Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
12. dub 2010

A jooo, holky, Paajinka má spermiogram! To na ně musíme moc myslet!!! 😉

sarlotta
12. dub 2010

Holky co máte dobrého na obídek?

cajori17
12. dub 2010

cau holky..... ted jsem prisla z gyndy,protoze me od patku silene picha vajecnik....nemohla jsem ani chodit,no a dr,mi nasel asi 5 cm cystu....takze v pondeli na injekci a jestli nezmizi tak musi laparoskopicky ven...ach jo,tuleni se zas musi odkladat,mam depku jak hrom..... ☹

markee je mi lito cim si ted prochaszis,nemas to lehke....

sarlotta
12. dub 2010

Holčinky začínám být nějaká nervní kakra 😠 .. venku hnusně... zítra jedem na utz do Zlína... jééé ať je tam pořád děvčátko 😵 a ať je všechno ok.Ty kontroly mě zabijou 😀

sarlotta
12. dub 2010

cajori... možná by nebyla od věci i laparka když už... něboj je to krátký zákrok na pár minut a pak se dobře těhulí 😉

wlladka
12. dub 2010

Ahojík, tak jsem zpět. KO dopadla OK 😀 😀 Děkuji za palečky. 😉
Pan doktor juknul na čípek a je super. Pak ještě poslechnul malýmu srdíčko tím ručním přístrojem a chválil ho, jak je to statečné miminko! 🙂 🙂 Prý má srdíčko jako zvon. Ani u staršího těhu to srdíčko prý neslyší tak jasně. Tak mě zase potěšil. 🙂 Mám radost z prďolky malýho, jak je statečný a šikovný. No, ještě je před námi ale daleká cesta. Tak se zase tichounce radujeme. 🙂 🙂 😵 😵

Občas je tam nějaká stará sestra na výpomoc. Já už na ni kápla dnes podruhé. Postavila mne na váhu a já rifle víc jak 1/2 kg, košili, svetr, boty. No váha ukazovala 77 a kus. Ona pipka hned do průkajdy zapsala 78kg. To ten doktor čuměl! Teď jsem se vážila ve spodním prádle doma a mám 76,1 na digitální. Oni tam mají tu starou ručičkovou z roku dva. Tak si asi doktor myslí jak doma žeru 😅

sarlotta
12. dub 2010

wlladi já se vážím radši doma🙂))

sarlotta
12. dub 2010

blahopřeju ke kontrole to je fajn 😀 😎

wlladka
12. dub 2010

Sarlott, taky se vážím doma, ale tahle bába je nějaká aktivní. Ještě mi tam vykládala, že si nemám sundavat ty boty, že když se předkloním, tak mi hned váha poskočí o kilo navíc.

wlladka
12. dub 2010

Takže příští kontrolku mám 21.4. v Plzni v rizikové. Prosím do tabulečky - děkuji 🙂

wlladka
12. dub 2010

Jo, ještě jsem vám chtěla ukázat toto http://www.elasti-q.cz/elastiq-prenatal/ To si koupím a budu polykat. Taky je tam i pro mrňousky krémík na opruzeninky.

sarlotta
12. dub 2010

jo wlladi od nich mám krém na strije - je super a byli k tomu vzorky s DHA. Ale já mám Femibion 400 +DHA tak zůstanu u toho🙂

tercie
12. dub 2010

Ahojky holky, hezký poledne 🙂 Jsem si trošku pospala 😀 A jdu dočíst 😉

wlladka
12. dub 2010

Já beru GS Mamavit tak tohle k tomu přidám. Došla mi kys. listová, tak jsem nevěděla, jestli si jí mám ještě koupit. Pak jsem narazila právě na ten elastiq-prenatal a tam je krom DHA taky ta listovka.

flair
12. dub 2010

Ahojky🙂
Farminko, z toho včerejška si nedělej těžkou hlavu, ale udělala bych to tak, jak krásně napsala Wladka 😉 Příjemná atmoška, něco mnam a stručná, ale milá omluva s šibalským úsměvěm, že hormony tě zblbly 😅 Máš na to teď absolutní právo 😉 A teď hodně štěstí na pohovoru 😉
Wladi, gratulka ke kontrole, Koblížek je šikulka 😵
Markee, mrzí mě ten tvůj chlap 😒 Na druhou stranu máš motivaci. Ale ne jen kvůli němu, ale kvůli sobě. Podívej se třeba na starší fotky, kde ti to náramně slušelo a cítila ses výborně a chtěj se zase cítit výborně. Sebevědomí je nesmírně důležité i pro získání práce, jak tuším psala Natálka. Na Míšu se vyprdni a věnuj se sobě. Moc na tebe myslím! 😉
Cajori, blbá cysta 😠 ach jo, boj pokračuje.
Paajinko, přijd nám pak hned říct, jak to manža dnes zvládnul 😉
Šarlotko, taky jsem před kontrolami vždy nesvá 😝 Ale bude to OK Ok Ok 😵

wlladka
12. dub 2010

Terci, pospání je fajn. Jen si užij dokud ještě můžeš. 😀 😀 😀 Za chvíli přijde Lukášek a budeš lítat mezi kojením a plínkama. 😉

wlladka
12. dub 2010

Flair děkuji. Jsem z takových zpráviček od mudrů nadšená. Když si vzpomenu, jak jsem poslouchala mýho gyn. když mne strašil s vysoce rizikovým těhu a jemně mi to rozmlouval.... 😔
Teď se mu miminko líbí. Jéé 😀 😀

sarlott - uvidíš, že UTZ bude fajn. Pěkně si to užiješ a zamává na tebe ta tvá holčička. 😉 Nabuj, nebudeš mít bandu Klapzubáků jako já 😀 😀 😀
Tak já se zase sbírám a běžím naproti do školy tomu (zatím) nejmladšímu. Jen kdyby nebylo venku tak hnusně. No, pak už paty nevytáhnu. 😀

markee
12. dub 2010

Farmi,děkuju za odkaz. Hned jsem mamce poslala odkaz na jedno pracovní místo. Mě by se tam taky jedno líbilo-teda na které mám vzdělání. Jenže je 55km od bydliště vzdáleno,takže to je dost a špatné spojení busem. No,určo se něco časem najde.
Já vytřela,umyla nádobí a pak si šla číst. Dost jsem se do toho zažrala,takže mě to fakt uklidňuje. Za chvilku jedu pro malou,aspoň tu nebude nuda.

tercie
12. dub 2010

Jéé tak holky snad na nic nezapomenu...

Wladi gratulka ke kontrole, Paaji držím palce na spermio, Natali jak jsi včera psala o manžovi, že se vydrží i týden nebavit...nepsala jsi o tom mým? Silně jsi mi ho připomněla 😀 Farmi taky bych se neomlouvala, dobrej dlabanec to spraví, nešťourat, nepitvat a bejt milá 😉 a držím taky palce na pohovor!!! Cajori mrzí mě ta cysta, ale třeba byla příčinou dlouhých cyklů a tak, a když se jí zbavíš, tak otěhu raz dva...už aby to bylo, viď 😉, Markee fakt teda toho teď na tobě leží až až, tak starost o mamku přesuň na bráchy, jestli s ní žijou,m jednorázová pomoc by jim snad neměla bejt zatěžko...

Tak a už víc nevím 😀

madormi
12. dub 2010

markee, vysvětlila si manžovi, že není žádný model a ať spadne zpět na zem? promiň, ale je fakt na pěst frajer potřeboval by pěkně setřít od nějaké kočandy, aby si uvědomil, že on teda žádná hvězda není ( nevím jak vypadá, ale předpokládám že Brad Pitt to není 🙂 tak se šprajcni, ne kvůli němu ale kvůli sobě - začni na sobě dřít- jumping je na hubnutí ideální, do toho dietku ráno muesli, dopoledne jogurtík, v poledne jen kuřecí nebo krůti nebo ryba se zeleninou nebo rýží, odpo ovoce, v pět celozrný chléb, šunka která má min 85% masa, sýr, okurka atd a ono to půjde a to pak manžel bude valit bulvy a ty ho budeš moci krásně setřít, že teda, by měl na sobě taky máknout, že teď z něj máš fobii ty ( určo se na něm něco najde 😀
jinak my se s manžou poctivě snažili - 8 Dc, 11 Dc, 13 Dc, 14 Dc asi to ještě pojistíme a pak děj se vůle boží 😀 Od středy mě píchali vaječníky, bolela prsa a měla jsem výtok, dnes už ne

tercie
12. dub 2010

Farmi tak nebudeš sama kdo bude dneska žehlit...manža přijel nasranej z finančáku, jsem mu zvrtala přiznání, spletla jsem tam desetinný místo a vypočítala to špatně...neumím to a dělala jsem to podle nějaký internetový aplikace no a v políčku kde jsem vyplňovala částku mi zůstala jedna nula co tam byla předvyplněná...prej tam z něj udělali pěknýho idiota...no ale copak já jsem nějakej matematik? Achjo... 😝

madormi
12. dub 2010

tercie tak si to měl vyplnit sám ne 😝 😀

tercie
12. dub 2010

On je na papíry ještě větší negramot než já 😀
Jako nic mi neřek, ale vidim na něm jak pění... No jo, tak schválně jsem to neudělala žejo... 😀

Mad koukala jsem na to aše snažení, já bych pro jistotu pojišťovala i 16 a 18DC 😉

natalie77
12. dub 2010

Farmi, nesmutni....hele, kdyby nechtěl, tak by byl zvadlý....neřeš to, prostě po tom, co jsi prožila Tě musím pochopit....a na svoje pocity se vykašli, chceš těhulit, tak to jde vše stranou...mu pak slib, že už se ho v těhu nedotkeš ani tyčí 😉 .
Terci, chudinko moje....tak to z tebe udělal naprostého neschopného idiota, co? Ale tak si to měl uděla tsám, nebo zkontrolovat, ale chápu, že se teď střelec bude vnitřně vzteka...jenže ty máš omluvu...těhu demence....takže ať si nevykakuje...
Holky, dneska je to nějaký divný, já včera mpo manžovi, hodila v postěli ovladač a hodila bok...a nedala ani pusu na dobrou noc...
a to kvůli blbosti, pořád má nějaké připomínky...nemůžu za to, že jsem ukecaná....si mě takovou vybral a vzal...koukali jsme na Střepiny, co jsme si nahráli...no a já u toho usnula...pak jsem se vzbudila a říkám mu, ať to pam nemaže (dělá to vždy, když usnu, že to dokouká a smaže a já mám smůlu...) a pak sjem se ptala, kdy jede na tu konferenci jestli ve středu ráno nebo v úterý večer, jsem se domlouvala se sousedkou, že bych zašla na pokec...no a on řekl, že ve střeu....a že teď z těch Střepin hodně měl..tak jsempo něm šlehla ovladač, křikla, ať si to přetočí, šla přikrejt malýho a hodila bok...no jako by šlo o život...zato když já čučela na Růžovku, teď už na to nemám čas, tak pravidelně v úterý a ve čtvrtek přišel s nějaký dloooouhým příběhem a to jsem nic neřekla...no nějak mě poslední dobou točí!!!
Tak se držte, bude lépe.

markee
12. dub 2010

Madormi,on se docela ženským líbí,to je ten problém. Ale neběhá za nima to ne. Teda takhle ,nevím jestli mě někdy povedl,ale on je tak upřímnej,že by se mi k tomu určo přiznal. Jinak to víš,že mu říkám,že ideál není,že má své chyby i tak ho mám ráda a neponižuju ho. Nevim je prdlej.
Jumping mě bavil,ale nebudu ho cvičit,děsně mě bolelo břicho a když chci mimčo,tak nechci dělohu namahat víc než je potřeba. Ty otřesy určo moc dobré nebudou. Právě proto chci radši spinning-tam žádný blbý pohyb není.
Tercinko, daňový přiznání nesnáším vyplňovat a absolutně mu nerozumím 😀
Malá si pustila Střihorukýho Edwarda,tak mám trošku romantiky-já takový filmy mám strašně ráda. Tak se k němu půjdu natáhnout s Johankou.

madormi
12. dub 2010

tercie no radši to pojistíme 🙂 ještě tento týden mu nedám pokoj, i když on se nebrání spíš naopak zatím,ale mě už to nebaví furt 🙂

tercie
12. dub 2010

Natali krááááásnej překlep jsi mě rozesmála a prdím na to, ať se třeba pokakuje 😀

tercie
12. dub 2010

Nat s tím koukáním to máme taky stejný, on mi do všeho žvaní, teda někdy, a nedej bože, kdybych se ozvala, to se urazí a že už mi nikdy nic neřekne.Ale nedej bože, když na něco kouká on, to musím bejt zticha!!! 😝 😝 😝 Páni tvorstva pitomí...

tercie
12. dub 2010

Asi jdu ohřát oběd...

markee
12. dub 2010

Tak já volala na genetiku a mám zavolat za 10minut a uvidím co mi řeknou. Počítám spíš s přeobjednáním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru