Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
15. bře 2010

Ee.lisko, jsem dneska 15TT+2 podle MS.. podle UTZ jsme o kousek větší.. asi o 4 dny říkal ten dr na UTZ velkym..
a kontrolu mám právě zítra.. tak jsem zvědavá, co mi paní Dr řekne..

aja.83
15. bře 2010

Sirellko, moc gratuluju k negativním výsledkům! 😉 Paráda! 😵

aja.83
15. bře 2010

Ježiš, holky, já tu chvíli nejsem a tady se rozjíždí hotová sázková kancelář 😀 ! Tak já teda nevím, kdo bude první, ale už aby teda někdo byl! 😀 Za chvíli tu máme večír a kde nic, tu nic! 😲 Tak holky rodičky, zatlačte! 😀

sirella
15. bře 2010

mari,handm,ajo...straně moc děkuju 🙂 Spadl mi fakt šutrák ze srdce...a konečně se vyspím...se těším jak malé děcko 😀

handm:Budu držet palůšky ať to máte taky tak dobré...neboj budete 😉 Ty jsi ještě mladá žabka tak budeš mít obrovitánské číslo

mari:Neboj...já už bádat nebudu 🙂 Včera jsem zas strkala nos kam jsem neměla a tak jsem si to zakázala...já vím,že už po několikáté...ale snažím se dodržovat že lezu jen sem,na bulvár a na maily...jinak se snažím všechno ignorovat.A teď mám fakt výbornou náladičku a tak si ju nechcu pokazit a mimi nějak zbytečně stresovat.
Když jsem čekala syna tak jsem přečetla dvě knížky a všechno dopadlo ok tak teď to snad vyjde zas 🙂

wlladka
15. bře 2010

Ahoj, tak co? Pořád žádné zprávy?

Jé, tady se sází!!! 😀 Tak pokud se mohu přidat, pak věřím 1.Stroužinka 2. Martinkal 3. Aronek

Sirel moc gratuluji k testíkům. 😵 Jsem taky "letitější" mamina, tak vím jak dokážou doktoři svou předpovědí o možných rizicích vynervovat.

petroska
15. bře 2010

ELi já už dostala pozvánku z predika že v 16 týdnu jdu na ně,na krev,takže pujdu.a pak už mám domluvený rovnou i 20 týden u nich.hm tak teda nechtíky asi opět dám 🙂 právě kdosi tu už dávno psal že pohyby necítí ale cítí jakési vrnění už právě v tom 14 týdnu tak sem nevěděla zda nemám zase něco špatně že já furt nic.já jdu na KO ve středu tak bojím bojím zase ☹ ,nějak nejde se na ko těšit

sirella
15. bře 2010

wlladi díky 🙂 Já tě právě sledovala,že jsi amnio absolvovala a jak jste to tu probíraly s holkama tak jsem hltala každé slovo...fakt jsem měla strach,že budu muset taky jít.Naštěstí to dopadlo dobře.Mě strašně děsilo to riziko potratu...loni v září jsem měla zamlklý a teď kdyby se zas něco potento tak nevím nevím...
Ale strašně mě to jak jste to tu s holkama popisovaly uklidnilo...ale když nemusím tak tím jen líp 🙂

wlladka
15. bře 2010

Já jsem měla amnio naplánované dopředu i bez testů. Pak mi je dělali jen proto, že to při tom AMC chtějí. Výsledky mi řekli akorát, že je to na hranici. Uklidňuju se jen tím, že se do toho vzorečku vkládá věk, no a ten mi to na tu hranici posunul. Tak to tak snad bude. Podle UTZ vypadá malý krásně. I před tím odběrem (AMC) ho dr. kontroloval a říkal, že se mu jeví úplně zdravě. Teď už jen aby výsledky vyšli v náš prospěch a hurá - užívat si zbytek těhotenství.
Nervy jsou to děsný. Tobě vyšlo krásný číslo, tak můžeš být v klidu. Gratuluju. 😉

wlladka
15. bře 2010

Jinak - odběr je úplně v pohodě. U zubaře je to kolikrát o dost horší 😀 😀

tercie
15. bře 2010

Dobrý odpo kočky, tak se hlásím, že jsem konečně doma. Prvně ZPRÁVA OD MARTINKY:

Takže porodní plán zní:
a) dnes ve 20hod vyvolávačka
b) pokud v noci nezabere (a ona v 80% nezabírá)ta ráno další a silnější
c) zítra rodím
Papa 🙂

Takže Marti držíme palce hlavně ať je to bez zdržovaček 😉

wlladka
15. bře 2010

Tak to je supr 😠 - celej den se nervit v porodnici, aby pak řekli, že se bude rodit v noci, či zítra 😕

Terci - děkujeme za první zprávičku 😉

sirella
15. bře 2010

wlladi díky moc 🙂 Budu ti strašně moc držet palůše aby výsledky byly OK 😉 a malý když vypadá zdravě tak určitě aj bude 🙂

Právě jak jste se bavily o tom odběru,tak mi to přišlo jako brnkačka 🙂

Mizím spat,protože mi už fakt padají oči...prostě mi odlehlo a tak se bude dařit usnout 🙂

Ahojky Tercinko 🙂 Díky za zprávičky od Martinky...chudera...ještě tolik čekání...ale snad to pak půjde ráz na ráz...moc držím palečky

tercie
15. bře 2010

A moje kontrola dopadla dobře, na pohmat dr spokojenej, hlavička je níž než posledně, nabral mi kultivaci, přibrala jsem za tři týdny 2,5kg, takže celkově mám teď nahoře 10,5kg, CTG v pohodě, hrozně hezky se to bušení poslouchalo, hotovej koncert 😀, a říkal, že kdybych teď začala rodit, tak že už se nemám čeho bát, že je prcek donošenej. Povídal prej, že "kýžené mety jsme dosáhli" a smál se 😀 a pořád povídal, jak je spokojenej, a že je to super, super, tož tak teda já jsem taky spokojená 😀
Další kontrola a CTG 25.3. 😉

Jo, kočky, já to nějak nemůžu rozluštit,protože mudr píše jako dobytek, hodím foto z průkajdy do alba, minulou kontrolu psal asi CS 2 a teď už 4, znamená to teda, že už jsem skoro bez čípku????????? Mrkněte na to jak vám to připadá, prosím... DíííK 🙂 Jdu to tam dát...

flair
15. bře 2010

Terci, jééé, tak Luky už je dopečenej a čípek se ti zkracuje 😉 Já se v těch číslech u čípku nevyznám,jen vím, že čím víc se číslo navyšuje, tím víc se čípek zkracuje 😀
A Martinkal ještě musí čekat, zlatíčko naše 😖 Ale už to budeeeeee 😅
Sirelko, super výsledky NT 😉
A já se pomalu rozloučím, po 16.h jedeme do Ostravy na kontrolu. Večer už se nestihn stavit, ale zajtra podám info 😉

tercie
15. bře 2010

Tady to je, vyznáte se někdo v těch zkratkách? 😕

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ee.liska
15. bře 2010

petros neboj, bude to dobré 😉 mě triply udělá můj dr a na utz ve 20tt půjdu do hradiště do nemocnice, nechám si udělat i dvd 😀 já si vždycky říkám, ať už je večer po KO 😀
jé zprávy o martince 😵 držím palce
terci to je teda super 😀

tercie
15. bře 2010

Já jdu zatím dočíst, doufám, že u toho neusnu, jsem nějaká oddělaná, byla jsem nakoupit pár věcí, noč. košile do porodky, pár plenek, kapesníčky na prdku, mastičku na bradavky a kloboučky na kojení, kdyby náááhodou, jednorázový gaťky... pár věcí a takovejch peněz v háji a já grogy 😀

wlladka
15. bře 2010
katyna6
15. bře 2010

Ahoj holky,tak jsem dorazila z práce a honem letím mrknout,kolik že to miminek už je na světě a ono zatím nic 😅

sirellko-mooooc gratuluji k dobrým výsledkům!!!

ee.liska
15. bře 2010

holky je to blbé ale já normálně holkám ten porod závidííím 😀 i s těmi bolestmi ale hlavně tya miminka, co za chvilku budou mít u sebe 😀 😀

wlladka
15. bře 2010

Já jdu žehlit. Nikdo to za mě neudělá, tak musím. 😨 Večer ještě nakouknu.

kvetinka7
15. bře 2010

Tercie, CS 4 znamena,ze se pripravujes..ale jeste nic vyraznyho 🙂 jeste si pockej 😉

Aaa, koukam,Wladka ceka opet chlapecka 😀 3.do party 😉

Sarlotko, ja u tebe tipuju holcicku 😉

wlladka
15. bře 2010

kvetinka no.... 😀 😀 😀 😀

sarlotta
15. bře 2010

Sirell blahopřejuuuuu moooooc🙂))))))))))))))))))))))))))))))))) já měla NT 1:5300 takže buď naprosto v klidu... a tripply mi vyšli 1:100 000 😎 Pozitivní na Downa se berou až od 1:250 a méně.

mari111
15. bře 2010

Tercinko tak to je dobře že je všo v pořádku, blížiš se k cíli,to je krása 🙂 Za chvíli bude atlet na světě 😅 . Dík za správičku od Martinky

mari111
15. bře 2010

teda Katynko, ty poslednou dobu jen přilítneš z práce,nakoukneš na koníka a za chvíli zas píšeš že mažeš do rachoty,nejsi tam nějak příliš moc, v tý práci 😕

tercie
15. bře 2010

Sirelko taky gratulace, máš to v suchu a žádný nervy, mě je 30 a riziko jsem měla 1:4500 😉

Holky děkuju, vy jste na mě tak myslely, to je hezký 🙂 A díky za odkazy, proštuduju 😉
On mi toho dr moc neřekne, a já pak tápu 😀 Že je to super je sice hezký ale holt s mojí kvalifikací doktora z hor by mi moh nějaký podrobnosti říct, no nééé 😀?

Sázky dobrý 😀 Ale nepřidám se, bo já bych určitě projela i gatě 😀

Květi dík, já se právě bála, aby to potom nebyl moc velkej fofr, abych se nedivila 😀 Ale už mám pokoupený nějaký věci tak budu pomalu už dávat do kupy tašku do porodky 😉

sarlotta
15. bře 2010

Terci však to je sranda ty sázky, hlavně ať sjou všechny dětičky už venku a krásné a zdravé🙂))

kopa
autor
15. bře 2010

Tercie díky za zprávy od Martinkal 🙂 to je dobře,že máte vše v pořádku 😉 aby jsi holky ještě nepředběhla 😀 😀

Sázky dobrý 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru