Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
1. dub 2010

Maab, jéééé teď koukám, že máš zasazený 2 semínka 😵 . Moooooooc držím pěsti 😉 .
Sarlott, díky, holky vždycky mě podržíte a slibuju, že až tohle sračkovatý období skončí, budu zase ta nejveselší holka na světě....teď mám nějaký blbý období, tak si přijdu jako fňukna, i když jsem normálně držák, tak jsem naštavná i sama na sebe 😠 . Ale zase bude lépe určitě 🙂 .

natalie77
1. dub 2010

Markee, tak naplánuj výlet někam, kam se chtěl třeba někdy podívat ...a cestou můžet ena ten nábytek kouknout, buď jako ty aktivní a když to bude dál sabotovat, ale nic nebude řešít, kopla bych ho kamsi 😠 . Ale fakt buď v klidu, všude je něco....

m.aa.b
1. dub 2010

jj mám 😉 a děkuju 😵

hanana
1. dub 2010

ahojte holky
sarlottko krasny saticky i pupik 😵
Mari , Kopi drzim pesticky urcite vsechno dobre dopadne
maab - ja to taky mela tak nejak, nic me nebolelo, ale prestala jsem krvacet pak dva dni nic pak zase tri dni spineni pak zase nic pak zase spineni - skoncilo to az za tri tydny
natalie je mi moc lito maleho , chudinka snad mu bude lip, kdyztak opravdu nekam jed

hanana
1. dub 2010

sorry ja to spletla maab gratuluji k prckum v brisku

sarlotta
1. dub 2010

ahojík Hani a jak se máte Vy🙂 jaké máte počásko u Vás 😎

sarlotta
1. dub 2010

natalie klidně si fnukni🙂 hlavně ať je bobíšovi líp 😉

hanana
1. dub 2010

no nic moc ma prset az do nedele a docela zima, co u vas? urcite budete mit na velikonoce lepsi pocasi....
holky je nejakej figl na vyfouknuti vajicek chceme je s malym malovat, ale nejak mi to nejde vyfouknout myslela jsem ze z toho porodim 😝

markee
1. dub 2010

Jo koukala jsem na fotečku Sarlotky-moc hezké bříško v těch nových šatičkách 😉
Já právě pro měkké dřevo nejsem-je na něm vše vidět. Postel má Johanka bukovou. Kdybych měla na to peníze,tak jí z buku necháme udělat i ty skříně a tak,ale na to peníze nejsou. Máme na to tak do 15 tisíc plus možná ještě něco málo. Pže nevíme pořád kolik bude ta postel stát-možná nic a možná až 10tisíc-což máme dáno vedle. Mě by pro ní stačil nábytek i z lamina,když bude pěkný,pže až bude větší,tak bude chtít určo pokojíček jiný a nepředpokládám,že bude chtít stejný i v 18ti letech. Určo by jsme ho tak za 10 let měnili-kdyby na to byli penízky.

markee
1. dub 2010

Hana,jedině větší dírky do těch skořápek. Ještě bych zkusila celé to vajíčko propíchnout,jestli by to pak nešlo líp,ale dlouho jsem to nedělala. Tak nevim jak moc se musí funět 😀

hanana
1. dub 2010

markee funela jsem co to slo a stejne to neslo 😀 😀 😀 😀

sarlotta
1. dub 2010

hani musíš foukat mooooc🙂 lepší chlap aby to foukal 😀 😀

markee no jo buk je krásný... my kupovali komplet z měkčího dřeva, aby se malý moc neotloukl o rožky🙂

hanana
1. dub 2010

tak dik asi opravdu pockam na manzilka 😀 😀

markee
1. dub 2010

Hani,tak to nech na manžovi,to vyfukování.
Sarlott,věřím no,aby se neotloukl. Tak koukám ne netu jen z masívu a téda-to jsou pálky. No né,že bych to nevěděla,ale děs běs. Brácha je truhlář,ale určo by mi to laciněji neudělal. Hlavně nechci,aby to dělal po večer a měl to jen za materiál. No u nás je to fakt hrůůůza. Já chtěla aspoň něco,ale hezkého. Chjo.

kopa
autor
1. dub 2010

holky tak já pomalu vyrážím 😅 😅 no je mi z toho špatně 😅

Natali je mi líto moc malého 😔 chudinka 😔 ale také bych raději někam ještě zašla k doktorovi.

m.aa.b
1. dub 2010

hani jsi mě ted pěkně zmátla 😕 😅 😀

hanana
1. dub 2010

kopi neboj vsechno bude ok, pak se nam prid nahlasit 😵

hanana
1. dub 2010

sorry ja jsem dneska nejaka zmatena 🤐 😵 😀

m.aa.b
1. dub 2010

Kopi tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí 😵 😵 😵 😵 😵

markee
1. dub 2010

Kopy,bude to OK neboj se.
Smůlu mám v tomhle jen já,takže neboj. Držím pěsti 😉

m.aa.b
1. dub 2010

markee ☹ ☹ ☹ ☹
nebuj určo bude líp uvidíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markee
1. dub 2010

Tak koukám,že maj v asku zas akce a pokojíky nejsou špatné. Jen prostě maj skříně a komody málo hluboké ☹ Prostě ten pokoj elmo se mi moc líbí i kvůli hloubce skříní a tak. Prostě mi nepřijde drahý,ale mám smůlu ☹
Maab,snad bude líp. S tou brigádou to nevypadá nijak,prostě prý mi daj vědět,kdyby potřebovali víc lidí,takže zatím nic no.

sarlotta
1. dub 2010

Malý má takový pokojík, zatám bez židle a stolku

markee
1. dub 2010

Sarlott,takový se mi taky líbí pokojíčky. Já původně chtěla dřevo a prostě doplňky pak barevné. Ale ale.
Já právě bych pak, až to bude potřebovat,koupila ten rostoucí stůl a židličku-moc se mi to líbí.

aronek
1. dub 2010

Ahoj, dnes nějak nestíhám, tak jdu alespoň na dočtení

markee
1. dub 2010

Sarlott,hodíš mi sem odkaz na ten pokojíček. Já mám nejspíš uložené stejné stránky,jen na vedlejším PC a to je teď vypnuté 😒

m.aa.b
1. dub 2010

Markee bude líp jen si to musíš myslet i Ty, víš? 🙂 😉

markee
1. dub 2010

Maab,občas si to myslím,ale jen občas. A hlavně mi přijde,že s tím co vím,že nás čeká,nemůžu myslet na to,že bude líp. Nejde mi to, myslet na to pořád. Já to vlastně nikdy nedokázala ☹ Takže nikdy v životě nebudu u mě vnitřně líp,pže si nemyslím,že bude.Chjo. Je to můj boj,můj problém a moje blbá hlava ☹

sarlotta
1. dub 2010
sarlotta
1. dub 2010

já jsem to omrkla na netu a jeli sme to koupit do Zlína pak🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru