Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
8. dub 2010

jj už jsem v pohodě.bolesti už se nevrátily tak snad to nic nebylo.dnes zkusím k mojí gyndr jestli mě vezme,mám jít totiž až zítra ale risknu dnes tak uvidím jestli ji ze špytálu poslali zprávu nějakou a co mi na to řekne.jinak já citila cosi před 2 dny ale ted zase dlouho nic tak taky nevím jestli to je už mimiš 🙂 .třeba to taky příjde u mě až po 20 týdnu.

farmarska
8. dub 2010

holky tak jsem se rozhodla že ty antb. brát prostě nebudu 😠 Jako ten můj debilní obvoďák mi je pokaždý když za ním přijdu napíše, bez odběru krve, nebo stěru z krku, vožrala jeden 😠 Mě ta moje nemoc jako angína teda vůbec nepřijde-co jsem si přečetla příznaky na netu 😅 , ale spíš jako chřipajzna, s těma bolestma kloubů, atd.. No už včera se mi to nezdálo, tak jsem si říkala, že to do dneška vydržím bez nich, když tak je můžu začít brát oddedneška, ale zkáknu si raději nejdřív ke krčařoj(ke kterýmu chodím docela často, páč je pečlivej), jenže když jsem tam dnes dojela, zjistila jsem, že má do pondělka dovolenou 😝 No nevadí prostě je jíst nezačnu a zkusím se vykurýrovat přírodně, vitamínama, čajema, medem, citronem, echinaceou a na kašel si dám hedelix sirup, zkusím se vyležet, max. ten paralenek a uvidíme jak mi bude v dalších dnech.., vždycky je můžu začít polykat, když bude hůř. Ale třeba už dnes mi je o trošičku líp než včera a ani ty klouby už mě tak nebolej..
No a jestli mi to vyjde, to jak jsem si to naplánovala, tak za pár dní budu fit a budu moct začít v klidu znásilňovat manžu 😀 a třeba ani tu ovuli neprošvihnu 😎 To nám to ten tejden, co nebudu muset bejt po večerech v práci půjde jedna báseň 😉 😎

farmarska
8. dub 2010

jinak co jsem stihla dočíst a zapamatovat si, tak moc gratulíkuju Natálce ke zkouškám 😵 😵 M.a.b. moc moc potichounku gratuluju k čárečce 😵 😵 😵 a tercince držím palce k dnešní kontrole 😵 😵 😵
Jinak jste moooc véliký zlatíčka jak jste mě tu litovaly kuli práci, ale rozhodně si vy nic nevyčítejte!!!!za to přeci nemůžete! ste se mi snažily pomoct a poradit, jak nejlíp jste uměly!todle nemohl nikdo tušit a jestli tu je jedninej debil tak jsem to já..příště než někam vlezu a něco si dohodnu, tak tu práci budu chtít před tím na vlastní oči vidět, jak to chodí a vypadá tam. páč t podnikatelé a majitelé jsou strašně prolhaný a nakukají nejdřív člověku cokoliv 😠 😝

sarlotta
8. dub 2010

petroska nechceš do tabulky ?

elíííííííííííííííííí supééééééééééééér skvěléééé jééé já mám radost🙂)) příští týden dáme kafíčko ju... doufám, že se ukáže i Sirellka 😉 a Petroska by taky mohla nééé 😀

sarlotta
8. dub 2010

farmísku chtělo by to jiného obvoďáka🙂))

sarlotta
8. dub 2010

ahojík maarrti jak je těhulko ? 😎

hanana
8. dub 2010

maab potichoucku gratulace to je nadhera 🙂 🙂 🙂 🙂
eli gratulace k zdravemu mimi 😵
aji je mi lito ms ale nevzdavej to...
farmi preji brzke uzdraveni

farmarska
8. dub 2010

jo Elíí ted to teprve dočítám.. mooooooc gratulujuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
8. dub 2010

šarlot jo chtělo.. todle je nějakej bejvalej vojenskej, co chlastal.. ted už teda nechlastá ale je to takovej magor. Jenže u nás jsou všichni ostatní dobří doktoři plní a nový pacoše neberou a zbyli tu jen ti "horší" 😀 Já normálně chodím místo k němu skoro se vším ke krčařoj, ten je fajn, jenže ted tam jaksi není. A jak je tobě? Co malej, jak se těší na miminko? 😉 😵

farmarska
8. dub 2010

Ajuško ☹ ☹ jak ty to děláš, že to všechno bereš s takovým optimismem? normálně ti to závdím, že to umíš 😅 taky bych příchod mrchy chtěla brát takhle, jakože bum bác.. no ale bojím , že u mě to tak nebudu, nejdřív budu depkovat, pak se zlobit sama na sebe a pak na manžu, že odvedl nekvalitní prácičku 😀 😀

farmarska
8. dub 2010

teda holkýý tady se vůbec kekecá 😝 😀 máte tu nějak mrtvo 😝 Ještě že jsem se rozhodla vám to tu zachánit 😀 😎 😀

kopa
autor
8. dub 2010

Eli moc gratuluji!!!!!!! 😵 😵

Farminko brzy se vyléči 🙂

Jinak já mám dneska zase náladu 😅 😔 Náš nemocnej freták,žere skoro 5 let stejné granule,dělám mu z ní kašičky z jiných fretčích granulí to nejde a jiný nežere!!!!Dneska načnu krabici a vypadá,ti že mi změnili obsah granulí,že tam asi dávaj víc obilovin,granule nejsou mastné a on to prostě nežere 🤐 🤐 V tý kaši má jediný přísun vody,sám se nenapije.A aby toho nebylo málo tak naše Božena je kastrovaná cca 4 roky a má nateklou vulvu jako by byla v říji 😠 🤐 🤐 Takže bud to splaskne,dáváme tomu týden a nebo do ní budou cpát injekce na ukončení říje v lepším případě,v horším jí budou muset dělat rekastraci a nebo to budou nadledvinky a jediný vet co tohle umí operovat je až v Brně 😔 😔 No nák mě všechno začíná s prominutím srát 🤐 🤐 🤐
Do toho přítelák chce začít malovat a dělat nakou revizi elektřiny 🤐 🤐

kopa
autor
8. dub 2010

ty hormony mi začínají dávat 🤐 😀 😀 😀

sarlotta
8. dub 2010

Farmi no jo těší... ale zas jako to neřeší každý den🙂))) chlap 😀 😎

Kopi to jsou starosti kakra 😒

kopa
autor
8. dub 2010

No to víš Sarlott,u nás nemůže být chvíli klid. 😅 😅 My máme furt něco 😅
Přítelák se bojí aby neměla chudák rakovinu ☹ no tak taky mají svůj věk už jim je 5let.

farmarska
8. dub 2010

Taky gratuluju pájínce k vydařenému obskoku manži 🤐 😀 😀 Jako někdy s těma chlapama to je fakt dřina 😝 U mě zatím na prádýlko nedošlo, ale nebude to dlouho trvat a cpu se do něj 😀 😎 V pondělí jsem dokonce pod vidinou možného oplodnění i po práci ještě večer, když jsem byla sedřená k smrti, posbírala poslední zbytky sil a šla znásilňovat 😅 Naštěstí se nebránil, takže jsem nemusela použít násilí a stačilo mi "jen" hupsnout na koně 😉 Holky to plodění je dřina! 😝 😝

farmarska
8. dub 2010

Kopi jejda, to je ale období vid 😝 hele ale co, hlavní je že jsi těhule, todle jsi zvládla a to ostatní zvládneš taky nějak 😉 To s freťlákama mě mrzí..no mají už svůj fretčí věk..., ale snad bude zas dobře.
šarlotko a on by raději holku nebo kluka? Náš Robert chtěl radši bráchu, ale pak si to zase rozmejšlel, bo se bál, že mu bude moc brát jeho hračky, to by prej u holky zase tolik nehrozilo 😀

sarlotta
8. dub 2010

farmi on neví do čeho jde🙂)) a je mu to myslím jedno.

holky u nás je 24st na sluníčku... super se budu odpolko opékat na hřišti 😀

paajaa
8. dub 2010

Farmi: držím palce, aby ti bylo lépe a hlavně, aby jsi se pořádně vykurýrovala. Jsi odvážná. když nebereš atb. od Dr.

Kopi: když se to se.e tak se to se.e, ale doufám, že bude brzo lépe. Hlavu vzhůru

farmarska
8. dub 2010

Pájí no odvážná ne, možná blbá 😅 ale když mě ty antb přijdou fakt zbytečný 😅 to zkusím bez nich a když to nepůjde přírodně a přirozenou cestou, tak si je holt vezmu ..o pár dní pozdějc 😉 ale jestli to vyjde, tak supr, tělo nebude zaplácaný chemií a my se budeme moct snažit 😎 To víš, že kdyby mi nešlo o snažení a o mimi, tak bych pilule lupala hned od včerejška, ale takhle prostě uvažuju jinak 😅
pájuš já jsem ták zvědavá na vás! když jsi měla ten hezkej testík..tak jak to dopadne 😉 no mělo by! 😵 😎 😎 A co manža už byl na tom spermiogramu, nebo se teprve chystá? 😕 já ted s tou prací posr..nou jsem nějak nestíhala dočítat 😝

natalie77
8. dub 2010

Ahoj, Farmi, jsem ráda, že je Ti lépe... 🙂 .
Jo tak znásilňovat...no to mě nenapadlo,...manža řekne, když se na něj začnu sápat a funět, že je utahaný, že až zítra...a já řeknu hmmmm a hodím naštvaně bok....
Takže znáslilnit 😵 . Díky za radu 😀 😀 😀 .

Holky, já tady sedím a nic nedělám, k obědu jesm udělala rozito, protože jsem neměla smetanu a na kuře na smetaně je to základ 😉 😀 .
Fakt jsem totálně utahaná, teď to ze mě tak opadává, že mám o dělat, abych obstarala základní věci....no zítra večer budu asi gumová 😉 .
Ajo, jsi fakt neskutečný optimista, doufám, že to nemáš, jako já....mě také tak všichni berou, ale měli by mě vidět pak ve sprše, když to na mě přijde.... 😉 . Tak držím pěsti.

farmarska
8. dub 2010

Jdu si udělat čaj, vařím si ted lipovej s medem a citronem, už mě ale leze krkem 😝 Nemáte tip na nějakej jinej -léčebnej?

farmarska
8. dub 2010

taky přemejšlím, že si na noc zkusím udělat to teplý mlíko s rumem, medem a špetkou másla..nebo jak to bylo...nevíte? dlooouho jsem si to nedělala a už nevím co se tam všechno dává 😅

mirax
8. dub 2010

ahoj holky,moc prosííím...podpořte obrázek 🙂, který namaloval můj synovec Tomík 🙂

http://www.euzelva.cz/stranka/hlasovani-do-sout...

pošlete hlásek obrázku č.280 🙂 , je to ten poslední.
je jasné, že už nevyhraje, ale i tak, ať má radost, že někdo hlasoval.

Moc díky za dobrý skutek 🙂

natalie77
8. dub 2010

Farmi, já se léčím zázvorovým vývarem )kořen mají v zelenině, stačí kousíček povařit..) s medem....prohřeje tělo a je to jako s česnekem, přírodní antibiotika.
Jo a na ten krk zkus Bioparox, to je lokální antibiotikum, mě to pomohlo...taky Strepsils a takový ty cucací na krk...

sarlotta
8. dub 2010

farmi černý bez🙂 a šípek na nachlazení

sarlotta
8. dub 2010

mirax oki

mirax
8. dub 2010

Jinak moc koníka nestíhám...Je krásně, tak pořád někde trajdáme venku🙂

farmísku, copak ti je? Náš primář na jakoukoliv nemoc doporučoval svařáka s rumem 😀

U nás vše v pořádku, Bětuška už nechrochtá ani netlačí, noci jsou paráda, spí nádherně..jen před usnutím pláče, ale většinou krátce. Asi si potřebuje trochu ulevit od těch všech celodenních zážitků či co 😉

Co tercie? už rodí?

Musím vás nějak dočíst,alespoň trochu..., ale děsně mě bolí hlava, zase ten můj krk a migréna..už třetí den a nic nepomáhá ☹

natalie77
8. dub 2010

Mirax, tak už jsem hlas poslala...Tomášek má moc hezký obrázek, bych nenamalovala ani já 😉

mirax
8. dub 2010

zázvor je všelék, to je pravda a biparox jsem aplikovala i v těhu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru