Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
11. lis 2009

Kopinko, děkujeme za tabulku 🙂

kopa
autor
11. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Eeliska 36DC
Ikopretinka 30DC
Paajaa 30DC
Kopa 27DC.........................................2.12.KO
Markee 25DC......................................2.12.KO
Maendy 24DC
Katyna6 24DC
Nicollka 21DC
Handm 20DC
Sarlotta 12DC
Hanana 11DC
Aja 83 7DC
Mari111 5DC
Maarrtina 4DC
Zlababa 3DC
M.aa.b 1DC...........................................27.11.Pronatal
If.v nehlídá si DC
M.aa.b
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
11. lis 2009

holky Lucierob už taky porodila,našla jsem ji na jiné diskuzi.Takže Luci moc,moc gratuluji a přeji hodně štestíčka a zdravíčka

🙂

kerrie
11. lis 2009

Jéééé, máme další miminkooooo 😵 😵 Lucierob..............moc blahopřeju 😉

kopa
autor
11. lis 2009

no tady je to samé mímo 🙂 😀 😀 😀 a samé těhule 😀

kerrie
11. lis 2009

No ale všichni nám tu rodí nějak s předstihem 😀

kopa
autor
11. lis 2009

Kerrie to je pravda 😀 😀 jsem zvědaví kdo bude další 😀

kerrie
11. lis 2009

Kopi, to já taky 😀 😀 😀 Nějak fofrem v tý tabulce taky stoupám či co 😀 😀 😀

kerrie
11. lis 2009

Juuuu, Murynka má nový albíčko se Sofinkou 😵 Krásný fotečky, Mury 🙂

kopa
autor
11. lis 2009

😀 jééé Sofinka je krásnáááá 😵 😵 tatínek tam pyšně sedí 😀 moc pěkné.

Holky to jsem zase udělala věc 😅 😀 😀 😀 jsem si řekla,že zkusím testnout 😅 no jako vemu si takovou tu kazetku,nechám to chvilku být a pak najednou // 😀 ale netěšte se 😀 😅
Já jsem magor já si spletla ovu test s těhu testem 😅 🙄 🙄 jsem fakt naštvaná,jaký jsem debil 😠 😠

No každopádně na těhu test už ani nemám náladu.Ale jak je možné že mi ovu test ukázal //?Já jsem měla ovulku kolem 15DC,16DC 😉 a ted na to zírám jak puk 😀 😀
Tak testit budu asi až v pátek,pokud nedojde mrcha,břicho trošku bolí 😒

aronek
11. lis 2009

Kopi, díky za tabulku
Mury ještě jednou gratuluji k Sofince, hezký popis porodu 😉
Lucierob, gratuluji mimču 😀

Jinak jsem někde četla, že vzhledem k revizi může být oslaben čípek a tudíž hrozí předčasný porod, no hlavně, že to u všech dopdá dobře 😀

kerrie
11. lis 2009

Kopiii, co to vyvádíš? Já už se začla radovat.................ale ono to klapne, uvidííííš.............A fakt to byl ovu test? Jdi se radši ještě juknout 😀

mari111
11. lis 2009

ahoj holky konecne sem se k vam dostala. Kopiku co to vyvadis, no ovu test ukazuje furt dve,jen ta jedna testovaci musi byt uplne stejne silna jak ta overovaci nebo jak to rict 😕 treba se ti ovulka posunula a mas ji pozdeji

mari111
11. lis 2009

murinko Sofinka je krasnoucka. ja ti tak zavidim, ale v dobrem, neboj,moc ti to preju a preju si aby sme uz aj my snazilky byli doma se svima mimineckama

sarlotta
11. lis 2009

Ahojík holčinky🙂))

Blahopřeju Lucii... doufám, že se ukáže🙂

Murynko krásně jste to zvládly, jste šikulky šikovné 😎

sirella
11. lis 2009

Ahojky holky...pěkný večer 🙂

Především obrovitáááánská gratulace pro Murynku 😵 Strašně moc jsem ráda že jste obě v pořádku a přeju Ti aby byla Sofinka zdravé a šťastné miminko a dělala Tobě a manžílkovi jen a jen radost 🙂 Mějte se strašně hezky 🙂

mari:Až Ti zas dojde nějaký zajímavý mailík nezapomeň na mě...díky 😉
Taky bych Ti něco poslala ale mě chodí většinou sprosté 😀 😅 Nevím proč 😀

samsa
11. lis 2009

Ahoj holky,
Mury, Sofinka je přenádherná, až mi tečou slzy, to je bobeček. A vůbec bych neřekla, že měla 2,20 kg, přijde mi docela velká 😵

murynka
11. lis 2009

holky trochu nestíhám 😀 😀

všem moc děkujeme 😵 😵

malá je hodná budí se po 3 hod na jídlo kojím ale trošičku dokrmuji bebou nebo odstříkávám....
po porodu mi malou vzali dali do inkubátoru a bylo to dost krutý ☹ vidět jí jen za sklem a chodit tam párkrát za den....navíc docela nepříjemné sestry 😠

od pátku jsem jí měla u sebe na Jipce kde byli mnohem hodnější 😵 😵 naučili mě s malou zacházet atd...no a dnes nás pustili překvapení a pro manžu šok 😀

ale jsem ráda že jsme doma bylo mi smutno 😔 ...ted se jen potřebuji zaběhnout je toho moc 😅
když jsem jí tam v pátek viděla říkám holka co já si s tebou počnu 😅 ....

jinak je to celý manžel 🙂 je maičká ale naše 😵 😵 😵

kopa
autor
11. lis 2009

holky já jsem to právě dostala v balení kde byl ovu a těhu test 😅 nak jsem to nečetla 😅 To je zajímavá informace,že ukazuje ovu test furt //,to jsem nevěděla 😅 v jednu chvíli jsem měla radost 😅 ☹ a pak když sjem šla vyhodit krabičku koukám a ovu test 😠 😠
Tak snad příští měsíc to výjde. 😉

mari111
11. lis 2009

sirel to vis ze si spomenu 😉 😉

kopa
autor
11. lis 2009

farmíčku kdepak jsi ty náš marůdku??? ☹

sirella
11. lis 2009

mari...jsi hodná...díkas 🙂

mari111
11. lis 2009

no kopi, ono tam je skoro furt akorat je slaba, aby byla ovu tak musej bejt obe silne, vyrazne no, chudacku takova chvilkova radost,co. no jo,ale neboj, brzo budou dve ale ty prave 🙂

mari111
11. lis 2009

kopiku ja sem se v ty tabulce malem nenasla 😀 ja sem byla tak dlouho nahore az sem si na to zvikla 😠 ze sem byla pod tehulkama ☹

mari111
11. lis 2009

holky vy uz vsechny hajate? 😕

sirella
11. lis 2009

Mari:Nehajáme včecky...já tu su 🙂 Co plánuješ na víkend???Já asi solo akci s manžou na chatě...a co ty???

mari111
11. lis 2009

ja oslavu,pritelak ma dnes svatek takze v sobotu prijede jeho femili 😒 a jinak budeme plodit 😉 ale taku solo akci na chate bych brala, ale my nemame chatu ☹ uz sem taky premyslela ze by sme nekde chatovali ale nenapada mne misto a ani prasule by asi nebyli na to 😒

mari111
11. lis 2009

du do sprchy a haji,zitra pa kocky

sirella
11. lis 2009

mari:děvčičko... ber to jak oficial pozvání a pokud by ti nevadila taková spíš chajda než chata(např.WC se splachuje kýblem vody,elektřina není a pod...ale my to tak máme rádi 😵 )tak tě v létě zvu...i s přítelákem ...zapaříme(pokud nebudem těhulit) Jinak je to tak ,že se na chatu musí jít cca 2km (je to v chrán.kraj.oblasti.)pešo ale zas od chaty je voda cca 15 kroků...A je to tam dost náročné pro chlapiska(myslím na jejich játýrka) Já tam nikdy nechci jezdit v sezonu protože je tam nával,ale teď tam ráda zajedu.6-ti nedělí je fuč tak si chci zadivočit 😵 Je tam strašně čistá voda takže my s manžou v té vodě v létě i to...no ...sexíkujem...je to tam fakt paráda.Jen pro náročné lidi to tam není.Prostě TV ,elektřina a pod tak to nic....max.plyn...víc nic.Pokud budeš mít nějaký den volno a nebudete mít co dělat tak se určo ozvi...ale znovu podotýkám že nic pro náročné...máme tam ohniště a udírnu s girlem tak tam fakt zapaříme.Co tam byl manža s kamošem naposled tak fakt dopadli úúúúžasně...kyš kyš

aja.83
12. lis 2009

Ahoj holky, teda tady se miminkuje! 😉
Murynko, Sofinka je moc krásná, prďolka malá!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru