Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
18. led 2010

Handm už si to moc nepamatuju, ale mám dojem že to bylo jak kdy, chvílema víc, jindy míň...
A nepanikař, buď v klidu, všechno bude dobrý, jasný? 😉

Paaji tak to je dobře že to bereš takhle, ale moc bych ti to přála, však víš 😉

handm
18. led 2010

Terci, díky!! no znáš to.. každá změna je divná...
ale je fakt, že už od pátku mě tak tlačí žaludek, že si říkám, jestli to není výměna za ty prsa.. nemůžu skoro jíst 😝

Paaji, drž se!!

tercie
18. led 2010

Paaji tak aspoň budete vědět jak to funguje, to taky není k zahození. Lepší než nejistota a nervy co se děje 😉

Holčinky já se jdu pomalu chystat, v půl druhý mám být u dr, půl hodiny na cestu, protože nevím jak vypadají silnice, a ještě s musím dojít pro auto, je u tchánovců protože se mi v tom chlapi šťourali 😀 A ještě bych chtěla vyřídit nějaký úřady, tak snad to všechno zmáknu. Ozvu se navečer 🙂

kvetinka7
18. led 2010

Tercie, zatim ticho po pesine. To se ale muze zmenit z hodiny na hodinu 😉

handm
18. led 2010

Terci, dobře dojeď!!!🙂 Opatrně, ty silnice jsou pekelný🙂

sarlotta
18. led 2010

Paaja to je škoda .. mrška.. ale jsi šikulka-bereš to dobře...miminko bude, doktoři už něco podniknou 😉

Handm no docela konstantně... cítím jak mi roste mléčná žláza, prso tvrdne a pobolívá na bocích.

sarlotta
18. led 2010

Kveti ahoj, ty jsi taková časovaná bombička co 😀 😎 už to bude brzo 🙂

murynka
18. led 2010

sarlot měla jsem jí pod střechou 😉 jinak by také zapadala 😀 😀

pajinko to mě tak mrzí ☹ ☹

no jo kvetinka už to má za pár 😀 😀 těším s ena další porody 😎

paajaa
18. led 2010

Holky moc díky. Je to trochu divné. Nejdřív už byl krev a teď zas nic. Takže asi pomalí rozjezd. 😀 😀 Ale břicho mám bolevé a jak balón, takže je to jasné. Dnes jsem 1DC.
Jo jo snad si s námi budou vědět doktoři rady.

tercie
18. led 2010

Jééé holky já myslela, kolik nebudu mít dočítání, a vy se tady pěkně flákáte 😀

Kontrola OK, cukrovku nemáme 😉, čípek drží, akorát jsem prej málo přibrala, mám pořádně dlabat, aby malej nabral. Mám od výchozí váhy před těhu nahoře necelých 5kilo, a od minulý kontroly před 5ti týdny mám nahoře 3.
Tak jsem si udělala kýbl těstovin k obědu, se salámem a kečup, sýr, a dlabu 😀

samsa
18. led 2010

Kuk holky, za chvilku jdu do poradny tak se na vás jdu ještě juknout.
Paajinko, to je divné, třeba mrcha nedojde 😉 Moc ráda bych ti předala štafetu v těhulkování 🙂

tercie
18. led 2010

Jo a do tabulky prosím až budete dělat...22.2. poradna + odběry, děkuji 🙂

handm
18. led 2010

Jéé, Terci, tak to gratuluju, žes málo přibrala 🙂 to si šikulka!!! a těstovinky ti skoro závidím 🙂 🙂

kopa
autor
18. led 2010

Paaji to mě mrzí moc,že mrcha opět dorazila 😔 😢 Neboj jednou tu smůlu prolomíme 😉 a budeme taky těhulky 😵

tercie
18. led 2010

Handm já jsem taky ráda, ale doktor byl skoro naštvanej, spíš jsem myslela že opak, že se bude zlobit... No čuměla jsem jak blázen 😉 Ale aspoň můžu dlabat a nemusím se omezovat. To jsem ostatně nedělala ani doteď. Takže jsem dojedla kotel nudlí a jdu si dát čokoládu...no co, pan doktor nakázal 😀 😀 😀

Holky nebuďte smutný...povede se určitě, jednou ta smůla přejít musí 😉

handm
18. led 2010

Terci, tak když to máš povolený od dr, tak je to v pořádku!😀 😀 😀

aronek
18. led 2010

Ahoj, tak hlásím, že UTZ úplně v pohodě. Malý je skoro o dva týdny starší, takže nový termín 7.3. a pokud vydrží do termínu, tak to bude obrovský kluk. Už teď máme 2255g 😀 To by mně zajímalo, kdo ho bude v termínu rodit, já tedy ne 😉

aronek
18. led 2010

terci, mně zase nadává, že přibírám moc 😠 si nevybereš 😉

tercie
18. led 2010

Hehééé Aronku a kdo myslíš, že to odnese? 😀 Gratulka, Honzík je šikovnej kluk 😉

tercie
18. led 2010

Aronku fakt, ty doktoři nevědí co chtěj viď 😀

Mi teď napsal manža, prej že to je super, že se konečně pořádně nažereme 😀 Jako by doma nedostal najíst či co 😀 Boha jeho, co já to mám doma? 😀

Jo jinak holky, co by vás taky mohlo zajímat...ptala jsem se jak to je s koupáním, že bych chtěla chodit plavat, jestli můžu do normoš bazénu, nebo do nějakýho, kde vím kdy se čistí apod. nebo jen na těhuplavání a jestli si mám brát tampon... tak plavání jen doporučil, můžu do jakýhokoliv bazénu a tampon určitě ne, že ten by akorát dráždil, že děloha je dobře uzavřená a že se tam nemůže nic dostat, navíc mimčo chrání ještě plodový obaly, takže bez obav. A kdybych prej přece jen nááááhodou nějaký kvasinky dostala, tak mi na to něco dá, ale že to je prý menší zlo než s tím tamponem... takže tak. Večer se naložím do vany 😀

mirax
18. led 2010

aronku..tak to je největší váhový odhad ve 32tt jaký jsem viděla 😲 😀 😀 😀
musíš rodit někdy před termínem 😀 , pač takhle to vychází na 4,5kg v termínu 😀
ty jooo, mamčo, čím ho živíš? 😀
gratuluju 🙂

terci..s tou váhou, dr.se nemá co zlobit...pokud 40kg/ holka v těhu přibere 5 kg je to hrozně málo a koleduje si o zdraví, ale pokud máš váhu vnormě nebo nějaké to kilčo navíc, je to jen ok.mimi bude mít z čeho brát a ty budeš akorát o kus štíhlejší a to snad chce každá druhá.
Lepší než shazovat 20kg po porodu...

handm
18. led 2010

Aronku, hlavně že je malý v pořádku, gratuluju k UTZ a dr ať si trhne nohou 😀😀😀

tercie
18. led 2010

Mirax taky si říkám, ž s mýma teď už ehm hoooodně kilama 😀 má malej z čeho brát, ale dr říkal, že prej to je proto, aby malej nabral nějakej tuk, kdyby chtěl jít dřív, ale naopak povídal že čípek drží tak se snad dřív nechystá, no a prý za měsíc můžeme klidně rodit... tak jsem mu řekla že to ne, že my budem rodit až v termínu 😀 Myslela jsem, že ho taky přeměří, docela by mě zajímalo jak vyrostl od poslední kontroly, kdy byl odhad necelý půlkilo, ale s UZ se vůbec nezatěžoval...

tercie
18. led 2010

Holky jdu na skok ke švagryni, budu večer. Zatím papa 🙂

aronek
18. led 2010

já původně chtěla, aby byl beran a tudíž vydržel do 20.3., ale takhle čím dřív, tím líp. Odchodím práci a může se chystat ven 😉

kerrie
18. led 2010

Ahojda holčinky, zdravím 🙂
Tak jsem konečně stihla dát do alba pár foteček........omlouvám se za zpoždění 😉

Pááni, ty těhulky nám tu přibývaj...............to je krása..........za chvilku budete mít bříška úplně všichni, to je jasná věc 😵 😵 😵

Květi.........jak je? A Miraxko, co Ty? 🙂

venuska
18. led 2010

Ahojky děvčátka, 🙂
Kerrie: akorát jsem koukala na fotečky Emičky 🙂 Ta je krrrááásná 🙂 Opravdu moc gratulujeme a ať vám roste do krásy a hlavně to zdravíčko 🙂

Jinak se máme dobře, jen už přikrmujeme. Asi mam slabší mlíko, takže Natálka plakala po kojení, tak jsem musela začít přikrmovat. Takže střídáme kojení a příkrm. Štev mi to ☹ ale třeba se to ještě rozběhne.

Přidala jsem nové fotečky do alba
🙂 kdo chcete jukněte 🙂

Aronku, gratuluji k UTZ, ale neboj se, třeba bude mít mimísek krásných 3,5kg 🙂
Já měla velké břicho a říkala jsem si, jak bude Natálka vypasená a koukej, měla 3200g 🙂

Mirax, tobě se to tedy nebezpečně přibližuje.... 🙂 Zachvilku budeš mít malou u sebe 🙂

venuska
18. led 2010

Květinko, tak držím palce, ať je vše v pořádku a brzy bude mimi na světě. Může to být každou chvilku 🙂

murynka
18. led 2010

aronku gratulace a váhá oarádní to mi měli porodní váhu 😀 😀 ve 36tt 😀 😀

vendul třeba se to rozběhne 😒 ale to slabé mlíčko je problém ☹ ale hlavně že je spokojená a nepláče ne 😎 ??

ker krásná 😵 😵 ta vaše emička 🙂

ee.liska
18. led 2010

ahojky, jsem doma a jdu vás dočíst🙂
šarlotko, snad se ti to brzo zlepší ☹
holky dík 😵 prostě jsem neodolala a včera udělala test ještě jednou 😅
kveti, ty jsi ještě doma? 😎
paaji, tak snad ms dorazí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru