Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
13. led 2010

Cajori jééééé, tak pššt a dělat překvapenou 😉 To je krásnýýýý 😵

aronek
13. led 2010

Tak hlásím, že mi to taky nějak blbne, takže jdu udělat tu očistu a do pelíšku. Přeji dobrou noc 😉

cajori17
13. led 2010

jsem zvedava,kdy se vymackne pritelak 🙂

tercie
13. led 2010

Aronku tak se při tom hlavně neutop, a zejtra ať je poradna OK, pak dej vědět!!! 🙂 Dobrou noc 😵

tercie
13. led 2010

jéje jsem tu měla přepadovku, našeho Sorbona, poslintal mi klávesnici 😀 a sežral cukroví 😅

cajori17
13. led 2010

holky,ja musim do pelisku,rano vstavam...pa

tercie
13. led 2010

Jé všichni balí...no já tu ještě chvilku budu...né teda do čtyř jako včera, ale chvíli 😀

Caj dobrou noc 🙂 máš se na co těšit tak ať se ti něco hezkýho zdá!!

tercie
13. led 2010

Jdu si udělat tu kašičku a hned jsem tady 😉

kopa
autor
13. led 2010

a já jdu spát.Tabulka bude zítra.

tercie
13. led 2010

Kopi to bylo rychlý 😀 Tak dobrou noc, těhulko 😉

sirella
13. led 2010

ahojky tercíííí 🙂
Jsi tu ještě ???Neboj...já došla jen na otočku...mám nervy...mrcha kde nic tu nic, tak zítra asi počurám proužek 😀 Jsem z toho ale taková všelijaká ☹ Začínám mít strach ☹

tercie
13. led 2010

Jo ještě jsem tu!!! Jasně, přetestni to, ať s nemusíš bát a víš na čem jsi 😉 Jestli mají bjt // tak budou už zejtra vidět 😉

sirella
13. led 2010

myslíš??? 🙂

Já ale teď mám strach aby kdybych byla těhu tak aby se nějak neprojevil Silvestr...to jsem fakt vzorná nebyla ☹
Už přemýšlím jestli jsem si to nějak nepo... a tak bych byla skoro ráda kdyby MS zítra dorazila a já už byla vzorná tak jak jsem od nového roku...no uvidím...nechám se překvapit

sirella
13. led 2010

mizím spát za manžou...měj se hezky a kráááásné sny 🙂
Dobrou noc 🙂

tercie
13. led 2010

Silvestrem jsi nemohla nic pokazit, blázínku, ničeho se neboj, budu na tebe myslet, dej hned vědět jo? Chceš na mě číslo? 😉

sirella
13. led 2010

já už ho kdesi mám...jak jsme organizovaly SMS útok na tvého manžu 😀 Pak jsi to odvolala...ale písni mi to do IP...budu ráda 🙂
Já sem asi hned tak nevlezu...dokud nebudu vědět jak jsem na tom

ale do toho města jedu až po 13.00 tak to budu vědět odpolčo...

a vidíš...napíšu ,že jdu za manžou ale jsem tak na nervy,že jen zas brouzdám po netu 😅 ...jsem tydýt...ale měla bych jít spat nebo budu u dr. k ničemu

sirella
13. led 2010

na jednu stranu bych moc moc chtěla být těhu a na druhou stranu mám strach a už mne i napadlo, jestli jsem to celé neuspěchala 😒 Prostě nevím co bych chtěla víc...prostě pokud je všechno ok tak beru mimi jinak radši MS 😀

tercie
13. led 2010

Sirell too je naprosto normální tyhle pochyby, já to měla taky, jestli jsem to neuspěchala, jestli to bude OK, co jdyž jsem něco podělala, podcenila a co já vím, já to měla úúúúplně přesně stejně. Ale musíš věřit sobě, a i mimču, jestli tam je, že to zvládnete 😉
Já už to dneska taky balím, ještě jsem si hrála v albu s fotkama.
Tak páááá 🙂

tercie
13. led 2010

Jsem tě prokoukla, tebe totiž to snažení baví 😀

sirella
13. led 2010

terci...moc moc dík za číslo ICQ...už tě mám v kontaktech 🙂
Dobrou noc

tercie
13. led 2010

Není zač tak páá a myslím na tebe 😉

Jdu hají, dobrou noc všem 🙂

aronek
14. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 už zase z práce ☹

aronek
14. led 2010

sirel, držím palečky 😉

belatka
14. led 2010

Ahojky holky a hezký den všem... 🙂 dlouho jsem tu zase nebyla,s dvojčaty nestíhám skoro ani jít na wc 😀

mám na vás otázečku,snad mě trošku uklidníte... ☹ po porodu i doktor napsal antikoncepci pro kojící (trošku jsem ještě kojila) cerazette..je tam 28tablet..brala jsem ji v rámci možností přesně +- hodka ..pak jsem to dostala a zbývalo mi ještě půl plata..no a na silvestra jsem si blbec vzala tabletku asi o 5-6hodin dýl..a pak po zhruba 10hodinách jsem měla s mažnou příjemnou chvilku.. 😒 díky té opožděne vzané pilulce jsem začala krvácet asi 5 dní pak mi zbývaly asi 3tablety tak jsem je dobrala a už jí nebrala(nekojím)MS zatím nikde..pobolívá mě břuch,ale ted nevím,myslíte si že mám mít strach že bych otěhotněla???na letáčku a všude je psáno že do 12hodin je ochrana plně zachována...ale mám strach že furt nic...cyklus neznám po porodu nevím jaký budu mít..a taky nevím,zda mám to 5ti denní krvácení díky opožděně vzaté pilulce brát jako MS???děkuju moc snad se mi ozvete... ☹ mám opravdu bobky...

přeju vám všem moc hezký den...!!! 🙂

kopa
autor
14. led 2010

Ahoj holky,
není možná že by mi sílu čárky ovlivnoval duphaston??? 😕 😅 😔 😔
Páč v pondělí krásná čárka a od úterka co beru duphaston mi příjde stejná ba dokonce snad i mín,až skoro není vidět.Začínám uvažovat o tom,že těhule fakt nejsem 😔 😢 😢 No je mi z toho do breku.

kvetinka7
14. led 2010

Ahoj Belatko, neplas.. po porodu je MS dost nepravidelna.. nekomu trva dlouho ,nez se urovna.. nektery zensky nemaji MS treba pul roku .. cyklus se nastartovava znova , delozni sliznice se vytvari nova..
jestli jsi to vzala po 6 ,tak je vse Ok 🙂
V nejhorsim muzes po nekolika dnech testnout.
Nemas nejake nove fotecky holcicek? Uz pri narozeni vypadaji na fotkach krasne 🙂
Mas muj obdiv- dvojcatka + 4-lety chlapecek.. 🙂

kvetinka7
14. led 2010

Kopi, vyckej do MS. Kdy ji mas dostat? Vic ti neporadim.. 😒

kopa
autor
14. led 2010

No měla dojít včera 🤐

kopa
autor
14. led 2010

už tomu fakt nerozumím,prsa mě fakt strašně bolí z boku ted už i při dotyku.Asi mám falešnou březost 😅

sarlotta
14. led 2010

Dobré ránko holky🙂 Byla jsem na utz máme skoro 4cm 😉 srdíčko ok, mám fotešku🙂 a jsme o 3 dni větší🙂)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru