tvou adresu nebo ke gynekologovi?

sarlotta
21. zář 2009

farminko to je škoda 😒

aja.83
21. zář 2009

Ahoj Farminko, tak nebuď smutná. Hlavní je, že jste byli na genetice a za chvíli budeš vědět výsledky a zas budete o kus dál. Třeba se zjistí, kde je zakopanej pes. Jo jinak, manža, to je frajer, pěkně v autě, doufám, že máte černý skla 😀!
Holky, počkejte o víkendu na mě - přijde MS a bude depka jak amerika. To se mi to tady teď radí...

markee
21. zář 2009

Farmy,to je manža dobrý,v autě téda 😀
Samsa,ahojky. Je mi líto,že nakonec máš atb.Ale určo to budou takové,které miminku neublíží. Přeci nebudou riskovat.
No my jdeme na genetiku přesně za měsíc. Krev od nás maj. Tak teď jen,aby tam dojela Míšovo matka a bratr. Genetička chce od nich krev,aby zjistila,zda Míša má ty chromozomy dědičné,či on je první u koho se to tak zamotalo. Já si slibuju od té genetiky,že nám řeknou,co by miminku bylo,kdyby se dožilo porodu a taky zda nám opravdu doporučí to zkoušet přirozeně nebo raději jít rovnou do asist.reprodukce.

Jinak buchtičky s krémem se povedli. Jen Johanka nejedla,snad jen dvě lžíce,ale to mě nepřekvapuje,pže stávkuje hroznou dobu s jídlem. Nechce,nechce,tak má smůlu. Řekli jsme jí,že jedeme zítra do ZOO na zvířátka a ona bude doma. Tak uvidíme zda to zabere.

maendy
21. zář 2009

To je ale mrška malá.
To já pomohla kamarádce s maličkým,pořád jí utíkal a klidně i na silnici,tak jsem mu pověděla o tom bubákovi,jak je schovaný a čeká až bude dál od maminky.Vykulil očka a už se od ní nehnul.

Třeba Johance řekni že už to nemusí jíst,že už tam byli skřítci a pochutnali si na tom.

Já mám tolik blbostí v hlavě,jak řekl můj muž,jsem rozená máma,jen ten prcek mi chybí 😢

aja.83
21. zář 2009

Maendy, neboj, prcek taky jednou bude a ty budeš máma jak vyšitá!

markee
21. zář 2009

Maendy,ty mít děti určo budeš. Budeme všichni na tebe myslet,aby se to povedlo brzo 😉

maendy
21. zář 2009

Díky holky.
Ani nevíte jak se těším až přijede moje kamarádka z plzně a budu si moct pochovat její holčičku a pohrát si s jejím malým synkem.
Mám je moc ráda,jen škoda že se mi tak daleko odstěhovala.

Dneska jsem zase plakala,manžel přišel domu na oběd z prace a řekl mi jestli nepotřebuji odbornou pomoc,tak jem na něj byla zlá a poslala ho do háje.Vím že to myslel dobře,on prostě nechápe že 10 dnů po revizi nebudu skákat 2 m vysoko a radovat se ze všech blbostí.

Prostě jsem mazala sms v mobilu a byli tam ty plné radosti i ty plné slz,tak mě to rozbulelo.

markee
21. zář 2009

Maendy,jo tak to mě čílí taky,když někdo to řekne. Právě,že jim všem říkám,že v období 6-tinedělí si myslím,že rozbouřené hormony jsou normální. Pak časem se to určo srovná. Ale jak píšeš,něco tě rozbulí,nějaké vzpomínky,smsky,maily a tak. Prostě to opravdu chce čas. Nevidím na tom nic špatného,když budeme ještě chvilku ubulené. 😉

aja.83
21. zář 2009

No jo maendy, to tě ještě sem tam potrápí, tyhlety nálady a slzičky. Chlapi to berou jinak, rychle se z toho oklepou a pak se diví, proč jako ty taky nejsi v pohodě.

radusv
21. zář 2009

Tak já vám jdu popřát hezké sluníčkové odpoledne a tady je smutnoučko...
Souhlasím s Markee, taky si myslím, že pro mě je teď šestineděli mix pocitů a nálad a mám plné právo brečet kdy se mi zachce a doufám, že to začne postupně přebolívat a bude líp a líp 😉
Jdu ven na sluníčko a trochu si pročistit hlavu, zatím papa

markee
21. zář 2009

Radusv,jdi si to tam užít. Já půjdu pak s Johankou taky. Sice bych jí ráda vzala na náves na klouzajdu a houpačky,ale nějak sama mezi lidi tady ve vsi nechci. Musím malou zabavit tady na zahradě.

jituu83
21. zář 2009

maendy:
přemáhám se abych se šetřila,ale jsem tak trochu magor do uklízení,máme doma psa a ten snad pouští milion chlupů za hodinu,kdybych jeden den vynechala vysávání tak si můžu klidně uplést pěkně tlustej svetr na zimu,hihi 🙂 ale ten můj mě hlídá a snaží se aby neudělal bordel 😉 včera jsem poprvé vylezla ven na procházku,odpoledne se udělalo hezky,tak jsem pořádně vyvenčila psa a divný je že asi poznal že neni něco v pořádku,jindy totiž tahá jak blázen a včera byl klidnej a pořád se otáčel jestli jdu za ním...asi měl strach že už se mu nevrátím když jsem byla v nemocnici.

radusv
21. zář 2009

to mi povídej taky ještě moc nevylejzám ven, teď jdu na zahradu a pak autem na poštu, zatím nesnesu ani ten pocit, že na mě budou koukat, když mě ještě nedávno viděli s břichem a teď nic ani kočárek 😒 Se vším musím začít postupně a pomalu...

markee
21. zář 2009

Jitue a Radusv,je to těžký,hrozně těžký. Ale přebolí to. To vám teda radí ta pravá, i když jak říkám,letos už to mám 2x za sebou a prostě vím,že to přjde,ale teď mám větší strach,ale jen díky tomu co vím z genetiky.

katyna6
21. zář 2009

ahoj hoky,tak jsem doma z toho blázince u jdu honem dočíst,co je tady nového 🙂

aronek
21. zář 2009

Ahoj, tak mám po dovolené a zase se hlásím z práce. Poctivě jsem dočítala, takže vítám nové dušičky a věřte bude líp.

markee
21. zář 2009

NO to naše zvíře prostě nespí a spát nebude ☹ se mi fakt nikdo nemůže divit,když v půl devátý večer jdu spát.

jituu83
21. zář 2009

markee:
připadá mi že čím víc človek ví o svém těle,čím víc se o sebe stará a čím víc do něj doktoři šťourají tak je to horší,člověk se začne strachovat a se svojí psychikou tělu ještě víc škodí.

kdyby jen šlo lusknout prsty a alespň na chviličku na vše zapomenout 😒

radusv:
přečetla jsem si co si nám sem napsala a je mi to moc líto,je to krutý co všechno může člověka a hlavně budoucí maminku potkat ☹
malinko si dokážu představit jak se asi čítíš při pocitech pohledů okolí,tvůj osud se nedá srovnat s tím mým,ale věř mi že mě to taky užírá když se mě všichni ptají jak mi je...jak by mi asi mohlo být?!to víme jen my tady,a plno dalších které potkalo to co nás v těhu ať už dřív nebo později ☹

katyna6
21. zář 2009

jituu-taky tě tady vítám 🙂

no holky,musím vám říct,že se mi to tady posledních pár dní vůbec nelíbí.Nějak rychle přibývají smutný dušičky 😖 ,tak snad se to konečně brzy otočí a budou se hlásit jen //.Říká se,že život je jako kyvadlo a nikdy dlouho nezůstane jen na jedné straně,tak doufám,že nás všechny co nevidět čeká ta lepší strana!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru