Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
8. led 2010

Jee, mari, to mě mrzí.. nic nepomáhá?! Co ty lízátka, nekoupila sis je?! Některý holky o nich mluvily, že pomáhají...
mě nic není... 🙂 někdy si říkám, jestli to není špatně, že mi není špatně... :( posledně mi taky nebylo....

mari111
8. led 2010

no to mas handm stesti, bud rada ze ti neni spatne a hlavne to nemusi nic znamenat, nebj, moji kamosce taky nebylo spatne ani jednou a ma dva chlapy doma a vse v pohode, ani jednou nezvracela, ta mela ale stesti. a hlavne to handm nezakrikni, aby to teprve neprislo 😉

mari111
8. led 2010

jake ze to byli lizatka? 😕 skusim se na to dneska pozeptat

zlababa07
8. led 2010

Juuuu, mimineškoooo, Kerrie, tak moc moc gratuluji k Emičce 😵 Jinak já hlásím 1 DC 😝 a doufám, že je to naposledy 😀

handm
8. led 2010

MAri, já přesně nevím, jak se jmenujou, jen si pamatuju, že holky říkaly, že je kupovaly v lékárně, nějaký tehotenský proti zvracení....
se pozeptej, no, to bude nejlepší...

já jsem jako ráda, že nezvracím atd, ale přijde mi to trochu divný.. aby to prostě nebylo blbě..no, nebudu přemýšlet katastroficky

mari111
8. led 2010

jo nepremyslej katastroficky, mne pred tim bylo zle a stejne to nedopadlo 😠 a ted mi je urco zle aj proto ze mam jeste ten hnusnej kasel a sem zahlenena ☹ uz abych byla uplne zdrava, bo se s toho zblazdnim 😅

katyna6
8. led 2010

mari-ty lízátka se jmenují GraviPop,nejsou drahý a jsou moc dobrý.Mně při těhu nevolnostech pomáhaly hodně.Tak snad se i tobě brzo uleví! 🙂

sarlotta
8. led 2010

handm nevolnosti začínají kolem 6tt🙂)) buď ráda jak Ti je 😉

mari111
8. led 2010

katynko dik 🙂 dneska vlitnu do lekarny

sarlotta
8. led 2010

mari já snídám banán a vodu a za hodinku to jde ven 😉 , ale pak už je mi líp a můžu si dát rohlík se sýrem nebo tak něco.
Lízátka mám taky ,ale jsou i zázvorové tabletky a tam je zázvoru víc a je to bez cukru... lízítka stojí 50,- a je jich 10 nebo 12.

katyna6
8. led 2010

mari-není zač,hlavně aby pomohly.škoda,že nejsi blíž,mně jich ještě asi 5 zůstalo,dala bych ti je.Jsou do dubna,tak to nevím,jestli je ještě stihnu zbaštit.U nás taky stály 50,- a je jich tam 12

sarlotta
8. led 2010

když to napíšu hnusně, tak v žaludku Tě ráno tlačí kyseliny... banán to pomáhá neutralizovat a nalepí se na sliznici... při malém mi stačil abych neblila vůbec 😉 😎 ... no když nepomůže , tak se pak ,,dobře" zvrací 😅 😝 a kyseliny jdou ven s ním. pak už je dobře.
doufám, že to te´d bude holka, kdy už tak ,,talefonuju" každý den 😔 mari vždycky u toho bulím, slzy mi jdou samy do očí... nejsi sama co to nesnáší 🤐

mari111
8. led 2010

sarlotko to sem snidala kdyz sem byla jeste hodne chora a ted uz to nemuzu, tak sem skousela loupaky a doted to bylo fajn, no dneska uz ne, tak sem si ted dala rohlik s debrecinkou a zatim to je v pohode.
🙂 katy neboj do dubna to stihas 😉 jen si je pekne nech nekde po ruke

mari111
8. led 2010

jo sarlotko to ja taky bulim u toho a prosim at uz to prestane, mne to de ven aj nosem fuj 😀 😀 😀 😀 za chvili mi to pude snad aj usima 😠

katyna6
8. led 2010

mari-já to tenkrát nezkoušela,ale taky doporučují kousek něčeho suchého,ještě dřív,než vstaneš z postele.Třeba suchý rohlík,nebo sušenku.A ten nos zkus stisknout,nebude to pak tak příšerný,když to půjde ven jen pusou.Ach jo,tak ať se ti broučku brzo uleví. 🙂

sarlotta
8. led 2010

holky co vaříte dneska ?
já mám krupicové noky a žampionovou omáčku🙂) začínám mít chutě 😎

mari111
8. led 2010

jo Katynko snad se brzo ulevi. 🙂 Sarlotko ja sem chtela delat znojemskou, ale jak otevru lednici,zveda se mi kufr, ani bych nezvladla nakrajet maso, takze budu varit az se vratim z prace,jeste tam je trochu toho sote z vcerejska, tak hlady neumreme 😉

sarlotta
8. led 2010

no já vařím večer🙂)) akorát ty noky jsem zvládla včíl 😉

mari111
8. led 2010

no jen aby si to do vecera vydrzela, kdyz uz ted mas chute 😉

kvetinka7
8. led 2010

Kerrie, to je krasa!! Moc a moc gratulujeme spolecne s mym miminkem v brisku .. doufam,ze se od Emicky bude brzo inspirovat 🙂 Krasne jste to zvladly.. 😵 preju rychle zotaveni 🙂 Budeme tu cekat na fotecky Emicky .

Mirax, neboj, mala Betynka ted pojede "vyjetou cestou" po Tobikovi jako po masle .. a navic bude urcite mensi 🙂

sarlotta
8. led 2010

včera jsem vařila🙂))) a chutě mám jako že dostanu na něco chuť a musím si to uvařit 😎

handm
8. led 2010

🙂 Holky, jste hodny! Ja doufam, ze proste tentokrat to vyjde, do třetice!! Ale zatim jsme s manzelem hodně ostražití 🙂
navíc si ted ze mě ale dělá srandu, že by mohly být tedy rovnou dvě 😀😀😀😀 když jsem mu ukazovala, co psala šarlotka... při mých 8000 jednotkách..

Mari, snad ti ty lízátka pomůžou
katynko, ty se nevzdávej!!! Určo je do dubna budeš mít už slízaný!!! 🙂
šarlotko, já tedy uvařím co bude v restauraci.. chodíme z práce na obědy tam 🙂 ale vidím to taky na nějaký noky.. já můžu Itálii pořád .-)

mari111
8. led 2010

to ja taky sem si vcera tak spomenula na to sote a musela jsem si ho hned udelat, no teda predtim sem nebyla tak vybirava v jidle 😖 jsem zvedava kam to povede 😅

mari111
8. led 2010

akorat bych potrebovala carovnej proutek nebo Arabelin prsten abych mela jidlo hned pod nosem kdyz si na nejake spomenu ci dostanu chut 😀

kvetinka7
8. led 2010

Mari,mne lizatka nezabraly vubec.. je to spise reklama.. to uz je ucinnejsi ten zazvor v nich cucat primo..blee blee 😨 radeji si kup tabletky Emesin [ tak nejak se jmenuje], ty zabiraji vic.. i kdyz taky zadna slava.. 😒

mari111
8. led 2010

kvetinko dik za radu, vse rada vyskousim, uvidime ci pomuze 😉

sarlotta
8. led 2010

jj, mari🙂)) kuchaře doma🙂))

mari111
8. led 2010

jo jo sarlotko , hodil by se 🙂

tercie
8. led 2010

Kerrie obrovská gratulace k narození Emičky 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ahoj holky 🙂

aronek
8. led 2010

ahoj terci, jak je?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru