Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. únor 2010

to je v prdeli, proč nejsem větší frfňa 😝 víc vybíravá 🙄 takhle fakt sežeru a chutná mi snad cokoliv 😅

aronek
2. únor 2010

farmi, to já jsem celkem mlsná 😅

markee
2. únor 2010

Aronek, týjo buchtičky se šodó, no mňamka,ale asi by dnes u mě neprošla žaludkem. Jinak určo u nás taky časem budou,pže mám v mrazáku buchtičky,tak aby se snědli. No s tím hermelínem to musí být dobré. Já dávám eidam nebo nivu. Holky já vždy nivu v těhu jedla,ale teď bych byla radši opatrná. Můžu jí jíst po tepelné úpravě,že jo? Kdyby jsem teda na ní dostala chuť,zatím to tak nevypadá. Dala bych si domácí rajče co nám tu rostou v létě. Chjo,sákriš.

zlababa07
2. únor 2010

Ahoj vespolek, jdu vás pozdravit a okouknout novinky.Asi všechno nedočtu, tak jen co mi uvízlo v paměti (a byly to myslím samé dobré zprávy?):
Markee, sirell, jste šikulky, držím palečky, tentokrát to musí klapnout 😵
Všem těhulkám gratuluji ke kontrolám a myslím, že tu bylo i nějaká miminka, takže maminkám samse, kerrie a květince taky patří veliká gratulace!
No jinak se omlouvám všem, kterým jsem nepogratulovala, jsem ostuda, ale to je holt osud těch, co nakukují jen zběžně, flákaj se týdny po dovolených a pak jsou totálně mimo obraz, tak snad mi to odpustíte. 😅 😕

markee
2. únor 2010

Zlaby,díky moc.
Holky já sním v podstatě vše,krom tlustého masa. Ale občas jsem taky pořádně mlsná 😀

sarlotta
2. únor 2010

Já taky dělávám plněné palačinky.. enchilados🙂

normal palačinky naplníme masovou směsí. kuřecí masičko na nudličky orestujeme na cibulce, česneku, přidáme rajčátko, papriku, porek, zel.okurku na kostičky..chvilku dusíme. kdo chce může přidat chilli koření.
naplněné palačinky potřeme naskládáme do pekáčku a nahoře potřeme kečupem smíchaným nastrouhaným sýrem- zapečeme.

markee
2. únor 2010

Sarlott,jojo ty občas taky dělám. Jsou moc fajn. Jen tu mám mleté maso,tak ho dám do palačinek,pže na karboše a tak, nemám chuť.

sarlotta
2. únor 2010

kurňa už mám na to chuť

aronek
2. únor 2010

koukám, že si děláme pěkné chutě 😀 , já už mám tedy po buchtičkách 😢

markee
2. únor 2010

tak já jsem po obědě-měla jsem rýži a kuřecí nudličky na kari a malá to má s těstovinama. Odpoledne se vrhnu na ty palačinky,chci jich víc,aby si dala malá i sladké. Co zbyde,tak z toho budou plněné masem.

mirax
2. únor 2010

Ahoj holky, takjá snad píšu i rychle 😀

V poradně mi dr. řekla, že jsem na 5 cm otevřená!!!..žádné bolesti ani kontrakce nemám, udělala Hamiltona,s první kontrakcí prý máme vyrazit do porodnice, aby jsme to stihli 😀
A už mě nějak všechno pobolívá nebo co 😀
JInak nástup zítra v 7 hod a pustí mi vodu a rodííím!
Konečně! 😀 😀 😀 Tak držte palečky.
Z porodky na píšu Farmince. 🙂 🙂 🙂

markee
2. únor 2010

Mirax,téda já myslela,že si tě tam už nechaj. Ale jestli jsi na 5 cm otevřená,tak to určo už půjde rychle. Jůůů bude další miminko 😀

sirella
2. únor 2010

Ahojky holky 🙂 Zrovna jsem vstala,posnídala guláš 😀 a přišla dočíst aby se mi toho nenaskládalo moc....guláš sice nebyl srnčí,ale hovězí byl taky good...ale srnčí musí být bomba.U nás ho dělává tchýně a vždycky je to lahoda 🙂

Mirax...strašně moc držím palůšky 😉 ...brzo bude Alžbětka už na světě 🙂 I když teda Hamilton je pěkný hnus 😝 ...teda aspoň pro mne byl...ale zase to posune miminečko blíž 😉 🙂

Farmi...jak jsi psala včera, tak asi budu fakt těhu 😀 😀 😀 Ponocování u mne už nehrozí...a do n ějakých 2 nebo 3 už absolutně nee...tercince jsem už vysvětlila, jak to se mnou je...vstávám ve 12 nebo 13, pak cca max.4 hod funguju a pak už jdu bucnout zas 😀 V Ordinaci se už začínám ztrácet,protože min.půlku prospím 😀

Všimla jsem si že se tu mihla zlabka...zlabi moc díky 🙂
Moc jsem na tebe s tou hysterkou myslela,ale nevěděla jsem kdy jsi na ní přesně byla(věděla jsem,že v lednu,ale přesný den jsem zazdila)...nakoukla jsem ti do albíčka a zjistila,že jsi dopadla moc dobře 🙂To je moc fajn...moc jsem ti to přála...a brzo budeš těhulit s náma 😉 🙂

markee
2. únor 2010

ahojky Sir, kdy jdeš na další kontrolu k doktoru?
Koukám spáč jseš pořádný,ale když to jde tak proč ne. Mě by malá vykopala z postele velice brzo 😀 nechá mě tak do těch osmy,dýl ne.

sarlotta
2. únor 2010

Mirax super 5cm, šikulka... no ještě aby néé, tolik poslíčků🙂)))

sirella
2. únor 2010

ahojky markee...jdu 8.2...mám celkem dost nerva,protože dr.říkal,že se zatím nedá říct jestli je ta dutinka co posledně viděl v děloze a nebo ne.Tak jsem hledala info o mimodělož.těhu a nemám ani jeden příznak tak snad to bude ok...
A co ty???Kdy se chystáš???Já původně chtěla jít až tak v 7 nebo v 8tt ale měla jsem urité problémy tak jsem byla už 5+2tt a to nebylo nic moc vidět

sarlotta
2. únor 2010

zlabi taky blhaopřeju k úspěšné hysterce. Taky jsem furt pátrala proč ... ale asi prostě nebyl správný čas. brzo budeš těhulka 😉

sarlotta
2. únor 2010

Holky těhulky písněte kdy máte kontroly, nějak nám to chybí v tabulce🙂

sirella
2. únor 2010

šarlotko...já 8.2 🙂

markee
2. únor 2010

Jasně,no určitě to bude v pořádku neboj. 😉 Budu na tebe myslet.
No mě se pořád točí hlava a sice jsem jedla a není po tom špatně,ale i tak prostě to není nejlepší. No uvidíme. Já půjdu k doktoru koncem února snad, kdyby mě nevzal v tom týdnu,tak holt další-první v březnu-to by mělo být snad už jasný jestli je srdíčko a hned bych po té kontrole volala na genetiku a objednala se tam,pže oni mě musí do 12tt poslat na odběr placenty. Uvidíme no. Horší je,to neříkat,že nejspíš čekáme miminko. Ale zas je dobrý,že nikdo neví,že jsme se snažili. Prostě to nikoho nenapadne,všichni myslí,že nejdřív práce a pak mimčo. No, logicky by to tak mělo být,pže jestli bude vše OK,tak do konce těhu nebudu mít ani korunu. Ale obětuju to pro zdravé miminko,pže to je cennější.

hanana
2. únor 2010

miraxko hodne stesti .....
Markee gratuluji drzim pesticky
zlabi jsi hodna ze jsi se prisla kouknout
sarlottko jak je? ja mam ko. 4.2 dekuji 😵

hanana
2. únor 2010

jo aronkovi gratuluji k poslednimu pracovnimu dni, ted si to doma uzivej naplno , nemas moc casu 😀

markee
2. únor 2010

Zlabi,taky gratuluju k dobrým výsledkům hystolky.
A Aronek už bude doma? Tak to je fajn. A teď odpočívat dokud to jde 😉

sarlotta
2. únor 2010

dobrý hani🙂 už mě opouští únava, bříško leze... začíná to být fajn 😎

markee
2. únor 2010

Sarlott,hezký bříško 😉

sirella
2. únor 2010

markee...díky...jsi hodná 🙂
Taky ti budu držet palůšky,aby bylo všechno ok 😉
A k té práci...já se snažila najít,ale nešlo to.Prostě kde nic není, tak se nedá nic dělat...a tak jsme vlítli na mimčo a zadařilo se hned...myslím,že se to z části povedlo tak rychle i díky tomu,že jsem neměla žádné stresy(což by v nové práci bylo) a byli jsme všichni v klídku a v pohodce...prostě skvělé Vánoce 🙂
A u tebe to bylo podobné...je dobře,že jste se rozhodli,zapracovali a vyšlo to...teď ještě sfouknout tu genetiku a bude už všechno ok....vím,že bez peněz se těžko žije,ale vím,že jsi práci hledala dlouho a nedařilo se.A zdravé mimi je důležitější

Můžu se zeeptat kolik jsi asi tt???Stačí odhad...jsem jen zvědavka zvědavá 😀

markee
2. únor 2010

Dnes bych měla být 4+1

sirella
2. únor 2010

šarlotko...taky jsem nakoukla...pěkné bříško máš 🙂

sirella
2. únor 2010

aha...tak to je ještě maličko...to máš fakt k dr. ještě čas...já k němu šla hlavně pro duphaston nebo utrogestan...nechtěla jsem nic nechat náhodě 🙂

aronek
2. únor 2010

mirax, moc držím palečky, aby vše dobře dopadlo a malá byla na světě 😉

hanana, marke, ještě jsem jdu zítra, ale zase mi dali tolik práce, že je to na zbláznění. nikdo tu mojí práci neumí, nástupce ještě nevybrali , tak mám dělat manuály 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru