Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. dub 2010

Handm🙂)) no to máš fuk, hlavně šetři prašulky🙂)) děti lezou sakra do peněz 😀 😀

Wlladi nádherná... já budu mít pujšenou od kamošku tu samou- šedo-růžovou🙂)))

wlladka
15. dub 2010

Handm neblázni, já taky nemám nic. Jen jsem objednala tuhle deku, jelikož je za pěknou cenu. Včera jsem se byla s Matesem mrknout u nás v hračkářství a mají tam slevy 40%, tak jsme vybrali nějakou hračku. Toť vše. Až bude lepší počasí, vyberu se do města a začnu pomalu něco pokupovat. 😉

wlladka
15. dub 2010

Holky, jdu dát vařit květák. Pak musím pro Matese do školy a až přijdu tak ho obalím (tedy ten květák 😀 ). Tak se zatím mějte pěkně a seďte jen u otevřeného okna. Kdybych ven nemusela, tak nevylezu. Fuj, tady je ale počas!!

flair
15. dub 2010

Farminko, díky za info o Tercince. No ta si zase užívá, bobek 😠 Mrzí mě ty komplikace. Hlavně, at už má prcka u sebe. Moc na vás myslím, Tercinko 😵
Natali, tak to je mazec s tou imunitou malého!
Handm, já neměla nic pro mimčo do 22 tt. Pak jsme dostali kopu hadříků a já se taky pak rozjela s nákupy🙂 Ale vlastně jsem nakoupila jen ty větší nutné věci, zbytek budu dokupovat jak bude potřeba. Chceme stavět, takže nechci vyhazovat prašulky jen tak 😉

handm
15. dub 2010

šarlotko, právě, že u nás všechno teď spolyká domeček, takže jsem zvědavá, jak ten náš bobista jednou na tom bude 😀😀😀😀 a právě furt řešíme jen domeček a bobistu tak nějak zatím neřešíme...🙂 když je ještě v pelíšku!!🙂 a doufám, že tam ještě dlouho vydrží!!!🙂
Wladi, bezva 🙂
vždyť holky já ani nevím, co kupovat 😀 to bude ještě show 😀

farmarska
15. dub 2010

Tak ted mi volali z Billy, nechávala jsem jim tam asi před dvěma měsíci vyplněnej dotazník, jestli mám ještě zájem o místo té prodavačky, tak jsme se dohodly na zítřku, že se tam na to pujdu kouknout a pozeptat se co a jak..Tak jsem zvědava, třeba nakonec do tý pakárny co jsem ted přeci jen nebudu muset po nemoci už nastoupit 😉

farmarska
15. dub 2010

Jinak ségra psala, že má celkem 6 stehů, že jako před tím to šlo, ten nastřih , že to jenom štíplo a i šití šlo, ale ted že to bolí pekelně 😝 ale raduje se, páč už po obědě půjde za malým a pak už budou spolu 😵
Jo a moc se tlemila oslovení manži "terculákem" 😀 😀 😀

paajaa
15. dub 2010

Farmi: díky za info o Terci. Budu ti držet palce, aby ti ta práce vyšla, když tamta stála za pendrek 😉 😉

handm
15. dub 2010

Farmi super!! KOukám, že u vás se práce najde, když člověk pracovat chce !!§🙂 Super a držím palce, ať to klapne a nemusíš mezi saláty!
A taky dík za info od Tercika!!🙂 ted uz ji bude jen lííp!!🙂🙂🙂

farmarska
15. dub 2010

pájuš díky!! 🙂 🙂 A co vy, kdy budete mít ty výsledky? 😕

farmarska
15. dub 2010

hadm no ona není nebyla, pár měsíců, ale ted se to tak nějak promíchalo a nahromadilo všechno a něco uvolnilo.. 😨 no je to nárazový asi, ale hlavně jde o štěstí a o to všude se jim vnutit alspon s životopisem a pak čekat a čekat.. 😉 🙂

handm
15. dub 2010

Farmi, to je jasny, že je to o štěstí.. ale to přeje připraveným a ochotným 😀 hlavně, žes to vyčekala, pár prodaných věcí a těhulíš 😀

farmarska
15. dub 2010

Info o tercíkoj asi brzy skončej, bo jí prej dochází baterka na telefonu a nabíječku u sebe nemá a ještě nesmí sama z postele..
No zaplať pánbůch za to, konečně alspon něco udělám, bo jináč bych s tou holkou snad prokafrala celej den a mezitím v pauzách ještě s váma 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

hadm kéž by!!!! 😀 😀 😀 doufám že tě ten tam nahoře vyslyšel 😀 😀 😀

handm
15. dub 2010

Farmi 😀😀😀😀😀😀 to nevííím, jestli mě vyslyšel
já jsem- jak říká manžel "helvít a neznaboh" a tudíž mě můžou slyšet tak max v pekle 😀😀😀😀😀😀
ale můžeme mu to dát příkazem 😀😀😀😀😀

flair
15. dub 2010

Farmi, super s tou prací! Jsi holka šikovná, že se tak snažíš 😵 a Tercinka už bude za chvilku s prckem, taky krásná zprávička 😵
Jinak u nás už třetí den leje!!!!!! A to jsme chtěli jet dnes po manžově práci do Brna pro kočárek. včera volali, že už ho mají. Ale v takovém počasí zbytečně nepojedeme, takže až o víkendu. A já se tak těšila 😠

farmarska
15. dub 2010

hadm to nevadí, upíšu se klíďo i ďáblovi 😀 😀 😀 😀 pro mimi vše 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

Tak už jm vezou oběd a po obědě jí stěhujou k malýmu! 😵 už je celá šťastná 😵 😵 😵

farmarska
15. dub 2010

teda holky ale musím se pochválit, doma sice bordel jak v tanku, ale takhle poinformovanej o něčím porodu a pobytu v nemocnici, to tu snad ještě nebylo! 😀 😀 😀 Mám to informátorství snad v krvi 😎 Hele i kdyby si Terci snad jen uprdla, tak vy to budete vědět 😉 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

flair nebuď smutná..třeba ještě vyleze sluníčko 😉 🙂

sarlotta
15. dub 2010

Tak jsem ukuchtila brambor gulášek a přišla deka- tak sem se pomazlila 😎 😀 😀 a uf sem tu.

sarlotta
15. dub 2010

farmi to je super .... tam to bude fajn🙂

farmarska
15. dub 2010

díky sarlotko 🙂

tý jo zajímalo by mě co markee, jak se jí líbilo v práci 😕

sarlotta
15. dub 2010

no asi to byl záhul a teď dospává🙂)

handm
15. dub 2010

Farmi 🙂 🙂🙂🙂 těším se na zprávu o "prdech" naší tercinky!😀😀😀😀😀😀

Jdu někoho přemluvit na oběd.. bobista má hlad 🙂
tak zatím pááá

farmarska
15. dub 2010

Prdy se zatím nekonají 😀 alspon o nich nic nevím 😨 🤐 ále.... 😀 😀
tercík je po obědě, čeká až si pro ní přijdou a pojede za malým. K obědu měla zel. polívku a mletej kuřecí řízek s bramborovou kaší. K tomu pitíčko s Rumcajzem na obrázku 😉 Za chvíli jí budou vyndávat tu cévku, tak prej bojí moc bojí 😅 😅 😖

sarlotta
15. dub 2010

farmi super zpravodajství🙂))) a čoveče dobrá kuchyně🙂

aja.83
15. dub 2010

Farmi, ty jsi dobrá informátorka! 😉
Tercinko, neboj se vyndání cévky! 😉

aja.83
15. dub 2010

Já jsem měla k obědu těstoviny s takovým hovězím masem a v omáčce byly ještě fazole a hrášek! Taky vás budu informovat potom o svých prdech, chcete? 😀 😀 😀 😀 😀 A já bych taky chtěla pitíčko s Rumcajzem! 😀

madormi
15. dub 2010

farmii, ty si změň přezdívku na 007 🙂 teeeda já ji ale stejně závidím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru